آموزش معرفی فروشگاه های آنلاین اخبار و رویداد های اخیر 

نحوه خرید کالا از سایت های خارجی

سایت های خارجی

مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

نحوه خرید کالا از سایت های خارجی                                                                         

مقدمه

احتمالاً تاکنون برای شما هم اتفاق افتاده است که به کالایی خارجی نیاز پیدا کرده اید و آن را در هیچ فروشگاه و یا سایت ایرانی پیدا نمی کنید. بعلت عدم آشنایی با روش های پرداخت ارز در سایت های خارجی  جهت خرید و دریافت محصول از یک سایت خارجی در ایران و غیره ممکن دانستن این موضوع، به جز خرید  کالا از سایت های خارجی به طور مستقیم هر روشی را برای رسیدن به آن کالا امتحان می کنید. در اینجا تلاش شده است توضیحات کاملی در مورد نحوه خرید کالا از سایت های خارجی و نکاتی که لازم است شما به آنها توجه نمایید ارائه شود.

فروشگاه های آنلاین ایرانی و خارجی، شباهت ها و تفاوت ها

نحوه خرید کالا از سایت های خارجی از نظر ماهیت خرید تفاوت چندانی با خرید های داخلی نمی کند. انتخاب کالای مورد نظر، اضافه کردن به سبد خرید تسویه حساب و پرداخت آنلاین مراحل مشابهی هستند که در خرید از سایت های خارجی همانند خرید از سایت های داخلی طی می کنید.

کارت های شتابی داخلی جای خود را به کارت های اعتباری مستر، ویزا، امریکن اکسپرس و یا ابزارهای دیگر پرداختی مانند پی پال و ایزی رمیتنس می دهند. لذا شما نیاز به استفاده از یکی از این روش های پرداخت ارز در سایت های خارجی دارید و می بایست آدرس پستی، تلفن، کدپستی غیرایرانی و همچنین آدرس پرداخت کننده (Billing Address) را در اختیار داشته باشید.

آشنایی با زبان انگلیسی و مطالعه قوانین، محدودیت ها و رویه های کاری سایت مورد نظر در مراحل مختلف خرید ازجمله نحوه خرید کالا از سایت های خارجی، روش های پرداخت ارز در سایت های خارجی، هزینه، نحوه ارسال، هزینه ارسال، نحوه کنسل کردن سفارش و … نیز امری ضروری است.

به صورت خلاصه نحوه خرید کالا از سایت های خارجی شباهت زیادی با فروشگاه های داخلی دارد و چندان دشوار نیست. قبل از اقدام به خرید نیاز به بررسی امنیت سایتی که قصد خرید از آن را دارید می باشد که برای آشنایی با نحوه بررسی آن می توانید به مقاله “نحوه آشنایی و اطمینان از امنیت سایت های خارجی” مراجعه نمایید.

اما اقدام به انجام یک خرید اینترنتی از داخل ایران نیازمند ملاحظاتی در مورد روش های پرداخت ارز در سایت های خارجی، بررسی مسأله خرید کالای تحریمی و رویکرد سایت مورد نظر نسبت به آن است که در بخش های بعدی مقاله همه  را به همراه حواشی آن ها بررسی خواهیم کرد.

مراحل خرید از سایت های خارجی

مطمئناً هنگام  خرید از سایت های خارجی مهم ترین چیزی که ذهن یک کاربر ایرانی را بخود مشغول می کند روش پرداخت ارز در سایت های خارجی و روش دریافت آن در ایران است.

پرداخت در سایت های خارجی

برای خرید از سایت های خارجی شما نیاز به کارت اعتباری بین المللی (ویزا کارت ، مستر کارت و ..) خواهید داشت. همان طور که می دانید ایران جزو 5 کشوری است که شبکه بانکیشان به شبکه بانکی و پولی جهانی متصل نیست و شرکت هایی نظیر ویزاکارت و مسترکارت هیچ خدماتی را در آنها ارائه نمی کنند. برای حل این مشکل چند راهکار برای کاربران ایرانی وجود دارد.

استفاده از کارت اعتباری دوستان

 • شما می توانید برای خرید از سایت های خارجی از کارت های اعتباری دوستانتان در خارج از کشور استفاده نمایید. بدین ترتیب شما می توانید با استفاده از شماره کارت، تاریخ انقضاء و کد 3 رقمی امنیتی کارت اقدام به خرید نمایید. لازم به ذکر است بعضی از بانکها با همکاری درگاه های واسطه ی پرداخت تأیید با پیام کوتاه از صاحب کارت می گیرند. لذا در این موارد لازم است هنگام خرید با دوست خود در ارتباط باشید.

استفاده از کارت های اعتباری داخل کشور

 • یکی دیگر از روش های پرداخت ارز در سایت های خارجی، استفاده از انواع کارت های اعتباری بین المللی که توسط شرکت های فروش پیشنهاد می شود. در سال های اخیر در ایران کارت های اعتباری بین المللیمورد استفاده متعلق به کشورهای اطراف از جمله آذربایجان، تاجیکستان و امارات توسط شرکت ها و صرافی های مختلف توزیع شده است. استفاده از این کارت های اعتباری بین المللی و اعتبار آنها از جمله مسائلی است که همواره دغدغه ی استفاده کنندگان از کارت های اعتباری بین المللی در داخل ایران می باشد. بسته شدن کارت های ارائه شده و بلاک شدن مبالغ موجود در آن تجربه ی بدی بوده است که کاربران ایرانی در مواجهه با برخی از این شرکت ها روبرو شده اند. یکی از بزرگ ترین بانک هایی که در سال های اخیر به کاربران ایرانی کارت ارائه کرده است رویال بانک باکو بوده است، که در سال 1391 شرکت ویزا بانک را به علت ارائه خدمت به کاربران ایرانی جریمه کرد و این بانک تا مرز ورشستگی پیش رفت و بسیاری از مبالغ کابران ایرانی بلاک شدند. علاوه بر این موضوع نرخ های شارژ کردن کارت ها، سرعت شارژ کردن کارت ها و داشتن اینترنت بانک برای چک کردن موجودی و تراکنش ها از دیگر دغدغه های کابران ایرانی بوده است. به هر حال در صورتی که با کارت های اعتباری بین المللی، اقسام آنها و روش های استفاده از آنها آشنایی ندارید، لازم است اطلاعات خود را با مطالعه مقالات مرتبط با انواع کارت های اعتباری بین المللی تکمیل نمایید.

استفاده از صرافی ها برای انجام حواله ارزی

 • راه دیگر از روش های پرداخت ارز در سایت های خارجی کمک گرفتن از صرافی هاست که البته گرانتر و غیرمتداول تر است. با افزایش ابزارهای پرداخت در سایت های خارجی به صورت آنلاین، پرداخت از نوع واریز به حساب بانکی امروزه چندان مورد استفاده فروشگاههای بین المللی نیست. در این روش برای پرداخت، صرافی مبلغ مورد نظر را مستقیماً به حساب بانکی فروشگاه مورد نظر واریز می کند که معمولاً همراه با کارمزد بالایی است. لذا این نوع پرداخت کمتر مورد توجه کاربران قرار می گیرد، اما در مواردی که فروشنده یا وب سایت تنها از این روش استفاده می کند اجتناب ناپذیر است.

استفاده از روشهای واسطه ای انتقال ارز

 • بسیاری از سایت ها و فروشگاه های بین المللی علاوه بر درگاه ویزا و مستر تراکنش های خود را توسط شرکت های واسطه ای پرداخت از جمله پی پال یا ایزی رمیتنس هم انجام می دهند. انتقال ارز در شبکه جهانی با توجه به گستردگی زیاد آن به راحتی شبکه شتاب ایران نمی باشد. از این رو شرکت های واسطه ای پرداخت این امر را امکان پذیر نموده اند. برای مثال پی پال از طریق ایجاد اکانت پی پال و جابجایی پول بین اکانت های پی پال این امر را ساده نموده است. در این خصوص لازم است توجه نمایید شرکت پی پال روی ایران حساسیت زیادی دارد و باید اطلاعات لازم در این زمینه برای انجام تراکش های پی پال را داشته باشید. برای کسب اطلاعات در این حوزه می توانید به مقالات تخصصی در مورد پی پال مراجعه نمایید.

دریافت محصول در ایران

علاوه بر موضوع پرداخت در سایت های خارجی موضوع مهم دیگری که همواره کاربران ایرانی را در خرید از سایت های خارجی دچار دغدغه میکند، نحوه ی ارسال کالا به ایران است. با توجه به تحریم های گسترده اعمال شده در سال های اخیر علیه ایران شما لازم است نسبت به ارسال کالا به ایران به طور مستقیم از سایت مورد نظر خود  اطمینان حاصل نمایید. بسیاری از فروشگاه ها و سایت های معتبر بین المللی بخصوص شرکت های آمریکایی در حال حاضر به ایران خدمات پستی ارائه نمی کنند و ارسال کالا به ایران را ندارند. علاوه بر آن برخی از پست های بین المللی از جمله فدکس نیز به ایران خدمات ارائه نمی کنند. همچنین رویکرد گمرک کشورهای مختلف بخصوص آمریکا و کشورهای اروپایی در بسته هایی که مقصد آنها ایران است موضوعی است که قبل از خرید و ارسال کالا به ایران باید به آن توجه داشت. دریافت کالا در ایران در خریدهای خارجی نیز روشهای مختلفی دارد. برای آشنایی با شرکت های پستی می توانید به مقاله “انواع شرکت های پستی و خدمات آنها” مراجعه نمایید.

ارسال کالا به ایران به طور مستقیم

 • روش اول همان ارسال کالا به ایران به طور مستقیم است. اگر نسبت به همه مسائل مطرح شده از جمله داشتن ویزاکارت مناسب، ارسال کالا به ایران به طور مستقیم توسط فروشنده، رویکرد پست مورد نظر در ارسال مستقیم به ایران و برخورد کشور مبدأ در ارسال کالا به ایران به طور مستقیم اطمینان حاصل نمودید، می توانید خرید خود را انجام دهید و آن را به طور مستقیم در آدرس خود در ایران دریافت نمایید. لازم به ذکر است علاوه بر اطمینان از ارسال کالا به ایران به طور مستقیم  لازم است رویکرد و قوانین گمرک ایران نسبت به وارد شدن کالای خود را نیز بررسی نمایید. برخی از کالاها نیاز به ترخیص و عملیات گمرکی دارند که باید قبل از خرید خود تمهیداتی برای آن اندیشیده باشید. برای آشنایی با شرایط و قوانین گمرکی داخلی و خارجی می توانید به مقاله “قوانین گمرکی و رویکرد گمرکی کشورهای مختلف ” مراجعه نمایید.
 • در صورتی که به هر دلیل امکان سفارش کالا و ارسال مستقیم آن به ایران را ندارید لازم است برای خرید کالای خود از ارسال غیرمستقیم به ایران استفاده نمایید.

روش اول در این مورد کمک گرفتن از آشنایان و دوستان در خارج از کشور است. بدین ترتیب که شما خرید را به آدرس آنها ارسال نمایید و سپس یا با پست و یا از طریق مسافر آن را در ایران دریافت نمایید. بدین ترتیب نیازی نیست در خرید از سایت های خارجی از آدرس ایران استفاده نمایید.

روش دیگر برای حل این مسأله استفاده از شرکت هایی است که این کار را به طور تخصصی انجام می دهند و خرید از سایت های خارجی را انجام داده و آن را به دست شما میرسانند. در این حوزه بهتر است شرکت ها و سوابق آنها را به دقت شناسایی نمایید.

بهتر است خرید خود را از چه کشورهایی انجام دهم؟

یکی از سوالاتی که همواره دغدغه خریداران اینترنتی می باشد این است که خرید از کدام کشورها بهتر است؟ به طور کلی غیر قابل انکار است که بهترین، مجهز ترین و ارزان ترین فروشگاه های اینترنتی بین المللی اکثراً آمریکایی هستند. اما امروزه با بهبود ابزارهای پرداخت و اصلاح دیگر محدودیت ها، فروشگاه اینترنت زیادی از کشورهایی چون چین، انگلستان، آلمان، کانادا و ژاپن تبدیل به رقیبان سرسختی برای فروشگاه های اینترنتی آمریکایی شده اند. اما در مورد کاربران ایرانی انتخاب یک کشور برای انجام یک خرید اینترنتی بستگی به عوامل متعددی که در بالا به آن اشاره شد دارد.

