تخمین قیمت

به ماشین حساب لک لک (لینک) رفته و با انتخاب مبدا، وارد کردن وزن تقریبی و قیمت کالا  هزینه سفارش خود را تخمین بزنید. قیمت تخمینی ارتباط مستقیمی با وزن و قیمت کالای مورد نظر خریدار دارد. بیشتر قیمت تمام شده خرید‌های انجام شده با سرویس لک لک مربوط به هزینه پست هوایی سفارشات است. از این رو پیشنهاد ما به شما، خرید اجناس با قیمت بالا و وزن کم است تا بتوانید بهترین نسبت ارزش به قیمت خرید را داشته باشید.

ماشین حساب
قبول، ولی بازم سوال دارم

پرداخت کنید

پس از تایید، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید تا فرآیند سفارش و تامین کالای مورد نظر شما شروع شود. سفارشتان که به ایران رسید با شما تماس می گیریم تا مراحل تحویل نهایی کالا انجام شود.

قبول، ولی بازم سوال دارم

تحویل سفارش

با توجه به این که فروشندگان در ارسال از روش های مختلفی استفاده می کنند، زمان تحویل 30 تا 35 روز کاری (بین 4 تا 6 هفته) از لحظه دریافت کالا توسط نمایندگی های لک لک در خارج از کشور محاسبه می شود. یعنی زمان ارسال از فروشنده تا دریافت توسط نماینده ما، در این 30 تا 35 روز کاری، دیده نشده است (در بیشتر سفارشات این زمان در حدود 3-5 روز است). بدیهی است هرچه زمان ارسال کالا توسط فروشنده طولانی تر باشد، زمان تحویل ذکر شده در پیش فاکتور طولانی تر می گردد. سفارشاتی که در ان ها از پست های رایگان یا بسیار ارزان استفاده می شود، مانند خریدهای علی اکسپرس با ارسال رایگان، نیز معمولا دارای زمان تحویل حدود دو ماه هستند و از این قاعده 30-35 روزکاری مستثنی می باشند.

با توجه به این که در خصوص هر سفارش قبل از خرید، زمان دقیق در پیش فاکتور به اطلاع شما می رسد با اگاهی کامل خرید خواهید نمود :)

قبول، ولی بازم سوال دارم