آموزش معرفی فروشگاه های آنلاین اخبار و رویداد های اخیر 

گمرک و مالیات در خرید اینترنتی خارجی

گمرک

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

مقدمه

شما علاقه به تهیه کالایی از یک سایت خارجی دارید پس می بایست برای انجام پرداخت و ارسال آن به ایران از روشی استفاده نمایید. (برای انجام خرید از یک سایت خارجی می توانید مقاله “خرید از سایت های خارجی“ را مطالعه نمایید)  با توجه به اینکه بسیاری از سایت های آمریکایی ارسال به ایران ندارند، شما مجبور هستید در هنگام خرید، آدرس یک دوست یا فامیل خود را که در خارج از کشور زندگی می کند را برای دریافت کالا ذکر نمایید تا آن شخص، آن کالا را یا زمان ورود خود به ایران ( بار مسافری ) یا بوسیله پست بدست شما برساند. (شما می توانید اطلاعات مفید برای پست کالا از خارج کشور را در مقاله “پست های بین المللی“ بیابید.) حال با توجه به روشی که برای دریافت کالا انتخاب می کنید، شما هزینه های دیگری علاوه بر هزینه حمل و نقل کالا متقبل خواهید شد که در ادامه همه آنها را برای شما تشریح خواهیم کرد.

مالیات خرید از آمریکا

باتوجه به اینکه مقصد اولیه ارسال کالا، مرجعی برای محاسبه مالیات می باشد، در بسیاری از سایت ها تا قبل از پرداخت وجه، میزان دقیق مالیات مشخص نمی باشد. اما مطمئن باشید که مبلغ نهایی وجهی که از کارت اعتباری شما کاسته خواهد شد و نیز ریز محاسبات آن قبل از انجام پرداخت به صورت دقیق به شما نشان شده و مبلغ نامشخصی از کارت شما کاسته نخواهد شد. به طور کلی سعی نمایید تا در خرید های خود از سایت های بزرگ و معتبر استفاده نمایید. (لیست این سایت ها را در مفالات “فروشگاه های اینترنتی بزرگ“ و نیز خرید براساس نوع کالا بیابید.) در صورتیکه از سایتی که قبلا سابقه خرید نداشته اید استفاده می نمایید برای اطمینان از اعتبار سایت خرید، میتوانید مقاله “اعتماد به سایت های خارجی“ را مطالعه نمایید.

حال با دو حالت مواجه می شویم:

الف ) دوست شما در خارج از آمریکا زندگی می کند.

توجه داشته باشید که مالیات خرید فقط برای مقاصد داخلی آمریکا می باشد و در این حالت عملاً مالیات خرید از شما اخذ نخواهد شد.

تنها هزینه اضافی پرداختی شما در این حالت هزینه پستی خواهد بود که با توجه به فاصله مقصد، نوع پست و وزن جنس می تواند بسیار چشمگیر نیز باشد.

ب ) دوست شما در آمریکا زندگی می کند.

در 21 ایالت آمریکا هنگام ورود یک کالا به آنها، مالیات اخذ خواهد شد که در زیر لیست آنها ذکر شده است. در صورتی که دوست یا فامیل شما در یکی از این ایالت ها زندگی می کند در نظر داشته باشید چیزی حدود ۷ ٪ باید بعنوان مالیات پرداخت کنید که این هزینه هنگام خرید بصورت اتوماتیک برای شما محاسبه و هنگام تسویه حساب با سایت به شما نشان داده خواهد شد و شما می بایست آن را پرداخت نمایید. البته این امکان هم وجود دارد که وب سایت مورد نظر شما براساس سیاست جذب مشتری این مالیات را خود پرداخت کند و به شما اعلام کند که مالیاتی از شما اخذ نخواهد شد.

به هر حال توجه فرمایید در صورتیکه امکان ارسال کالا به چند ایالت را دارید برای اجتناب از پرداخت مالیات گزینه مناسب یکی از 31 ایالتی می باشد که از آنها مالیات اخذ نخواهد شد. شما همچنین می توانید قوانین مختصر مالیات خرید از امریکا در اینجا بیابید.

gomrok 1

لیست 21 ایالتی که در آنها مالیات اخذ خواهد شد:

 • Arizona
 • California
 • Connecticut
 • Florida
 • Georgia
 • Indiana
 • Kansas
 • Kentucky
 • Massachusetts
 • Nevada
 • New Jersey
 • New York
 • North Carolina
 • North Dakota
 • Pennsylvania
 • Tennessee
 • Texas
 • Virginia
 • Washington
 • West Virginia
 • Wisconsin

گمرک واردات به کشور ثالث

اگر دوست شما در کشور ثالثی قرار دارد با توجه به این که کدام کشور است و میزان خرید شما چقدر است، احتمالا می بایست هنگام ورود کالا به آن کشور هزینه گمرکی واردات را پرداخت نمایید.

اما با توجه به اینکه بسیاری از ایرانیان در دو کشور انگلستان و امارات سکونت دارند، این دو کشور را از این حیث بررسی می کنیم.

برای کالاهای وارداتی به امارات بر حسب نوع و ارزش کالا، بین 5-7% ارزش کالا به عنوان گمرک در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است غالب کالاها با تعرفه 5% ترخیص می گردد. البته به طور معمول بر روی بسته های با ارزش اظهار شده زیر 270$ هیچگونه عوارض گمرکی تعلق نمی گیرد.

در مورد انگستان در صورتیکه ارزش اظهار شده بسته بالای 800$ باشد، با توجه  به محتوا و ارزش بسته، مبلغ گمرکی از آن اخذ می شود.

نحوه پرداخت هزینه گمرک: اگر بسته های خود را توسط پست هایی همانند DHL ،TNT ،Fedex و UPS ارسال می نمایید، خود شرکت پستی، گمرکی شما را پرداخت و در هنگام تحویل در محل از شما مبلغ را اخذ می نماید. اما در پست های معمولی همچون USPS شما مجبور به مراجعه شخصی به گمرک دبی و انجام مراحل ترخیص کالا می باشید.

روش کاهش هزینه گمرکبا توجه به اینکه هزینه گمرک بسته های ورودی بر اساس ارزش اظهار شده بر روی بسته تخمین زده می شود، شما می توانید از ارسال کننده بسته خود در کشور مبدأ بخواهید که ارزش کالای ارسالی را پایین تر از مبلغ واقعی اظهار نمایند. همچنین در صورتیکه بتوانید کالای ارسالی را دست دوم نشان دهید امکان قبول کردن قیمت کم کالا وجود دارد. البته توجه نمایید این کارها تنها زمانی مقرون به صرفه می باشد که قیمت محصول و بسته شما زیاد بوده و تفاوت دو حالت زیاد باشد.

هزینه ارسال مجدد کالا برای شما

پس از دریافت کالا توسط دوست یا فامیل شما تنها کاری که لازم است توسط ایشان انجام شود تحویل گرفتن بسته از مامور پست و تعویض آدرس بسته به آدرس جدید در ایران و ارسال مجدد به ایران است. البته با توجه به اینکه مقصد نهایی ایران می باشد گهگاه مدرک دیگری را که اعلام می نمایید در این بسته کالایی که ناقض قوانین تحریم باشد وجود ندارد، را باید امضا نمایند.

پست هایی همانند DHL این امکان را دارند که به همان پستچی تحویل دهنده بسته، تقاضای ارسال مجدد با آدرس جدید را بدهید. فقط لازم است پیش از آنکه بسته از دفتر DHL برای شما ارسال شود با دفتر DHL هماهنگ نمایید.

لازم به ذکر است اگر شما اکانت DHL داشته باشید می توانید هزینه پستی بسته را بعداً (پس پرداخت) پرداخت نمایید. به این معنی که هزینه های بسته های به سمت شما را در هنگام تحویل ( و یا سر رسید هر ماه) محاسبه نمایید. در غیر اینصورت هزینه بسته ارسالی از ارسال کننده دریافت می شود.

گمرک واردات ایران

هزنیه های گمرک کالا در ایران به طور معمول از بسته هایی که حاوی تعداد زیادی کالا نباشد گمرکی اخذ نمی شود. به طور مثال بسته ای که حاوی دو پیراهن یک شلوار یک کفش و یک ساعت باشد مشمول حقوق گمرکی نمی شود. البته این که دقیقاً از چه حدی بالاتر مشمول اخذ گمرک می شود موضوعی کاملاً سلیقه ای و براساس تشخیص مسئول گمرک می باشد. در صورتیکه کالای شما غیر تجاری محسوب شود اما مشمول حقوق گمرکی شود، در صورتیکه کالای خود را به وسیله پست های سفارشی همانند DHL و TNT ارسال نموده اید همانند سایر نقاط دنیا مبلغ گمرک توسط پست پرداخت شده و در هنگام تحویل کالا به شما، از شما اخذ خواهد شد. در صورتیکه به وسیله پست های عادی عملیات ارسال را انجام می دهید دو حالت پیش می آید:

 1. در صورتیکه ارزش اظهار شده کالای شما زیر 100 دلار باشد پست داخلی ایران در درب منزل مبلغ 23/500 تومان از شما دریافت می کند. البته همانند سایر امور، این مورد نیز استثنائات گوناگونی دارد که در حد ارزش اظهار شده و نیز مبلغ دریافتی تفاوت های اندکی وجود خواهد داشت.
 2. در صورتیکه ارزش کالا بیش از این میزان باشد برای ترخیص کالا باید به گمرک شرکت پست مراجعه نمایید. صاحب بسته (گیرنده) با همراه داشتن مدرک شناسایی خود می بایست برای واریز حقوق گمرکی وترخیص جنس به گمرک برود. هزینه های گمرک کالا در ایران برای کالاهای متفاوت را می توانید از این لینک در سایت گمرکی ایران  مشاهده نمایید. البته توجه نمایید که همواره تشخیص مسئول گمرک برای اینکه کالای شما در چه رسته ای از کالاها قرار می گیرد بسیار مهم است.

