آموزش معرفی فروشگاه های آنلاین اخبار و رویداد های اخیر 

اعتدال را انتخاب می کنیم

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

به نام خداوند عادل
درود بر پیغمبر اعتدال محمد مصطفی (ص)

شاید خیلی تو ایران مرسوم نباشه که شرکت ها از کاندیدای ریاست جمهوری حمایت کنند. شاید بزرگترین دلیل آن هم نگرانی از خوردن انگ رانت خواری و یا تنبیه توسط کاندیدای رقیب پیروز باشد.

ولی ما نه اونقدر بزرگ هستیم که کسی از حمایتمون ناراحت و یا خوشحال شه و نه آنقدر ضعیف که اینو تهدیدی برای خود بدونیم. لک لکو تهدید؟!؟!؟ اصولا کار لک لک کار تو تهدیداست! یه روز نشستیم با مشاوران مدیریتی لک لک !!!! مدل SWOT واسه کسب و کارمون بنویسیم تصویری که باید قاعدتا مربع می شد، عملا شد یه گلابی بدقواره که یک طرف جملگی همه تهدید بود و تکو توکی فرصت. تهدید خارجی و داخلی و حتی تو شرکتی بگذریم ،دلیل اینکه اصولا چرا باید حمایت کنیم رو می گفتم.

من لک لک را میزان الحراره ای برای سنجش اوضاع کشور می دونم. چرا؟ مشتریان ماطیف بسیار گسترده ای از آدم ها هستند. از خانم های به قول خیلی امروزیا ۴٪ ای که کیف ورساچیشون نباید زیر مدل سال باشه تا کارخونه دارای قدیمی که دستگاه های مستهلک دارنو قطعه جانبی واسه ادامه گردشش و دادن نون کارگرا می خوان. کارآفرینای جوون که دنبال یه تکنولوٰژی جدیدن و یا فکر خرید یه نرم افزار. تا کسی که مادرش مریضه و علیرغم اخطار ما به ضبط توسط گمرک پست التماسمون می کنه که تورو خدا فلان قرصو بذارید لای بارا بیاد که مادرم مریضه. یا اساتیدو دانشجویانی که دنبال کتاب های روز دنیا هستند. و خیلیاشونم از ما می پرسن آقا ویزای امریکام برامون می گیری؟!؟

ازونور داریم با سایتای اروپایی و امریکایی چونه می زنیم که تحریمو برداشتن چرا مستقیم به ایران نمی فرستین؟ ازونور با مامور گمرک خودمون که میگه چرا لباس خانومه روی جلد کتاب ژنتیک بد وایساده.
ازینور با صرافیای میدون فردوسی سر یه تومن ارزونتر هر روز سروکله می زنیم ازونور شرکت ویزا کارت اینترنشنال هر هفته برامون نامه تهدیدی می فرسته که حق ندارید توی ایران کارت ویزا پخش کنید.
ازینور مشتریامون که فحش نثارمون می کنن که دلالای تحریم چرا اینقدر گرونیدو حروم شه ریال ریالش به جونتون از طرف دیگه فکر حقوق و بیمه و مزایای ۲۰ نفر کارمند و نیم نگاهی به حساب پر تلاطم شرکت و . . . بماند.

با اینکه ما خیلی کوچیکیم ولی دورمون پر از آدمای مختلفه حالا اومدیم یه کاری بکنیم که خیلیا نهیمون می کنن که بابا واسه چی دنبال دردسرید. جالبه بدونید که هیچکدوم از ماها اصولا آدمای سیاسی ای نیستیم و سرمون تو کار خودمونه. انواع و اقسام دوست اصلاح طلبو دلواپسو ۴٪ و ۹۶٪ خارج نشینو و ولاییو تحریمیو مذهبیو لاییکو . . . داریم.
Black Friday
حمایت لک لک از دولت اعتدال نه به دلیل سلایق شخصی مدیران و تصمیم گیراشه. بلکه به جهت تجربه کاریشه. به جهت حفظ منافع مشتریان و همکارامون تو ایران و سراسر دنیاست. هرچی که ضامن امنیت سرمایه و آرامش روانی اونا و سایر مردم ایران باشه حمایت لک لک را به دنبال داره.

لک لک از دولت اعتدال حمایت می کند چون:

  • لک لک از برداشته شدن تحریم ها حمایت می کند.
  • لک لک از ثبات قیمت ارز حمایت می کند.
  • لک لک از باز شدن مرزها و سهولت تجارت خارجی حمایت می کند.
  • لک لک از حفظ کرامت ایران و ایرانی در خارج از مرزها حمایت می کند.
  • لک لک از تاثیر سازنده ایران در فضای بین المللی حمایت می کند.
  • لک لک از کاهش هزینه های تبادلات مالی و حمل و نقل حمایت می کند.
  • لک لک از مثبت شدن تراز تجاری کشور حمایت می کند.
  • لک لک از کاهش قاچاق کالا حمایت می کند.
  • لک لک از ضابطه مند شدن گمرک حمایت می کند.

