آمازون پرایم چیست؟

توسط | دسته‌بندی نشده, فروشگاه های بزرگ | بدون نظر

آمازون پرایم (Amazon Prime) به سرویس اشتراکی آمازون گفته می‌شود. کاربران با عضویت در این سرویس و با پرداخت حق عضویت قادر خواهند بود تخفیف‌های قابل توجهی را به دست آورند اما مزیت ویژه عضویت در این سرویس تنها به تخفیف‌های منحصر به فرد آن محدود نمی‌شود چراکه این سرویس امکانات زیادی را برای هر یک از کاربران خود در نظر گرفته است.
image (3)

سرویس اشتراکی آمازون پرایم چیست؟

سرویس اشتراکی آمازون پرایم در سال 2005 توسط آمازون به وجود آمد. هدف اساسی از راه اندازی این سرویس این بود که آمازون بتواند از طریق به کارگیری امکانات موجود در آمازون پرایم، اجناس مورد نیاز مشتریان خود را که ساکن در آمریکا هستند، در طی دو روز به دست آنان برساند.
در حال حاضر این سرویس اشتراکی بیش از 100 میلیون کاربر و عضو از سراسر جهان دارد. سرویس آمازون پرایم در طی این دوران از امتیازات و تخفیف‌های منحصر به فردی برای کاربران جهانی خود استفاده کرده و بسیاری از خدمات خود را در این زمان گسترش داده است. از جمله امتیازاتی که این سرویس برای مشتریان و کاربران خود در نظر گرفته می‌توان به حمل و نقل رایگان اجناس مورد نیاز آن‌ها اشاره کرد.
استفاده از تخفیفات روزانه و دوره‌ای و هم‌چنین استریم ویدئوها و سرویس‌های متنوع دیگر، از جمله این امکانات بوده است.
مجموعه این عوامل، باعث شده تا سرویس آمازون پرایم بتواند از رقبای کاری خود سبقت بگیرد و جایگاه بسیار مهمی را در نظر کاربران و اعضای جهانی‌اش به دست آورد. بنابراین برای بهره مندی از خدمات و سرویس‌های آمازون پرایم لازم است حتما عضو این سرویس باشید.

مزایای خرید از آمازون پرایم و عضویت در این سرویس

همان‌طور که گفته شد کاربران و اعضای آمازون پرایم می‌توانند با پرداخت حق عضویت در یک ماه، به انواعی از خریدهای مورد نظر و امکانات زیادی دسترسی داشته باشند. این دسته از کاربران قادر خواهند بود به بیش از 13000 کتاب دسترسی داشته باشند و یا انواعی از ویدئوهای آموزشی و سرگرم کننده مورد نیاز خود را دانلود و خریداری نمایند.
هم‌چنین این سرویس برای برخی از افراد، امکانات خاصی را در نظر گرفته است. برای نمونه، در صورتی که شما در حال تحصیل باشید این امکان را خواهید داشت که بتوانید 6 ماه عضویت رایگان را در این سرویس به دست آورید و پس از طی این مدت زمان نیز می‌توانید از تخفیف‌های 50 درصدی بهره مند گردید.
از طرف دیگر اعضای این سرویس که دارای فرزند هستند قادر خواهند بود در سرویس آمازون فامیلی ثبت نام کنند. این دسته از والدین از این طریق می‌توانند در خریدهای خود از تخفیف‌های بیش از 20 درصد بهره مند گردند. از طریق عضویت در سرویس اشتراکی آمازون پرایم، خانواده‌ها می‌توانند انواعی از لوازم مورد نیاز کودکان خود را به دست آورند و آن‌ها را خریداری کنند و در این خرید خود نیز، از تخفیف‌های ویژه برخوردار گردند.
از طرف دیگر، این سرویس جهانی برای برخی از اعضای دائمی خود که به طور مکرر به خرید از آمازون پرایم اقدام می‌کنند، سرویس آمازون پرایم ری لود را در نظر گرفته است. با استفاده از این سرویس اعضا می‌توانند مبلغی را به کارت‌های هدیه آمازون پرایم اضافه کنند و از این طریق، تا میزان 2 درصد مبلغ خریدهای خود که از طریق این کارت‌ها انجام می‌دهند به تخفیفاتی دسترسی پیدا کنند. بنابراین عضویت در این سرویس برای افرادی که به خرید از خارج و یا خرید از سایت‌های خارجی علاقه دارند توصیه می‌شود چراکه این سرویس امکاناتی منحصر به فرد را برای اعضای خود در سراسر جهان در نظر گرفته است.

ویژگی‌های آمازون پرایم

 • مشاهده انواعی از ویدئوها بدون نیاز به وای فای
  یکی از ویژگی‌ها و امکاناتی که آمازون پرایم برای اعضا و کاربران خود در نظر گرفته است امکان مشاهده کردن ویدئوهای مورد نظر آن‌ها بدون کاربرد وای فای است. این ویژگی کمک می‎کند تا کاربرانی که از دیتای گوشی خود استفاده می‌کنند برای استریم محتوا بر روی گوشی‌های خود نیازی به استفاده از وای فای و اتصال به آن نداشته باشند و در حال سفر و یا در اماکنی که امکان دسترسی به وای فای برای آن‌ها وجود ندارد بتوانند از این قابلیت استفاده کنند و به ویدئوی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.
 • دانلود ویدئوها بر روی گوشی همراه
  این ویژگی کمک می‌کند تا کاربران سرویس آمازون پرایم بتوانند در مصرف داده‌های موبایل خود صرفه جویی کنند. چراکه از طریق به کارگیری این امکان، این دسته از اعضا قادر خواهند بود در ابتدا ویدئوی مورد نظر خود را از طریق اتصال به وای فای دانلود نمایند و پس از دانلود، آن را به صورت آفلاین مشاهده نمایند.
 • دریافت موسیقی‌های رایگان
  یکی دیگر از امکاناتی که سرویس اشتراکی آمازون پرایم برای اعضا و کاربران خود در نظر گرفته، دریافت موسیقی‌های رایگان و مورد علاقه آن‌ها است. در حقیقت، راه اندازی سرویس پرایم موزیک، به طور ویژه برای این دسته از افراد در نظر گرفته شده است. این سرویس اشتراکی، نوعی سرویس استریم موسیقی است و برای علاقمندان به دریافت موسیقی‌های جهانی بسیار ارزشمند است.
 • دسترسی به پیشنهادات خرید از آمازون پرایم
  این سرویس در آمازون پرایم به طور ویژه برای افرادی در نظر گرفته شده است که به خرید از خارج علاقه دارند و یا می‌خواهند به خرید از سایت‌های خارجی دست بزنند. بنابراین و در صورتی که این دسته از افراد عضویت خود را در آمازون پرایم به ثبت برسانند قادر خواهند بود 30 دقیقه پیش از دیگران به پیشنهادات ویژه خرید از آمازون پرایم دسترسی پیدا کنند و انواعی از کالاهای مورد نظر خود را پیش از دسترسی دیگران، خریداری نمایند و از این طریق به تخفیفات ویژه نیز دسترسی پیدا کنند.
 • امکان مطالعه کتاب‌های مورد علاقه
  افراد و کاربرانی که عضویت آمازون پرایم را کسب کرده‌اند این امکان را دارند تا به کیندل فرست دسترسی داشته باشند. با دانلود و نصب اپلیکیشن کیندل فرست، این اعضا قادر خواهند بود به صورت ماهیانه، 4 تا 6 کتابی را که توسط ویراستاران آمازون انتخاب شده و دردسترس کاربران و اعضا واقع شده است، را پیش خرید نمایند. از میان این کتاب‌ها یک عدد برای کاربران بدون هیچ گونه هزینه‌ای خواهد بود. بنابراین شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان به کتاب مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید.
  از طرف دیگر می‌توانید برای دریافت ایمیل از این سرویس ثبت نام کنید. این کار باعث می‌شود برای شما پیشنهادات ویژه ماهانه ارسال شود. بنابراین از این طریق امکان دسترسی شما به محتوای مورد علاقه‌تان بیشتر خواهد شد. هم‌چنین در این سرویس اشتراکی برای کاربران علاقمند به مطالعه، امکانات دیگری نیز در نظر گرفته شده است. به عنوان نمونه امکانی فراهم شده است تا کاربران بتوانند از کتاب‌های اهدایی مالکان کتب نیز استفاده کنند. یعنی شما می‌توانید کتاب مورد علاقه خود را از صاحب و مالک آن به عنوان امانت دریافت کنید و آن را مطالعه نمایید. تعداد این مجموعه در حدود 800 هزار کتاب است.
 • ارسال سریع کالا و محصولات مورد علاقه
  بسیاری از کاربرانی که عضو سرویس اشتراکی آمازون پرایم هستند این امکان را دارند که برای خریدهای بالاتر از 30 دلار خود از سرویس آمازون پرایم، از امکان تحویل کالا در همان روز بهره مند گردند. بنابراین و با استفاده از این ویژگی، شما می‌توانید کالاها و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید و آن محصولات را در همان روز سفارش دریافت نمایید. هم‌چنین این امکان در نظر گرفته شده است که کاربران و اعضای این سرویس که در بعضی از شهرها سکونت دارند بتوانند از سرویس تحویل خیلی فوری نیز استفاده کنند و پس از ثبت سفارش در عرض چند ساعت کالای خود را دریافت نمایند.

