آموزش معرفی فروشگاه های آنلاین اخبار و رویداد های اخیر 

در این فروشگاه ، همه چیز 5 پوند است

5 پوند

مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه

وب سایت ”  everything5pounds” یک فروشگاه اینترنتی درکشور انگلیس می باشد که تمامی محصولات خود را تنها با قیمت 5 پوند عرضه می کند . این فروشگاه در سال 2010 تاسیس شد و امروز به یکی از محبوب ترین فروشگاه های اینترنتی در کشور انگلیس تبدیل شده است .

دلیل محبوبیت 5 پوند ی ها

شاید در نگاه اول آنچه باعث محبوبیت این فروشگاه شده است قیمت مقرون به صرفه اجناس آن باشد اما این تمامی ماجرا نیست ! فروشگاه های زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارند که اجناس خود را با قیمت پایین به فروش می رسانند . وجه تمایز فروشگاه ”  everything5pounds” با سایر فروشگاه های هم رده ی خود ، به روز بودن  محصولات آن است . این فروشگاه رمز موفقیت اجناس 5 پوند ی خود را فروش سریع محصولاتش و طرفدارانی که روز به روز درحال افزایش می باشند ، می داند .

درحال حاضر این فروشگاه بیش از یک میلیون مشتری دارد و این آمار نشان دهنده فروش بالا ومحبوبیت محصولات آن است .

5 پوند

چه محصولاتی در این فروشگاه به فروش می رسد ؟

در این فروشگاه می توانید هرآنچه که مد نظرتان است، بخرید . لباس مردانه ، لباس زنانه ، کیف ، کفش ، وسایل کودک و لوازم منزل همگی با قیمت 5 پوند در این فروشگاه به فروش می رسند . پس از ورود به سایت ”  everything5pounds” در نوار بالای صفحه دسته بندی کالاهای موجود را می توانید مشاهده کنید و با کلیک روی هرکدام دسته بندی جزئی تری برای شما نمایش داده می شود که به راحتی می توانید کالای مورد نظر خود را پیدا کنید .

 

خرید از این فروشگاه 5 پوندی را با سرویس لک لک تجربه کنید .

 

[تعداد: 12    میانگین: 2.8/5]

اشتراک در خبرنامه بلاگ لک لک

[mc4wp_form id="305702"]

ارسال نظر

2 نظر