در صورتیکه بسته شما در زمره بسته های تجاری قرار بگیرد برای آن قبض انبار صادر شده و به انبار گمرک می رود. در این شرایط لازم است که پس از 2 روز کاری با در دست داشتن مدارک شخصی و فیش انبار به محل انبار گمرک در فرودگاه امام مراجعه و مراحل ترخیص کالا را انجام دهید.

لازم به یادآوری است که برای ترخیص کالای تجاری نیاز به کارت بازرگانی دارید و یا اینکه می بایست مراحل اداری ترخیص را به یک ترخیص کار گمرک بسپارید.

[تعداد: 18    میانگین: 3.6/5]

اشتراک در خبرنامه بلاگ لک لک

ارسال نظر

238 نظر

 • [email protected] می‌گه:

  با سلام
  من قصد خرید دوربین دست دوم از اروپا را دارم ارزش تقریبی آن بین 4500 تا 6500 دلار است . چقدر هزینه گمرکی آن میشود ؟ احتمالا از بلژیک یا آلمان یا اسپانیا با پست DHL

  • پشتیبان لک لک 13 می‌گه:

   با سلام
   برای تخمین هزینه میتونید ، از محاسبه گر قیمت در صفحه اول سایت استفاده کنید.
   هزینه گمرک به عهده گروه لک لک می باشد.

 • سياوش دارايي می‌گه:

  با عرض سلام
  بنده قصد دارم يك عدد ساعت مچي از سايتي از امريكا خريداري كنم و ادرس ايران براي پست را بدهم، ممنون ميشم اگر براي پرداخت انباين مبلغ و اينكه ايا بايد مبلغي براي گمرك بدهم يا خير من را راهنمايي كنيد،مبلغ ساعت با هزينه پست نيز ١٠٠٠ دلار است.
  با تشكر

  • پشتیبان لک لک 13 می‌گه:

   با سلام
   برای تخمین هزینه میتونید ، از محاسبه گر قیمت در صفحه اول سایت استفاده کنید.
   هزینه گمرک به عهده گروه لک لک می باشد.

 • یاسمن می‌گه:

  سلام خدمت کارشناسان گرامی لک لک.

  سوالی داشتم:

  در صورت خرید کالای دیجیتال دست دوم (مثل گوشی – لپ تاپ و امثالهم) از سایتهایی مثل amazon و ebay و حمل آن توسط مسافر به ایران آیا کارشناس گمرک با مشاهده دست دوم بودن آن باز هم هزینه گمرک درخواست میدهد؟ یا مشکلی بوجود میاد؟

  آیا خود شما خرید کالای دست دوم را انجام میدهید؟

  با تشکر فراوان

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام
   کاملا بسته به نظر کارشناس گمرک ( ارزش قیمتی کالا و …) دارد. برای خرید از طریق لک لک لطفا با کارشناسان دفتر ما تماس حاصل فرمایید.

 • محمد می‌گه:

  سلام من ميخوام حدود ٢٣ آيتم مكمل ورزشى براى مصرف شخصى خودم از سايت ماى پروتئين انگلستان خريد كنم، كه حدودا ٢٥ كيلو هست. با توجه به اينكه ارسال مستقيم به ايران نداره، ممكنه راهنماييم كنيد از چه طريق ميتونم و هزينه گمرك و پست و اينا به چه شكل ميشه؟ تجارى محسوب نميشه؟ مجوز بهداشت حتما ميخواد؟؟
  امارات هم آدرس پستى دارم.
  ممنون ميشم اگه يه راهى برام پيدا كنيد

  • پشتیبان لک لک 2 می‌گه:

   سلام در حال حاضر امکان خرید مکمل و ارسال آن به ایران وجود ندارد.در صورت تمایل به ارسال مکمل به آدرس شما در دبی تنها پرداخت ارزی توسط شرکت ما انجام می گردد و تمامی هزینه ای گمرک به عهده مشتری می باشد .

 • سید امید نورروان می‌گه:

  سلام
  من دوستم از کشور هلند میخواد دوچرخه ی خودشو (دست دوم) برام ارسال کنه
  ارزش دوچرخه حدود 10 هزار دلار هست
  ایا امکان داره بفرسته؟
  گمرکی میخوره؟

 • مینا می‌گه:

  سلام من میخوام از سایت سفورا در کانادا یا استرالیا لوازم آرایشی بیارم.برای مثال ۴تا پالت سایه،۱۰ تا رژلب ،ست براش آرایشی ……
  به نظر شما در گمرک مشکلی پیش میاد؟
  من ی پیج خرید اینترنتی دارم برای همین ماهی یک بار خرید دارم از سایت سفورا .شما میتونید راهنمایی کنید؟

 • سحر می‌گه:

  سلام
  من میخوام تعدادی کرم، صابون و شیر در بسته بندی تتراپک از یک فروشگاه در دبی خرید کنم، په نوع پستی رو بمن پیشنهاد می کنید؟ وزن مجموعشون به 50 کیلوگرم میرسه

 • رسول می‌گه:

  سلام
  من میخوام یک کفش به قیمت 60 دلار از یه سایت چینی بخرم.آیا مشمول گمرکی میشود؟
  ممنون

 • سهیل می‌گه:

  سلام من میخواستم از سایت علی بابا یک موتور چهار چرخ بخرم که ۳۰۰cc هستش قینت تو سایت ۱۵۰۰ دلاره منم ک ب دلار میخوام بخرم بعد الان تا بخواد برسه دستم چند دلار برام اب میخوره ؟ ایا بهتره ک از همین ایران بگیرم؟اخه کهون مدل رو ایران میده ۱۹ ملیون تومن ولی ۱۵۰۰ دلار بعد ما میگیریم گمرکم بخوره روش بشه ۳۰۰۰ دلار ک فوق فوقش میشه ۱۲ ملیون

  • کارشناس لک لک 2 می‌گه:

   با سلام ؛
   در حال حاضر سایت علی بابا ارسال مستقیم به ایران ندارد و با توجه به وزن بالای کالاتون ، خرید کالا با وزن بالا مقرون به صرفه نیست

 • ایرانی می‌گه:

  آمازون زیر محصولاتش ارسال به ایران رو نشون میده..آیا صحت داره?..اگر آشنایی از خارج برامون مثلا یک کولر گازی پرتابل از آمازون برام بخره و مستقیم از آمازون آدرس ایران رو بده آیا چنین چیزی امکان داره? اگر نداره و شخصا پست کنن گمرگ و ترخیص این کولر کوچک چگونه خواهد بود?

  • کارشناس لک لک 2 می‌گه:

   خیر ، امکان مستقیم از آمازون به ایران وجود ندارد .
   بسته به نوع پست و نظر کارشناس گمرک ، هزینه ها می تواند متفاوت باشد .

 • حسین می‌گه:

  سلام و خسته نباشید فراوان،
  در سایت فروشگاهی که فرمودید، پست ارزانی وجود دارد به نام: postnl
  آیا آن هم به ایران جنس ارسال میکند؟
  نحوه تحویل چگونه است؟ ایا خودشان دم در تحویل می دهند، یا پست ایران آن را تحویل میدهد؟ یا؟

  با تشکر

  • کارشناس لک لک 2 می‌گه:

   با سلام ؛
   در حال حاضر امکان ارسال مستقیم کالا از هیچ سایت خارجی به ایران مقدور نمی باشد .

 • نگار می‌گه:

  سلام من بسته ى پستيم از انگليس ٢ هفته اس كه پست شده به گمرك ايرانم رسيده ولى هنوز به دستم نرسيده چيكار ميتونم بكنم هر چى تماس ميگيرم كسى پاسخگو نيست

 • علیرضا می‌گه:

  با عرض سلام.من از هلند میخواستم یک مکمل ورزشی به ارزش 100یورو بیارم شیراز.اونجا اشنا دارم پست میکنن.ایا این عوارضی میخوره؟لطفا راهنمایی کنید /گمرک شیراز میگه دست ما نیست و گمرک تهرانم اصلا تلفن جواب نمیدن.
  اگه عوارضی نمیخوره بگم بیارن

 • amir می‌گه:

  سلام
  معمولا چند تومان بابت گمرکی میگیرند برای هر لپتاپ گه با پست معمولی یا aramex//tnt وغیره زده میشه؟ حالا /ه زیر 3 میلیون چه 5 میلیون چه ده میلیون
  باتشکر

 • Amirhossein می‌گه:

  سلام من 2 تا ساعت و یک لباس از سایت چینی میخوام بگیرم ؟
  به نظرتون مشمول گمرک و گرفتاری ترخیص میشه؟

 • مهرداد آزاد می‌گه:

  سلام و عرض ادب خدمت تیم لک لک . سوالی داشتم در مورد واردات بدلیجات مثل انگشتر. دوسته من قصد خرید این اگشتر هارو از سایت ای بی دارد و میخواد بعد از خرید اون ها رو به من پست کنه اما مثل اینکه بهش در پست گفتند ارسال بدلیجات به همین راحتی ها هم نیست و باید مشخص بشه که طلا و جواهرات ونیستن و عوارض زیادی دریافت میشه برای این کالا و ….
  آیا از کشور دیگه ای مثل ترکیه هم بخوایم این بدلیجات رو وارد کنیم همین قوانین وجود داره در موردشون؟
  و توضیح اینکه بدلیجات از سایت ای بی خریداری شدند و با پست رایگان هم به دست خواهد رسید و ارزش ناچیزی دارند
  ممنون میشم اگه پاسخ سوالم رو بدین.