 

بزرگترین انتشارات جهان

توسط | سایر فروشگاه ها | بدون نظر

صنعت نشر یکی از صنایع بسیار موثر در جهان است. بررسی‌ها نشان داده‌اند درآمد سالانه یک انتشارات معتبر چیزی بالغ بر 2.5 میلیارد دلار است. اهمیت این موضوع زمانی مشخص می‌شود، که متوجه بشوید این درآمد از درآمد کل ناشران حاضر در نمایشگاه کتاب تهران بیشتر است. معتبر‌ترین رمان‌های جهان محصول چنین انتشاراتی هستند. برای اینکه بتوانید بهترین نسخه از هر رمان را تهیه کنید آشنایی با بزرگترین ناشران جهان اولویت اول خواهد بود.

آشنایی با برترین و بزرگترین انتشارات جهان

معرفی برترین مجموعه‌های ناشران جهان

• پیرسون
این انتشارات شرکتی چند ملیتی و بزرگترین رسانه گروهی بریتانیا است. فعالیت اصلی این مجموعه در حوزه انتشار کتاب، روزنامه، مجله همچین مدیریت منابع آموزش و پرورش است. بررسی‌ها نشان می‌دهد در سال 2012 این مجموعه توانسته از انتشار کتاب مدراس، کتاب‌های تحصیلات تکمیلی و انواع رمان‌ها و مجلات، درآمد بیش از 9 میلیارد دلار به خود اختصاص دهد. این شرکت در سال 1844 توسط ساموئل پیرسون تاسیس شده است. اما امروزه، بیش از 50 کشور جهان از خدمات این مجموعه بهره می-گیرند.
دفتر مرکزی این مجموعه در شهر لندن قرار دارد. بعلاوه، سهام این شرکت دارای اعتبار بالا بوده و و در بازارهای بورس لندن و نیویورک عرضه می‌شود. انتشار رمان‌های برتر جهان یکی از مزایای اصلی این مجموعه است. با این حال، مدیران این مجموعه، بازسازی آموزش جهانی را هدف اصلی خود قرار داده‌اند و تمام تلاش خود را برای تحقق همه جانبه و جهانی این هدف بکار گرفته‌اند. از این رو، با اطمینان می‌توان گفت که انتشارات پیرسون، رهبر فکری جنبه‌های آموزشی و فکری در جهان است.
در حقیقت، هدف اصلی انتشارات پیرسون ایجاد گفتگو در زمینه آموزش است. این مجموعه، در سال 2012 صندوقی با نام آموزش مقرون به صرفه را راه‌اندازی نمود. فعالیت این صندوق در جهات تامین کتاب‌های آموزشی کودکان نیازمند در سراسر جهان است. مهمترین عامل مکمل در نظام آموزش کشورهای در حال توسعه، دسترسی آسان دانش‌آموزان به کتاب‌های آموزشی است. به همین دلیل، انتشارات پیرسون به دنبال ایجاد راهی برای بهره‌مندی کودکان جهان از آموزش باکیفیت است.

• انتشارات پنگوئن رندوم هاوس
در ادامه معرفی بزرگترین ناشران جهان به سراغ مجموعه پنگوئن رندوم هاوس می‌رویم. این شرکت در سال 1927 توسط دونالد کلاپفر و بنت کرفت تاسیس شد. کار این مجموعه با خرید کتابخانه مدرن نیویورک آغاز شد و نشر کتاب به ندرت در این مجموعه صورت می‌گرفت. با این حال، انتشارات پنگوئن توانست در سال 1934 مجوز چاپ رسمی اولین رمان خود با نام اولیس نوشته جیمز جویس را دریافت کند. طی دو دهه بعد از انتشار این رمان، انتشارات پنگوئن توانست در عرصه نشر به نامی آشنا تبدیل شود.
در سال 1936، شرکت اسمیت هاوس با انتشارات پنگوئن ادغام شد. در نتیجه، رابرت هاس به یکی از شرکای اصلی این انتشارات تبدیل شد. رابرت هاس توانست زمینه‌های لازم برای نویسندگان از جمله: ایسکا دینسن، ژا د.بروف، رابرت گریوز، و فاکنر را با این مجموعه فراهم کند. مزیت دیگری که انتشارات رندوم هاوس از آنها بهره می‌برد، استفاده از سردبیران بسیار مجرب مانند ساکس کامینز، هری مول و رابرت لینسکات است. اما با ورود رابرت پین وارن و سینکلر لوییس به انتشارات پنگوئن در سال 1998، این مجموعه به انتشاراتی جهانی تبدیل شد.
در حال حاضر، انتشارات پنگوئن مسئولیت چاپ و نشر کتابهای رزولی، مطبوعات استر فورس و نشنال جئوگرافی بر عهده این انتشارات است. این انتشارات در سال 2013 تحت نظارت مشترک شرکتی آلمانی با نام برتلزمن و انتشارات پیرسون قرار گرفت. درآمد سالانه این مجموعه در حوزه نشر بالغ بر 2.66 میلیارد یورو است.

• انتشارات تامسون رویترز
این مجموعه چند ملیتی و در کشور کانادا واقع شده است. این مرکز در سال 1934 توسط هربرت تامسون در انتاریو کانادا تاسیس شد. پس از آن، رویترز گروپ در سال 1951 فعالیت خود را در شهر لندن آغاز کرد. اما دفتر مرکز انتشارات تامسون در منهتن نیویورک واقع شده است. این شرکت در بیش از 100 کشور جهان، دفاتر فعال دارد. و کارمندان آن بالغ بر 60 هزار نفر هستند. سهام این مجموعه در بورس تورنتو و نیویورک عرضه و مبادله می‌شود.