مهم ترین مسأله روابط دولت جمهوری اسلامی ایران با آن کشور است که خود منجر به این میشود که دولت آن کشور و به تبع آن فروشگاه های اینترنتی چه رویکردی در قبال مشتریان ایرانی و ارسال کالا به ایران  به طور مستقیم دارند. از طرفی بررسی رویکرد گمرک آن کشور نیز در ارسال کالا به ایران مهم است. با توجه به شرایط و روابط فعلی ایران با کشورهای مختلف خرید از فروشگاه های اینترنتی شرق آسیا از جمله چین و هنگ کنگ را به علت ارسال کالا به ایران به طور مستقیم  توصیه می نماییم. هچنین خرید از فروشگاه های اینترنتی کشورهای همسایه مانند امارات و ترکیه نیز تا حد زیادی بدون دردسر انجام میشود. اما خرید اجناس به صورت تک (طوری که جنبه تجاری نداشته باشد) از برخی فروشگاه های اروپایی مانند انگلستان و اسپانیا و ارسال کالا به ایران به طور مستقیم نیز امکان پذیر است. اما خرید از اکثریت فروشگاه های آمریکایی و کانادایی و ارسال کالا به ایران به طور مستقیم در سالهای اخیر امکان پذیر نمی باشد. چنانچه قصد خرید از سایت های  خارجی را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند گردید. همچنین برای آشنایی بیشتر با وبسایت های مشهور و معتبر به مقاله “فروشگاه های اینترنتی بزرگ خارجی“  و مقاله “انواع فروشگاه های اینترنتی خارجی با محصولات مختلف “ مراجعه نمایید.

چگونه به سایت خارجی مورد نظر برای خرید اعتماد کنم؟

یکی از دغدغه های کاربران در خرید از سایت های بین المللی، پی بردن به میزان امنیت خرید از این سایت هاست که راه های مختلفی برای این موضوع وجود دارد که در مقاله “ اطمینان از اعتبار سایت های خارجی به طور کامل در مور آن بحث شده است اما در اینجا به برخی از مهم ترین آنها اشاره می کنیم:

– استفاده از نظرات کاربران قبلی سایت که پیشتر از آنجا خرید کرده اند.

– بررسی امن بودن فرآیند خرید در سایت.

– پرسیدن سوالات تخصصی از بخش پشتیبانی سایت.

چگونه می توانم خرید از سایت هایی که ایران را تحریم کرده اند را انجام دهم؟

در مواردی علاوه بر خود کشور، برخی از برندها و سایت های بین المللی که اکثراً آمریکایی هستند به مشتریان ایرانی خدمات ارائه نمی کنند. از این جمله می توان به آمازون که بزرگ ترین خرده فروش جهان است اشاره کرد. شرکت آمازون علاوه بر شعبه مرکزی خود که در داخل ایالات متحده است، دیگر شعب خود در کشورهای مختلف مانند کشورهای اروپایی چون ایتالیا، انگلستان و … حتی کشورهای آسیایی مانند آمازون، چین و ژاپن را نیز از ارائه خدمات به ایرانیان منع کرده است. ایبی نیز نمونه دیگری از این دست می باشد. همانطور که قبلاً اشاره شد در این موارد شما ناگزیر هستید از طریق بستگان یا آشنایان خود در کشوری ثالث و ترجیحاً خارج از آمریکا اقدام نمایید. به این صورت که آن ها با کارت اعتباری شما خرید را انجام داده و در آدرس خود دریافت نمایند. سپس مجدداً از کشور خود به ایران خرید را پست کنند. پست بسته از آمریکا به ایران با محدودیت هایی مواجه است و لذا بهتر است از دوستانتان در کشور های آسیایی و یا اروپایی کمک بگیرید. کارمزد حواله پول به خارج از کشور به گونه ای است که برای مبالغ کمتر از 1000 دلار چندان توجیه پذیر نیست. لذا اگر خرید شما کوچک است بهتر است از کارت اعتباری خودتان استفاده نمایید. در غیراین صورت در پرداخت بدهی خود به دوستتان متحمل کارمزد های زیادی می شوید. اگر به کارت اعتباری دسترسی ندارید یا دوستی که به سادگی این کمک را به شما بدهد در دسترستان نیست بهتر است از شرکت های تخصصی در این حوزه استفاده نمایید.

چه کالاهایی تحریمی است؟

علاوه بر کشور و همچنین سایت مورد نظر، مسأله دیگر در خرید ازسایت های خارجی نوع کالاست. بسیاری از سایت های خارجی به مشتریان ایرانی هم خدمت ارائه می دهند، اما این خدمت رسانی شامل کالاهای خاص نمی شود. به این دسته از کالاها به اصطلاح کالاهای تحریمی گفته میشود. کالاهایی در حوزه علوم نانو، نفت و پتروشیمی، هواو فضا و …  شامل کالاهای تحریمی جمهوری اسلامی ایران میشوند و کاربران ایرانی در خرید از سایت های خارجی باید به این نکته توجه نمایند. معمولاً خرید این نوع کالا ها نیازمند امکانات خاص و صرف هزینه های بیشتری است و چنانچه در خرید خود به این نوع از کالاها احتیاج داشتید توصیه اکید می شود از همان ابتدا و قبل از هرگونه مکاتبه با فروشنده، این مورد را با یکی از شرکت های متخصص در این حوزه در میان بگذارید. خرید هایی از این دست ملاحظات و پیچیدگی های خاصی دارد و تجربه و تخصص یک تیم حرفه ای را طلب می کند.

[تعداد: 42    میانگین: 3/5]

اشتراک در خبرنامه بلاگ لک لک

ارسال نظر

387 نظر

 • الف ستار می‌گه:

  سلام من می خواستم از سایت ترکیه ایه مدانیسا خریدکنم؟ آیا کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟ آیا بی واسطه می تونم خرید کنم

 • سمیه می‌گه:

  سلام ببخشید من میخام ی کتابی از سایتی خریداری کنم که 25 دلار هزینه اش میشه اگر بخرم بصورت پی دی اف برام ارسال می کنه منتها درگاه خرید میده و هر کدوم انتخاب میکنم اطلاعات کارت میخاد که اونم میدم بازم انجام نمیشه من باید چکار کنم ؟

 • Nasim می‌گه:

  ممنون از شما دوست عزیز

 • Ali می‌گه:

  Slm…khste nbashid aya az site nike hm mitonid kharid konid va bfrstid be iran?

 • ایدین می‌گه:

  سلام خسته نباشید من میخوا از سایتی به غیر از amazob ebay aliexpress ovdn باید چیکار کنم

  • پشتیبان لک لک 13 می‌گه:

   با سلام
   لینک کالای مورد نظر رو در قسمت سفارش کالا ثبت نمایید.
   بعد از بررسی، نتیجه خدمتتون ارسال میشه.

 • aynaz می‌گه:

  سلام.خسته نباشید.ببخشید میتونم بدونم کدوم محصولتون پرفروش تو ایران هست

 • مهدا می‌گه:

  سلام خسته نباشید من میخواستم از یه سایت خارجی که فکر میکنم کمپانیش چینی باشه خرید کنم
  میشه راهنماییم کنید که ایا شما میتونید واسم خرید انجام بدید و بعد واسم پست کنید
  هزینه اش چقدر بیشتر از حالتی میشه که مستقیم بره گمرک و بعد با پست dhl بیاد دم خونم؟
  لینکش اینه
  مبلغ وسیله هم 80 دلاره
  https://tictail.com/s/kailijumei/pixie-rose-set-of-6
  فکر کنم ارسال مستقیم به ایران هم دارن

  • پشتیبان لک لک 2 می‌گه:

   سلام با تشکر از ارتباط شما
   جهت ارسال پیش فاکتور و بررسی سایت مورد نظر ابتدا در سایت لک لک ثبت نام نمایید و لینک مورد نظر خود را ثبت کرده تا کارشناس بررسی نموده و نتیجه خدمت شما ارسال گردد.

 • azadeh می‌گه:

  سلام ممنون از سایت خوبتون من یک ف روشگاه اینت رنتی دارم که میخوام حراج های ال سی وای کی کی رو خرید کنم و در فروشگاهم بفروشم اقداماتی که لازمه برای اینکار چیه ممنون میشم از راهنکایتون ایا خرید به صورته مستقیم صورر ت میگیره

 • ناهید می‌گه:

  سلام… امکان خرید بذر کاکتوس از سایت های خارجی هست؟
  جدیدا مثل اینکه واردات انواع گل و گیاه آزاد شده

 • behnam می‌گه:

  سلام چطور میتونم مستقیم به یک سایت تولید کننده چینی سفارش کالا بدم و تو ایران تحویل بگیرم؟

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام
   اگر فروشنده مورد نظر سایت فروشگاهی انلاین دارد می توانید لینک کالای مورد نظر رو ثبت سفارش کنید تا همکاران ما بررسی کنند.

 • رائیکا می‌گه:

  سلام
  من میخوام یک روغن گیاهی بخرم از سایت { http://www.amazon.com } نمیدونم مال کدوم کشوره ! به نظرتون سایت معتبری هست یا نه ؟و ایا امکان ارسالش به ایران هست ؟؟ شما میتونید اینکارو انجام بدید چون کسی رو ندارم واسه اینکار
  مــــــــــــمنون از جواب گوییتون

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   با سلام
   لینک کالاتون در امازون رو در صفحه اول سایت گروه لک لک قرار بدین . سایت اماوزن بزرگترین سایت فروشگاهی دنیاست. لک لک کالای شما رو از هر سایت آنلاینی میخره و براتون میاره.

 • مهسا می‌گه:

  سلام من میخواستم لباس کره ای از سایت ای بای بخرم.چطور می تونم بخرم؟

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام
   لینک کالای خودتون رو در سایت ثبت سفارش کنید همکاران ما بررسی می کنند و نتیجه رو ایمیل می کنند.

 • علرضا مهروان می‌گه:

  سلام . من میخوام از شرکت تایلندی قطره گیاهی بخرم به نظر سما چکار کنم

 • دهقان می‌گه:

  سلام

  بی نهایت ممنون میشم راهنمایی کنید.

  برای مصرف شخصی، از سایت GearBest با پست Aramex چندین بار پوشاک و دکوری و اینا خرید کردم.
  این سری ، یک لپتاپ خریدم.
  ولی در گمرک دوبی ، هولد HOLD شد، سپس برگشت به هنگ کنگ، (پولم رو پس گرفتم)
  با پیگیری مشخص شد که گمرک (دوبی یا تهران) گفته جنس امریکایی هست!
  در حالی که جنس کاملا چینی هست، و فقط CPU، امریکایی Intel هست.
  حالا نمیدونم چرا برگشت خورد، (هیچ کس جواب درست حسابی نداد)؛ شاید به خاطر اون CPU، شاید هم به خاطر اینکه قیافه و اسم لپتاپ شبیه امریکایی هاست؛ مثلا Lenovo Yoga یا Vaio یا Vbook
  اسم لپتاپ VOYO VBook V3 Yoga هست، و شبیه لپتاپهای برند هست!
  http://www.gearbest.com/laptops/pp_589982.html?wid=21

  حالا، داستان اینه که این لپتاپ رو در فروشگاه های ایرانی مشاهده کردم!
  یعنی برخی دوستان این رو وارد میکنند ، و با مثل من به شکل معمول با پست Aramex و DHL … اون هم بدون دوباره ارسال کردن، و مستقیم از هنگ کنگ به دوبی تهران

  خوب، اینها چطور میخرند؟
  آیا جعبه را عوض میکنند و در جعبه کارتنی میگذارند؟
  آیا جعبه را کادو پیچ میکنند و در بسته هدیه میگذارند؟
  یا چی؟

  با تشکر از راهنمایی های شما

  • پشتیبان لک لک 3 می‌گه:

   با سلام ;
   بسیاری از کالاهای موجود در ایران از راه قانونی وارد نشده اند یا کارشناس گمرک نظر به تشخیص کالا داده است و یا گمرکی کالا پرداخت شده .

