لک لک 8 ساله شد!

توسط | خبرگزاری لک لک | بدون نظر

8 سال پیش در تاریخ 1 بهمن 1392 لک لک به عنوان نخستین شرکت تجارت الکترونیک در زمینه خرید کالا از سایت های خارجی از سراسر دنیا شروع به فعالیت کرد. لک لک تا به امروز با تلاش فراوان و بهره گیری از نیروهای متخصص و کوشا و همراهی شما توانسته است در زمینه های مختلف ارایه خدمات نماید.
گروه تجاری لک لک کالاهای مورد نظر شما را از سایت های خارجی خرید می کند و پس از طی مراحل حمل بین المللی، گمرکات و مراحل قانونی، درب منزل یا محل کار شما تحویل می نماید.

خدمات لک لک بدین شرح است:
خرید کالای شخصی یا تجاری حتی در حجم کم و نمونه از سراسر دنیا
پرداخت های ارزی در سایت های خارجی
پرداخت مشتری با کارت شتاب
امکان ارایه فاکتور رسمی

همچنین در آستانه 8 سالگی لک لک همانطور که پیشتر به اطلاع شما رسیده است جهت رفاه حال مشتریان عزیز و با ایجاد تغییراتی در روند ثبت سفارش و باشگاه مشتریان، هزینه خدمات خرید خارجی تا 10 درصد کاهش یافته است.
اعتماد چندین ساله شما سرمایه ماست و در این راستا نیز مفتخر به کسب نمادهای زیر شده ایم:
• نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) از وزارت صنعت معدن و تجارت
• مجوز و پروانه اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
• مجوز انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
• مجوز ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات رسانه‌های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
امیدواریم بیش از پیش به اعتماد شما پاسخگو باشیم و در این مسیر همراه ما باشید.

از هوش مصنوعی چه می‌دانید؟

توسط | سایت های جامع و کلی | بدون نظر

اگر به اطراف خود نگاه کنید وسایل زیادی می‌بینید که بیشتر آن‌ها ساخت دست انسان است. این وسایل در انواع مختلف، از بسیار ساده مانند یک قاشق گرفته تا انواع پیچیده مانند گوشی، کامپیوتر و… وجود دارد. استفاده از وسایل ساده مانند میز یا مداد بسیار ساده است اما استفاده از وسایل دیگر که کمی پیچیده‌تر است به کسب حداقل اطلاعات اندکی درباره آن‌ها نیاز دارد. به وسایلی که به‌صورت الکتریکی برای انجام یک یا چند کار مورد استفاده قرار می‌دهید، هوش مصنوعی گفته می‌شود.
هرروزه هوش مصنوعی جدیدی ساخته و به بازار عرضه می‌شود تا انجام کارهای روزانه را برای انسان‌ها راحت‌تر کند. هوش مصنوعی بسیاری از وسایل اطراف ما را شامل می‌شود به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به طور کاملا علمی و ساده به معرفی هوش مصنوعی و بیان همه اطلاعات درباره آن بپردازیم. باعث خشنودی است اگر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
45