دفتر مرکزی مجموعه انتشارات تامسون

روزنامه و شرکت تامسون در سال 1989 با هم ادغام شدند. همین امر سبب افزایش سودآوری این مرکز نشر در غرب شد. البته فعالیت‌های این مجموعه تنها به موارد فوق خلاصه نمی‌شود. در سال 2012، توماس رویترز و زویا لیمیتد سرویسی راه اندازی کردند که بر روی اطلاعات کسب و کارها و ارائه ابزارهای تخصصی در شمال آفریقا و خاورمیانه متمرکز بود. درآمد سالانه این سرویس تجاری نیز بیش از 13 میلیارد دلار است.

• انتشارات رید الزویر
این مجموعه انتشارات، هلندی است. که اغلب در حوزه اطلاعات پزشکی، علمی، تجاری و حقوقی فعالیت میکند. سهام این مرکز نشر در بورس آمستردام، نیویورک و لندن معامله می‌شود. تاسیس این مجموعه به سال 1993 و زمان ادغام شرکت هلندی الزویر و شرکت بریتانیایی رید اینترنشنال باز می‌گردد. این شرکت در بیش از 180 کشور جهان فعالیت موفق دارد.
در ابتدا انتشارات الزویر در سال 1880 توسط جاکوبز جورج رابرتز به منظور انتشار دایره المعارف و کتاب‌های کلاسیک تاسیس شده بود. این دفتر نشر در سال 1951، دفتر خود در ایالات متحده را تاسیس کرده و سپس در سال 1962 فعالیت خود در شهرهای لندن و نیویورک را آغاز نمود. ارزش اوراق بهادار این مجموعه در حال افزایش است. به دلیل اینکه، انتشارات الزویر به منظور بهبود نتایج حاصل از تحقیقات علمی، ابزار و اطلاعات دقیق فراهم می‌کند، درآمد سالانه آن بالغ بر 2.3 میلیارد پوند است.

• انتشارات ولترز کلوور
این مجموعه نیز شرکتی هلندی است، و فعالیت اصلی آن در حوزه بهداشت، مالیات، حسابداری و سازمان‌های قانونی و نظارتی است. این مجموعه در سراسر اروپا، آمریکای شمالی، آسیا، آمریکای لاتین و استرالیا نماینده فعال دارد. البته، دفتر مرکزی این انتشارات در شهر آلفن هلند است. عرضه سهام این مجموعه در بازار بورس آمستردام صورت میگیرد.
شرکت ولترز در بیش از 150 کشور جهان فعالیت می‌کند. با این حال، بیش از 75 درصد از درآمد سالانه این مجموعه از طریق اینترنت، نرم‌افزار و ارائه خدمات بدست می آید. برای بیان تاریخچه انتشارات ولتزر باید بگوییم در سال 1836 ژان برند ولترز مجموعه انتشارات اسکولبوک را راه‌اندازی نمود. سپس در سال 1858 انتشارات دیگری با نام نووردوف تاسیس شد. انتشارات ولترز حاصل ادغام این دو مجموعه در سال 1972 است. در سال 1987، الزویر بزرگترین انتشارات هلند بیان کرد که قصد خرید تمام سهام ولترز را دارد. اما ادغام کلوور با شرکت سامسون ولترز مانع از فروش سهام انتشارات ولترز شد.
در سال‌های اخیر، انتشارات ولترز کلوور اغلب درآمدهای خود را در آمریکای شمالی سرمایه گذاری می-کند. درآمد سالانه این مجموعه نیز در حال حاضر بالغ بر 2.18 میلیارد پوند است.

خدمات سایت لک لک گروپ

دسترسی به نسخه‌های اصل چاپ شده توسط بزرگترین انتشارات جهان، دغدغه اصلی کاربران است.

خرید اینترنتی کتاب و رمان از آمازون، خرید از انتشارات خارجی
برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

آشنایی با علی‌بابا، راهنمای عضویت تا خرید

توسط | خرید از سایت های خارجی | بدون نظر

وب‌سایت علی‌بابا در سال 1999 راه‌اندازی شد. این سایت بستری است برای یک تجارت جهانی گسترده به‌گونه‌ای که به میلیون‌ها نفر در جهان خدمات می‌دهد. امروزه تجار زیادی علاقه‌مند به خرید از این وب‌سایت هستند زیرا وب‌سایت علی‌بابا در بررسی‌ها نشان داده بسیار مشتری‌مدار و قابل‌اعتماد است. همچنین در این سایت می‌توانید اجناسی با کیفیت و قیمت‌های بسیار مناسب بیابید. هدف اصلی این سایت تسهیل در تجارت جهانی و رساندن اجناس به مردم و تأمین‌کنندگان در سراسر جهان است. این سایت یک مجموعة کامل است از میلیون‌ها کالا و انواع برندهای گوناگون. درصورتی‌که به خریدهای بین‌المللی علاقه‌مند هستید پیشنهاد می‌کنیم از این سایت دیدن کنید.

 خرید از چین ،سایت علی بابا : خرید تجاری از چین، خرید از سایت های خارجی

آشنایی با سایت علی‌بابا
عدم وجود کالایی خاص و یا پیداکردن برندی محبوب که یافتن آن در کشور دشوار است مردم را به سمت خرید از سایت‌های خارجی معتبر می‌کشاند. سایت علی‌بابا یک سایت به‌مانند دیگر سایت‌های خرید کالا در ایران است. نمونه‌های زیادی از این مدل سایت در کشور خودمان نیز وجود دارد. شاید برایتان پیش‌آمده باشد که از یک سایت ایرانی فروش کالا خرید کرده باشید. مراحل کار آن‌قدرها هم پیچیده نیست. روند خرید از سایت علی‌بابا نیز یک فرایند ساده است که ممکن است قبلاً در سایت‌های ایرانی تجربه کرده باشید.
درصورتی‌که اندکی با زبان انگلیسی آشنا باشید این کار آسان‌تر می‌شود. در اینجا راهنمای عضویت تا خرید از این سایت را به شما آموزش می¬دهیم.

راهنمای عضویت در سایت علی‌بابا
شروع ثبت‌نام عضویت در این سایت بدین‌گونه است:
1. ابتدا کلمه ALIBABA.COM را در گوگل و یا در یکی دیگر از موتورهای جستجو سرچ کنید.
2. وارد صفحه اصلی سایت علی‌بابا شوید و روی گزینه عضویت رایگان کلیک کنید.
3.آدرس ایمیل خود را وارد کنید. توافق‌نامه و سپس NEXT را علامت بزنید.
4.یک ایمیل تأیید به آدرس شما ارسال می‌شود در این مرحله بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید و اطلاعات مود نیاز را پر کنید. اگر شغلی ندارید می‌توانید در قسمت نام شرکت اسم خود را بنویسید.

روش دیگر ثبت‌نام نیز به شرح زیر است:
برای ثبت‌نام از طریق برنامه ALIBABA.COM می‌توانید این چند مرحله را دنبال کنید.
1 روی کلمه ورود به سیستم و یا ثبت‌نام در بخش برنامه My Alibaba کلیک کنید.
2 گزینه ثبت‌نام را انتخاب کنید.
3 نام کشور و منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید را وارد کنید و تمام اطلاعات موردنیاز را پر کنید.
4 اگر مالک شرکتی نیستید لازم است گزینه من شرکتی ندارم را انتخاب کنید در غیر این صورت می‌توانید نوع تجارت خود را وارد کنید.
5 در این مرحله اطلاعات کامل شده و شما می‌توانید آنها را ارسال کنید.