 • سروناز می‌گه:

  سلام. من میخوام یک کارت بین المللی داشته باشم که به حسابم از خارج (امریکا) پول واریز بشه. ایا چنین امکانی در ایران وجود داره یا نه؟

 • امیر می‌گه:

  سلام ببخشید یکی از اعضای خانواده ام قصد سفر به چین دارند .
  ایا میتوانم سفارش از امازون در چین داشته باشن؟
  چگونه؟
  ممنون

 • مهتاب می‌گه:

  سلام من محصول تقویت مژه رو از سایت آمازون میخوام خریدازی کنم با توجه به اینکه این محصول قیمت داره ولی وزن این محصولو نمیتونم پیدا کنم فقط نوشته شده 1.6 ounces میخوام تخمین بزنم برای قیمت نمیتونم وزنو پیدا کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

 • Pani می‌گه:

  سلام.من میخام از سایت ایتونز آلبوم بخرم.سایت شما انجامش میده؟اگه نه میشه راجب paymemt method که کارت های خریدن بیشتر توضیح بدین؟من درست نفهمیدم.کسی ام خارج ندارم که واسم بخره.خودم میخام بگیرم

 • Sana می‌گه:

  سلام
  یه سوال داشتم
  من و دوستم می خوایم از یه سایت چینی لباس سفارش بدیم بعد خواهرشون که امریکا هستن می خوان به جای ما سفارش بدن و ادرس مستقیم ایرانو بزنن بعد باید هزینه ی گمرک بدیم برای این؟

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام
   می بایست ابتدا مطمئن بشین که سایت مورد نظر به ایران ارسال دارد یا خیر. هزینه گمرک به قیمت،حجم و تعداد کالای شما و در نهایت به نظر کارشناس گمرک بستگی دارد.

 • س می‌گه:

  سلام. می خوام از آمازون کتاب بخرم.کارت خارجی هم ندارم.دوستی هم که برام این کارو بکنه ندارم.چیکار میتونم بکنم.

 • Tara می‌گه:

  سلام من میخوام یه البوم موزیک سفارش بدم که کد پستی میخواد!!! کد پستی خونمونو وارد کنم؟

 • رضا میرزایی می‌گه:

  سلام، روزتون بخیر.
  ببخشید من می خواستم در یکی از سایت های خارجی ثبت نام کنم. ولی هزینه اشتراک اون ها از طریق کارت های اعتباری قابل پرداخت هستش. میخواستم بپرسم حوزه ی کاری شما شامل این گونه موارد هم میشه؟

  با تشکر

 • مجید می‌گه:

  من میخوام یه کتونی از شرکت ریباک در چین که در اصل این شرکت برای آمریکاست تولیدش تو چینه خرید کنم چجوری این کارو انجام بدم شما آدرس چیزی دارید خدمت برسیم

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام

   می توانید از طریق سایت امازون یا سایت های ذکر شده در بلاگ لک لک راهنمایی بگیرید.

   و همچنین می توانید از سامانه آسان-خرید- آمازون که به تازگی توسط لک لک راه اندازی شده است استفاده کنید.
   تمامی اطلاعات مربوط به قیمت و زمان تحویل بطور دقیق مشخص شده است.

 • مجید می‌گه:

  ممنون اطلاعات خیلی خوبی بود که به ما دادید .
  فقط ممنون میشیم معرفی کنید چه کسانی تو ایران این کارهای خرید از کشور های دیگه رو انجام میدن یه میتونن مستقیم و حضوری به ما کمک کنن

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام
   باتشکر از حسن توجه شما
   می توانید از خود سایت لک لک هم برای ثبت سفارش کالا از سایت های خارجی اقدام کنید.
   ما خرید کالا از سایت های آنلاین خارجی را برای شما انجام میدهیم.

 • ارشی می‌گه:

  سلام اگه یه کالا از سایت آمازون بخریم که قیمتش26 دلاره پست کنید به اهواز حدودا چند دلار هزینش میشه و تو چه زمانی تحویل میدید؟

 • اکبر می‌گه:

  سلام
  از این سایت میخواستم خرید کنم شما میتونید انجام بدید؟
  aliexpress.com

 • ali می‌گه:

  سلام
  اگه از دوستامون در خارج از کشور کمک بگریم و از خارج از کشور لب تاپ سفارش بدیم مثلا از سایت امازون هزینش کمتر در میاد اگه کم تره بگید حدودا چند تومن
  اگه میشه زود جواب بدید.

 • سینا می‌گه:

  سلام آیا امکان ارسال کالا از سایتm.nike.comبه ایران وجود داره

 • داود می‌گه:

  من رادیوی 3 موج از یک سایت امریکایی میخوام
  امکان پذیر هست؟

 • Mojtaba می‌گه:

  سلام تعدادی بذر کاکتوس به مبلغ ۱۲۰۰ یورو از یک سایت هلندی میخواستم بخرم ایا امکان پذیره؟

 • king می‌گه:

  سلام .. یه سوالی داشتم این که امازون و ماکروسافت تو کشور اذربایجان انبار دارن .من می خوام تو اون جا لپ تاپ سفارش بدم قیمتشم 479دلاره نمی خوام هزینه پستی زیادی بدم . اگه از اون چا بخرم هزینه پست نداره؟؟؟ لطفا زود جواب بدید

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   هزینه پست کالا از هر کشوری به ایران وجود دارد. همچنین از سایت های آمازون و مایکروسافت به طور مستقیم نمی توان به ایران ارسال نمود.

 • مهدی می‌گه:

  سلام
  روز خوش
  از سایت m.alibaba هم خرید دارید

 • Hibye می‌گه:

  سلام
  من میخوام در یک سایتی که فقط فعالیت اینترنتی داره عضو بشم و اشتراک ماهیانش ۲۲ دلار هست خواستم بدونم که شما این کار رو برای من انجام میدین و در اینصورت هزینه کلی که باید پرداخت کنم ،چقدر میشه ؟ (جهت یاداوری عرض میکنم من قصد خرید کالا رو ندارم و فقط قصد عضو شدن دارم)

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خریدهای غیرفیزیکی امکان پذیر است. لینک مورد نظر خود را ثبت سفارش نمایید تا کارشناسان لک لک بررسی نمایند.

 • zari می‌گه:

  من مبخاستم از امازون خرید کنم اسباب بازی برای نوه ام در ایتالیا بفرستند ایا امکان پذیره

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   بله امکان پذیر است.
   می توانید جهت راهنمایی با دفتر لک لک تماس حاصل نمایید.

 • omid می‌گه:

  من میخوام یه شارژ اینترنت از کشور افریقا جنوبی بگیرم باید چکار کنم

 • Omid می‌گه:

  سلام خسته نباشید از این سایت خرید انجام میدین؟
  http://www.Diecastairplane.com

 • ندا می‌گه:

  سلام عصر بخير
  اگه از سايتهاي تركيه خريد كنم مثل سايت .markofoni
  خريد كنم و…mango-lcwaikiki-coton.zaraارسال ،مدت زمان وهزينه به چه صورتي انجام ميشه مثلا چند نمونه لباس وبدليجات سفارش بدم ارسالش به نحوي صورت ميگيره
  سپاسگذار ميشم راهنمايي بفرماييد🙏🏻

 • [email protected] می‌گه:

  سلام من سفارش یه کتاب الکترونیکی داده بودم منو ارجاع دادین به نسک اور
  اگه جایی دیگه پیدا میشد ک دیگه مزاحم شما نمیشدم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   شرکت نسک آور، یکی از شرکت های مجموعه لک لک است که دقیقا کار لک لک را انجام میدهد. اما در نسک آور فقط کتاب از سایت های خارجی خرید میشود.

 • علی می‌گه:

  سلام خسته نباشید/من میخوام از سایت tidebuy لباس بخرم/تو نظرات خوندم که گفتید لینک خرید رو ثبت سفارش بکنن چطور باید اینکارو بکنم لینک خرید رو از کجا پیداکنم تو سایت خارجی؟؟؟؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لینک کالا در سایت مورد نظرتان را از طریق منوی “سرویس لک لک” ثبت سفارش نمایید.

 • رضا می‌گه:

  سلام..میخواستم بدونم امکان خرید مکمل بدنسازی از سایت های دبی یا سایت bodybuilding امکان پذیر هست یا خیر؟
  ممنون

 • جمیل می‌گه:

  سلام.من میخوام یه مستر کارت 100 دلاری داشته باشم >از طریق سایت شما میشه تهیه کنم؟مچکرم.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام اگر امکانش هست ادرس چند سایت لباس مث علی اکسپرس که ارسال مستقیم به ایران داره رو همینجا بزارین تو سایت خودتون اونجا (بهترین سایت های خرید خارجی)خیلی شلوغ پلوغه بعدشم معلوم نیست کدوم ارسال مستقیم داره کدوم نداره ممنون میشم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   سایت علی اکسپرس هم مستقیم به ایران ارسال ندارد.
   معمولا به طور مستقیم کالا به ایران ارسال نمی شود.

 • فرشته می‌گه:

  سلام
  من میخواستم از فروشگاه انلاین کلارک (uk) کفش بخرم
  لطفن راهنماییم کنین
  سپاس

 • هلن می‌گه:

  سلام
  میخوام برای عضویت یک سایت فروش کتاب مبلغی پرداخت کنم. اط طریق سامانه ششما اینکار امکان پذیر هست و چطور انجام بدم؟
  ممنون

 • سعید می‌گه:

  سلام
  من میخواستم از سایت روسی هست خرید کنم ایا شنما خرید میکنید

 • ناره می‌گه:

  سلام من می خواستم از سایت fashionnova.com خرید کنم آیا شما می توانید انجام دهید؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا لینکتون رو ثبت سفارش کنید تا توسط کارشناسان بررسی شود. به طور کلی خرید از سایت های فروشگاهی انجام می شود.

 • امیر می‌گه:

  سلام
  من یک دستگاه از شرکت geo vision ( دور بین های بازرسی چاه ) متعلق به شرکت آمریکایی طی نامه نگاری با شرکت آمریکایی اذعان داشته که امکان فروش دستگاه رو به ایران ندارد لازم به ذکر است که این شرکت در کشور های هند،اتریش، ترکیه ، کانادا، استرالیا وچند کشور دیگه میخوام بدونم امکان ارسال به ایران این دستگاه است ضمنا قیمت این دستگاه در آمریکا حدود 18000 دلار قیمت داره اگه لطف کنید من رو تو هزینه های گمرکی کمک کنید ممنون می شم

 • ساناز می‌گه:

  سلام میخواستم از سایت آمازون قرص بخرم. باید چکار کنم

 • مهدی می‌گه:

  سلام خسته نباشین . من میخواستم از سایتی برای بازی خرید کنم ولی خب نمیدونم چطور امکانش هست!میتونین من رو لطفا راهنمایی کنین! ممنون !

 • شهاب می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید ..
  من میخواستم از سایت pdawiki.com یک فایل دانلود کنم ولی قبل از ان باید مبلغی رو پرداخت کنم گویا به دو صورت alipay و یا wechat امکان پرداخت دارد.. ممکنه منو راهنمایی کنید..
  بسیار ممنون و سپاسگزارم

 • جهانی می‌گه:

  سلام من چند تا سوال داشتم اول اینکه آیا شما سایت yesstyle.com رو تایید می کنید آیا میشه به این سایت اطمینان کرد دوم اینکه اگه بخوام چند دو جفت کفش و سه دست لباس ازشون بخرم آیا گمرکی بهش تعلق می گیره یا نه و سوم اینکه اگه این خرید ازطریق شما انجام بشه چه مقدار باید به شما پرداخت کنم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   تا کنون در لک لک خرید از این سایت انجام شده است و مشکلی وجود نداشته است. بهتر است خودتان مقاله “چطور به سایت های خارجی اعتماد کنیم” را مطالعه نمایید.