هوش مصنوعی به چه معنا است؟
در ابتدای امر شما را با کلمه هوش مصنوعی یا هوش ماشینی آشنا می‌کنیم تا دقیقا بدانید درباره چه چیزی صحبت می‌کنیم. هوش مصنوعی یا Artificial Intelligence از ترکیب دوکلمه هوش و مصنوعی تشکیل شده است. معمولا در متون انگلیسی از این واژه به‌صورت اختصار یعنی AI یاد می‌شود. کلمه مصنوعی Artificial که در تضاد با طبیعی استفاده می‌شود به وسیله‌ای گفته می‌شود که توسط بشر ساخته شده است و به طور طبیعی وجود خارجی ندارد. تعریف کلمه هوش Intelligence کمی پیچیده‌تر است اما توضیح ساده آن برابر است با توانایی درک قواعد، اصول، واقعیت، حقیقت و… توسط ذهن که به یادگیری علم و دانش می‌انجامد. حاصل کسب و درک این اطلاعات، استفاده از آن‌ها برای پیشبرد کارها و تبدیل آن اطلاعات به عمل است.
حال که معنی واژه‌های تشکیل‌دهنده کلمه هوش مصنوعی را متوجه شدید، بهتر است به سراغ مفهوم کلمه هوش مصنوعی برویم. به انواع وسیله‌هایی که توسط انسان‌ها و سایر موجودات هوشمند ساخته می‌شوند تا انجام کارها را ساده‌تر کنند، هوش مصنوعی گفته می‌شود. هوش مصنوعی تنها وسایل پیچیده مانند ربات‌ها و انواع کامپیوتر را شامل نمی‌شود؛ حتی وسایل ساده‌ای مانند ترازوهای دیجیتالی یا انواع ساعت دیجیتالی هم هوش مصنوعی به‌حساب می‌آیند. باتوجه‌به مطالب گفته شده به این نتیجه می‌رسیم که هوش مصنوعی بحث بسیار گسترده‌ای است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می‌شویم.

دسته‌بندی هوش مصنوعی
همان گونه که گفته شد هوش مصنوعی مبحث گسترده‌ای را به خود اختصاص می‌دهد به همین دلیل کسب درک کاملی از آن کمی دشوار است. جهت راحتی کار چندین دسته‌بندی مختلف برای هوش مصنوعی در نظر گرفته‌اند تا مطالعه و بررسی آن آسان‌تر شود. در ادامه به معرفی دسته‌بندی اصلی آن پرداخته و به طور دقیق توضیح خواهیم داد. این دسته‌بندی بر اساس میزان دانش و فناوری به‌کاررفته در ساخت هوش مصنوعی انجام‌گرفته است و آن را به سه دسته تقسیم می‌کند.

• هوش مصنوعی ضعیف
هوش مصنوعی ضعیف یا Weak AI تنها برای حل یک نوع مسئله طرح‌ریزی شده و فقط به تحلیل یک موضوع می‌پردازد به همین دلیل سیستم مورداستفاده در آن ساده‌تر است. هوش مصنوعی محدود یا هوش مصنوعی باریک نام‌های دیگری است که برای این نوع هوش مصنوعی به کار می‌برند. به دلیل اینکه کارکردن با این نوع هوش مصنوعی بسیار ساده است، معمولا می‌توانید آن را به‌وفور در اطراف خود مشاهده کنید.
برای اینکه تشخیص دهید یک هوش مصنوعی از نوع ضعیف است، تنها کافی است که تصور کنید با تغییر وظیفه یا کارآیی دستگاه یا سیستم مورد نظر، همچنان قادر خواهد بود به بقا و انجام فرمان جدید ادامه دهد یا خیر. به عنوان مثال سامانه پیش‌بینی وضعیت هوا را درنظر بگیرید، مسلم است که این سیستم نمی‌تواند کاری جز پیش‌بینی وضعیت هوا انجام دهد پس یک هوش مصنوعی ضعیف است.

• هوش مصنوعی عمومی
نوع دوم هوش مصنوعی که در وضعیت بین ضعیف و بسیار قوی وجود دارد، هوش مصنوعی عمومی General AI است. از این نوع هوش مصنوعی با نام قوی نیز یاد می‌شود و نشان‌دهنده این موضوع است که توانایی آن برای انجام کارهای مختلف از نوع قبلی بیشتر است. هوش مصنوعی عمومی قادر است باتوجه‌به شرایط و موقعیت پیش‌آمده، به‌صورت متفاوت عمل کند یعنی در برخی مواقع موارد می‌تواند تصمیم بگیرد که باید چه کاری انجام دهد. ربات‌های فرمان‌بردار که در برخی از فیلم‌های سینمایی می‌بینیم نیز در دسته هوش مصنوعی عمومی قرار دارند.
این نوع هوش مصنوعی از آگاهی برخوردار است اما در آن‌ها هیچ‌گونه احساسات دیگری مانند خلاقیت وجود ندارد. اینکه به‌طورکلی هوش مصنوعی عمومی از انسان عملکرد ضعیف‌تری دارد کاملا مشخص است اما باوجود این نمی‌توان انکار کرد که چنین هوش‌های مصنوعی در برخی زمینه‌ها مانند محاسبات و تحلیل داده‌ها از انسان پیشی گرفته‌اند. بهتر است بدانید که پیشرفته‌ترین نوع هوش مصنوعی که تاکنون ساخته شده دقیقا هوش مصنوعی عمومی است.