راهنمای خرید آنلاین از سایت علی‌بابا
تا اینجا شما موفق شدید در سایت علی‌بابا ثبت‌نام کنید. برای خرید محصول موردنظرتان می‌توانید از این روش‌ها استفاده کنید:
مرحله 1: محصولی را که از سفارشی‌سازی آنلاین پشتیبانی می‌کند، پیدا کرده و روی «جزئیات سفارشی کردن» در صفحه جزئیات محصول به شرح زیر کلیک کنید:
مرحله 2: تمام جزئیات سفارشی‌سازی مانند رنگ، اندازه، چاپ و غیره را پر کنید. می‌توانید جزییات تصویر سه بعدی را در سمت چپ بررسی کنید. پس از تأیید تمام جزئیات، روی “تماس با ساپلایر” لیک کنید تا پرس‌وجو ارسال شود.

خرید بین‌المللی با کمک سایت‌های واسطه
شاید خرید از سایت‌های خارجی جذابیت‌های زیادی برای برخی افراد داشته باشد. اما مشکلاتی همچون تسلط نداشتن بر زبان انگلیسی و مشکلات ارز و واریزکردن پول به سایت فروش کالا باعث منصرف شدن از این کار شود.
اما در حال حاضر سایت لک¬لک گروپ می‌تواند برای شما امر خرید اینترنتی را تسهیل کند. با ورود به این سایت‌ و طی‌کردن مراحل ساده مربوطه مدیریت خرید شما را از سایت‌هایی نظیر علی‌بابا برعهده می‌گیرد و شما می‌توانید به‌راحتی کالای سفارشی خود را درب منزل تحویل بگیرید.
در صورتی که قصد خرید تجاری یا عمده از سایت علی بابا دارید لینک مربوطه را کپی کنید و در قسمت ثبت سفارش وارد نمایید و سپس گزینه خرید تجاری (عمده و مکاتبه ای) را انتخاب کنید تا لک لک کلیه مراحل مکاتبه را نیز برای شما انجام دهد. در صورتی که قبلا مکاتبات را انجام داده اید و حالا قصد خرید دارید در قسمت مربوطه مدارک مکاتبات و پروفرما را بارگزاری نمایید.

برای خرید کالا از سایت های خارجی مثل علی بابا، آمازون، علی اکسپرس، و سایر سایت ها می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه در صفحه ثبت سفارش وب سایت وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

بهترین برندهای ساعت جهان + راهنمای خرید

توسط | خرید از سایت های خارجی | بدون نظر

ساعت مچی یکی از مهمترین اکسسوری‌های مورد استفاده در دنیا است، بسیاری از افراد تلاش می‌کنند تا با استفاده از برندهای مشخص استایل خاصی برای خود ایجاد کنند، آیا بهترین برندهای تولید ساعت در دنیا را می‌شناسید؟ در این مطلب شما را با بهترین برندهای ساعت جهان، ویژگی‌های آنها و نکات مهم خرید این ساعت‌ها آشنا می‌کنیم.

سیکو یکی از معروف ترین برندهای ساعت جهان

بهترین برندهای ساعت جهان که به شما هویت می‌بخشند
برندهای مطرح ساعت مچی در کشورهای صنعتی پیشرفته در حال رقابت در عرصه تولید ساعت مچی هستند، برخی از برندها قدمت طولانی در این زمینه دارند و برخی دیگر علیرغم فعالیت کوتاه مدت توانسته‌اند به شهرت جهانی دست پیدا کنند، در این بخش با برخی از بهترین برندهای ساعت مچی شناخته شده در دنیا آشنا می‌شویم.

 • رولکس؛ لاکچری‌ترین ساعت را دست کنید!
  امکان ندارد به ساعت مچی علاقمند باشید و نام رولکس را نشنیده باشید، رولکس یکی از پیشتازان قدیمی و پیشکسوت در عرصه ارائه ساعت های مچی زنانه و مردانه است، تقریبا تمام اولین‌ها را در عرصه ساعت سازی رولکس به دنیا معرفی کرده است، اولین ساعت مچی ضد آب، اولین ساعت مچی تمام اتوماتیک، اولین ساعت مچی غواصی و … از جمله ساعت‌هایی هستند که رولکس به دنیا معرفی کرده است، رولکس ساعت‌هایی را تولید می‌کند که از نظر کیفیت و کارایی برترین هستند و حقیقتا کمتر برندی توانایی رقابت با این برند انگلیسی را دارا است.
 • کارتیر؛ مانند الماس بدرخشید
  این نام نیز یکی از شناخته شده‌ترین برندها در عرصه تولید اکسسوری‌های جواهر و گرانقیمت است، کارتیر موفق شده است که همگام با فعالیت در عرصه جواهرات در طراحی و تولید ساعت مچی آوازه‌ جهانی داشته و یکی از با کیفیت‌ترین برندها در این زمینه و همچنین رقیب اصلی نام‌های بزرگ باشد.
 • کروم؛ ساعت خاص شما اینجاست!
  اگر علاقمند به ساعت‌هایی با طراحی خاص هستید باید Corum را بشناسید، این برند ساعت سازی توانسته است توجه عامه مردم و کلسیونرها را به خود جلب کند، طراحی جسورانه و مکانیک قابل اعتماد برند کروم را باید عامل موفقیت او در طراحی و ساخت ساعت‌های مچی دانست.
 • سیکو؛ از بهترین برندهای ساعت جهان
  این نام قدیمی را همه علاقمندان به ساعت‌های مچی می‌شناسند، یک برند بی حاشیه و با کیفیت ژاپنی که طراحی ساعت های کلاسیک را به خوبی انجام می‌دهد و هنوز هم جزو برترین برندهای ساعت سازی در دنیا است، این شرکت هم ساعت‌های کوارتز و هم ساعت‌های مکانیکی تولید می کند و در عرصه جهانی بسایر خوش نام است.
 • همیلتون؛ برند ساعت عالی برای شما
  این برند سوئیسی از مهد ساعت مچی دنیا آمده است، همیلتون ارائه کننده اولین ساعت الکترونیکی در دنیا است، هم اکنون همیلتون با ترکیب دو ساعت ساز شناخته شده سواچ و اس اس آی اچ به کار خود ادامه داد و شرکت سواچ مالک اصلی برند همیلتون است.
 • تیسوت؛ برندی معتبر در میان برندهای ساعت جهانی
  یک سازنده سوئیسی موفق دیگر در عرصه تولید ساعت مچی تیسوت است، این شرکت ساعت سازی محصولاتش را با فناوری روز دنیا طراحی می‌کند و دارای محصولاتی با کیفیت و تنوع بسیار بالا در طراحی است، تیسوت موفق شده است که همراهی همه سلیقه‌ها را در کارنامه خود داشته باشد.