 • ایلین می‌گه:

  سلام.من میخوام برای submitکردن application توی یکی از دانشگاه ی خارجی پول پرداخت کنم که به 250 تومن میشه
  من باید از چه راهی و چقدر پرداخت کنم؟

 • مهرداد آزاد می‌گه:

  سلام چقدر طول میکشه از دوبی جنس برسه دستتون من 5 تا تی شرت خریدم میخوام برسه به دستم. و هزینش چند میشه

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   چنانچه کالاها توسط شما خرید شده باشند، خدمات حمل به تنهایی توسط لک لک انجام نمیشود.

 • فهیمه می‌گه:

  سلام
  میخواستم از علی اکسپرس خرید کنم،ولی بهم گفتن یك ساله از ایران سفارش نمیگیره،درسته؟
  اگ از این سایت امکانش هست میشه بگین هزینه اش رو چجوری باید پرداخت کنم؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   سایت علی اکسپرس به ایران ارسال نمی کند. اما در لک لک خرید از علی اکسپرس انجام میشود

 • سید رکنی می‌گه:

  باسلام
  احتراما راهنمایی فرماییدکجای سایت ماشین حساب است که وزن ها ی وخرید وتعرفه ها وهزینه ها مشخص میشود

 • منیره می‌گه:

  سلام من میخوام کتاب هری پاتر را از آمریکا خرید کنم باید چکار کنم؟ میخوام به دخترم هدیه بدم

 • امیر می‌گه:

  سلام.
  من میخوام از این وب سایت http://www.ok4gold.com/shopping-cart برای یک گیم که بازی میکنم گُلد بخرم.
  ممکنه راهنمایی کنین چه چیزی لازم دارم برای خرید ؟!
  یا چطوری میتونم مبلغ ریالی ام رو به یورو تبدیل کنم.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   اگر میخواهید خودتان خرید را انجام دهید، احتیاج به ویزا یا مستر کارت دارید.
   در صورتی که بخواهید لک لک برای شما انجام دهد، میتوانید لینک خرید را ثبت سفارش نمایید تا پیش فاکتور ريالی برای شما ارسال گردد.

 • سپهر می‌گه:

  سلام من میخام از سایت marketplace.xbox.com یک فایل خرید کنم باید چیکار کنم؟ (نیاز به پسورد و غیره داره برای خرید که من دارم)

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لینک خودتون رو ثبت سفارش کنید. توی بخش توضیحات اطلاعات مورد نیاز جهت خرید را ذکر کنید.

 • [email protected] می‌گه:

  سلا م
  من میتونم از سایت انلاین لباس در هند خرید کنم و به دوستانم تحویل و هزینه رو پرداخت کنند ولی برای فرستادن به ایران مشکل دارم ایا از طریق شرکت شما قابل فرستادن به ایران هست وسائل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • محمدرضا می‌گه:

  سلام ببخشید من می خواستم یک ویولن خوب از یک شرکت ایتالیایی سفارش بدم چون شنیدم ساز های ایتالیایی خوبن حالا نمی دونم باید چی کار کنم

 • مریم می‌گه:

  سلام. خسته نباشید.
  ببخشید یه سوال داشتم. من می خواستم یه کتاب رمان و تعدادی سی دی موسیقی از سایت های خارجی از طریق گروه لک لک سفارش بدم. با توجه به این که متن کتاب به زبان انگلیسی و بدون سانسور هست و سی دی ها هم مربوط به خوانندگان انگلیسی زبان هستند می خواستم ببینم آیا این موارد جز کالاهای ممنوعه هستند یا خیر.
  با تشکر.

 • amir.ba می‌گه:

  سلام ببخشید من میخوام از هنگ کنگ به ارزش 70 دلار مکعب روبیک بخرم حدود 1 کیلو چه قدر تقریبا باید گمرک بدهم

 • محمد می‌گه:

  سلام خسته نباشین
  من میخوام یه اُرگ شرکت کُرگ بخرم قیمت اون داخل نمایندگی ایران ۵۸۰۰،۰۰۰ تومانه ولی در نمایندگی دبی ۷/۳۰۰ و در خوده کشور چین ۶/۳۰۰ تومان (¥11500)قیمت خورده…سایت ایبی و آمازون هم ۱۹۰۰ دلاره؛ خواستم بینم آیا ارزون بودن این محصول تو ایران ممکنه بخاطر غیر اصل بودن اون یا درجه دوم و به سفارش ایران باشه؟

 • Shiva می‌گه:

  سلام من ٢تا سوال داشتم ميخوام از يه بازي طلا و صلاح بخرم اما با يورو هست چيكار بايد كنم لطفا راهنمايي كنيد دومين سوالمم سريع ترين روش خريد مستر كارت يا ويزاكارت هست.
  (اگه ممكنه جوابشو به آدرس ايميلم بفرستيد ممنون ميشم)
  [email protected]

 • [email protected] می‌گه:

  سلام قربان لطفا من را راهنمایی فرمایید اگر از ebay خودم مستقیم خرید کنم من در شهرستان هستم بدستم میرسد فروشنده میگوید کالا را پست میکند میخواهم بفرمایید مشکلی وجود ندارد تا خریدم به من برسد چون مستقیم خرید کردم قیمت کالا 90 دلار با وزن 2.5 کیلو گرم که یک وسیله الکترونیکی است و از چین ارسال میشود سپاس گذار میشوم راهنمایی بفرمایید

 • محمد محمدی می‌گه:

  سلام من ازانگلستان خریدی معادل 500 پونددارم مشکلی برای ارسال به ایران ندارند وخیلی هم متعهد هستن تقریباً همه جوره امکانات دریافت پول رودارن آیا کارت اعتباری یه بارمصرف میشه تهیه کرد وراسته که بانک تجارت شعبه میدان فردوسی اکانت موقت میفروشه راهنماییم کنید چون ازپرداخت مطمین بشم رقم خریدام خیلی بیشترمیتونه باشه

 • کیان می‌گه:

  باسللام، ببخشید یک سوال داشتم، من میخواستم دو تا کالا رو از یک سایت سفارش بدم. الان باید هر دوتا رو کلا با ماشین حساب لک لک حساب کنم یا جدا باشه؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   هر کدام جداگانه محاسبه می شود و در صورت کاهش وزن، در پیش فاکتور شما تخفیف لحاظ می شود.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام
  من از یه سایت کره ای میخوام خرید کنم
  میشه کمکم کنید ؟؟؟؟
  ممنون میشم

 • مریمی می‌گه:

  سلام
  من میخوام بانک بذر هلند و ترکمنستان رو ادرس و شماره تماسشونو پیدا کنم. چطوری پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • فرشید می‌گه:

  سلام .خسته نباشید من چطور می تونم بیت کوین تهیه کنم. مرسی

 • sasan می‌گه:

  با عرض سلام .
  میخوام از سایت خارجی فیلم و موسیقی دانلود کنم اما ازم می خواد که هزینه پرداخت کنم .
  چطور باید خرید کنم با توجه به مساءل تحریم و .. ؟؟
  ممنون میشم سیریع تر راهنماییم کنید .

 • محمد می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  آقامن میخوام100دلار مکمل بخرم چون اصلشون تو ایران کم گیرمیاد ماشین حساب محاسبه کرده که باید3میلیون پرداخت کنم آخه این درسته

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   احتمالا اطلاعاتتان را اشتباه وارد میکنید. مستقیم به ایمیل شرکت اطلاعاتی که در ماشین حساب وارد می کنید را ارسال کنید تا بررسی شود.

 • محید می‌گه:

  سلام من میخوام کفش از سایت اسیکس بخرم.ایا امکانش هست؟

 • جی اس می‌گه:

  سلام
  با توجه به اینکه سایت علی بابا سایت عمده فروشی هست خرید عمده از این سایت امکانپذیر هست یا نه؟ و اینکه اعتبارسنجی فروشنده ها در این سایت به چه شکلی هست؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   در لک لک خرید عمده و تجاری انجام نمی شود.
   برای اعتبار سنجی به مقاله “چطور به سایت های خارجی اعتماد کنیم” در بخش بلاگ لک لک مراجعه نمایید.

   • جی اس می‌گه:

    سلام دوباره
    من از سایت علی بابا بذر نوعی افتابگردان رو میخواستم که فروشندش حداقل سفارش یک کیلوگرم رو قبول میکنه آیا از طریق سایت شما امکان خریدش هست یا نه؟ و اینکه محدودیت وزنی و ارزی شما چقدره؟ با تشکر

 • زهرا می‌گه:

  سلام می خواستم کفش و لباس برا استفاده شخصی از سایت yesstyle بخرم میشه راهنماییم کنید من کسی رو خارج از کشور نمی شناسم که بخواد برام خرید کنه باید چیکار کنم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لینک کالاهاتون رو از منوی “سرویس لک لک” در صفحه اصلی سایت، ثبت سفارش نمایید و پس از دریافت پیش فاکتور می توانید خرید خود را انجام دهید.

 • امیرحسین می‌گه:

  سلام
  من میخوام از سایت pbs.org و amazon.com خرید کنم میشه لطفا راهنمایی کنید.
  البته آمازون خیلی ضروری نیست و میتونم بعدا انجامش بدم (چند ماه دیگه)
  pbs.org هم جزء سایت هایی هست که ایران رو تحریم کرده؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   کشور ایران در لیست تحریم تمام سایت های آمریکایی و روش های پرداخت ارزی آمریکایی می باشد.
   اما خرید از این سایت ها از طریق لک لک امکان پذیر است.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام
  اگه چند كالا رو از يك سايت همزمان بخوام سفارش بدم بايد چيكار كنم؟ اخه فقط براي وارد كردن ١ لينك جا هست

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   در بخش ثبت سفارش گزینه “+ لینک جدید” را کلیک کنید تا بتوانید بقیه لینک های خود را به ترتیب وارد نمایید.

 • ندا می‌گه:

  سلام من از سایت علی اکسپرس قبلا خرید کردم ولی الان کسی که برام خرید میکرد درصد خیلی زیادی بر می داره میشه بفرمایید نحوه سفارش به شما چجوری هست و هزینه چجور حساب میشه؟!

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   نحوه محاسبه این گونه خرید ها بستگی به تعداد، نوع کالا، ارزش دلاری کالا و … دارد.
   می توانید لینک های خود را در سایت لک لک ثبت سفارش نمایید.
   همچنین در صفحه خانه سایت لک لک ماشین حساب جهت برآورد حدودی قیمت وجود دارد.

 • درسا می‌گه:

  اخ لازم نیست فهمیدم من باید لینک اسباب بازیم را بدهم در سرویس لک لک بعد شما میارید؟؟؟؟

  اگه اینطور بشه میشم اولین دختر ایرانی که اکواستریا مینی دارد واییییییییییییییییییییییییییی

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام دوست عزیز لک لکی
   خوشحالیم که شما با لک لک دوست شدید.
   لینک اسباب بازی که میخوای رو از طریق منوی “سرویس لک لک” ثبت سفارش کن تا ما واستون پیش فاکتور بفرستیم.
   اگه کمک خواستید به دفتر لک لک به شماره 88995560 تماس بگیرید.

 • درسا می‌گه:

  سلام من درسا هستم و ده سالمه من و خوانوادم علاقه ای به جنس های خارجی داریم خب میخواستم بگم من به سایت امازون رفتم بعد اسباب بازی مورد نظرم را انتخواب کردم بعد رو اد تو لیست زدم بعدشم پسورد و ایمیل خواست یعنی باید از قبل ثبت نام میکردیم؟ تو ایبی هم رفتم همینجور بود خواستم ثبت نام کنم شماره ایران رو نداشت حالا چیکار کنم خوانوادم هم مشکل دارن با این ایمیل و پسورد

 • Aeen می‌گه:

  سلام من ميخواستم از سايت ice watch يه ساعت ٦٩ يورويى بخرم چطورى اين كارو بكنم؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لینک مورد نظر خودتون رو از طریق منوی “سرویس لک لک” ثبت سفارش کنید تا فاکتور خدمتتان ارسا شود.
   بعد از دریافت فاکتور در صورت تمایل گروه لک لک این ساعت را برای شما خرید می نماید.