• هوش مصنوعی فوق‌العاده
سوپر هوش مصنوعی تاکنون توسط بشر ساخته نشده بنابراین نمی‌توان با کمک‌گرفتن از یک مثال واقعی آن را توضیح داد. به‌طورکلی هوش مصنوعی فوق‌العاده یا Superintelligent AI در همه جهات از انسان پیشی می‌گیرد. شاید فکر کنید این امر امکان‌پذیر نیست اما بهتر است به شما یادآوری کنیم زمانی تصور نمی‌شد که یک وسیله ساخت دست بشر بتواند محاسبات عدد یا تحلیل‌های دقیق انجام دهد. برای اینکه تصور بهتری از این نوع هوش مصنوعی داشته باشید، بهتر است یکی از فیلم‌های علمی تخیلی که ربات‌ها در آن کنترل اوضاع را برعهده می‌گیرند تماشا کنید سپس به مطالعه ادامه مقاله بپردازید!
هوش مصنوعی در این سطح در قالب یک ربات ساخته می‌شود که علاوه بر محاسبات و تحلیل دقیق، انواع احساس مانند خلاقیت، وجدان، هوش و… را نیز دارد. داشتن چنین احساساتی در حد بسیار بالا به معنی جاماندن انسان از ساخته دست خود است. خواه یا نا خواه دانش بشر در حال کشیده شدن وی به‌سوی ساخت چنین موجوداتی است اما در این بین نحوه بهره‌برداری از آن‌ها بسیار مهم است.

آینده هوش مصنوعی طلایی است یا سیاه؟
انسان همواره در حال پیشرفت در ساخت انواع هوش مصنوعی است و ممکن است به‌زودی هوش مصنوعی فوق‌العاده نیز بسازد اما همیشه نگرانی‌هایی درباره آینده چنین موجوداتی وجود دارد. اگر هوش مصنوعی با چنین قدرتی ساخته شود، می‌تواند در همه زمینه‌ها به انسان کمک کند. برقراری صلح، کشف ستاره‌ها و سیاره‌های دوردست، کشف اعماق اقیانوس، جمع‌آوری اطلاعات دقیق درباره محیط اطراف و سیاره زمین و… از جمله خدماتی است که هوش مصنوعی خارق‌العاده می‌تواند به انسان ارائه دهد.
اما هر سکه دو رو دارد یعنی ممکن است ساخت چنین هوش مصنوعی فاجعه به بار آورد. اگر از هوش مصنوعی در راه منفی استفاده شود، ممکن است باعث سلطنت یک‌گونه بر انسان‌ها شود یا حتی منجر به کشته‌شدن و ازبین‌رفتن همه انسان‌ها شود. اهمیت این موضوع به حدی زیاد است که ذهن بیشتر دانشمندان و سیاستمداران را به خود مشغول کرده است.
برخی از دانشمندان معتقدند که درگذشته، بشر تا حد زیادی پیشرفت کرده و موفق به ساخت هوش مصنوعی فوق هوشمند شده است اما همان هوش مصنوعی باعث نابودی انسان‌ها شده است. البته بهتر است درباره این موضوع نگران نباشید زیرا هنوز مسیر طولانی برای رسیدن به ساخت هوش مصنوعی بسیار هوشمند باقی‌مانده است پس احتمالا هیچ‌کدام از ما آن را نخواهیم دید!

