آموزش معرفی فروشگاه های آنلاین اخبار و رویداد های اخیر 

ثبت سفارش خرید کالا در سایت لک لک

مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه

ثبت سفارش خرید کالا از سایت لک لک

دوست عزیز اگر به دلیل کند بودن اینترنت قادر به دیدن ویدئو نیستی می تونی مراحل تصویری ثبت سفارش رو مطالعه کنی

 

1. اولین مرحله برای ثبت سفارش ورود به سایت لک لک است.

برای وارد شدن از قسمت ورود به سایت در صفحهاصلی استفاده کنید

2. اگر عضو گروه لک لک هستید با ایمیل ثبت کرده وارد حساب کاربری خود شوید و اگر عضو نیستید ابتدا در سایت ما حساب کاربری خودرا ایجاد کنید .

اگر عضو هستید وارد شوید در غیر اینصورت حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

3. بعد از ورود به سایت در قسمت سرویس لک لک روی گزینه تخمین قیمت و سفارش کلیک کنید .

بعد از ورود از قسمت سرویس لک لک تخمین قیمت کنید

4. پس از کلیک روی گزینه تخمین قیمت و سفارش ، وارد صفحه جدیدی می شوید که نیاز است مراحل آن را گام به گام انجام دهید و جلو بروید . اولین گام تخمین هزینه می باشد . برای این مرحله نیاز است وزن کالا را به کیلوگرم یا پوند ، قیمت را به دلار یا یورو یا پوند و … وارد و کشور مبدا خود را انتخاب کنید . بعد از وارد کردن این اطلاعات ماشین حساب لک لک قیمت تقریبی تمام شده برای شما را حساب می کند و چنانچه هزینه محاسبه شده برای شما مناسب بود می توانید وارد مرحله بعد شوید .

از قسمت تخمین قیمت روی ماشین حساب وزن و اطلاعات خودتان را وارد کنید

5.    بعد از آنکه هزینه کالا تخمین زده شد و آن را تایید کردید وارد مرحله ثبت سفارش می شوید . در این مرحله لازم است لینک صفحه سفارش مورد نظر خود را وارد کنید و روی گزینه ثبت لینک کلیک کنید.

لینک خود را در قسمت ثبت لینک وارد کنید

6. پس از کلیک روی گزینه ثبت لینک ، لینک ثبت شده برای شما نمایش داده می شود. چنانچه لینک نمایش داده شده با لینک درخواستی شما مطابقت داشت ، حال لازم است نوع کالای مورد نظر و تعداد آن را مشخص کنید و توضیحات تکمیلی مانند رنگ و سایز و … را وارد کنید . اگر قصد انجام سفارش دیگری را دارید روی گزینه لینک جدید کلیک کنید و اگر از سفارش خود مطمئن هستید ، آن را نهایی کنید و روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید و اگر از ثبت سفارش پشیمان شده اید ، لینک ثبت شده را حذف کنید .

بعد از نمایش لینک توضیحات تکمیلی خود را وارد کنید

7. پس از آن که سفارش شما به ثبت رسید ، وارد مرحله تولید فاکتور می شوید و شماره فاکتور سفارش شما نمایش داده می شود و پس از بررسی سفارش توسط کارشناسان لک لک طی 72 ساعت کاری، پیش فاکتور خرید به شما ایمیل می شود ( در صورت عدم مشاهده ایمیل ارسال شده در صفحه اصلی ایمیلتان ، پوشه اسپم خود را چک کنید ) و در صورت رضایت از هزینه تخمینی ، می توانید آن را پرداخت کنید تا لک لک سفارش شما را خریداری و به دستتان برساند.

بعد از تولید پیش فاکتور طی 72 ساعت همکاران ما پیش فاکتور را برای شما ارسال می کنند.

امیدواریم در این آموزش توانسته باشیم تا شما را در انجام ثبت سفارش راهنمایی کرده باشیم تا بتوانید یک خرید مطمئن را با لک لک تجربه کنید.

اشتراک در خبرنامه بلاگ لک لک

Please wait...

شما با موفقیت به خبرنامه لک لک اضافه شدید.

ارسال نظر

CLOSE
CLOSE