تصور ما اینه که موارد بالا تنها در سایه ثبات، تعقل و آرامش حاصل می شه و هر آنچه که برهم زننده این موارد باشد نافی منافع مشتریان و همکاران ماست. لذا اندیشه ما اینگونه یاریمان می کند که در زمان جاری دولت اعتدال بیشتر از بقیه می تونه به موارد بالا دست یابد.

سئوال: آیا لک لک از تمامی کنش های دولت ۴ سال گذشته حمایت می کند؟

خیر. حمایت لک لک از دولت اعتدال به معنای حمایت از (به زعم ما) بهترین گزینه موجود در بین سایر کاندیدای ریاست جمهوری می باشد. به نظر ما اشتباهات زیادی نیز در حوزه های مختلف ، از جمله اقتصاد، رخ داده است که امیدواریم در دولت آینده این موارد به حداقل برسد.

سئوال: لک لک که خودش دلال تحریمه. چطور از دولتی ضد تحریم حمایت می کند؟

اگر هر کسی را که در شرایط تحریم در حال تبادل با شرکت های خارجی است دلال تحریم بنامیم گستره این تشبیه تا پشت در خانه هر کدام ما خواهد رسید. تمامی افرادی که به نحوی در تجارت خارجی مشغول می باشند به نحوی در حال کلنجار با تحریم می باشند و هر آن کس را که تحریم را شکست بدهد دلال تحریم نامیدن تنها پاک کردن صورت مسآله است. در واقع دلالان تحریم آن هایی هستند که از سوق دادن کشور به سمت تحریم حمایت می کنند و مخالف شفافیت در عرصه تجارت بین الملل هستند. در ضمن بیشترین سود از تحریم به جیب کشور های حوزه خلیج همیشه فارس ریخته و خواهد ریخت که آن ها هم تمام اون سودها رو جنگ افزار می خرند و زبونشون درازتر میشه… .
اگر تصور می کنید که وجود لک لک اصولا به دلیل تحریم است سری به سایت های همکاران ما در اقصی نقاط جهان که تجارتی آزاد دارند و مشکلات تحریم ندارند نیز بزنید desertcartدر امارات یکی از آن هاست. که کالاهای آمازون را در امارات می فروشند.
لک لک نیز از تحریم ضربه می خورد. با افزایش تحریم ها هزینه های تمام شده هر کالا نیز افزایش می یابد و افزایش قیمت بی آنکه لزوما منجر به سود بیشتر شود لزوما موجب کاهش مشتریان و نارضایتی آن ها می شود. ریسک کسب و کار بالا رفته و ثبات آن پایین می آید. ما در تحریم کار می کنیم ولی رفع تحریم به سود ما می باشد.
ما هم اینک با شرکت های اروپایی و غیر اروپایی کار می کنیم که به موجب تحریم همچنان نمی توانند بی محدودیت در ایران فعالیت کنند و همچنان منتظر کمتر شدن تحریم های بین المللی برای حضور در ایران می باشند.
البته کاسته شدن تحریم ها نیز اثرات مثبتی داشته است همانند موارد بسیاری که ما سابقا قادر به خدمت رسانی به مشتریان خود در ایران نبوده ایم، ولی هم اینک و با کمتر شدن تحریم ها توانای بر آن ها شده ایم. همکاران ما در فروشگاه های البسه ایتالیا یکی از آن ها می باشند که هم اینک در حال خدمت رسانی به مشتریان ایرانی خود می باشند. Madeitstore.com/iran
Black Friday
سئوال: آیا لک لک از کمپین های حمایت از دولت اعتدال حمایت مالی نیز می کند؟

خیر. هیچ حمایت مالی ای از سوی لک لک از کاندیدای دولت اعتدال نخواهد شد.

آیا کسانی که به دولت اعتدال رای بدهند ازتخفیف خاصی بهره مند خواهد شد؟

امیدوار هستیم که با ثبات بیشتر هزینه های ما نیز کاهش یابد تا بتوایم با قیمت های پایین تری به شما عزیزان خدمت ارآئه نماییم.

در نهایت امیدواریم هر آنکه مسئولیت قوای مجریه کشور را بر عهده گرفت کشتی زیبای کشور را به سوی ساحل سبز ثبات و آرامش بیشتر هدایت کند چرا که دنیای امروز پر است از تنش، جنگاور و لاجرم آواره.

الهی به امید تو

حامد اوچانی
مدیر عامل

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اشتراک در خبرنامه بلاگ لک لک

ارسال نظر

یک نظر