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید بدلیجات مشمول نظر کارشناس گمرک خواهد بود
   بسته به تعداد، ارزش و بررسی های بیشتر .
   واردات از کشور های دیگر هم در نهایت باز از طریق گمرک ایران بررسی خواهد شد.

 • [email protected] می‌گه:

  سلام اقا من در مورد تاریخ تقریبی تحویل پست سوال داشتمُاینکہ العان سفارش من در داشبورد پروفایلمم روی گزینہ ای فالتور شما در حال پست بہ مسیر ایرانُ ہستش ،میخواستم بدونم بعد چند روز دیگہ بہ دفتر لک لک در تہران خواہد رسید و این کہ بعد چند روز بہ درب منزل پست فالکتور بندہ انجام خواہد شد با تشکر

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام
   معمولا 7 تا 10 روز کاری از زمان ارسال تا تحویل درب منزل شما طول خواهد کشید. می تونید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 • رضا نرت می‌گه:

  سلام یکی از آلمان برام یه بسته ای فرستاده با DHL الان من کد رهگیری رو تو سایت ایران میزنم چهار روزه نوشته “”مرسوله تحویل گمرک شده است.”” آپدیت هم نمیشه.خواستم بدونم حداکثرش چقده که تو گمرک بمونه. (میدونم خرید از شما نبوده و بهتون ربطی نداره اما بخاطر انسانیت لطفا بزارید از اطلاعاتتون استفاده کنیم) با تشکر

 • علی ح می‌گه:

  سلام، وقتتون بخیر
  من میخواستم از سایت سوق امارات، به کمک شما، مینوکسیدیل روگن (داروی تقویت موی سر) خریداری کنم، این محصول توی بسته های سه تایی ارایه میشه
  سوال من اینه که اگه دو بسته سفارش بدهم (مجموعا میشه شش عدد ماینوکسیدیل) وضعیت گمرک به چه شکلی خواهد بود و در صورتیکه مشکل گمرکی پیش بیاد، این مشکل از طرف شما رفع میشه یا من باید اقدام کنم
  باسپاس

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید کالای مورد نظر شما از سایت های souq و desertcart بلا مانع است. لطفا کالای مورد نظر خود را در سایت ثبت سفارش کنید.
   تمامی امور مربوط به گمرک و ترخیص بعهده لک لک خواهد بود.

 • حسین معزی می‌گه:

  سلام
  من میخوام از اندونزی و تایلند گیاه خریداری کنم
  گیاه زینتی که ریشه شسته و بدون خاک میاد
  حالا آیا میتونم بسته رو داخل شهر خودم شیراز دریافت کنم؟
  و اینکه گیاه میشه وارد کرد یا خیر؟
  حدود 1100 دلار میشه خریدم و حدود 30 کیلوگرم.

 • sasan می‌گه:

  سلام

  محصولی از چین با هزینه ی کالا و هزینه پست با جمع کل 84 دلار خریداری کردم
  محصول رسیده و پست ارامکس میگه 956 هزار تومان واریز کن تا تحویلت بدیم !

  یه محصول ارسالی با هزینه پستی شده 84 دلار چرا انقدر گرون میگند؟ گمرک میگه خودت بیا ترخیص کن که اون شرکت ارامکس جهت ترخیص داره ازتون هزینه بالا میگیره !!! ارامکس میگه ما سود نمیگیریم این مبلغ عوارض و مالیات گمرک که خودش رو محصول شما وضع کرده ؟!!!!

  به نظر شما گمرک دروغ میگه یا ارامکس ؟؟؟ اخه 84 دلار چیه !!! که 956 هزار میخوان بگیرند ؟
  خواهشا کامل راهنمایی کنید
  سپاسگذارم

 • Key می‌گه:

  سلام/ یه گوشی از ایبی خریدم از اوکراین رفته سوییس که از اونجا بیارن برام/ حالا میگه گمرک سوییس گمرکی میخواد/ این صحت داره؟ مرسی

  • کارشناس لک لک می‌گه:

   سلام
   قوانین گمرک در هر کشور متفاوت می باشد و این مورد مربوط به قوانین گمرکی کشور سوئیس می شود که ما در جریان نیستیم.

 • هستی می‌گه:

  سلام، اگه ایفون برامون از خارج فرستاده شه، تو ایران حدودی چقدر گمرک میخوره؟ و باید پول بدیم تا ایفون و بگیریم؟

 • توحید می‌گه:

  با سلام
  من چند تا اقوامون آلمان هستند میخواهند 3 دست لباس بفرستن ایران شنیدن که یه نفر از همسایه هاشون دو بار با DHL فرستادن ایران بسته نرسیده به دست مقصد و گم شده آیا امکان داره چون ایران محدودیت داره این اتفاق افتاده باشه؟

 • ياسمن می‌گه:

  سلام ، من اگر از سايتي حدود ١٠ تكه لباس با چند كفش سفارش بدهم بايد براي ترخيص به گمرك بروم ؟ پست درب منزل نمي اورد ؟ و ايا كالاي تجاري حساب ميشود؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   معمولا در گمرک چنانچه تا مبلغ 100 دلار به طور هدیه در طول سال برای شما کالا ارسال شود، گمرکی تعلق نخواهد گرفت.
   اما در نهایت تعلق گرفتن یا نگرفتن و همچنین میزان گمرکی، بستگی به نظر کارشنان گمرک دارد.
   همچنین می توانید برای دریافت درصدهای گمرکی به کتاب قوانین گمرکی مراجعه نمایید.

 • حمید می‌گه:

  سلام
  بنده قصد خرید یک سیستم رایانه ای مخصوص به صورت مجزا از یکی از سایت های اروپایی و یا امارات را دارم …ارزش ریالی آن حدود16 میلیون تومان و وزن حدود 20 کیلو میباشد . به نظر شما هزینه گمرک و پست این محصول بالاست ؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   بله صد در صد عدد قابل توجهی بابت وزن زیاد و هزینه دلاری در گمرک اخذ خواهد شد.

 • حسین می‌گه:

  سلام من میخوام گوشی از این سایت همین گوشی رو بخرم http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4-Pro-Helio-X20-3GB-64GB-Smartphone—Gold-373195.html
  همونطور که میبینید تخفیف خورده منم به فکر خریدش افتادم … میخواستم بدونم فقط همین هزینه رو میدم یا باید گمرک و پست بدم و ارزش نداره؟

 • میلاد می‌گه:

  سلام
  من میخاستم یه تابلو فرش دستبافت با قاب نقره رو بفرستم سویس ، آیا میتونم از طریق پست ارسال کنم ؟ و اینکه چقدر باید هزینه گمرکی بدم . ممنون

 • milad می‌گه:

  سلام
  فرض بگیریم فروشنده ایی ارسال مستقیم به ایران با پست ارامکس داره (یک عدد محصول)
  این محصول باید اول بره گمرک تهران یا گمرک استان محل خریدار
  مثلا بنده تبریز هستم ، این محصول خریداری شده گمرک تهران میره و توسط نمایندگان پستی ارامکس به تبریز میاد ؟ یا مستقیم به گمرک تبریز میاد ؟!
  مچکرم

 • smae می‌گه:

  سلام
  میخواستم یک گوشی با لوازم جانبی از چین با DHL بخرم (سر جمع 9 قلم کاملا متفاوت).
  قیمت گوشی حدود 350 دلاره و لوازم 50 دلار.
  وزن کل هم حدود 1.5 کیلوگرم میشه.
  آیا احتمال اینکه ترخیص این بسته احتیاج به کارت بازرگانی داشته باشه بالاست؟
  در ضمن آیا DHL گمرکی را پرداخت میکنه؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   معمولا در گمرک چنانچه تا مبلغ 100 دلار به طور هدیه در طول سال برای شما کالا ارسال شود، گمرکی تعلق نخواهد گرفت.
   اما در نهایت تعلق گرفتن یا نگرفتن و همچنین میزان گمرکی، بستگی به نظر کارشنان گمرک دارد.
   همچنین می توانید برای دریافت درصدهای گمرکی به کتاب قوانین گمرکی مراجعه نمایید.

   پست dhl تا حدی از سقف گمرکی را پرداخت می نماید.