برای مقابله در برابر هوش مصنوعی سوپر هوشمند آماده شویم!
بسیاری از افراد درباره نحوه عملکرد هوش مصنوعی در آینده نگران‌اند که قرار است به کدامین طرف کشیده شود. به همین دلیل برای حکومت بر هوش مصنوعی نیز یک راه‌حل با نام هوش مصنوعی افزوده پیدا کرده‌اند. این هوش مصنوعی به‌صورت یک تراشه به مغز انسان اضافه می‌شود و توانایی مغز وی را تا حد چشمگیری افزایش می‌دهد. با اعمال این روش اگر نافرمانی از ربات‌ها دیده شود، بازم این انسان خواهد بود که در آخر حکومت بر ربات‌ها را برعهده می‌گیرد.
در حال حاضر برخی از این هوش‌های مصنوعی افزوده در پزشکی مورداستفاده قرار می‌گیرد. عینک هوشمند یا دستیار‌های رباتیک از جمله هوش‌های مصنوعی افزوده‌اند که در راستای خدمت به بشر بسیار کارآمد است. در حال حاضر بزرگ‌ترین پروژه هوش مصنوعی افزوده، مربوط به ساخت اعضای قطع شده بدن است که توسط یک گروه حرفه‌ای تحت عنوان پروژه نورالینک یا Neuralink در حال بررسی است.

برندهای تولیدکننده هوش مصنوعی
امروزه از هوش مصنوعی در بسیاری از صنایع و کارها استفاده می‌شود اما جالب است بدانید که دوران شکوفایی هوش مصنوعی از سال 2010 به بعد آغاز شد. یعنی در یک دهه به حدی در این زمینه پیشرفت به وجود آمد که الان قادر نخواهیم بود که زندگی بدون هوش مصنوعی را تصور کنیم. در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین برندهای تولیدکننده هوش مصنوعی پرداخته و زمینه کار آن‌ها را بیان می‌کنیم.

• CloudMinds
برند کلودمایندز که در ایالت کالیفرنیا قرار دارد، در زمینه فضای ابری و تولید ربات فعالیت می‌کند. قسمت ابری که توسط این شرکت تولید می‌شود، در زمینه‌هایی چون حسابداری، مراقبت‌های درمانی و بهداشتی، طبقه‌بندی اطلاعات کارخانجات و… کاربرد دارد. ربات‌های ساخته شده در این شرکت نیز در بخش‌های مختلفی مانند شناسایی و بررسی تصاویر و وسایل، دریافت و تحلیل زبان طبیعت، دریافت و بررسی گفتار انسان‌ها و… به کمک ما می‌آیند.
CloudMinds-Accelerates-Global-Expansion_-Elevates-Cloud-AI-Robot-Support-Through-Latin-America

• Figure Eight
برند فیگر ایت که در سان‌فرانسیسکو قرار دارد در زمینه تولید نرم‌افزار فعالیت می‌کند. کار اصلی این شرکت تولید انواع نرم‌افزار است که نحوه انتقال اطلاعات به هوش مصنوعی را با استفاده از پلتفرم human in the loop به سایر متخصصان آموزش می‌دهد. در این کمپانی از هوش انسان استفاده می‌شود تا بتوان به ربات‌ها و سایر هوش‌های مصنوعی، اطلاعات و آموزش‌های لازم را انتقال داد. از جمله شرکت‌های بزرگی که توسط این کمپانی پشتیبانی شده‌اند می‌توان به ebay SAP اشاره کرد.
Blog-Header_Rebrand-Announcement-05-1024x667

• H2O.ai
این برند در زمینه تولید داده‌های کلان و نرم‌افزار فعالیت می‌کند و در مانتین ویوو واقع شده است. بزرگ‌ترین دستاورد این کمپانی ساخت پلتفرم H2O است که نام برند خود را از همین اختراع گرفته است. این پلتفرم به‌عنوان یک منبع‌باز برای سازمان‌هایی است که به دانش داده و یادگیری ماشین در سراسر دنیا نیاز دارند. به دلیل اینکه در تجارت‌های بزرگ همیشه مشکلاتی وجود دارد، این پلتفرم برای حل چنین مشکلات و چالش‌هایی ساخته شده تا در لحظات حساس و بحرانی به صاحبان مشاغل بزرگ کمک کند.
image_750x_61a8e8f80b4e9