نکات مهم خرید ساعت‌های برند

اگر قصد خرید ساعت برند دارید بهتر است به نکاتی که در این بخش به آنها می‌پردازیم توجه بیشتری داشته باشید:

۱.تعیین سبک و نوع ساعت
بهتر است ابتدا مشخص کنید که چه نوع ساعتی و با چه مشخصاتی نیاز دارید، برندهای مختلف سبک‌های طراحی متفاوتی دارند، بنابراین سلیقه شما مشخص خواهد کرد که کدام برند بهترین گزینه را برای شما ارائه می‌کند، به طور مثال اگر علاقه به ساعت‌های کلاسیک دارید برند رولکس می‌تواند از بهترین برندهای ساعت جهان برای شما باشد، اما اگر اهل ترند روز و ساعت‌های مدرن هستید بهتر است سراغ تیسوت بروید.

۲.جنس بدنه و بند ساعت
یک نکته مهم دیگر انتخاب جنس بدنه و بند ساعت است، در واقع سبک پوششی شما و نوع کاربری ساعت است که این بخش را مدیریت می کند، باید توجه کنید که به جنس بدنه یا بند ساعت حساسیت نداشته باشید، بندهای چرمی بهترین گزینه برای کسانی است که دارای پوست حساس هستند.

۳.طراحی صفحه ساعت
صفحه‌های ساعت مچی در انواع گرد، بیضی، مربع و مستطیل عرضه می شوند، بنابراین سلیقه و استایل شما و همچنین سبک طراحی که می پسندید تعیین کننده این بخش از انتخاب ساعت مچی است.

۴.موتور ساعت
یک نکته مهم دیگر توجه به نوع کارکرد موتور ساعت است، این که ساعت مورد علاقه شما کوارتز باشد، مکانیکی یا دیجیتالی از جمله آپشن‌های شما در انتخاب یک ساعت مشهور است.

برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

منبع:

https://luxe.digital/lifestyle/style/luxury-watch-brand/
https://www.prestigetime.com/blog/must-know-luxury-watch-brands.html

 

کیف پول بیت کوین یا رمز ارز چیست؟

توسط | خرید از سایت های خارجی, دسته‌بندی نشده | بدون نظر

امروزه که بحث ورود به دنیای ارزهای دیجیتال بسیار داغ است، مهمترین نکته استفاده از کیف پول مجازی رمز ارز جهت حفظ و ذخیره ارزهای دیجیتال است. امنیت، کاربری ساده و حسن شهرت از جمله مواردی است که در انتخاب کیف پول ارز دیجیتال باید در نظر داشت، در این یادداشت کوتاه به معرفی چند مدل کیف پول دیجیتال و کاربردی خواهیم پرداخت.

لجر نانو: کیف پول مجازی بیت کوین و سایر رمز ارزها

کیف پول مجازی چیست؟
کیف پول مجازی رمز ارز که به آن کیف پول الکترونیکی نیز گفته می‌شود در واقع محلی برای ذخیره ارزهای دیجیتال است که باید از امنیت و ضمانت کافی برخوردار باشد. اگر شما اهل خرید و فروش رمز ارز هستید برای ذخیره و نگهداری ارزهای خود به کیف پول مجازی احتیاج دارید، کیف پول‌های مجازی به صورت سخت افزاری و نرم افزاری وجود دارند که هرکدام از آنها ویژگی‌های خود را دارا بوده و تنها از ارزهای دیجیتال تعریف شده برای آن پشتیبانی می‌کند.

معرفی بهترین کیف پول مجازی رمز ارز موجود در جهان
همانطور که گفته شد برای خرید، فروش و نگهداری رمز ارزها به کیف پول‌های دیجیتالی نیازمند هستید، این کیف پول‌ها به صورت نرم افزاری یا سخت افزاری ارائه می‌شوند، برخی از آنها قابلیت استفاده روی موبایل را داشته، برخی دیگر تنها روی دسکتاپ بارگزاری شده و برخی دیگر هم به صورت فیزیکی به لپ‌تاپ شما متصل می‌شوند. در این بخش به معرفی معروفترین کیف پول‌های الکترونیکی خواهیم پرداخت:

 • ترزور؛ کهنه‌کاری پر قدرت
  کیف پول سخت افزاری Trezor از جمله دیگر کیف‌های دیجیتال مورد استفاده در دنیای ارزهای دیجیتال است، شما می توانید این کیف پول سخت افزاری را به راحتی به کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود وصل کرده و از آن استفاده کنید. ترزور با ایجاد پین کدهای تصادفی برای استفاده از کیف پول امنیت دارایی مجازی شما را حفظ می‌کند.
 • لجر نانو؛ با خیال راحت ترید یا هولد کنید!
  Ledger Nano یک کیف پول سخت افزاری را ارائه می‌دهد که از بسیاری از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می‌کند. این کیف پول‌های سخت افزاری دارای یک صفحه نمایش LED برای اعتبار سنجی پرداخت و یک پین برای تأیید راحت و ایمن بودن دستگاه است. این کیف پول یکی از بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری از ارزهای دیجیتال است و سخت می‌توان آن را هک کرده یا از بین برد.
 • Coinbase؛ همان چیزی که انتظارش را داشتید!
  Coinbase یک صرافی معتبر و همچنین یک کیف پول رمزنگاری شده است که می‌تواند برای خرید، فروش، انتقال و همچنین ذخیره ارز دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد. طیف گسترده‌ای از دارایی‌های دیجیتال را به صورت ایمن در فضای ذخیره‌سازی آفلاین ذخیره می‌کند. این پلت فرم بیش از ۱۰۰ کشور را پشتیبانی می‌کند که به کمک آن می‌توانید خرید و فروش کنید. البته در این صرافی و به کمک این کیف پول دیجیتال باید استعلام‌های لازمه را بگیرید که کشور ما ایران را مورد پوشش قرار می‌دهد یا خیر.
 • تراست ولت؛ برترین در بازار ارز دیجیتال
  Binance هم یک صرافی بسیار معتبر و حتی می‌توان گفت معتبرترین صرافی ارز دیجیتال است که کیف پول مجازی رمز ارز آن به نام تراست ولت شناخته می‌شود و یکی از بهترین کیف پول‌ها برای بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال است که بستری را برای تجارت بیش از ۱۵۰ ارز رمزپایه ارائه می‌دهد، البته روز به روز تعداد آنها هم در حال افزایش و توسعه است. این کیف پول راحت‌ترین و کم کارمزدترین کیف پول ارز دیجیتالی است و به راحتی می‌تواند دارایی‌های شما را مدیریت کند.
 • Gemini؛ دنیایی از امکانات
  یکی دیگر از مشهورترین کیف پول های الکترونیکی Gemini است، این کیف به شما کمک می‌کند تا به راحتی ارزهای دیجیتالی را در سراسر دنیا ترید کنید، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال توسط Gemini پشتیبانی می‌شوند.
 • Edge ؛ کیف پول مجازی رمز ارز در تلفن همراه
  Edge یک کیف پول بیت کوین همراه برای دستگاه‌های iOS و Android است. این یکی از بهترین کیف پول‌های BTC است که از بیش از 30 ارز محبوب پشتیبانی می‌کند. این ابزار یکی از بهترین کیف پول‌های عرصه کریپتو است که تأیید اعتبار دو عامل را به خوبی ارائه می‌دهد.
 • نش؛ امکانات معاملات سریع در جهان
  Nash یکی از بهترین سیستم عامل‌ها برای خرید ارزهای رمزنگاری بدون دردسر است. این کیف پول مجازی رمز ارز امکان تجارت سریع در Ethereum ، بلاکچین های NEO ، بیت کوین و غیره را به کاربر ارائه می‌دهد. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا به سرعت محدودیت معامله خود را مشخص کنید.
 • بلاکچین؛ تا ابد ایمن باشید!
  Blockchain امن ترین و محبوب‌ترین کیف پول الکترونیکی برای سرمایه‌گذاری و ذخیره ارزهای رمزپایه است، در واقع این یکی از ایمن ترین کیف پول‌ها برای ذخیره و نگهداری بیت کوین است که در سراسر جهان وجود دارد و بسیاری از افراد ارزهای خود را در این کیف پول نگهداری می‌کنند.

