آموزش معرفی فروشگاه های آنلاین اخبار و رویداد های اخیر 

Amazon Go ؛ فروشگاه جدید آمازون

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه

در بین فروشگاه های اینترنتی که امروزه در سراسر دنیا حرف اول را می زنند ، فروشگاه آمازون همیشه یک قدم از رقیبان خود جلوتر بوده  و امروز با رونمایی از جدیدترین تکنولوژی خود با نام Amazon Go(آمازون گو ) قدرتش را به اثبات رسانیده است .

Amazon Go چیست ؟

4 سال پیش سایت آمازون تصمیم به راه اندازی فروشگاهی گرفت که در آن افراد بتوانند بدون آنکه زمان خود را صرف قرار گرفتن در صف های طولانی پرداخت کنند ، به راحتی خرید خود را انجام دهند و بروند . این همان ایده طلایی فروشگاه Amazon Go می باشد ، خرید بدون هیچ صف و هیچ صندوق پرداختی .

برای استفاده از این فروشگاه کافی است تا اپلیکیشن Amazon Go را روی گوشی خود نصب کرده و برای ورود از آن استفاده کنید . هرآنچه که نیاز دارید بردارید و سپس خارج شوید . این همان تکنولوژی است که آمازون نام آن را “JUST WALK OUT” گذاشته و در آن اشاره به سرعت بالای خرید دارد .

در این تکنولوژی با استفاده از تصاویر کامپیوتری ، الگوریتم های پیچیده و سنسور ادغام مورد استفاده در خودروهای بدون سرنشین ، توانسته اند صندوق های پرداختی را حذف و به خرید سرعت بیشتری ببخشند .

بعد از خروج از فروشگاه،  اپلیکیشن Amazon Go به صورت اتوماتیک ، محاسبات خرید را انجام می دهد و آن را از حساب آمازون فرد پرداخت می کند .

اولین فروشگاه  در شهر سیاتل احداث شده است و با استقبال از آن به زودی در شهرهای دیگر نیز شعبات آن گستره می شوند .

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اشتراک در خبرنامه بلاگ لک لک

[mc4wp_form id="305702"]

ارسال نظر

4 نظر