آموزش معرفی فروشگاه های آنلاین اخبار و رویداد های اخیر 

گزارش لک لک از بیست و دومین نمایشگاه الکامپ

لک لک در الکامپ

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه

۲۵ الی ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۵ بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ برگزار شد . در این نمایشگاه شرکت ها و تولید کنندگان سخت افزار ها و نرم افزار های الکترونیکی زیادی حضور داشتند .

گروه لک لک به عنوان یک استارت آپ موفق و در قالب یک کسب و کار آنلاین در این نمایشگاه حضور پیدا کرد و توانست با استقبال بی نظیر مخاطبان در الکامپ ۹۵ خوش بدرخشد و بیش از دو هزار بازدید کننده داشته باشد .

 

لک لک در الکامپ

ما نماینده آمازون نیستیم !

طیف متنوعی از بازدیدکنندگان الکامپ مخاطب لک لک بودند . عده ای از مشتریان لک لک بودند، قبلا از لک لک خرید کرده و آمده بودند تا از نزیک با لک لک آشنا شوند. عده ای دیگر نام لک لک را شنیده بودند و برای آشنایی بیشتر آمده بودند تا بتوانند خرید کالا از سراسر دنیا را با لک لک تجربه کنند و دسته آخر کسانی بودند که  پیام “ما نماینده آمازون نیستیم !” آن ها را کنجکاو کرده بود تا بدانند لک لک چیست .

 

برنامه “به روز ” مهمان غرفه لک لک شد

در سومین روز از جشنواره الکامپ ” برنامه به روز” شبکه سه سیما که مربوط به دنیای فناوری و اطلاعات است، مهمان لک لک شد تا ضمن آشنایی با گروه لک لک به تهیه گزارشی از فعالیت و نحوه خرید و ثبت سفارش در لک لک بپردازد . می توانید این برنامه را جمعه ۳ دی ماه ساعت ۱۳:4۰ از شبکه ۳ سیما تماشا کنید .

خوشحالیم که توانستیم تجربه موفقی در این زمینه بدست آوریم و با کسب تجربیات تازه گامی در جهت پیشرفت روز به روز لک لک و ارائه خدمات بیشتر در آینده نزدیک به شما عزیزان برداریم .

همراهی شما مایه دلگرمی ماست

لک لک گروپ همه چیز از هرجای دنیا

اشتراک در خبرنامه بلاگ لک لک

Please wait...

شما با موفقیت به خبرنامه لک لک اضافه شدید.

ارسال نظر