 • مهدی می‌گه:

  سلام،من میخواستم از سایت bodybuilding مکمل ورزشی بخرم ، وزن 500 گرم قیمت 20 دلار
  میخواستم هزینه دقیق برای تحویل این کالا رو بدونم ؟؟؟ با قسمت تخمین قیمت سایت آشنا هست ولی میخوام هزینه دقیق رو اینجا بهم بگید

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   برای هزینه دقیق لینک کالای خودتون رو از طریق منوی “سرویس لک لک” ثبت سفارش کنید تا هزینه دقیق به صورت پیش فاکتور خدمتتان ارسال گردد.

 • نگار می‌گه:

  اگه از بعضی سایت های ترکیه که قیمت هاشونو به تومان درج کردن و قابلیت پرداخت با کارت های شتاب رو دارن و هزینه پست رو هم قبل از ارسال دریافت میکنند و کالا رو درب منزل تحویل میدم هنگام تحویل کالا از پست باز هم باید هزینه ای پرداخت کنم؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   پست ایران مبلغ 20 هزار تومان برای کالاهایی که از خارج کشور دریافت می شوند، درب منزل از شما میگیرند.

 • سیاوش می‌گه:

  سلام
  1. آیا از سایت Gearbest و everbuy متعلق به چین خرید را انجام میدهید؟
  2 این سایت ها کالارو درب منزل میفرستند برای همین میخواستم بدونم در ماشین حساب شما وزن را چه عددی باید وارد کرد تا هزینه حدودی مشخص شود چون حمل بر عهده شما نیست.
  ممنون

 • محسن می‌گه:

  سلام خسته نباشید،شما از کره جنوبی هم سفارش میگیرید؟چون تو قسمت تخمین قیمت کره جنوبی جز سایتای مبدا نبود
  بعد اینکه میخواستم چن تا آلبوم واسه خوانندهای زن از کره سفارش بدم،شما سفارش قبول میکنید؟بعد با توجه اینکه کاور روی آلبوم عکس دختر خارجی هس گمرک گیر نمیده؟ممنون میشم جواب بدین

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   مشتری عزیز سلام
   خرید از کره جنوبی انجام می شود. در مورد عکس البوم باید ثبت سفارش نمایید تا بررسی شود. هر عکسی خریداری نمی شود.

 • abolfazl می‌گه:

  سلام.خسته نباشید من نه دوستی خارج از کشور دارم نه دسترسی به صرافی دارم سایتی که میخوام ازش خرید کنم امریکایی هستش و و خدمات واسطه ای هم نداره.من چجوری میتونم یکی از این ویزا کارتها داشته باشم؟؟اگه داشتم چجوری میتونم شارژش کنم و توش پول بریزم؟ایا با کارت های بانکی خودمون میتونم خریدو انجام بدم؟؟چجوری؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   در لک لک ویزا کارت ارائه نمی شود و مستقیم کالا خرید می گردد و در ایران تحویل می شود.
   می توانید لینک کالای خود را ثبت سفارش نمایید.

 • محمد می‌گه:

  سلام من میخوام از شرکت اینتنز که تولید کننده رنگ تاتو هست خرید کلی بکنم یعنی تمام محصولاتشون رو خریداری بکنم میشه بگین چطور باید اینکار رو انجام بدم البته شرکت اینتنز در امریکا است ولی نمایندگی مجاز در انگلیس هم دارن

 • ناصحی می‌گه:

  سلام
  در سایت آمازون کالایی با قیمت 249 دلار هستش وقتی گزینه اضافه به سبد خرید رو میزنم مبلغ کل رو منهای 50 دلار گیفت کارد میزنه (یعنی 199 دلار) این به این معنی هستش که 199 دلار رو باید پرداخت کنم. اصلا این گیفت کارد چی هستش؟

 • مراد می‌گه:

  سلام از سایت های امریکائی می توانید خرید کنید

 • محمد می‌گه:

  با سلام
  من میخوام از ژاپن خرید کنم و بررسی هم کرد و از سایت مورد نظر هم در مورد ارسال مستقیم به ایران سوال کردم و جواب مثبت دادند.
  حال میخواستم بپرسم علاوه بر هزینه ی محصول، هزینه ای هم برای پست باید پرداخت بکنم؟مشکلی برای گمرک نخواهم داشت(یک محصول مجسمه ای pvc کمتر از 250gهست)؟هزینه ای به گمرک هم باید پرداخت کرد؟لطفا راهنماییم کنید که از چه سایتی یا چطوری ویزا کارت با کمترین قیمت رو دریافت کنم؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   میتوانید از سایت تهران ویزا کارت، ویزا کارت تهیه کنید.
   هزینه پست بستگی به مبلغ اعلام شده از طرف فروشنده دارد.
   هزینه گمرک بسته به نظر کارشناس دارد اما معمولا برای کالاهای زیر نیم کیلوگرم و با قیمت کمتر از 50 دلار گمرک تعلق نمی گیرد.

 • علی می‌گه:

  لطفا مدت زمان تحویل یه بسته از انگلستان رو هم بگین
  ممنون

 • علی می‌گه:

  سلام
  من این 2 تا محصول رو میخواستم تهیه کنم ممنون میشم کمکم کنید.

  https://www.testofuel.com/onestepcheckout/

  https://www.primemale.com/onestepcheckout/

 • علی می‌گه:

  سلام
  من یه مکمل ورزشی میخوام که توی کشور انگلستان هست.توی سایت فروشنده امکان ارسال به ایران رو نگذاشته .لطفا راهنماییم کنید
  ممنون

 • حمیدرضااااااااااااااا می‌گه:

  سلام
  من میخوام از این سایت خرید کنم
  http://houseofzhivago.com/ss-1516/
  استرالیاست و توی قسمت ارسالش ایران رو داره حتی همه استان هارو هم داره

  قیمتش همراه با شیپینگ میشه 485 دلار…
  این قیمت تموم شده است یا بیاد دست من بازهم باید پولی پرداخت کنم به پست ایران؟؟!!!

  سایت خود برند لباس هست، آیا معتبره؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   به قیمت دلاری هزینه ارسال و هزینه کارمزد اضافه می شود.
   از سایت های خارجی مستقیم به ایران ارسال نمی کنیم.
   در خصوص اعتبار به مقاله ” چطور به سایت های خارجی اعتماد کنیم” مراجعه کنید.

 • امیرسینا می‌گه:

  سلام. من میخوام یه اپ از store ویندوز8.1 بخرم(قیمت:9.99دلار).باید چیکار کنم؟

 • محمدرضا می‌گه:

  با سلام وقت بخیر
  من میخواستم از این سایتhttp://www.airmax2016nike.com/ خرید کنم ..ممنون میشم بفرمایید امکانش هست یا خیر
  وسوال دوم اینکه ایا شما تقریبی از تعرفه گمرک برای کتانی مطلع هستید .
  ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید از هر سایت فروشگاهی انجام می شود.
   زمانی که ثبت سفاش کنید کارشناسان لک لک بررسی میکنند و با احتساب گمرک فاکتور می دهند.

 • ali می‌گه:

  سلام
  اگر من از یکی از سایتهای معرفی شده خرید کنم و ادرس ایرانمو بدم مشکلاتی از قبیل بلوکه کردن کلوز کردن و این کارایی که علی اکسپرس میکنه ایجاد نمیشه ؟ یعنی اگر billing یا shipping فرق کنه مشکلی پیش نمیاد . اگر شما پرداخت کنی بعد ببنده چی ؟ من میخوام باهاتون کار کنم لطفا جواب کامل بدید

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   از علی اکسپرس چند ماهی است که دیگر به ایران ارسال نمی شود و باید از طریق کشور دیگری مانند امارات خرید گردد.

 • عمران می‌گه:

  سلام . من می خواهم از یک بازی تخت نرد کوین یا سکه بخرم.شما می تونین اینکارو واسم کنین؟

 • amir می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  من می خوام از یک سایت ” جمهوری چک ” خرید اینترنتی کنم و کالایی که وزنش تقریبا 10 کیلو هست را در ایران بگیرم. قیمت کالا 600 دلار امریکاست و فروشنده گفت که به ایران هم می فرسته. اما راجع به گمرکی و غیره اطلاعاتی نداره. ممنون می شم بفرمایید به جز 600 دلار چقدر دیگه باید بابت گمرکی و غیره پرداخت کنم؟

  • پشتیبان لک لک 3 می‌گه:

   سلام
   با توجه به مبلغ کالا و وزن ان قطعا گمرکی خواهد داشت که مبلغ آن بستگی به نظر کارشناس گمرک دارد.

 • HaRaeL می‌گه:

  و سوال دیگه ای که داشتم این بود که در قسمت تخمین قیمت سایتتون باید قیمت کالا رو بنویسم یا مجموعش با پول پستش؟؟ سایت علی اکسپرس به ایران میفرسته؟؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سایت علی اکسپرس مستقیم به ایران ارسال نمیکنه و باید مبدا رو دبی قرار بدید.
   وزن کالا را وارد کنید.
   برای قیمت دلاری هم مجموع قیمت کالا و هزینه ارسال

 • HaRaeL می‌گه:

  وقتی که از هرکدوم ازین سایتا خرید کنم و پولشو واریز کنم و خریدم رو ثبت کنم دیگه تموم میشه؟؟؟ فقط کافیه منتظر باشم تا بسته برسه در خونم؟؟ یا اینکه باید کارایی مث ترخیصش و اینا یا اینکه مثلا برم از جای خاصی تحویلشون بگیرم و اینکه از کجا میشه فهمید بستمون توسط گمرک گرفته شده یا نه؟؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   شما لینک کالا رو پیدا می کنید، توی سایت لک لک ثبت می کنید و بعد یه فاکتور از لک لک دریافت می کنید.
   بعد از دریافت فاکتور می تونید مبلغ رو پرداخت کنید و خریدتون انجام بشه.
   تمامی مراحل گمرکی تا درب منزل شما به عهده لک لک هست .

   • HaRaeL می‌گه:

    نه منظورم این بود که خودم با حساب خودم به اسم خودم بخرم. بعد از ثبت سفارش دیگه چه کارایی باید انجام بدم.؟؟ چه دردسرایی بعدش برام به وجود میاد؟

    • پشتیبان لک لک می‌گه:

     شما بعد از پرداخت فاکتور هیچ دردسر خرید کالا یا گمرک یا حمل ندارید. همه چیز رو به لک لک میسپارید و منتظر می مونید تا کالا به دستتون برسه. از لحظه خرید کالا تا تحویل به شما به عهده لک لک هست

 • saeid می‌گه:

  با سلام
  ممنون بابت مطالب اموزنده ای که قرار دادین
  من قصد خرید سرویس را از سایت امازون دارم.
  بجز اینجا ،راهی هست که با شما در ارتباط باشم و پس از اطمینان از قبول کارت و نوع ان،خریدم را از شما انجام بدهم.؟

 • ali می‌گه:

  با سلام. من ی لپ تاپ میخواستم ک قیمتش میشه حدود۵۲۰۰میلیون ولی وزنش ۴کیلو ک برا همین قیمتش شد تو سایت ۷۵۰۰میلیون یعنی واقعا ۲.۵۰۰میلیون برا هزینه پستش میگیرین چرا انقدر زیاد

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   وقتی در ماشین حساب لک لک مبدا و قیمت دلاری را وارد می نمایید تنها معادل ریالی کالا را مشاهده می نمایید.
   با وارد کردن وزن، تخمین هزینه نهایی که شامل هزینه کالا، هزینه پست و حمل و نقل، گمرک، کارمزد و … هست را دریافت می کنید.

 • سیامک می‌گه:

  سلام
  من می خوام از یک فروشگاه اینترنتی فرانسوی یک pdf کتاب دریافت کنم که نیاز به پرداخت اینترنتی دارد، لطفاَ راهنمایی نمایید.
  با تشکر

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا لینک خرید PDF رو از طریق منوی سرویس لک لک، گزینه “تخمین قیمت و ثبت سفارش” ارسال کنید تا بررسی شود.

 • علی می‌گه:

  سلام من تعدادی بذر گیاهی از یه سایت هلندی میخوام چه کار باید بکنم؟؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   باید لینک هاتون رو ثبت سفارش کنید، بذر هر گیاهی خرید نمی گردد. کارشناسان ما بررسی می کنند و خدمتتان نتیجه ارسال می شود.