نحوه کار با کیف پول مجازی ارز دیجیتال
در واقع کیف پول مجازی رمز ارز شامل یک آدرس است که محل ذخیره ارزهای دیجیتال شما را نشان می‌دهد، آدرس کیف پول مجازی در حقیقت همان شماره حساب بانکی شما در دنیای ارزهای دیجیتال خواهد بود. تعداد کیف پول‌هایی که استفاده می کنید نامحدود است، شما می توانید برای دریافت رمزارز در زمان خرید یا فروش این کار را به سادگی با آدرس کیف پول خود انجام دهید، فقط کافی است که اطلاعات کیف پول خود از جمله کلیدهای خصوصی وعمومی آنها را حفظ کنید، چرا که این دو مورد تنها راه دسترسی افراد به کیف پول مجازی است.

برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

منبع:

https://www.guru99.com/best-bitcoin-cryptocurrency-wallets.html

مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

راهنمای وزن کالاهای پر فروش

توسط | آموزش, خرید از لک لک | بدون نظر

در جداول زیر وزن تخمینی کالاهایی که بیشتر خرید می شوند ارايه شده است. توجه نمایید تنها در صورتی از جدول استفاده نمایید که وزن کالای خود را از صفحه اختصاصی کالا و یا آمازون نتوانستید دریافت کنید.

توجه فرمایید که اوزان ارايه شده در این جداول تنها جهت کمک به تخمین بهتر توسط خریدار می باشد و هیچگونه الزام قانونی برای لک لک ایجاد نمی‌کند. وزن جرمی و وزن حجمی کالا‌ها در دفتر لک‌لک محاسبه و این دو مقدار ملاک مشخص شدن هزینه‌های ارسال کالا قرار خواهند گرفت.
aks1

Women’s-clothing

Men’s-clothing

Children’s-clothing

Women’s-footwear

Men’s-footwear

Children’s-footwear

Electronics

Beauty-&-health

Toys-&-books

Kitchenware-&-household-items

Accessories-&-other-items

مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

راهنمای سرویس سفارش سریع لک لک

توسط | آموزش, خرید از لک لک | 3 نظر

راهنمای ثبت سفارش سریع در لک لک:

این سرویس به شما این امکان را می دهد تا با وارد نمودن اطلاعات دقیق کالایی که قصد خرید آن را دارید، بدون آنکه لازم باشد برای بررسی کارشناسان لک لک منتظر بمانید قیمت نهایی کالا برای تحویل کالا درب منزل خود را محاسبه و پرداخت نمایید. در این صورت شما علاوه بر اینکه استعلام دقیق تری از قیمت کالای خود خواهید داشت، لازم نخواهد بود  ۴۸ ساعت برای دریافت استعلام قیمت کالای خود در انتظار باشید. این سرویس به صورت مختصر به صورت زیر خواهد بود:

۱. وارد نمودن اطلاعات کالای مورد درخواست و دریافت قیمت

۲. اضافه نمودن به سبد خرید و پرداخت وجه ریالی

۳. پیگیری کالای خرید شده در ناحیه کاربری

۴. تطابق اطلاعات دریافتی مشتری با کالای دریافت شده در ایران، تسویه و تحویل درب منزل

 

توجه نمایید در صورتیکه پس از دریافت کالا در ایران تفاوت های زیادی در وزن و ابعاد کالا با مقدار اظهار شده توسط مشتری وجود داشته باشد تفاوت قیمت کالا محاسبه و به اطلاع مشتری خواهد رسید. پس از تسویه توسط مشتری کالا برای ایشان ارسال خواهد شد.

در صورتیکه وزن و ابعاد واقعی کالا از میزان تخمینی مشتری به میزان محسوسی کمتر باشد اضافه وجه دریافت شده از مشتری به کیف پول مجازی واریز می شود. این مبلغ قابل نقد کردن و یا قابل استفاده در سفارش های بعدی مشتری لک لک می باشد.

حتما توجه نمایید کالای مورد درخواست شما از کالاهای ممنوعه لک لک نباشد. در این صورت سفارش شما پیش از خرید توسط کارشناسان لک لک لغو و پول واریزی شما به طور کامل به کیف پول مجازی منتقل خواهد شد. در صورتیکه شک دارید کالای شما ممنوعه می باشد و یا خیر اینجا را مطالعه و یا لینک کالای خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید.
در اینجا قصد داریم نحوه تکمیل کردن فرم سفارش سریع لک لک را آموزش دهیم. می بایست در نظر داشته باشید با تکمیل اطلاعات دقیق سفارش خود کالای مورد نظر شما ساخته خواهد شد و همان لحظه ( بدون وقفه 24 تا 48 ساعته) قادر به پرداخت سفارش خود هستید. این بدین معنی است که مراحل ساخت کالا(پیش فاکتور) با اطلاعات اظهار شده توسط خود شما انجام خواهد شد و در صورت تمایل می توانید وجه آن را پرداخت کنید. چنانچه اطلاعات کالای ساخته شده توسط خودتان از نظر کارشناسان ما صحیح و مغایرتی با قوانین لک لک نداشته باشد کالای شما خریداری خواهد شد.( در نظر داشته باشید اختلاف وزن و ابعاد جزئی به تشخیص کارشناسان لک لک قابل اغماض خواهد بود) و در غیر اینصورت وجه پرداختی به کیف پول شما بازگردانده خواهد شد.
برای این کار کافی است به صفحه ثبت سفارش لک لک بروید

new11

در قسمت درخواست کالا، پس از ارسال لینک کالای مورد نظرخود، لازم است تا اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید.

(لطفا توجه داشته باشید که صفحه اصلی فروشگاه، سبد خرید یا صفحه «تماس با ما» صفحات محصول نیستند.)

برای ارسال لینک مورد نظر صفحه کالای خود را در پنجره جدید باز کنید نشانگر موس را روی آدرس صفحه برده و با ضربه زدن کل آدرس را کپی و در محل لینک کامل قرار دهید.

در قسمت سرویس انتخابی نیاز است تا نوع سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خرید کامل:

بیش از ۹۵٪ از مشتریان لک لک از این سرویس استفاده می کنند. با انتخاب این گزینه تمامی مراحل خرید از پرداخت، خرید، حمل ‌و تحویل تا درب منزل به عهده لک لک خواهد بود.
خرید کامل

خرید مزایده‌ای:

با استفاده از این گزینه شما می‌توانید در مزایده‌ها هم شرکت کنید. با کلیک بر روی این گزینه نیاز است تا حداکثر مبلغ مورد نظر خود و همچنین واحد ارزی مورد نظر برای شرکت در مزایده را وارد کنید. مزایده ها عموما در سایت ایبی Ebay برگزار می شوند.