 • کیوان می‌گه:

  سلام
  همانطور که میدانید سایت هایی مثل ebay ارسال مستقیم به ایران ندارند. آیا شما در دبی یا کشور دیگری شعبه دارید که کالا را آنجا از شما تحویل بگیریم؟

 • بهزاد قربانی می‌گه:

  سلام با عرض خسته نباشید خدمت شما و با تشکر از سایت خوبتون،
  ببخشید یکی از دوستان میخوان یک گوشی همراه آیفون سون بفرستن از آلمان خواستم بدونم به دستم میرسه یا نه؟ ممنوعه؟ یا اینکه چقدر هزینه گمرکیش میشه؟
  دیدم خیلیا این سوال رو پرسیده بودن شما در جوابشون گفتید که،بستگی به نظر کارشناس گمرک داره؟میشه دقیقتر بگید چون دوس ندارم ریسک کنم و بسته به دستم نرسه،خواهش میکنم دقیق توضیح بدید که آیا اگر بفرستن میرسه دستم،مرسی از پاسختون🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   معمولا در گمرک چنانچه تا مبلغ 100 دلار به طور هدیه در طول سال برای شما کالا ارسال شود، گمرکی تعلق نخواهد گرفت.
   اما در نهایت تعلق گرفتن یا نگرفتن و همچنین میزان گمرکی، بستگی به نظر کارشنان گمرک دارد.
   همچنین می توانید برای دریافت درصدهای گمرکی به کتاب قوانین گمرکی مراجعه نمایید.

 • علی می‌گه:

  سلام
  من میخوام یک ساعت و یک بند اضافه همون ساعت و یک دستبند دوباره همون برند که حدودا 300 دلار قیمت داره بخرم تو خود سایت زده یو پی اس میفرستن ولی از پشتیبانیش پرسیدم گفتم ایران یو پی اس نداره گفتن مشکلی نداره سفارش بدید ما مثلا با دی اچ ال میفرستیم . میخواستم ببینم الان به این کالاهای من گمرکی میخوره و یک سوال دیگه اینکه تو گمرک بسته رو باز میکنن و چک میکنن ؟ ! یا نه از روی فاکتور یا روی جعبه چک میکنن به چه صورتی هست ؟ ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   معمولا در گمرک چنانچه تا مبلغ 100 دلار به طور هدیه در طول سال برای شما کالا ارسال شود، گمرکی تعلق نخواهد گرفت.
   اما در نهایت تعلق گرفتن یا نگرفتن و همچنین میزان گمرکی، بستگی به نظر کارشنان گمرک دارد.
   همچنین می توانید برای دریافت درصدهای گمرکی به کتاب قوانین گمرکی مراجعه نمایید.

 • smae می‌گه:

  سلام.
  من میخواستم یک گوشی حدود 400$ از چین از طریق پست هلند به اصفهان بخرم.
  حالا اگه از فروشنده بخواهم که قیمت رو حدود 100$ اظهار کنه باز هم ممکنه گمرکی بخوره یا تو گمرک به مشکل بخوره؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   معمولا در گمرک چنانچه تا مبلغ 100 دلار به طور هدیه در طول سال برای شما کالا ارسال شود، گمرکی تعلق نخواهد گرفت.
   اما در نهایت تعلق گرفتن یا نگرفتن و همچنین میزان گمرکی، بستگی به نظر کارشنان گمرک دارد.
   همچنین می توانید برای دریافت درصدهای گمرکی به کتاب قوانین گمرکی مراجعه نمایید.

 • محمدرضا می‌گه:

  سلام یه جنسی که off خورده و قیمتش اومده زیر 100 دلار برا هزینه گمرکش قیمت اصلیشو در نظر میگیرن یا قیمت تخفیف خورده
  و سوال دوم این که یه گوشی از علی بابا با قیمت 60 دلار گمرک و پستش تقریبا چقدر میشه

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   1 – در هنگام پیش فاکتور با مبلغ تخفیف داده شده، پیش فاکتور می دهیم.
   2 – خرید از سایت علی بابا در ل کلک انجام نمی شود.

 • ایرج می‌گه:

  سلام
  من میخواستم از چین یک عدد گوشی بخرم ارزش حدود 100 دلار میزنن ایا گمرگ میتواند گوشی ترخیص نکنه و توقیفش کنه با شرایط حالا طرح جمع اوری گوشی های قاچاق؟

 • رضا می‌گه:

  سلام
  یک سوال
  ۲۳،۵۰۰ تومان گرفته شده هزینه ی پست هست یا گمرک؟ این در هر صورت گرفته میشه یا اگه گمرکی بخوره؟

 • رضا می‌گه:

  سلام
  یک ساعت هوشمند به ارزش ۱۱۰ دلار گمرکی داره یا نه؟
  اگه داره میتونید بگید چقدر میشه تقریبی؟
  بعد کالا های قیمت پایین مثل ۱۰ یا ۱۵ دلار گمرکی ندارن؟

 • علی می‌گه:

  سلام. واسه موتورم میخام یه سری قطعات یدکی از خارج خریداری کنم.باید چیکا کنم؟میشه اعتماد کرد یا نه؟

 • رضا می‌گه:

  سلام
  من میخواهم تعداد 20 عدد ساعت مچی از سایت چینی AliExpress بخرم.
  آیا این تعداد را جزء کالاء تجاری به حساب می‌آورند؟
  اگر بلی، تا چندتا ساعت جزء کالای تجاری به حساب نمی آید؟
  در ضمن آدرس ما اصفهان است. اگر کالا را تجاری تشخیص دهند، آیا باید آن را از گمرک اصفهان تحویل بگیریم یا گمرک تهران؟
  با تشکر از شما

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   بله این تعداد به طور کلی تجاری محسوب می شود اما میزان گمرک بستگی به نظر کارشناس گمرک دارد.

 • امیر می‌گه:

  سلام
  میخاستم یک کفش از سایت بخرم
  قیمتش حدودا 200 یورو میشه میخاستم بدونم
  گمرک برای ترخیصش حدودا چقدر میگیره؟!!
  برای دریافتش باید کجا برم؟!

 • پیمان می‌گه:

  سلام
  من میخوام یه دوربین ورزشی (مشابه گوپرو) از طریق eBay سفارش بدم ، قیمتش 330 دلاره ، امکانش هست به ادرس خودم سفارش بدم (ارسالش از هونگ کونگ هست و رایگانه) پرداخت این سفارش از طریق شما چقدر هزینه داره و هزینه ی کمرکش حدودا چقدر میشه؟

 • m می‌گه:

  سلام . من قصد خرید مکملهای ورزشی در تعداد کم (1 یا 2 عدد از محصولی خاص ) از یک شرکت آمریکایی ،برای مصرف شخصی را دارم . این شرکت فروش اینترنتی و آنلاین دارد . سفارش مکملهای ورزشی در گمرک کشور مبدا و یا گمرک ایران با مشکل خاصی مواجه می شود یا خیر ؟ اگر قبلا تجربه ای داشته اید لطفا بفرمایید .

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   بله ورود مکمل و قرص به ایران ممنوع است.

   • قاسم می‌گه:

    ببخشید اگه ورود مکمل وقرص ممنوعه پس چرا تو فهرست سایتهای خرید از سایت بادی بیلدینگ و یا درگ استور اسم بردید؟نکنه مردمو مسخره کردین؟

    • کارشناس لک لک می‌گه:

     سلام
     ممنوعیت ورود مکمل و دارو اخیرا اعمال شده است.
     مطالب هم صرفا جهت اگاهی بیشتر در مورد سایت های مذکور حذف نشده اند.

 • علیرضا می‌گه:

  سلام من یک باتری موبایل به قیمت ۴۸ تومان و قاب موبایل به قیمت ۳۹ تومان سفارش دادم می خواستم ببینم هزینه گمرک اینا حدودا چقدر میشه؟

 • فردین می‌گه:

  سلام اگر از بلاروس کسی برایم بسته های 5 تا 10 تایی وسایل آرایشی (کرم) بفرستد . از چه راهی بهتر است برایم پست کند ؟ خیلی ممنون که حوصله میکنید و به این همه سوال جواب میدهید. آیا بیزینس شما در ارسال این بسته ها کار میکند؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید کرم مانعی ندارد. اما شرکت لک لک بلاروس شعبه ندارد.
   تنها پست بین المللی که به ایران سرویس میدهد DHL است. می توانید از این پست در خصوص بار بلاروس استفاده فرمایید.

 • علی می‌گه:

  سلام
  می خواستم بدونم اگر برای من یک عدد گوشی آیفون از کشور کانادا فرستاده بشه آیا جزو کالا های تجاری میشه یا نه و اینکه هزینه گمرک حدودا چقدر میشه . ممنون میشم راهنمایی کنید

 • javad می‌گه:

  سلام یکی از آشنایان ما قرار هستش از کانادا تعداد ساعت به ارزش هر کالا بین 100 – 500 دلار به تعداد شاید حدود 10-20 عدد ساعت برای من به ایران بفرسته آیا این تعداد کالا (ساعت مچی) شامل گمرک میشه؟!

 • hosein می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده یک خریدی به ارزش چهل میلیون تومن از چین دارم.به همراه ان ها یه عدد گوشی مدل اپل ایفون 7 به عنوان هدیه در یک پک چوبی در نظر گرفته شده است.
  ایا به این یک گوشی ک به عنوان هدیه ب همراه سایر کالا فرستاده میشود,حقوق گمرکی تعلق میگیرد واگر بله چقدر؟
  در خصوص طرح رجیسترینگ،ایا خود گمرک کد IMEI را در سامانه جهت ارایه خدمات اپراتور ثبت میکند؟!

 • محمدرضا می‌گه:

  سلام.می خواستم 25 عدد مکمل با وزن 13 کیلو به ارزش 600$ از دبی بیارم.هزینه ی گمرک از آمریکا تا دبی چقدر است؟هزینه ی گمرک از دبی تا ایران چقدر است؟
  از لحاظ کارت بازرگانی ام مشکلی ندارم.اقوام تو اتاق بازرگانی مازندران هستند.