 • الناز می‌گه:

  سلام.
  من میخوام از سایت علی اکسپرس خرید کنم.
  قبلا ارسال مستقیم به ایران داشت ولی جدیدا دیگه نمیفرسته.
  آیا این مشکل هنوز برطرف نشده؟
  اگه نه چه سایت دیگه رو میشناسید که به ایران مسقیم ارسال کنه؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   کماکان علی اکسپرس به ایران ارسال نمی نماید.
   برخی از سایت های چینی وجود دارند که مستقیم به ایران ارسال می کنند اما درگاه پرداخت سایت ها از طریق پی پال است که ایران جز لیست تحریم پی پال می باشد.

 • kasra می‌گه:

  shomare tamasetonam lotf konin bedin

 • kasra می‌گه:

  سلام. من فروش اينترنتى لباس بچه دارم ميشه سايت هاى چينى كه معتبر هستن و جنساشون قشنگ و با كيفيت هست را معرفى كنين

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   سایت علی اکسپرس یک سایت چینی معروف است که همه نوع کالا را دارد. ارسال این سایت به امارات انجام می شود.

 • علی می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید
  من میخواستم از سایت wish خرید کنم لطفا راهنمایی کنید. میشه سفارش خرید رو به ترکیه داد وبه ایران اورد.
  با تشکر

 • مهیار می‌گه:

  سلام
  شما از سایت http://www.razerzone.com/ خرید کنید؟

 • پونه می‌گه:

  سلام.
  برای خرید نرم افزار از سایت های خارجی راهنمایی می خواستم.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   می تونید قیمت ریالی محصول خودتون رو توی سایت برآورد کنید و اگه مطلوب بود، لینک نرم افزار رو ثبت سفارش کنید تا فاکتور واستون ارسال بشه.

 • پونه می‌گه:

  سلام.
  الان میشه از سایت ebay خرید کرد؟

 • [email protected] می‌گه:

  حساب های TenPay هم مثل پی پال ایران رو تحریم کردند؟؟ نمیشه از ایران ازشون خرید کرد؟؟؟ میتونید توی ساخت حساب TenPay کمکی بهم بکنید؟؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   دوست عزیز متاسفانه تا کنون با این درگاه پرداخت کار نکرده و تجربه ای نداریم.
   اگر قصد خرید با این درگاه رو دارید، حتما از صحت این درگاه مطمئن بشید.

 • M.Haji می‌گه:

  Ba salam
  man yek soal dashtam .man oropa zendegi mikonam.mikhastam kala dar iran befrosham vli nemidonam chetor bayad inkaro bokonam, lotfan mano rahnamai konid Ba tashakor.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   کار لک لک خرید کالا از وبسایت های خارجی هست و در این زمینه متاسفانه کمکی نمی توانیم به شما کنیم.

 • HaRaeL می‌گه:

  سلام. من حساب پی پال و همینطور مستر کارت دارم و میخوام از یک سایت خارجی خرید کنم. اما وقتی به مرحله پرداخت میرسه از کد پستیم ایراد میگیره. باید چه کد پست ای وارد کنم؟؟؟ مگه کد پستی 10 رقمی ایران ضحیح نیستش؟؟؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   در صورت استفاده از پی پال، نمی توانید کالای خود را به ایران ارسال نمایید. برخی از کشورها ارسال مستقیم به ایران ندارند و یا سایت ها مستقیم به ایران ارسال نمی کنند.

   • HaRaeL می‌گه:

    سایتش ارسال به ایران داره مشخصاتم و همرو قبول کرده. اما فقط درگاه پی پال قبول میکنه. چیکار باید بکنم؟؟؟ از پولی که داخل حساب پی پاله استفاده نمیکنما در اصل از پول کارت دارم استفاده میکنم. راهی نیستش یعنی؟؟؟

 • ..... می‌گه:

  با سلام
  میخواستم اپلیکیشن ها و بازی های پولی اپ استور رو بخرم شما می تونبد در. این زمینه بهم کمک کنید؟؟؟

 • یوسف می‌گه:

  سلام
  بخشید میشه از سایت etsy خرید کنم برای خرید بذر گیاهان؟

 • امیر می‌گه:

  با سلام.میخواستم بدونم شما خرید بازی هم انجام میدید؟مثلا من میخوام از سایت marvelheroes مقداری سکه که “G” بهش میگن بخرم ولی متاسفانه حساب paypal میخواد.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید کالاهای غیر فیزیکی امکان پذیره. میتونید ثبت سفارش کنید و اطلاعات اکانتی که در سایت دارید رو توی بخش توضیحات واسمون بذارید.

 • محراب می‌گه:

  لینکو کجا بفرستم؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   از منوی سرویس لک لک گزینه “تخمین قیمت و سفارش” را کلیک کنید و مراحل ثبت سفارش رو پیش برید.

 • محراب می‌گه:

  سلام من میخوام رینبو لوم بخرم فانی بافته تو تیران هم نیس میشه ولی تو سایت خارجی ها هست چه جوری خرید کنم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا یه لینک از محصول مورد نظرتون رو ثبت سفارش کنید تا کارشناسای ما بررسی کنن.

 • امیرحسین می‌گه:

  سلام. می‌خواستم بدونم که میشه آلبومی رو از وب‌سایتی خرید؟

 • امیرفرزین می‌گه:

  من میخوام یک کفش فوتبال از سایت نایک بخرم میتونید راهنماییم کنید

  خیلی ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   دوست عزیز می تونید از منوی سرویس لک لک، گزینه ثبت سفارش رو کلیک کنید و لینک کفش مورد نظرتون رو ثبت کنید تا پیش فاکتور دریافت کنید.

 • مجید دلیر می‌گه:

  سلام
  بنده قصد خرید ابزار های ویولن سازسی( کاملا سبک وزن) رو دارم میشه کمکم کنین
  خیلی خوشحال میشم بتونم باشما بطور تلفنی تماس پیدا کنم

 • مصطفی می‌گه:

  سلام.گرفتن پیش فاکتور کمباین کار کرده از سایت به چه صورت است.اگر میشود راهنمایی کنید.شما واردات کمباین دسته دوم انجام میدهید یا خیر.اگر دوستانی دارید معرفی کنید ممنون میشوم

 • مهداد می‌گه:

  سلام
  آیا ماشین دسته دوم از سایت های فروش آنلاین دوبی میشه خرید و وارد کرد . لطفا راهنمایی بفرمایید.

 • حسن می‌گه:

  سلام تو سایت زده مدت زمان ارسال به ایران ۳۰ تا ۴۵ روز ایا بازم شما ان را کمتر از این مدت به دست من میرسونید

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   اگر توی سایت علی اکسپرس این زمان تحویل رو دیدید، حدود یک هفته باید به زمان تحویل فروشنده اضافه بشه چون دیگه از علی اکسپرس مستقیم به ایران ارسال نمیشه.
   توی سایت ها معمولا پست های با قیمت بالاتر و زمان کمتر هم هست که میتونید انتخاب کنید.

 • حسن می‌گه:

  سلام
  من یک سایت فروش بدلیجات با قیمت مناسب میخواستم معرفی کنید

  در ضمن تا چه اندازه خرید از این سایتا مشکل ایجاد نمیکنه؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   میتونید از سایت های زیر استفاده کنید.
   souq.com
   etsy.com
   aliexpress.com
   خرید از سایت ها محدودیت نداره. ورود کالا به ایران محدودیت دارد.

 • احمدرضا می‌گه:

  لپ تاپ میارین ؟ یکی از دوستام یه گوشی دو میلیونی سفارش داده بود گفته بودین نمیشه .

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید لپ تاپ انجام میشه. شماره فاکتور دوستتون رو بفرمایید تا دلیل کنسل کردن رو بگیم خدمتتون. قطعا به دلیل قیمت کالا نبوده.

 • @hasti می‌گه:

  سلام.من میخوام یه اکانت تو esty برای فروش محصولات دست ساز خودم باز کنم .اینکار شدنی هست ؟ با توجه به اینکه ایران جزو لیستشون نبود .
  مراحل به چ صورتی هست .ممنون میشم راهنمایی کنید

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   در حال حاضر با هویت ایرانی امکان فروش کالا توی وبسایت هایی مثل etsy وجود نداره.
   هنوز امکان فروش محصولات در لک لک راه اندازی نشده است.

 • Shokoufeh می‌گه:

  سلام
  عذرمیخوام سایت alibaba.com آیا معتبره؟ شما برای ما خرید رو انجام میدید؟!

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   توی سایت علی بابا فروشنده های زیادی کالا عرضه می کنن. باید به اعتبار اون فروشنده دقت کنید.
   سایت علی بابا عمده فروش هست.

 • مجتبی می‌گه:

  سلام
  به غیر از سایت های مثل امازون و ایبی و علی اکسپرس از سایت های دیگه هم میشه خرید رو انجام داد ؟ سایت مورد نظرم
  http://www.beargryllsstore.com/

 • amir می‌گه:

  سلام من ویزا کارت دارم ایا تو اروپا سایتی هست که مثل علی اکسپرس ازش خرید کنم وارسال کنه به درب منزل؟ اگه هست میشه ادرسشو واسم ایمیل کنید با تشکر

 • وفا می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  با تشکر از پاسخگوییتون
  ببخشید من کالایی که مدنظرم بود رو وقتی مجدد در سایت ترندیول چک کردم گویا تایم فروشش تموم شده بود. آیا سایت شما این امکان رو هم داره که کالای خاصی که مدنظر کاربرانش باشه رو پیدا و به نمایندگی از کاربر سفارش بده… من توو سایتای زیادی دنبال کالای مورد نظرم گشتم ولی متاسفانه پیداش نمیکنم…..
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ….

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   به دلیل تنوع کالاها از نظر رنگ، جنس، مبلغ و خیلی پارامترهای دیگه و همینطور به دلیل مسافت طولانی که بین ما و فروشنده وجود داره نمی تونیم از طرف مشتری یه کالا رو پیدا کنیم و خرید کنیم.

 • وفا می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  من میخام از سایت ترندیول یک کیف بخرم ولی نمیدونم باید چکار کنم میشه راهنمایی بفرمایید؟ قیمت کالا رو هم زده تقریبا 135 لیر که از نظرم اوکی هست ولی بقیه مراحل کار رو نمیدونم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام

   1- درصفحه اصلی(خانه) پایین بنر ، در کادر صورتی رنگ می توانید با وارد کردن اطلاعات درخواستی، تخمین قیمت کالای مورد نظر خود را به دست آورید. لطفا تمامی موارد مانند کشور مبدا، مبلغ دلاری و وزن کالا را وارد نمایید تا عدد تخمینی صحیح به شما نمایش داده شود.
   2- در صورتی که قیمت تخمینی برای شما مطلوب است، از منوی سرویس لک لک بر روی گزینه “تخمین قیمت و سفارش” کلیک نمایید و مراحل ثبت سفارش را انجام دهید.
   3- طی حداکثر 72 ساعت پیش فاکتور دقیق هزینه سفارش برای شما ایمیل خواهد شد.
   4- پس از دریافت پیش فاکتور می توانید مبلغ کالای خود را از طریق ناحیه کاربری در سایت واریز نمایید.

 • mohammad می‌گه:

  سلام
  ببخشید من میخواستم چند جفت کفش از سایت ایبی بخرم میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم این کار رو بکنم؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   از ماشین حساب سایت لک لک تخمین قیمت کالای مورد نظرتون رو به دست بیارید، اگه واستون اون عدد ریالی مطلوب بود ثبت سفارش کنید تا واستون پیش فاکتور دقیق ارسال بشه. بعد از دریافت پیش فاکتور می تونید خریدتون رو انجام بدید.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام
  دیدم روی سایت زدین سفارش تا 15 روز کاری بدست ما میرسه ولی تو پیش فاکتور من نوشته زمان تحویل 24 اسفند
  چرا؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   فروشنده هایی که زمان تحویل ارسال کالا تا دفتر ما در کشورهای مختلف، بیشتر از 5 روز باشه زمان تحویل ما رو طولانی تر میکنه. فروشنده شما خدود 14 اسفند کالا رو تحویل میده.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام . میخوام یه ماهی یاب از سایتهایی که خودتون ذکر کردید سفارش بدم . ایا هنوز امکان خرید از این سایتها وجود داره ؟
  از سایت سوق سفارش بدم چند روز طول میکشه تا برسه ایران ؟ و همینطور از علی اکسپرس و یا ایبی !
  لطفا از این سه سایت مدت زمان رو برای من تخمینی بگید که چقد طول میکشه تا برسه دستم.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید ماهی یاب منعی نداره و انجام میشه.
   از سوق حدود 2 تا 3 هفته
   از علی اکسپرس حدود 2 ماه
   از ایبی 3 هفته پس از دریافت کالا در دفتر آمریکا

   از سوق سریعترین و مقرون به صرفه ترین روش هست.