خرید مزایده ای
فقط خرید:

با انتخاب این گزینه لک لک تنها مرحلهٔ خرید و پرداخت را انجام می‌دهد و مابقی مراحل به عهدهٔ مشتری است. پرداخت هزینه‌های کالاهای غیر فیزیکی همچون هتل، کنفرانس، خرید نرم افزار از این دسته هستند.

new113

 • توضیحات:

6

در این قسمت می بایست تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید کالا با مشخصات مورد نیاز خود را بصورت دقیق وارد نمایید. بطور مثال برای کفش، سایز، رنگ و… را مطابق مشخصات ارائه شده توسط فروشنده وارد کنید( در صورتی که اطلاعات ارائه شما برای خرید کالا کامل نباشد سفارش شما تا تکمیل اطلاعات خریداری نخواهد شد).

 • دسته بندی و مبدا کالا:

7

در این قسمت می بایست مبدا کالا از سایت فروشنده خود را انتخاب کنید. اگر از سایتی همانند آمازون (amazon.com)می خواهید خرید کنید تقریبا تمامی کالاها در کشور امریکا می باشند اما توجه کنید سایت هایی همچون آمازون و ایبی و …. دارای شعبات مختلف در سرتاسر دنیا می باشند پس نسبت به صحت مبدا کالا یا فروشنده خود اطمینان حاصل فرمایید.( بطور مثال www.amazon.co.uk سایت آمازون در کشور انگلستان می باشد).

در سایت های دیگر می توانید به صفحه درباره ما About Us رفته و از محل فروشنده مطلع شوید. در صورتیکه سایت مورد نظر موقعیت فیزیکی خوذ اشاره نکرده است می توانید با پیدا کردن شماره تماس آن و جستجوی پیش شماره از کشور فروشنده مطلع شوید. به طور مثال +44 برای کشور انگستان و +971برای کشور امارات می باشد. توجه نمایید در صورتیکه شماره تلفن بدون پیش شماره قرار داده شده باشد به احتمال فراوان فروشنده در امریکا حضور دارد (مگر آنکه به طور مشخصی اشاره به کشور دیگری شده باشد)

 

111

در سایت ایبی Ebayکه فروشنده های مختلفی از سراسر دنیا کالای خود را برای فروش می گذارند در قسمتی Shipping and Payment و در قسمت Item Location می توانید از موقعیت فروشنده مطلع شوید

 • نام کالا:

8

نام کالا را از صفحه کالا در سایت مورد نظر کپی کنید و در فیلد مشخص شده قرار دهید. توجه نمایید که نام کالا را کامل وارد نمایید زیرا برخی اوقات به خرید دقیق کمک می کند. توجه نمایید که معمولا نام کالا در صفحه کالا با بزرگترین فونت نمایش داده می شود.

2

 • وزن کالا:

9

برای پیدا کردن وزن هر محصول می توانید به قسمت مشخصات محصول در وب سایت مورد نظر مراجعه کنید. یا با استفاده از کلید میان بر Ctrl+F و جست و جوی عبارت Weight مشخصات وزن کالای مورد نظر خود را پیدا کنید. در صورت موفق نبودن بهترین روش برای پیدا کردن وزن کالا استفاده از سایت آمازون می باشد. شما می توانید با جستجوی کالای خود (‌و یا مشابه آن) و در قسمت Product Decription وزن کالای مورد نظر را بیابید. توجه نمایید در صورتیکه Item Weight و Shipping Weight ارائه شده باشد مورد مطلوب Shipping Weight می باشد. دلیل این موضوع به خاطر وزن و حجم بسته بندی کالا می باشد. حتما توجه نمایید که ابعاد وارد نموده دارای واحد درست باشد.(Kg, gr, Lbs)

4

 

 

5

اگر باز هم مشخصاتی از کالای خود پیدا نکردید می توانید با سرچ در گوگل و یا پیدا کردن محصولات مشابه به وزن تخمینی کالای خود برسید. در راهنمای وزن کالاهای پر فروش ما برای شما جدول کالا های متداول و وزن آنها را گردآوری کرده ایم که می توانید از آن برای بدست آوردن وزن کالای خود استفاده کنید ( در نظر داشته باشید اختلاف وزن و ابعاد جزئی به تشخیص کارشناسان لک لک قابل اغماض خواهد بود)

 • ابعاد کالا:

برای بدست آوردن مشخصات محصول از جمله طول و عرض و ارتفاع برای محاسبه وزن حجمی می بایست در قسمت مشخصات محصول اطلاعات حجمی کالای مورد نظر خود را پیدا کنید. بازهم در صورتیکه موفق نبودید بهترین روش برای پیدا کردن ابعاد کالا استفاده از سایت آمازون می باشد. شما می توانید با جستجوی کالای خود (‌و یا مشابه آن) و در قسمت Product Decription و پیدا نمودن Item Dimensions ابعاد کالای خود را پیدا نمایید. در وارد نمودن ابعاد حتما به واحد های (Cm, Inch, M) توجه نمایید.

 • قیمت کالا:

قیمت کالا نیز همانند نام معمولا بزرگترین و مشخص ترین عددی است که روبروی نام و عکس کالا نمایش داده می شود. توجه نمایید که قیمت کالا را پس از کسر تخفیفات اعمال شده وارد نمایید. یعنی عدد نهایی که باید برای خرید پرداخت شود. در این قسمت نیازی نیست که هزینه های ارسال داخلی فروشنده را وارد نمایید. در این قسمت نیز حتما توجه نمایید که ارز صحیح را وارد نمایید ( دلار، پوند، درهم، یورو و. . .)

10

 • هزینه حمل خارجی:

بسیاری از سایت ها و فروشنده ها برای ارسال کالا به مشتری هزینه پست داخلی را از مشتری دریافت می کنند. همانند فروشگاه های ایرانی که بعضی اوقات هزینه حمل را از مشتری دریافت می کنند. در سایت آمازون Amazon و ایبی  Ebay در همان صفحه کالا هزینه ارسال را نمایش می دهد. در سایت آمازون در قسمتی که قیمت های فروشنده های مختلف را می گذارد هزینه Shipping نمایش داده می شود . البته بسیاری از کالاها در آمازون Free Shipping هستند به این معنا که هزینه حمل خارجیشان ۰ است. همچنین در ایبی در قسمت Shipping and Payment شما می توانید هزینه های ارسال به اقصی نقاط دنیا را بدانید. در صورتیکه نتوانستید هزینه ارسال کالای خود را متوجه شوید می بایست کالا را به سبد خرید خود در سایت خارجی اضافه نمایید و با اضافه نمودن آدرس ارسال فرضی که در پایین آمده است هزینه ارسال نهایی را متوجه شوید.

US:
1249 Tongass Avenue, Suite B

City: Ketchikan

State: AK

ZipCode: 99901

Tel:(907) 472-2301

UK:

10 Downing Street

LONDON

SW1A 2AA

020 7946 Tel: 0035

 

 • بارگزاری عکس

هر کالا دارای یک عکس اصلی می باشد که شما می توانید بر روی آن رفته و با کلیک دکمه سمت راست موس بر روی Save Image کلیک نموده و عکس کالا را ذخیره نمایید. سپس بر روی بارگذاری عکس رفته و عکس مورد نظر را بارگذاری نمایید.

توجه نمایید برخی از سایت ها اجازه ذخیره سازی عکس کالا را نمی دهند در این حالت شما می بایست با کلیک بر روی دکمه Print Screen بر روی کیبرد خود عکس را ذخیره نمایید و یا با فشردن همزمان دکمه Home و دکمه Power بر روی اکثر موبایل ها از صفحه کالای خود عکس بگیرید.

