راهنمای سرویس سفارش سریع لک لک

خرید شخصی:

بیش از ۹۵٪ از مشتریان لک لک از این سرویس استفاده می کنند. با انتخاب این گزینه تمامی مراحل خرید از پرداخت، خرید، حمل ‌و تحویل تا درب منزل به عهده لک لک خواهد بود.

self-inquiry (2)

شرکت در مزایده:

با استفاده از این گزینه شما می‌توانید در مزایده‌ها هم شرکت کنید. با کلیک بر روی این گزینه نیاز است تا حداکثر مبلغ مورد نظر خود و همچنین واحد ارزی مورد نظر برای شرکت در مزایده را وارد کنید. مزایده ها عموما در سایت ایبی Ebay برگزار می شوند

self-inquiry (3)

فقط پرداخت:

با انتخاب این گزینه لک لک تنها مرحلهٔ خرید و پرداخت را انجام می‌دهد و مابقی مراحل به عهدهٔ مشتری است. پرداخت هزینه‌های کالاهای غیر فیزیکی همچون هتل، کنفرانس، خرید نرم افزار از این دسته هستند

self-inquiry-4

توضیحات:

در این قسمت می بایست تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید کالا با مشخصات مورد نیاز خود را بصورت دقیق وارد نمایید. بطور مثال برای کفش، سایز، رنگ و… را مطابق مشخصات ارائه شده توسط فروشنده وارد کنید( در صورتی که اطلاعات ارائه شما برای خرید کالا کامل نباشد سفارش شما تا تکمیل اطلاعات خریداری نخواهد شد)

self-inquiry-5

دسته بندی و مبدا کالا:

در این قسمت می بایست مبدا کالا از سایت فروشنده خود را انتخاب کنید. اگر از سایتی همانند آمازون (amazon.com)می خواهید خرید کنید تقریبا تمامی کالاها در کشور امریکا می باشند اما توجه کنید سایت هایی همچون آمازون و ایبی و …. دارای شعبات مختلف در سرتاسر دنیا می باشند پس نسبت به صحت مبدا کالا یا فروشنده خود اطمینان حاصل فرمایید.( بطور مثال www.amazon.co.uk سایت آمازون در کشور انگلستان می باشد).

در سایت های دیگر می توانید به صفحه درباره ما About Us رفته و از محل فروشنده مطلع شوید. در صورتیکه سایت مورد نظر موقعیت فیزیکی خوذ اشاره نکرده است می توانید با پیدا کردن شماره تماس آن و جستجوی پیش شماره از کشور فروشنده مطلع شوید. به طور مثال 44+ برای کشور انگستان و 971+برای کشور امارات می باشد. توجه نمایید در صورتیکه شماره تلفن بدون پیش شماره قرار داده شده باشد به احتمال فراوان فروشنده در امریکا حضور دارد (مگر آنکه به طور مشخصی اشاره به کشور دیگری شده باشد)

self-inquiry-6

در سایت ایبی Ebayکه فروشنده های مختلفی از سراسر دنیا کالای خود را برای فروش می گذارند در قسمتی Shipping and Payment و در قسمت Item Location می توانید از موقعیت فروشنده مطلع شوید

self-inquiry-7

نام کالا:

self-inquiry-8

نام کالا را از صفحه کالا در سایت مورد نظر کپی کنید و در فیلد مشخص شده قرار دهید. توجه نمایید که نام کالا را کامل وارد نمایید زیرا برخی اوقات به خرید دقیق کمک می کند. توجه نمایید که معمولا نام کالا در صفحه کالا با بزرگترین فونت نمایش داده می شود

self-inquiry-9

وزن کالا:

self-inquiry-10

برای پیدا کردن وزن هر محصول می توانید به قسمت مشخصات محصول در وب سایت مورد نظر مراجعه کنید. یا با استفاده از کلید میان بر Ctrl+F و جست و جوی عبارت Weight مشخصات وزن کالای مورد نظر خود را پیدا کنید. در صورت موفق نبودن بهترین روش برای پیدا کردن وزن کالا استفاده از سایت آمازون می باشد. شما می توانید با جستجوی کالای خود (‌و یا مشابه آن) و در قسمت Product Decription وزن کالای مورد نظر را بیابید. توجه نمایید در صورتیکه Item Weight و Shipping Weight ارائه شده باشد مورد مطلوب Shipping Weight می باشد. دلیل این موضوع به خاطر وزن و حجم بسته بندی کالا می باشد. حتما توجه نمایید که ابعاد وارد نموده دارای واحد درست باشد.(Kg, gr, Lbs)

self-inquiry-11

self-inquiry-12

اگر باز هم مشخصاتی از کالای خود پیدا نکردید می توانید با سرچ در گوگل و یا پیدا کردن محصولات مشابه به وزن تخمینی کالای خود برسید. در راهنمای وزن کالاهای پر فروش ما برای شما جدول کالا های متداول و وزن آنها را گردآوری کرده ایم که می توانید از آن برای بدست آوردن وزن کالای خود استفاده کنید ( در نظر داشته باشید اختلاف وزن و ابعاد جزئی به تشخیص کارشناسان لک لک قابل اغماض خواهد بود)

ابعاد کالا:

برای بدست آوردن مشخصات محصول از جمله طول و عرض و ارتفاع برای محاسبه وزن حجمی می بایست در قسمت مشخصات محصول اطلاعات حجمی کالای مورد نظر خود را پیدا کنید. بازهم در صورتیکه موفق نبودید بهترین روش برای پیدا کردن ابعاد کالا استفاده از سایت آمازون می باشد. شما می توانید با جستجوی کالای خود (‌و یا مشابه آن) و در قسمت Product Decription و پیدا نمودن Item Dimensions ابعاد کالای خود را پیدا نمایید. در وارد نمودن ابعاد حتما به واحد های (Cm, Inch, M) توجه نمایید.

قیمت کالا:

قیمت کالا نیز همانند نام معمولا بزرگترین و مشخص ترین عددی است که روبروی نام و عکس کالا نمایش داده می شود. توجه نمایید که قیمت کالا را پس از کسر تخفیفات اعمال شده وارد نمایید. یعنی عدد نهایی که باید برای خرید پرداخت شود. در این قسمت نیازی نیست که هزینه های ارسال داخلی فروشنده را وارد نمایید. در این قسمت نیز حتما توجه نمایید که ارز صحیح را وارد نمایید ( دلار، پوند، درهم، یورو و. . .)

self-inquiry-13

هزینه حمل خارجی:

بسیاری از سایت ها و فروشنده ها برای ارسال کالا به مشتری هزینه پست داخلی را از مشتری دریافت می کنند. همانند فروشگاه های ایرانی که بعضی اوقات هزینه حمل را از مشتری دریافت می کنند. در سایت آمازون Amazonو ایبی  Ebay در همان صفحه کالا هزینه ارسال را نمایش می دهد. در سایت آمازون در قسمتی که قیمت های فروشنده های مختلف را می گذارد هزینه Shipping نمایش داده می شود . البته بسیاری از کالاها در آمازون Free Shipping هستند به این معنا که هزینه حمل خارجیشان ۰ است. همچنین در ایبی در قسمت Shipping and Payment شما می توانید هزینه های ارسال به اقصی نقاط دنیا را بدانید. در صورتیکه نتوانستید هزینه ارسال کالای خود را متوجه شوید می بایست کالا را به سبد خرید خود در سایت خارجی اضافه نمایید و با اضافه نمودن آدرس ارسال فرضی که در پایین آمده است هزینه ارسال نهایی را متوجه شوید.

US:
1249 Tongass Avenue, Suite B

City: Ketchikan

State: AK

ZipCode: 99901

Tel:(907) 472-2301

UK:

10 Downing Street

LONDON

SW1A 2AA

020 7946 Tel: 0035