 • نیکیتا می‌گه:

  سلام خدمت شما
  با تشکر از سایت خوبتون میخواستم یه سوالی مطرح کنم
  من یه فروشگاه اینترنتی دارم که قبلا خریدامو توسط یه شرکت واسطه انجام میدادم که متاسفانه الان قیمت‌هارو خیلی بالا بردن
  میخواستم بدونم اگه خریدامو بخوام از این سایت انجام بدم امکان تخفیف وجود داره یا نه
  البته من بصورت تک تک خریداری میکنم یعنی هر سفارش مشتریو جدا درخواست خرید میدم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   باشگاه مشتریان لک لک در حال راه اندازی است و بعد از آن بر حسب حجم خرید شما تخفیف در نظر گرفته میشه.

 • کیا می‌گه:

  من وقتی وزن کالا رو وارد میکنم از یک کیلو تا شش یا بیشتر کیلو به من یه قیمت میده
  این درسته؟

 • [email protected] می‌گه:

  خب اخه وزنو که روسایت ننوشته چطوری باید محاسبه کنم؟
  مثلا سایت علی اکسپرس

 • [email protected] می‌گه:

  یه سوال دیگم دارم
  که میشه به کالا به یه ادرس دیگه جز این ادرسی که تو سایت وارد کردم پست شه یا نه؟
  ممنونم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   زمانی که کالا توی دفتر لک لک دریافت بشه، با شما برای تایید آدرس تماس گرفته میشه.
   میتونید از بخش ناحیه کاربری خودتون آدرس رو اصلاح کنید.

 • راضیه می‌گه:

  واقعا همین قیمتی که تخمین میزنه رو میگیرین بدون هیچ کارمزدی؟
  مگه میشه
  کالا از چین چند روزه به دستم میرسه

 • محسنی می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  هزینه ای که ماشین حساب محاسبه میکنه شامل “کارمزد+پست داخلی+هزینه گمرک” هست ؟
  یا فقط کارمزد لک لک ؟
  اگر پاسخ سوال دوم مثبت هست ، بفرمایید هزینه پست داخل و گمرک حدودا برای زیر یک کیلو چطور محاسبه میشه ؟ و پست سفارشی یا پیشتازه ؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   هزینه برآوردی ماشین حساب تخمینی از همه هزینه هاست. عدد واقعی ماشین حساب بعد از وارد کردن وزن و زدن Enter نمایش داده می شود.

 • شيما می‌گه:

  سلام
  خواستم ببينم خريد از طريق سايت هاي واسطه براي فروش به صرفه هست يا خير، مثلا خريد لوازم ارايشي عمده از برند ي كه در ايران نمايندگي ندار د

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   برای لوازم کوچکی مانند لوازم آرایش بهتر است از یک فروشنده مانند سایت اصلی خود برند خرید کنید تا مقرون به صرفه باشد.

 • هادی می‌گه:

  سلام من میخواستم از سایت xiaomi تلوزیون و لپ تاب بخرم.امکانش هست تا این خرید رو به واسطه شما انجام داد؟!

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   دوست عزیز لوازمی مثل تلویزیون که حجم و وزن زیادی دارند، برای خرید از خارج از کشور مقرون به صرفه نیستن. می تونید از ماشین حساب روی سایت هزینه های تخمینی رو محاسبه کنید.

 • [email protected] می‌گه:

  قیمتی که ماشین حساب سایت تخمین میزنه . هزینه کامله ؟؟ یعنی دیگه هیچ پولی نیاز نیست بدیم برای پست ؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   قیمت ماشین حساب هزینه تخمینی هست و اگه براتون این قیمت مطلوبه و قصد خرید دارید، ثبت سفارش کنید تا پیش فاکتور نهایی واستون ارسال بشه.

 • [email protected] می‌گه:

  شما امکان خرید از سایت الیکسپرس میتونید خرید کنید ؟؟؟

 • قاسم می‌گه:

  سلام ، آیا میشه با وبمانی از سایتهای روسی خرید کرد و شما این کار رو انجام میدید ؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا از ماشین حساب روی سایت لک لک برای تخمین قیمت استفاده کنید. اگر واستون مطلوب بود ثبت سفارش کنید تا پیش فاکتور واستون صادر بشه.

 • [email protected] می‌گه:

  http://www.ebay.com/itm/GRUNDIG-GLOBE-TRAVELER-G3-AM-FM-SHORTWAVE-RADIO-W-SSB-RDS-FREE-SHIPPING-/201486252405?hash=item2ee9843975:g:EqIAAOSwcBhWaGy8 آیا ورود کالای مزبور بداخل کشور ممنوعه ?. خواهشا جوابمو بدید . لینکش رو براتون قرار میدمگ.گفرکانسش با فرکانس دریافتی استاندارد ایران همخوانی نداره

 • آرزو می‌گه:

  سلام
  من از يك سايت خارجي لوازم آرايشي بهداشتي به ارزش 238 دلار خريد كردم و در حال حاضر آنها بسته من را پست كردند . آيا پست و گمرك ايران بابت تحويل اين بسته از من ماليات دريافت مي كنند ؟
  با تشكر

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   اگر ارزش واقعی کالای شما را فاکتور ذکر کنند گمرک تعلق خواهد گرفت. مبلغ آن گمرک بسته به تشخیص مامور گمرک دارد.

 • حسین می‌گه:

  سلام و وقت بخیر
  ممنون از سایت خوب و به روزتون و همچنین پاسخگویی کاملتون
  میخواستم ببینم امکان خرید مستقیم از ikea dubai و ارسال محصول به آدرس درخواستی ما هست ؟
  در کل چطور میتونم از ikea dubai خرید داشته باشم و تهران تحویل بگیرم تا اونجایی که امکان داره ارزونترین و سریع ترین راه و بگید

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   طبق تجربه این که داشتیم خرید از سایت ikea به صورت آنلاین با مشکلاتی روبه رو هست. قدرت پاسخگویی به خریدهای انلاین این سایت ضعیف است برعکس فروشگاهی که بسیار منظم و دقیق است. خرید از سایت ikea را به صورت انلاین پیشنهاد نمی کنیم. خرید حضوری از فروشگاه دبی نیز هزینه های خاص خودش را دارد که برای اقلام کوچک مقرون به صرفه نیست.

 • n.gh می‌گه:

  سلام. من می خوام تو سایت prezi.com عضو بشم. که عضویت و استفاده از امکاناتش رایگان نیست. میشه یه راهنمایی کنین؟؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا لینکی که مبلغ دلاری عضویت در آن مشخص باشد را ثبت سفارش کنید تا پیش فاکتور ریالی خدمتتان ارسال شود.

 • تنها می‌گه:

  سلام.میخوام یه فیلم از سایت clip4sale دانلود کنم.برای پرداخت هزینش چیکار کنم؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لینک صفحه پرداختش رو ثبت سفارش کنید تا هزینه ریالی و بقیه شرایط واستون ارسال بشه.

 • هدیه می‌گه:

  سلام . ببخشید من میخواستم بلیط کنسرت برای خارج بگیرم . اما اصلا هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم . چه جوری میشه بلیط رو خرید و دریافت کرد ؟ چه جوری میشه رفت به کنسرت ؟؟
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  • همیار لک لک می‌گه:

   سلام به شما دوست عزیز
   خرید خدمات یا همان محصولات غیر فیزیکی مانند اشتراک اکانت ها، گیفت‌کارت‌ها، بلیط کنسرت و همایش‌ها، خرید محصولات الکترونیکی و یا کتب و مجلات آنلاین که نیاز به پرداخت ارزی دارد توسط سرویس لک لک انجام می شود. روند ثبت سفارش خرید خدمات مجازی مانند ثبت سفارش کالاست و پس از ارسال لینک پیش‌فاکتور برای شما ارسال می‌شود.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام . ببخشید زیاد سوال میپرسم
  سوالم اینه که بعد اینکه کالا به ایران رسید ، ما که لازم نیست بیام کارهای گمرکیش رو انجام بدیم ? بعبارت دیگه خود لکلک کارهای ترخیصش رو انجام میده و خودش به ادرس ما ارسال میکنه ?

 • [email protected] می‌گه:

  سلام کالایی رو که خود آمازون عرضه میکنه و در کنار اون عرضه کنندگان دیگه ای هم کالاشون رو تو سایت آمازون عرضه کردن ، شما خریدتون رو از امازون میکنید یا بر مبنای قیمتی که میدیم تشخیص میدید از کجا بخرید . میشه توضیحی بدید . مثلا کالایی تو سایت امازون چند عرضه کننده داره که هرکدوم یه قیمتی ارایه میدن .و یکی از این عرضه کنددگان خو امازون هستش . حالا شما خریدتون و مبنای قیمتتون کدومشون هستش آیا شما خریدتون رو از آمازون میکنید ولو اینکه گرونتر باشه یا معیارتون پایین ترین قیمت دهنده هستش ? ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   مبنای خرید ما لینک و فروشنده ای هست که شما معرفی کنید. هرکدوم که شما بخواید خریداری می کنیم و به هیچ وجه فروشنده یا لینک رو عوض نمی کنیم.

 • امیرحسین می‌گه:

  سلام من میخواستم خرید کنم دوستم توی آلمان کارت اعتباری داره و میخواستم با اون کارت بگیرم میخواستم بدونم چطور میتونم محصولی رو بخرم و توی ایران دریافت کنم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   مسئله کارت یک بحث هست و مسئله ارسال بحثی دیگه… شما فقط می تونید از سایت هایی که مستقیم به ایران ارسال می کنن خرید کنید و از سایت های آمریکایی مثل آمازون و ایبی این امکان رو ندارید.

 • سوده می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید، ببخشید میخواستم بپرسم آیا شما با سایت sammyderres آشنایی دارید وآیا سایت قابل اعتمادی برای خرید لباس هست، متعلق به کدام کشوراست؟ اگربخواهم ازاین سایت خرید کنم باید چه کنم لطفا راهنمایی فرمایید ازشما سپاسگذارم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   سایت sammyderres یک سایت چینی است که با پست های مجانی چین کالاهای خود را ارسال می کند. این سایت مانند سایت علی اکسپرس است.
   جهت اعتماد به سایت به مقاله “چطور به سایت های خارجی اعتماد کنیم” در قسمت بلاگ های لک لک مراجعه کنید.

 • zahra می‌گه:

  سلام لطفا یه سایت خارجی واسه ظروف آرکوپال معرفی کنید اگه امکانش هست ایمیل کنید ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   با توجه به سنگین بودن ظروف آرکوپال و به دنبال آن افزایش هزینه پست بهتر است از سایت souq.com در امارات استفاده کنید.

 • Morsali.n[email protected] می‌گه:

  سلام من میخواستم کالایی رو به قیمت 194 دلار از ebay خریداری کنم منتهی فروشنده گزینه make offer ( قیمت پیشنهادی )رو داره و من میخوام پیشنهاد قیمت کمتر بدم لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم اینکار رو انجام بدم سپاس

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا لینکتون رو از بخش سرویس لک لک، ثبت سفارش کنید و در بخش توضیحات قیمت پیشنهادی بابت make offer را اعلام نمایید تا توضیحات بیشتر خدمتتان ارسال شود.

 • pedram bezkool می‌گه:

  سلام علیکم ، من میخواسنم کفش آدیداس ( درجه 1 ) از انگلستان برای مغازه ام سفارش بدهم میخواستم بدانم چجوری کالای خود را به صورت آنلاین سفارش بدم .
  منتظر پاسخ شما هستم
  با تشکر

  • همیار لک لک می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   لطفا لینک سفارش خود را از طریق این صفحه (لینک) ثبت کنید تا کارشناسان ما پس از دو روز کاری پیش فاکتور خرید و ارسال کالا را برایتان بفرستند.