 • نازنین می‌گه:

  سلام خسته نباشید عذر میخوام شدیدا نیاز به راهنماییتون دارم،من یکی از آشنا هام که در شنزن چین زندگی میکنند برایم ۴ کفش و یک لباس مجموعا حدود ۴ کیلو درون جعبه فرستادند و به ایران رسیده با پست bre-line امروز از شرکت پستی شون تماس گرفتن گفتن ۱۵۸ هزار تومان واریز کن برات بفرستیم کالات رو از گمرک ترخیص کردیم و هر چقدر میگم قبض هزینه گمرک رو برام بفرستین میگن نمیشه??محرمانه است و من باید برای ۴ جفت کفش که ۵۰_۶۰ تومان خریدم ۱۵۸ بدم میشه راهنمایی کنین که آیا واقعا منطقی هست؟؟؟ منتظر راهنماییتون هستم ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   هزینه گمرک بستگی به نظر کارشناس گمرک دارد اما باید برگ سبز گمرک توسط شرکت پستی به شما ارائه شود و اصلا کاغد محرمانه ای نیست.

 • احسان می‌گه:

  سلام
  من یک دوچرخه برقی در سایز دوچرخه های معمول با قیمت 400 تا 700 دلار از چین میخوام سفارش بدم. لطفا راهنمایی کنید

 • وهاب می‌گه:

  سلام
  من یک گوشی آیفون رو از آلمان میخوان برام بفرستن
  این گوشی نو نیست و مال خودم بوده اما بنا به دلایلی فرستاده بودم با مسافر به آلمان حالا میخوام پسش بگیرم.
  گوشی بدون جعبه هست. هیچ چیز دیگه ای هم همراهش نیست
  آیا این مشمول گمرک میشه؟؟

 • ساسان می‌گه:

  سلام
  می خواستم از سایت های خارجی یک انتن 4G بخرم . قیمت کالا حدود 23 دلار هست ایا بهش هزبنه گمرک می خور ه ؟
  از نظر وزن هم فکر نکنم زیاد باشه زیر 1 کیلو هست
  با تشکر

 • علی می‌گه:

  سلام میخواستم یه مکمل ۷۰ دلاری سفارش بدم گمرگ تعلق میگیره بهش یا نه چقد میشه هزینه گمرکش

 • mahdi می‌گه:

  با سلام
  من قصد سفارش 10 عدد گوشی از سایت علی بابا دارم و با فروشنده صحبت کردم و قیمت رو 1500 دلار با پست dhl اعلاک کردند
  میخواستم بدونم ایا این سفارش تجاری محسوب میشود؟ و چه مقدار گمرک میخوره؟
  ایا تمامی کالا به درب منزل میرسد یا باید جهت ترخیص اقدام کرد؟ با تشکر

 • مجتبی می‌گه:

  سلام میخوام ماشین ظرف شویی از اتریش برای خودم خریداری کنم و به ایران بفرستم
  بهترین راه پیشنهادیه شما کدوم راه هست ؟
  اگر ارزشش 600 یورو باشه چه قر گمرکی میخوره؟
  یا اگر از کارتن در بیارم شامل گمرکی نمیشه ؟؟
  اصلا گمرک میخوره بهش ؟؟

 • علیرضا می‌گه:

  سلام.ضمن تشکر از این موضوع خوب و مهمی که مطرح کردید من میخوام یک عدد پروژکتور،یک دستگاه حضور وغیاب،دو عدد ساعت هوشمند سیم کارت خور با دو مدل مختلف از چین خریداری کنم.قیمت تقریبی محصولات میشه 123$ و وزنش حدود 2.5کیلو میشه که قراره از طریق Aramex واسم ارسال بشه.میخواستم بدونم که آیا به این موارد گمرک تعلق میگیره و یا اینکه خود Aramex مبلغی رو دریافت میکنه یا نه؟مخصوصا راجب اون ساعت هوشمند که سیم کارت میخوره.پیشاپیش از پاسختون ممنونم.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   بله به ساعت هوشمند گمرک تعلغ خواهد گرفت. پست آرامکس درب منزل از شما گمرکی را دریافت می نماید.

 • مسعود سیاح می‌گه:

  سلام، با تشکر از راهنمایی های خوبتون، من می خواهم از شرکتی در هلند بذر یک نوع یا دو نوع گیاه بخرم، (میزان کم)، مثلا قیمت یکی حدود 40 یورو و دیگری 100 یورو می شود، آیا در گمرک یا در پست مشکلی پیش می آید ؟ اگر به لحاظ قیمت از سقف بیشتر می شود، فقظ یکی مثلا همان 40 یورویی را خریداری کنم چطور؟
  با تشکر

 • نسترن می‌گه:

  سلام ببخشید من میخوام از علی اکسپرس خرید کنم ب صورت تکی حداکثر مبلغ 30 دلار اونوقت شنیدم پست ایران حدود 20 تومن هزینه پست میگیره آیا واقعیت داره؟من چقد باید هزینه پست بدم لطفا راهنماییم کنید

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   کالا در حال حاضر از علی اکسپرس مستقیم به ایران ارسال نمی شود و باید از طریق یک کشور واسط خرید شود.

 • هادی می‌گه:

  سلام
  حداکثر تعدادی که می توان از یه کالا خرید کرد تا تجاری محسوب نشود چقدر است؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   عواملی مانند، وزن، حجم، نوع کالا و مبلغ دلاری و از همه مهمتر نظر کارشناس گمرک موثر است.

 • RASTGAR می‌گه:

  با سلام.
  من برای فروشگاه بدلیجات قصد خرید حدودا صد عدد کالا از سایت علی اکسپرس دارم. با توجه به اینکه وزن بسته زیر 2 کیلوگرم میشود آیا ترخیص آن نیاز به پرداخت گمرکی و کارت بازرگانی دارد؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   تعداد 100 عدد مشمول هزینه گمرکی می شود. ضمن اینکه علی اکسپرس به ایران ارسال نمی نماید.

   • Rastgar می‌گه:

    ممنون از پاسخ سریع تون
    ممکنه راهنمایی کنید که هزینه ی گمرکی با توجه به اینکه ارزش هر قطعه خریداری شده حدود 1 دلاره، چقدر میشه؟ چطور باید خرید کرد که مشمول گمرکی نشه؟
    فروشگاهی که من ازش میخوام خرید کنم داخل سایت علی اکسپرس، زده free shipping to IRAN…

 • هادی شریفی می‌گه:

  سلام
  من تعدادی قطعه کاملا یک شکل و یک اندازه (اندازه درب بطری نوشابه) ولی با مشخصات فنی متفاوت میخام بخرم،حدود 20 عدد که هیچکدوم تکراری نیست.
  مبلغ سفارش هم حدود 180 دلاره
  وضعیت گمرکش به چه صورت میشه؟
  کالای تجاری حساب میشه؟
  باتشکر

 • سعید می‌گه:

  سلام . میخواستم یه تلفن از چین سفارش بدم با dhl حدود 6-7 روز طول میکشه برسه ایران اگه بعد از دریافت دوباره سفارش بدم و این کار و تکرار کنم مشکلی پیش میاد و ممکنه تجاری حساب بشه؟

  خیلی ممنون

 • محمد می‌گه:

  سلام .من یک پرینتر سه بعدی می خوام با پست TNT بیارم ایران می خواستم بدونم بهش گمرک می خوره.ارزش کالا 5448 دلار و وزنش 30 کیلو.می خواستم بدونم بهش گمرک می خوره؟پیشنهاد می کنید از چه طریقی بیارم ایران که هزینش کمتر باشه.کشور مبدا کالا امریکاست.ممنون میشم جواب بدید

 • سید احمد می‌گه:

  سلام من میخواستم یک مقدار بذر کاکتوس از چین بگیرم به ارزش زیر 100 دلار .از طریق پست میشه اینکار رو کرد؟ دو اینکه میشه به ادرس خودم بیاد که مجبور نشم از گمرک یا جایی دیگه تحویل بگیرم.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید به آدرس مشتری امکان پذیر نیست.
   لینک خود را ثبت سفارش کنید تا نوع کالا بررسی گردد.

 • آرش می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  از سایت تاینی دیل دو عدد ساعت هوشمند به ارزش هر کدام ۹۰ دلار خریدم و با پست رایگان شرکت postnl ارسال کردند. خود سایت توی توضیحات نوشته روی بسته gift مینویسن و ارزش روز زیر ۳۲ دلار اعلام میکنن. خواستم بپرسم مشکلی ممکنه پیش بیاد اگه دوتا ساعت باهم تو ی بسته باشن؟تجاری محسوب نمیشه ؟
  قبلا ک علی اکسپرس اوکی بود همیشه تک تک مخریدم و میومد بدون مشکل یه ۲۰ تومن فقط میدادم پست.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   در خصوص کالاهایی که مستقیم به ایران ارسال می شوند، تنها معیار مشمول گمرک بودن یا نبودن نظر کارشناس گمرک است.

 • محمد مهدی اکبزی می‌گه:

  سلام و ممنون شاژ ساتهه خوبتون , من یه کاور ضد اب دوربین به قیمت ۴۵۰ دلار از سایته علی اکسپرس میخوام بگیرم که با پسته. دی اچ ال فرستاده میشه’ میخوام بدونم گمرکی بهش تعلق میگیره و چقدر ماکزیمم ?