در این قسمت شما اطلاعات کالای خود را وارد نموده اید. نگران نباشید در صورتیکه اطلاعات وارد شده شما مغایرت زیادی داشته باشد با شما تماس گرفته خواهد شد و شما را از این تفاوت مطلع خواهند کرد و برای ادامه خرید با شما هماهنگ خواهند کرد.

 • سئوالات متداول:

 • اگر به دلایل مختلف از جمله اشتباه شخصی در وارد نمودن قیمت ارزی کالا و یا ابعاد و وزن کالا مبلغ بیشتری براورد و یا واریز شود آیا امکان پس گرفتن مبلغ اضافه می باشد؟

اگر به دلایل زیر شما مبلغ بیشتری واریز کرده باشید پس از تحویل کالا به شما در ایران اضافه مبلغ محاسبه و در کیف پول مجازی شما واریز خواهد شد که شما می توانید از آن در خرید بعدی استفاده نمایید و با درخواست دریافت وجه نقد در حساب بانکی خود را نمایید.

 • اگر کالای مورد نظر من که پرداخت آن را نموده ام از کالاهای ممنوعه باشد چه می شود؟

سفارش شما لغو خواهد شد و مبلغ سفارش به صورت کامل به کیف پول مجازی شما واریز می شود.

 • در صورتیکه اطلاعات کالای خود را نتوانستم پیدا کنم چه کار باید کنم؟

شما می توانید به صورت تخمینی اطلاعات کالای خود را وارد نمایید. البته توصیه می شود که ابعاد و وزن را دست بالاتر بگیرید تا خرید شما به علت کمبود وجه واریزی متوقف نشود. در اینصورت پس از دریافت کالا در ایران و تفاوت وزن و ابعاد مبلغ اضافی به شما عودت خواهد شد.
البته توجه نمایید که شما همواره می توانید درخواست استعلام خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ بدهند. البته زمان پاسخگویی طولانی تر خواهد بود.

 • در صورتیکه چند کالا بخواهم چگونه باید آنها را ایجاد کنم؟

در صورتیکه از یک کالا (با سایز، رنگ و مشخصات ثابت( یک لینک ثابت)) تعداد بیشتر از ۱ عدد بخواهید می بایست قیمت، وزن، ابعاد و هزینه حمل خارجی را بر اساس آن تعداد برای یک لینک وارد نمایید و آن را ثبت کنید. حتما در توضیحات اشاره نمایید که از این کالا چه تعداد می خواهید

در صورتیکه از کالاهای مختلف (چه از یک فروشنده چه از فروشنده های متفاوت) می خواهید خرید نمایید حتما برای هر کالا یک لینک ثبت نمایید.

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

اسپیکر های قابل حمل بلوتوثی و راهنمای خرید آن

توسط | بلاگ لک لک, تجهیزات الکترونیک و لوازم جانبی | بدون نظر

یکی از لوازم جانبی که معمولا در سفر و گردش لازمه که حتما با خودمان همراه داشته باشیم یک اسپیکر پرتابل یا اسپیکر قابل حمل می باشد. با داشتن یک اسپیکر کوچک و جمع و جور می توانید در دل طبیعت هم از آرامش یک موسیقی دلپذیر لذت ببرید. این نوع اسپیکرها به‌راحتی در کیف دستی، کوله‌پشتی و ساک ورزشی جای می‌گیرند و تا ساعت‌ها نیاز به شارژ مجدد ندارند؛ برای انتخاب یک اسپیکر مناسب و قابل استفاده و اینکه بتواند نیاز های ما را تا حدود زیادی برطرف کند، امر دشوار و گیج کننده ای است. در این مطلب تصمیم داریم راهنمای کاملی در مورد ویژگی های اصلی اسپیکر بلوتوث ارائه دهیم که با داشتن این اطلاعات می توانید یک خرید منحصر به فرد و آگاهانه داشته باشید با گروه کارشناسان لک لک همراه باشید.

گوگل هوم

گوگل هوم

مواردی که باید در حین خرید اسپیکر به آن دقت شود :

ابعاد کوچک و سبک : اسپیکر ها باید دارای ابعاد کوچک و سبک در عین حال خروجی صدای خوبی داشته باشد
باتری قوی : هر چه باتری قوی تر باشد نیاز به شارژ مجدد در طول راه و هنگام استفاده استفاده کمتر می شود.
ویژگی بلوتوث : پروتکل وایرلس مورد تایید خیلی از افراد، بلوتوث است . بعضی از افراد همچنان به بلوتوث به عنوان تکنولوژی مورد استفاده در هدست های هندزفری نگاه می کنند، اما بلوتوث در حوزه محصولات صوتی وایرلس به سرعت در حال گسترش و پیشرفت است. یکی از مزایا بلوتوث این است که تا فاصله حدوداً 10 متری می توان از آن استفاده کرد. یکی دیگر از حسن های بلوتوث در این است که نیاز به متصل شدن به هیچ شبکه ای را ندارد و می توان در هر جای کره خاکی از آن استفاده کرد. همچنین استفاده از آن بسیار ساده بوده، و اتصال آن تنها چند ثانیه زمان می برد.

معرفی اسپیکر آمازون اکو :

آمازون اکو با صدای شما طراحی شده. بدون نیاز به دست و همیشه روشن. با ۷ میکروفن داخلی و تکنولوژی Beam-Forming، آمازون اکو صدای شما را از هر جایی در اتاق – حتی زمان پخش موزیک – میشنود.آمازون اکو همچنین یک اسپیکر فوق العاده است که میتواند هر فضایی را با صدای رسا پر کند.
آمازون اکو برای ارائه اطلاعات، پاسخگویی به سوالات، پخش موزیک، خواندن اخبار، بررسی نتایج مسابقات ورزشی و وضعیت هوا و … به صورت لحظه ای به الکسا – یک سرویس صوتی Cloud – متصل است. فقط کافیست بپرسید. آمازون اکو با شنیدن کلمه اسمش شروع به کار میکند. می توانید اسم آن را آمازون یا الکسا انتخاب کنید.

انواع اسپیکر بلوتوثی

انواع اسپیکر بلوتوثی

 

صدای فراگیر ۳۶۰ درجه

اکو طراحی شده تا صدای خواننده را واضح و شفاف با صدای بم پویا (Dynamic Bass Response) پخش کند.دو اسپیکر رو به پایین آمازون اکو صدای ۳۶۰ درجه و همه جهته تولید میکنند که فضا را پر میکند.

برای همه موزیک شما …

آمازون اکو کنترل hands-free با صدا را برای Amazon Music, Prime Music, Pandora, iHeartRadio و TuneIn فراهم میکند.فقط کافیست نام موسیقی یا خوانننده مورد علاقه تان یا حتی تکه ای از آن آهنگ را به اکو بگویید تا برایتان آن را پخش کند یا می‌توانید بر اساس حال و هوای خود از اکو بخواهید موزیکی باب میل شما بر اساس سلیقه پیشین‌تان برایتان پخش کند. علاوه بر این آمازون اکو امکان اتصال به بلوتوث هم دارد تا بتوانید از سایر سرویسهای صوتی مثل Spotify و iTunes هم با موبایل یا تبلتتان استفاده کنید.

اسپیکر هوشمند

اسپیکر هوشمند

برای مشاهده و خرید اسپیکرهای آمازون اکو کلیک کنید