 • سهیل می‌گه:

  ایا اگه با پست آرامکس چیزی را از سایتی خارجی بخریم امکان دارد در گمرک گیر کند؟یا هزینه اضافی بخورد؟

 • سهیل می‌گه:

  با سلام میخام در مورد گمرک و کالا هایی که به انها هزینه گمرک تعلق میگیرد اطلاعاتی داشته باشم.
  از کجا میتوانم همچین اطلاعاتی رو پیدا کنم.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام
  خواهان خرید یک فایل 1 دلاری هستم؟ (یک دلار)
  آیا شما اینچنین خدمات کم ارزش رو انجام میدید؟ ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   دوست عزیز میزان مبلغ کالا در لک لک مهم نیست. از 0.5 دلار تا n دلار خرید انجام می شود.

 • سهیل می‌گه:

  سلام من میخام چیزی حدود ٣۵٠ دلار رو به وزن ٣ کیلو از سایتی خرید کنم.اولا هزینه ی گمرک به ان تعلق میگیرد ؟؟؟؟؟و دوما اگه میگیره چقدره؟؟؟؟ در ضمن میخام با پست ارامکس بخرم.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   دوست عزیز در محاسبه گمرکی، نوع کالا تاثیر گذار است. لطفا در سایت ما ثبت سفارش کنید تا همکاران ما بررسی کنند.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام

  من توی یه سایت خارجی با خدماتی که ارائه دادم، کسب درآمد کردم … الان تو اون سایت حدود 2000 دلار پول دارم … اما برای اینکه بتونم پول رو برداشت کنم باید شماره یه کارت بین المللی وارد کنم تا پول به حسابم واریز بشه، شما میتونید کمکم کنید؟ (کارت بین المللی ندارم)

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا از طریق فرم تماس با ما، نام سایت واریز کننده را برای ما ارسال کنید تا بررسی های بیشتر انجام گردد.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام
  م میخواستم یه فایل ورد رو از یه سایتی بخرم (متن داخل فایل برام مهمه)
  1) ولی شما تو گزینه هاتون همچین چیزی رو ندارید ….
  2) بعد از اینکه فایل رو خریدید و دانلود کردید … چجوری برام میفرستید … ایمیل میکنید دیگه ؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   لطفا از بخش سرویس لک لک، لینکتون رو واسمون ثبت سفارش کنید تا براورد قیمت رو خدمتتون بگیم. بعد از دریافت فایل، واستون ایمیل می کنیم.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  این ماشین حساب سایت که میگین کجاست ؟ 😐

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   در صفحه اصلی سایت لک لک، پایین بنر اسلاید شو، یه کادر صورتی رنگ هست که از شما یه سری اطلاعات ورودی میگیره و تخمین قیمت رو خدمتتون میده.

 • مجتبی می‌گه:

  سلام می خواستم ببینم نحوه خرید بلیط کنسرت های خارجی چطوره؟شما میتونید این خرید رو انجام بدین؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خریدهای غیر فیزیکی در لک لک انجام میشه. لینک فروش بلیط را ثبت سفارش کنید تا برآورد ریالی آن به صورت پیش فاکتور واستون ارسال بشه.

 • فریبا می‌گه:

  سلام و قتتون بخیر
  من میخوام از سایت فروشگاهی در امریکا و انگلیس خرید کنم. باید چه کار کنم؟ در صورتی که ارسال نداشته باشند به ایران باید چه کنم؟ از طریق پیپال میشه؟ و چه جوریه؟ و اینکه میشه بگید هزینه ارسال حدودا چقدره؟
  ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا در سایت لک لک از طریق ماشین حساب موجود در صفحه اصلی، تخمین قیمت کالاهای مورد نظر خودتون رو محاسبه کنید. اگر عدد تخمینی برای شما مطلوب بود ثبت سفارش کنید تا پیش فاکتور واستون ارسال بشه. خرید از طریق پی پال امکان پذیر هست.

 • محمدعلی محمدی می‌گه:

  سلام من میخوام از ebay یک کالا 100 دلاری از امریکا و دست دوم بخرم چطور میشه؟دبی هم اشنا دارم ازش گمرکی میگیرن در هنگام تحویل کالای من به ادرس دبی ؟ مستقیم به ایران میشه؟ ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید کالای دست دوم مانعی ندارد.
   لطفا در ماشین حساب لک لک تخمین قیمت رو به دست بیارید و اگر مطلوب بود ثبت سفارش کنید.
   ارسال مستقیم از فروشنده به ایران امکان پذیر نیست.
   تمامی مراحل کار توسط لک لک انجام میشه.
   اگر می خواهید کالا را در دبی تحویل بگیرید، موقع ثبت سفارش در بخش توضیحات این نکته رو ذکر کنید.

 • zahra می‌گه:

  سلام من ميخوام از سايت جنيكا و لوليتام تركيه لباس خريد كنم به صورت عمده،ولي اصلا قسمت خريد نداره،ميشه راهنماييم كنيد
  با تشكر

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا لینک سایت مورد نظر و تعداد را طی یک ثبت سفارش ارسال کنید تا درخواستتون بررسی بشه.

   • zahra می‌گه:

    jenikacollection.com
    http://www.lolitamicgiyim.com/
    اين ٢سايت قيمت لباس ها رو ميخواستم برام اطلاعاتي بدين ازش تا بگم بهتون ك برام سفارش ثبت كنيد

    • پشتیبان لک لک می‌گه:

     سلام
     سایت های مورد نظر شما فروشگاهی نمی باشند. بنابراین خرید از این دو سایت امکان پذیر نیست.

     • zahra می‌گه:

      اخه اين سايتهاي اصلي مارك هستن،پس من چطور ميتونم از اين دو مارك لباس سفارش بدم؟ ميشه راهنماييم كنيد

     • پشتیبان لک لک می‌گه:

      برخی از برندها، در سایت خود به صورت آنلاین کالا را به فروش نمی رسانند و فقط به صورت حضوری در فروشگاه کالا را ارائه می نمایند. خرید حضوری در لک لک انجام نمی گردد.

 • آرنیکا می‌گه:

  سلام.
  میشه راهنمایی کنید اگه بخوام برام از یک سایت خارجی خرید کنید نحوه ی کارتون و هزینه هاش به چه صورته؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   شما می تونید از ماشین حساب سایت لک لک استفاده کنید و تخمینی از هزینه ريالی کالاتون رو به دست بیارید. اگر عدد تخمینی واستون مطلوب بود ثبت سفارش کنید تا پیش فاکتور واستون ارسال بشه. بعد از دریافت پیش فاکتور در صورت نیاز میتونید خریدتون رو انجام بدید.

 • حسن سخندان می‌گه:

  با سلام
  من نزدیک 3 ماه است که میخوام از سایت علی اکسپرس خرید کنم ولی چون اطلاعات کافی ندارم و کمی خجالتی هستم نه خودم میتونستم خرید کنم و نه از کسی در این زمینه کمک می خواستم و چون این بار اول هستش نمی خوام مبلغ بالا خرید کنم پس ار مبلغ کم شروع میکنم و می خواستم از حضرت عالی اطلاعات بگیرم به عنوان مثال کارمزد را با چه فرمولی حساب میکنین مثلا خرید 100 دلار و وزن 10 کیلو و خرید از سایت علی آقا اکسپرس منتظر جواب هستیم
  ممنون یا علی مولا

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   در مورد راهنمایی گرفتن در نحوه خرید مشاوران گروه لک لک در طول ساعات اداری به صورت تلفنی مشاوره می دن و شما هم میتونید هر سوالی داشتید تماس بگیرید.
   در مورد محاسبه مبالغ می تونید از ماشین حساب موجود توی صفحه اصلی سایت لک لک استفاده کنید و اگر مشکلی در نحوه محاسبه داشتید ثبت سفارش کنید تا طی یک پیش فاکتور به شما اعلام قیمت ارسال بشه.

 • شقایق می‌گه:

  سلام من میخاستم از سایت های ترکیه چند دست لباس و کفش بخرم ولی نمیدونم چژوری پولشو پرداخت کنم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   دوست عزیز اگر می خواهید از طریق لک لک خرید نمایید، تمامی مراحل خرید از زمان پرداخت تا تحویل درب منزل شما به عهده لک لک می باشد و شما نیازی به تهیه کارت اعتباری خارجی ندارید..

 • حسین می‌گه:

  سلام من می خوام عضو سایتی شم و ازم حق اشتراک می خواد . چطور می تونم پرداختش کنم . من کارت اعتباری خارجی ندارم . ممنونم

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   از بخش “سرویس لک لک” لینک خرید اشتراک اکانت و در صورت نیاز نام کاربری و رمز عبورتون رو ثبت سفارش کنید تا پیش فاکتور واستون ارسال بشه. پرداخت به عهده لک لک هست و نیازی به خرید کارت اعتباری خارجی ندارید.

 • نويد می‌گه:

  تركيه هم گمرگ داره؟ دوبي منطقه ازاد مگر نيست

  • پشتیبان لک لک 3 می‌گه:

   هم امارات و هم ترکیه در ورود کالا گمرکی اخذ می کنند. قسمت های مشخصی از امارات منطقه آزاد است که در این مناطق هزینه ثابت حدودا 100 هزار تومانی برای ورود از کالاها دریافت می شود که برای واردات عمده تقریبا صفر محسوب می شود.

 • حسن می‌گه:

  من می خوام یک نسخه از روزنامه وال استریت ژورنال را داشته باشم وقتی می رم به سایت اصلی می گه باید پول پردخت کنی تا ما اجازه بدیم که بتونی فایل پی دی اف را داشته باشه هزینه روزنامه حدود 3 دلار هست حالا سوال من این هستش که چه جوری می می تونم این کار را انجام بدم؟
  خیلی هم برام ضروری هستش

  • همیار لک لک می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   خرید خدمات یا همان محصولات غیر فیزیکی مانند اشتراک اکانت ها، گیفت‌کارت‌ها، خرید محصولات الکترونیکی و یا کتب و مجلات آنلاین توسط سرویس لک لک انجام می شود. روند ثبت سفارش مثل ارسال لینک یک کالاست و پس از ثبت سفارش پیش فاکتور برای شما ارسال می شود.

 • Ramin می‌گه:

  سلام من میخواستم از سایت dhgate.com یه گوشی بخرم اگه میشه لطفا راهنماییم کنید

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا از منوی سرویس لک لک، بر روی گزینه تخمین قیمت و سفارش کلیک نمایید. سپس لینک خود را ثبت سفارش کنید. پس از یک روز کاری یک پیش فاکتور در ایمیل خود دریافت می نمایید که می توانید بر حسب آن پیش فاکتور خرید خود را انجام دهید.

 • حسین می‌گه:

  سلام من میخوام از سایت eastbay به ارزش ۱۷۱.۶۹ ۴ دست لباس خرید کنم که به دلاره
  اما نمیدونم چیکار کنم میشه یه راهنمایی درست به من بکنید لطفا

 • ايمان می‌گه:

  با سلام.
  من ميخوام يه دوربين بخرم ميشه من رو راهنمايي بكنيد.
  با تشكر

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلا دوست عزیز
   کالای مورد نظر خودتون رو توی یکی از سایت های فروشگاهی جستجو کنید. توی سایت هایی مثل آمازون، ایبی، سوق یا ….
   توی ماشین حساب سایت لک لک تخمین برآورد ريالی کالا را محاسبه کنید.
   اگر عدد تخمینی برای شما مطلوب بود در سایت ثبت نام کنید و بعد لینک کالای خودتون رو ثبت سفارش کنید.
   ما به شما پیش فاکتور میدیم و رقم نهایی خریدتون را تا درب منزلتون محاسبه می کنیم.
   برحسب پیش فاکتور دریافتی می تونید خریدتون رو انجام بدید.

  • مهدي می‌گه:

   سلام
   من ميخواستم از سايت ebay خريد كنم
   و با حساب paypal خودم مبلغش رو پرداخت كنم
   فقط شما اون رو براي من تحويل بگيريد و پست كنيد به ايران
   آيا امكانش هست؟