 • ساسان می‌گه:

  سلام من میخواستم از سایت علی بابا این دستگاه رو بخرم تو ایران چقدر برام آب میخوره؟گمرک و پست و… و آیا شرکت شما میاره؟ هزینش چقدر میشه؟
  https://m.alibaba.com/product/60101175114/Automatic-Delimanjoo-Cake-Making-Machine-Price.html?spm=a2706.7835515.1998800312.16.rECc06

 • سپند می‌گه:

  سلام
  امكان ارسال لپ تاپ از آمريكا به ايران از طريق پست dhl هست؟
  مك بوك است و قيمت آن ١٨٠٠ دلار و يك عدد.
  آيا ماليات گمرك به آن تعلق ميگيرد و حدودا چقدر ؟
  ممنون

 • فرشته می‌گه:

  سلام. خسته نباشید.
  من میخوام حدودا 20 الی 30 عدد عینک واقعیت مجازی از یکی از سایتهای چینی مثل علی بابا یا banggood بخرم. که وزن هر عینک حدود نیم کیلو هست. جمعا میشه حدودا 10 الی 15 کیلوگرم.
  یکی از دوستان بنده که تو فرودگاه کار میکنه گفته که اگه سفارشت کمتر از 20 کیلو باشه مشکلی نداره و نیازی به کارت بازرگانی نداری.
  میخواستم ببینم حرفش صحت داره؟ هزینه گمرکش هرچقدر بشه برام مهم نیست. فقط میترسم که تو گمرک گیر کنه و ازم کارت بازرگانی بخوان.
  شما که تجربه این خریدها رو دارید آیا اگه برام به این تعداد سفارش بدید راحت ترخیص میشه و میاد در خونمون؟ یا تجاری محسوب میشه؟
  به نظر شما حداکثر چه تعدادی رو تو یک بسته میتونم سفارش بدم؟
  خیلی ممنونم.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   تعداد کالا یکی از پارامتر های اصلی معیار گمرک است. ممکن است بسته به نظر کارشناس گمرک، ترخیص این بار نیاز به کارت بازرگانی داشته باشد.
   در لک لک این تعداد خرید نمی شود.

 • رضا می‌گه:

  وقتتون بخیر، برای من اگر بخوان از آمریکا 5 عدد دیسک بلو-ری “مستند” بفرستند، (فرستنده از اقوام است)
  ممکنه توی گمرک گیر بدن؟ چون محصول دیجیتاله؟

 • محمد ترامشلو می‌گه:

  با سلام
  6 بسته قرص کلسیم می خواستم از مالزی بخرم و برام ارسال بشه، هزینه ارسال رو میشه بهم اطلاع بدید بطوریکه ادرس تو مالزی رو بدم برای ارسال اولیه و سپس فرد و یا کارمند شما اونو برام ارسال کنه ؟ ارزشش حدود 100 دلار هست

 • علی می‌گه:

  سلام
  یکسری پوشاک می خواستم بخرم به ارزش 3میلیون از طریق پست بیارمش قشم
  ایا تعرفه گمرک قشم که منطقه ازاده حساب میشه
  یا تعرفه گمرک ایران که چند 10برابره حساب میشه

 • مسعود می‌گه:

  سلام ، من میخوام یک لباس عروس از ی سایت چینی بخرم
  با پست DHL میفرسته ایران. آیا گمرک بهش تعلق میگیره؟ مشکلی براش پیش نمیاد کلا؟
  لطفا راهنمایی کنین
  ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   مبلغ دلاری لباس نیز در گمرک تاثیر گذار است اما به طور نرمال مشکلی پیش نمی یاد و گمرک تعلق نمی گیرد.

   • مسعود می‌گه:

    برای لباس عروس حدود 200 دلار آمریکا هستش. چقدر هزینه گمرک و مالیات باید پرداخت کرد؟ ممنون

    • پشتیبان لک لک می‌گه:

     سلام
     چنانچه از طریق لک لک می خواهید خرید کنید، می توانید با ماشین حساب موجود در سایت محاسبه فرمایید.

 • رضا می‌گه:

  وقتتون بخیر، برای من اگر بخوان از آمریکا 5 عدد دیسک بلو-ری “مستند” بفرستند، (فرستنده از اقوام است)
  این فرایند در گمرگ ایران چقدر هزینه خواهد داشت؟ (قیمت خود مجموعه 150 دلار حدودا میشه)
  ممنون.

 • Saba می‌گه:

  سلام
  من ميخوام به يكى از آشناها ٥ جفت كفش سفارش بدم كه از چين برام بفرسته ايران. ميخواستم بدونم اينجا حدودا چقدر گمركى بايد پرداخت كنم؟ ارزش كل بستم ٥٠ دلار هست. اما گويا اينجا خودشون ارزيابى ميكنن. معمولا چقدر بيشتر از ارزش واقعى كالا ارزيابى ميكنن؟
  و اين كه پستى كه بسته ارسال ميشه باهاش در ميزان گمركى تاثير داره؟ مثلا با dhl يا aramex بياد كدوم كمتر ميشه؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   مبلغ گمرکی با توجه به اینکه تعداد 5 عدد می باشد، بسته به نظر کارشناس گمرک دارد.
   نوع پست در میزان گمرک تاثیر ندارد.

 • فرنوش می‌گه:

  سلام

  از سايت asos انگلستان قصد خريد يك عدد لباس دارم. بهترين راه براي اينكه به دستم برسه چيه؟ پست مستقيم به ايران به وسيله ي خود سايت يا از طريق لك لك؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   میتوانید از ماشین حساب لک لک و روش مستقیم به ایران را بررسی کنید و هزینه های هرکدام را برآورد نمایید.
   در ارسال مستقیم به ایران، باید شما کارت های دلاری داشته باشید.

 • Eve می‌گه:

  سلام, قرار هست یکی از دوستان برام از نروژ از طریق DHL یک عدد لپ تاپ نو بفرسته که قیمتش در حدود 1000 دلار هست. می خواستم بدونم این کالا نیاز به ترخیص داره؟(کالای تجاری به حساب میاد؟) و آیا امکانش هست که این بسته تو راه گم بشه؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   برای یک عدد تجاری محسوب نمی شود اما ممکن است بخاطر قیمت محصول، گمرک داشته باشد. گم شدن کالا در هر پستی امکان پذیر است اما پست DHL از پست های دیگر قابل اطمینان تر است.

 • مرتضی احمدی ماهینی می‌گه:

  سلام
  خسته نباشید
  نیاز به خرید از یک سایت خارجی به اسم علی بابا داریم به وزن 500 کلیوگرم که مبدا اون چین هست میخواستم بدون این فرایند چقدر هزینه داره…….چطور میتونم کالامو به شما معرفی کنم تا برام ثبت سفارش کنید …خرید وتحویل بدید………..کلان چقدر هزینه داره….مرسی

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لک لک در این وزن کار نمی کند. در لک لک خرید های شخصی و در وزن و ابعاد کوچک انجام می شود

 • [email protected] می‌گه:

  سلام من از سایت گیربست یه جاروبرقی روبات خریدم.قیمتش ۲۰۲ دلاره. با آرامکس فرستادند. روند ترخیصش چجوریه؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   از پست احتمالا برای شما جهت ترخیص کالا یک نامه ارسال می شود و بعد در آن نامه مراحل و محل کالا را معرفی می کنند.

 • محراب می‌گه:

  سلام من میخواستم از سایت علی اکسپرس کفش بخرم.برای کالا در گمرک مشکلی پیش نمیاد؟؟کفش زیر ۱۰۰ دلار

 • بينام می‌گه:

  سلام و خسته نباشيد.
  من ساكن منطقه ازاد كيش هستم.اگر بسته ١٠ كيلويي از انگليس برام فرستاده بشه ايا گمرك بش تعبق ميگيره يا خير؟
  و اين كار به صورت مداوم ادامه پيدا كنه

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   در حالت کلی بستگی به نظر کارشناس گمرک دارد. اقلام درون بسته نیست در تصمیم گیری مامور گمرک تاثیر گذار است.

 • احمد می‌گه:

  سلام
  میخواستم از سایت های خارجی شمشیر بخرم اجازه داشتن شمشیر هم دارم داخل ایران میخواستم بدونم که اگر بخرم گمرک ایران اجازه ورود میده .
  با تشکر

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   ورود شمشیر با مجوز رسمی امکان پذیر است. اما در نهایت بستگی به نظر کارشناس گمرک دارد. بهتر است قبل از ارسال کالا، با کارشناسان گمرک مشورت نمایید.

 • سپهر می‌گه:

  سلام
  برای من قرار دارو ارسال بشه در حد مصرف خودم به ارزش ۳۰۰ هزار تومن ایا گمرک تعلق میگیره؟ ایا ممکنه ضبط بشه؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   برای ورود دارو به ایران باید مجوز وزارت بهداشت داشته باشید. اما ضبط شدن یا نشدن در گمرک بستگی به نظر کارشناس گمرک دارد.

 • بهرام می‌گه:

  سلام… بنده خوزستان هستم یعنی اگه بخوام مثلا 5عدد مینی پروژکتور سفارش بدم جمعا 350 دلار با وزن 7 کیلو که به صورت فری شیپینگ ارسال میشه تجاری محسوب میشه و گمرکی داره ولی اگر در یک بسته مثلا یک پروژکتور و یک دریل برقی و چند وسیله دیگه باشه احتمال داره با نظر کارشناس گمرکی بگیرن یا نگیرن درست متوجه شدم؟بعد اگه تجاری محوب شد باید برم تهران برای ترخیص؟ و کارت بازرگانی هم میخواد؟ برای بسته های تعداد مثلا 5 عددزیر 500 دلار نیاز به کارت بازرگانی هست؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   میزان گمرکی و ضبط شدن کالاها بسته به نظر کارشناس دارد. وزن کالای شما نیز یکی از عواملی هست که باعث تعلق گرفتن هزینه گمرکی می شود.

 • میلاد می‌گه:

  سلام. شرایط من جوریه که دوستام میتونن از اروپا جنس م رو بخرن و پست کنن.
  محموله حاوی بذر صیفی جات است. آیا در این مورد قانون خاصی وجود داره؟ و اینکه بدون کارت بازرگانی میتونم جنس م رو تحویل بگیرم؟

 • amin می‌گه:

  سلام و با تشکر از سایت خوبتون
  اگه 10عدد دستبند به ارزش کل زیر $10 از چین به ایران ارسال بشه ایا گمرک میخوره؟
  اگه تعداد بسته ها زیاد و همگی به یک آدرس باشه چه طور ؟ مثلا تو هر بسته 2 تا و به تعداد 5 تا 10 بسته
  در مورد لباس شب خانمها که از چین خریداری میشه چطور؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   سپاسگزاریم
   در مورد دستبند ها : خیر
   در مورد بسته های زیاد هم گمرک تعلق نمی گیرد.
   لباس بهتر است بیش از 5 عدد یا نهایت 10 عدد در هر بسته نباشد.

   • [email protected] می‌گه:

    با تشکر از جواب صریح و سریع تون
    با این وجود یعنی اگه 200 تا لباس تو یه بسته باشه شامل گمرک میشه ولی اگه تو مثلا 20 تا بسته 10 تایی باشه و همگی به یه آدرس و به نام یه شخص باشه حتی اگه تو یه روز همه با هم ارسال بشن باز هم مشمول گمرک نمیشه درسته؟

    • پشتیبان لک لک می‌گه:

     سلام
     میزان گمرکی بستگی به نظر کارشناس دارد. ممکن است حتی یک عدد هم در موارد خیلی خاص مشمول گمرک شود. اما به طور کلی برداشت شما صحیح است.

 • پیمان می‌گه:

  سلام خسته نباشید،ببخشید دوستم میخواد از المان واسم موبایل ایفون بفرسته ،،میخواستم بدونم امکانش هست یا نه؟و یا بهترین راه و بهترین پست چی میتونه باشه،و چند درصد گمرکی میخوره،و انکار dhlقبول نکرده موبایل و بفرسته و گفته باطری لیتیوم هست و خطرناکه واسه پرواز،،ممنون میشم جواب دید

 • عطیه می‌گه:

  با سلام و وقت بخیر
  برای من از چین 10 تا بلوز با آرامکس ارسال شده وزنش هم حدود 2 کیلو هست میخواستم ببینم چه مقدار هزینه گمرکی تعلق میگیره؟
  با تشکر

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   به طور کلی بستگی به نظر کارشناس دارد. اگر همه بلوزها یکسان باشند ممکن است گمرک تعلق گیرید اما در صورتی که نوع های مختلف باشند به احتمال زیاد گمرک تعلق نمی گیرد.

 • هستی می‌گه:

  کتونی 100 دلاری رو چند میگیرین از امریکا به ایران بیاد؟ مستقیم در خونه تحویل میشه؟ چون من قبلن ارایشی از هنگ کنگ میومد و تحویل سرایدار میدادن و هیچ هزینه ای هم نمی گرفتن هر دفعه 2 عدد رژلب یا یک کرم.
  بعد من چطور مطمعن باشم از همون جا خرید شده؟ ایا برای من فاکتور خرید میفرستید یا مدرکی؟
  مرسی

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   برای قیمت به ماشین حساب سایت لک لک مراجعه کنید.
   بله درب منزل شما تحویل می شود.
   در صورت نیاز مشتری، فاکتور خرید ارائه می شود.

 • علی می‌گه:

  سلام درود و خسته نباشید یه گوشی حدود 500 دلار میخوام از اونور بخرم میخواستم ببینم صرف میکنه یا اینکه از گمرک اینا رد بشه کلی پول باید بدمو الافی داره؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   معمولا گوشی های موبایل در ایران ارزانتر هستند.
   هزینه گمرک تعلق می گیرد و مقدار آن بستگی به نظر کارشناس گمرک دارد.

 • ali می‌گه:

  سلام
  میخوام 7 8 تا کلاه و تیشرت از سایت dope.com بخرم / از آمریکا ارسال میشه به صورت مستقیم
  به نظرتون با کدوم شرکت بزنم ارسال شه ؟ ups یا usps ؟؟
  و اینکه آیا گمرکی بهش تعلق میگیره یا نه؟
  آیا اصن میشه اعتماد کرد؟؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   معمولا پست های UPS و USPS به ایران ارسال نمی کنند و در صورتی که ارسال کنند، پست های بدون ترکینگ هستند و رهگیری آنها بسیار مشکل است. در خیلی از موارد بسته هایی که مستقیما از آمریکا به ایران ارسال شوند، مفقود می شوند.

 • simin می‌گه:

  با سلام و وقت بخیر . ارسال فقط یک بسته پستی ( شامل کفش نو ) از مالزی به ایران از طریق پست اینترنشنال آیا مشمول گمرک می شود؟
  اگر می شود از طریق از ما اخذ می شود ؟
  با تشکر از راهنمایی شما

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   معمولا یک عدد کفش گمرک ندارد مگر آنکه ارزش دلاری کالا، بالا باشد و مامور گمرک تشخیص گمرکی دهد.

 • آرین می‌گه:

  با سلامُ خسته نباشید.
  مقدار زیادی کالای آرایشی بهداشتی از چین و کره جنوبی قراره صادر شه به ایران.مقدار مالیاتی که گمرک طلب میکند چقدر میشه؟اگه نیاز میبینید تا مقدار دقیق کالا را اطلاع بدم بهتون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   مبلغ گمرکی بستگی به وزن، حجم و ارزش دلاری کالا دارد.
   می توانید با کارشناسان گمرکی در پست هایی مانند DHL بررسی نمایید.

 • محمد می‌گه:

  سلام. برای وارد کردن یک ساز با وزن ۳۰ کیلو گرم, تقریبا چقدر گمرک از من پول میگیره؟ ایا در مقابل ضربه زدن و باز کردن با احتیاط عمل میشه؟ من میتونم مسولیت ترخیص کالا رو بر عهده شرکت حصوصی پستی مثل تی ان تی بگذارم و مبلغی بعنوان دست مزد به این شرکت پرداخت کنم؟ خیلی ممنون از شما

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   هزینه گمرک بسته به نظر کارشناس دارد.
   در خصوص ترخیص و حمل باید با شرکت های پستی تماس حاصل نمایید. گروه لک لک سازهای موسیقی وارد نمی کند بنابراین تا به حال در این خصوص تجربه ای نداشتیم.

  • ناشناس می‌گه:

   سلام سایتی که ازش خرید میکنین… کالای های خاص رو معمولا بیمه میکنه یعنی گزینه ی بیمه داره. در این صورت اگر کالا آسیب ببینه کالای جدید و بدون دریافت هزینه میفرستن. مبلغ بیمه ام مناسبه معمولا.

   باید ببینید وقتی تو سبد خرید قرار می دین کالا رو چه گزینه هایی بهتون میده سایت…

   من برای لوازم الکترونیکی اقدام کردم سایت یه گزینه داشت به عنوان بیمه و در توضیحاتش این و نوشته بود مبلغشم برای اون وسیله نه دلار بود… در ضمن چون کالا خاص بود هزینه ی پستشم ۷۰ دلار بود چون با پست معمولی نمی فرستادن… باید خود سایت و در این مورد بررسی کنید.

 • پشتیبان لک لک می‌گه:

  سلام
  در پست های دولتی، به دلیل آنکه زمان بر هستند، وضعیت ترانزیت ممکن است تا یک ماه هم وجود داشته باشد.

 • نگين می‌گه:

  سلام ببخشيد من يك ساعت ميخوان از كشور هلند برام بفرستن ب ارزش ١٠٠٠ دلار اونم ماليات ميخوره؟هزينه پستش حدودى چقدر ميشه؟

 • سعید می‌گه:

  سلام
  من می خواستم حدود 200 عدد قطعه اکترونیکی خیلی معمولی (IC) با وزن و حجم خیلی کم (در حدود 100 گرم) از یکی از سایتهای چینی بخرم واز طریق پست DHL وارد کنم ، وضعیت این مرسوله در گمرک پست چیه؟ با تشکر

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   اگر هر IC صد گرم وزن داشته باشد مجموع کالای شما 20 کیلو است.
   هم از نظر تعداد هم از نظر وزن، کالای شما تجاری محسوب شده و گمرک خواهد داشت.

 • ایمان می‌گه:

  سلام من میخوام یه ویدیو پروژکتور را با تخفیف به قیمت ۹۰ دلار بخرم
  ۱- با توجه به اینکه فقط یک عدد هست و وزنش حدود ۹۵۰ گرم هست آیا شامل گمرکی می شود؟
  ۲- اگر شامل گمرکی می‌شود بر اساس تجربه حدود چقدر گمرکی باید پرداخت کنم. ( بز اساس تجربه. می دونم قیمت دقیق نمیشه گفت)

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   مشتری عزیز
   اگر از طریق لک لک خرید کنید در فاکتور شما مبلغ گمرکی محاسبه می شود.
   اگر کالاتون رو مستقیم به ایران ارسال کنید نمیشه عددی در نظر گرفت چون بستگی به نظر کارشناس دارد.

 • سعید می‌گه:

  سلام
  من میخام یه تبلت رو با پست DHL از چین سفارش بدم، قیمت تبلت 300 دلاره و هزینه پست DHL تا ایران 40 دلار جمعا 340 دلار.
  در این حالت من برای دریافت کالا باید هزینه گمرک بدم یا اینکه یه قسمتی از اون 40 دلار مربوط به گمرکه که شرکت فروشنده به گمرک ایران پرداخت میکنه؟
  واضح تر بگم، یعنی تو روش ارسال با DHL غیر از پول تبلت و هزینه DHL دیگه چیزی رو پرداخت نمیکنم؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   گمرکی توسط شما پرداخت می شود و مقدار آن بسته به نظر کارشناس گمرک دارد.
   معمولا پست این مبلغ را پرداخت می نماید و درب منزل از شما دریافت می کنند.

 • مجتبی می‌گه:

  سلام
  این هندز فری ارسال رایگان داره و حدود ۲۵۰ دلار قیمتشه.
  اگه از طریق سایت شما بگیرم چقدر درمیاد؟
  و اینکه تو سایت امازون گزینه ای برای انتخاب کشور ایران هست یعنی این کالا رو مستقیم به ایران میفرستن؟
  http://www.amazon.com/RHA-T20i-High-Fidelity-Headphone/dp/B01CULX9WW?ie=UTF8&keywords=rha%20t20i%20black&qid=1462223514&ref_=sr_1_1&sr=8-1

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   خرید هندزفری مشکلی ندارد.
   از ماشین حساب روی سایت لک لک می تونید برآورد قیمت رو محاسبه کنید.
   از آمازون مستقیم به ایران ارسال نمیشود و فری شیپینگ بودن تا دفتر لک لک در آمریکا میباشد.

 • فرزاد می‌گه:

  با سلام
  ممنون از پاسخ. پست به ايران با يو اس پي اس كد رهگيري به فرستنده تحويل نداده و گفتن اصلا به ايران رهگيري ندارن. من چطور متوجه بشم كه بسته كي به ايران مي رسه؟ لطفا راهنمايي كنيد. ممنون

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   پیگیری از پست بدون کد رهگیری و شماره تلفن کمی مشکل است. بهتر است از دفاتر پستی راهنمایی بخواهید.

 • محمد می‌گه:

  سلام
  من میخاستم یه چها پنج تا مکمل از سایت بادی بیلدینگ امریکا سفارش بدم، دوستم اتریش زندگی میکنه میخام با کارت اون بفرستمش اتریش براش و اونم بفرستش ایران برام هزینشم 300 دلاری میشه با حجم حدودی یه بسته نیم متر در نیم متر با ارتفاع نیم متر و وزن پنج کیلو ،خاستم بدونم به مشکل تو گمرکی ایران برمیخوره یا نه هزینه گمرکی چقد میشه

 • ايمان می‌گه:

  سلام
  من يك سرويس قاشق چنگال براي استفاده شخصي از كشور پرتغال ميخام سفارش بدم. فروشنده , كالا را با پست DHL به ايران ارسال ميكنه. ارزش تقريبيش حدود 1400 يورو هست و پست dhl هم 200 يورو هزينه پست ميگيره.
  آيا به اين كالا تعرفه گمركي تعلق ميگيره؟ و چند درصد هزينه گمرك ميشود؟
  با توجه به اينكه يك عدد بيشتر نيست به صورت تجاري در نظر ميگيرند يا عادي؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   با توجه ارزش بالای کالا، گمرک به آن تعلق میگیرد. مقدار گمرک بسته به نظر کارشناس دارد.
   یک عدد تجاری محسوب نمی شود.

 • Farzad می‌گه:

  سلام
  روي بسته ارسالي من از آمريكا كه با يو پي اس ارسال شده شماره تلفن ما نوشته نشده. از كجا متوجه شوم كه بسته دست گمرك رسيده است يا نه؟

 • فرزانه می‌گه:

  سلام . برای یک گوشی به قیمت ۱۸۰ دلار با وزن 200 گرم باید هزینه گمرک پرداخت کنم ؟

 • علیرضا می‌گه:

  سلام. اگه من چهار عدد گوشی به ارزش هرکدام 200دلار از یک سایت چینی بخرم هزینه های گمرک چقدر میشه و یا کارت بازرگانی هم باید داشته باشم امکانش هست که گمرک هزینه ای دریافت نکنه این گوشی ها با پست فرستاده میشن ممکنه هزینه گمرک رو با پست یکی کنن و هردو رو باهم بگیرن ممنون میشم اگه جواب بدین.

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   هزینه گمرک را خواهد داشت اما مبلغ آن بستگی به نظر کارشناس گمرک دارد.
   هزینه گمرک در ایران از شما دریافت میشود

 • [email protected] می‌گه:

  ساعت هوشمند به قیمت 90 دلار و وزن 150 گرم به تعداد 4 عدد شامل هزینه گمرک و دردسر هاش میشه؟
  اگر این تعداد رو در دو بسته دوتایی بفرستند مشکل حل میشه؟
  و الان ساعت هوشمند جزو کالا های پوشیدنی هست و یا دیجیتال؟

 • علی نوایی می‌گه:

  سلام خسته نباشید من میخواستم یک گوشی از کشور انگلستان برام فرستادع شود مبلغ ان در گمرک چقدر می افتد و به کدام گمرک فرستادع می شود برا تحویل؟

 • samiraa می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من میخوام کار فروش اینترنتی شروع کنم و مانتو از هند بیارم از طریق پست. میخواستم بدونم چون به تعداد زیاد هست گمرگی بر اساس تعدادش حساب میشه یا وزن؟ و اینکه کارت بازرگانی چی هستش و برای اشخاص عادی که ندارن چجوری این روند انجام میشه ؟ یعنی الان تمامی کسانی که از طریق ترکیه یا کشورهای دیگه لباس وارد میکنن گمرکی پرداخت میکنن؟(در صورتی که با مسافر فرستاده نشه البته)
  ایا شما پیشنهادی دارید که با کمترین هزینه این کار انجام بشه ؟
  با تشکر

 • اشکان بهنام می‌گه:

  سلام خسته نباشید…
  من یک عدد مادربورد و یک عدد کارت گرافیک میخواستم از آمریکا بخرم.
  با usps هم برام ارسال میشه.
  فکر میکنید هزینه ای بابات گمرک برش اعمال بشه؟

 • ali می‌گه:

  سلام
  میخواستم بدونم اگه یکی از امریکا برام یکی از این ها رو بفرسته در ایران گمرک بهش گیر میده ؟ اگه گمرک بزنن حدود چند تومان هستش ؟اگه از این هنزفری یکبار استفاده کنن بعد بفرستن به عنوان دست دوم چقدر از هزینه اش کم میکنن ؟
  درضمن شما گفتید زیر 100 دلار در ایران گمرک نمیزنه ولی فکر کنم قانون عوض شده و به حداکثر 50 دلار کاهش یافته

  اصلا یه شخص از امریکا مستقیم میتونه به ایران پست بفرسته ؟

  http://www.ebay.com/itm/Invisible-Small-Micro-Spy-Earpiece-Bluetooth-Wireless-Neckloop-Covert-Hidden-Bug-/321352660096?hash=item4ad21c7480

  http://www.ebay.com/itm/Spy-Earpiece-Wireless-Bluetooth-Neckloop-Mini-Nano-Invisible-Hidden-Micro-Covert-/121644821342?hash=item1c5298ab5e:g:USwAAOSwEeFVS7TE

 • محسن می‌گه:

  با سلام. میخواستم ببینم میزان گمرکی که ارزیاب تشخیص میده به نوع پست بستگی داره یا نه؟ مثلا من اگه یه بسته را با دو نوع پست مختلف وارد کنم تعرفه گمرکیش آیا فرق میکنه؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   میزان گمرکی بستگی به نوع پست ندارد. بستگی به وزن، قیمت دلاری، حجم و تعداد کالا دارد.

 • منيره می‌گه:

  سلام
  من يك سري كالا به ارزش حدود ١٠٠ دلار خريد دارن از يه سايت خارجي، ميخواستم ببينم ميدونيد پست موقع تحويل كالا ها چقدر ازم ميگيره؟

 • [email protected] می‌گه:

  من میخوام یک آلبوم فیزیکی از کره ی جنوبی سفارش بدم و خوانندش هم دختر هستش ، امکان داره به کاور آلبوم و اینا گیر بدن و اجازه ورود نداشته باشه؟؟؟ و اینکه تو قسمت سفارش سایت شما امکان سفارش از کشور های دیگه بجز اونایی که خودتون زدید نیست؟؟؟

  • پشتیبان لک لک می‌گه:

   سلام
   لطفا لینکتون رو ثبت سفارش کنید تا عکس روی جلد مشاهده شود. ما برخی از سایت های معروف تر را زده ایم.