• Insilico Medicine
برند پزشکی اینسیلیکو در زمینه فناوری زیستی فعالیت می‌کند که در بتزدا قرار دارد. یکی از زمینه‌هایی که هوش مصنوعی در آن موفقیت زیادی به دست آورده، ساخت انواع دارو و داروی مکمل است. این هوش مصنوعی که دارای موتور کشف دارو است، اطلاعات مربوط به میلیون‌ها نمونه و علائم مختلف برای فهمیدن بیماری را دارد و از این روش به سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف کمک می‌کند. از مهم‌ترین استفاده‌کنندگان از هوش مصنوعی Insilico می‌توان به دانشگاه‌هایی که کار تحقیقات انجام می‌دهند، شرکت‌های داروسازی و کارخانه‌های تولیدکننده انواع لوازم بهداشتی و آرایشی اشاره کرد.
Insilico

• Nauto
برند ناوتو در صنعت خودروسازی و تولید نرم‌افزار فعالیت می‌کند. دفتر اصلی این شرکت در پالوآلتو قرار دارد. هوش مصنوعی تولید شده توسط این شرکت در دو زمینه برای کمک به رانندگان فعالیت می‌کند. اولین مورداستفاده از این سیستم برای رانندگی خودکار ماشین است. با فعال‌کردن این هوش مصنوعی، ماشین بدون نیاز به دخالت راننده به مسیر خود ادامه می‌دهد. دومین مورد، فعالیت به‌عنوان سیستم هشداردهنده است. این سیستم برای رانندگی ایمن ساخته شده و به‌گونه‌ای عمل می‌کند که رانندگی خطرناک و غیرعادی را تشخیص داده و با ایجاد صدا به افراد حاضر در ماشین هشدار می‌دهد.
5db85e37958ed2e8779490fc_driver behavior

• Nvidia Corporation
شرکت انویدیا در ایالت کالیفرنیا قرار دارد و هوش مصنوعی را در قالب نرم‌افزار و سخت‌افزار تولید می‌کند. وظیفه اصلی این شرکت تولید انواع پردازشگر گرافیکی و بسیاری از سخت‌افزارها است. در ساخت دستگاه‌هایی که از هوش مصنوعی برخوردارند از قطعات تولید شده توسط شرکت Nvidia استفاده می‌شود. به دلیل اینکه استفاده از هوش مصنوعی در بسیاری از صنایع مانند ساخت خودروهای بدون راننده، ساخت انواع ربات، کارخانه‌های اتوماتیک و هوشمند و… رایج شده به همین دلیل استفاده از قطعاتی که در این‌گونه دستگاه‌ها تعبیه می‌شوند نیز بیشتر شده است.
image

کلام آخر
به دلیل اینکه در دنیای امروزه تکنولوژی و هوش مصنوعی کاربرد و استفاده‌های زیادی دارد، بهتر است با آن آشنا شوید. در این مقاله به توضیح ساده‌ای از هوش مصنوعی پرداختیم تا به‌راحتی آن را درک کنید. هوش مصنوعی در مدل‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل برای بررسی آن، دسته‌بندی خاصی تعیین شده که راحت‌تر بتوان آن‌ها را معرفی کرد یا موردمطالعه قرار داد. در انتهای مقاله نیز به معرفی کمپانی‌های تولی کننده هوش مصنوعی و زمینه فعالیت آن‌ها پرداختیم که امیدواریم موردتوجه شما قرار گرفته باشد.

خدمات سایت لک لک
برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

20 بازی کامپیوتری برتر جهان

توسط | تجهیزات الکترونیک و لوازم جانبی | یک نظر

همان طور که می دانید، این روزها بازی‌های کامپیوتری فراوانی روانه بازار شده‌اند که تعدادشان به نسبت گذشته بسیار بیشتر است. در گذشته تنوع این دسته از بازی‌ها چندان زیاد نبود. به بیان دیگر، امروزه می‌توان ژانرهای گوناگونی را برای بازی‌ها مشاهده کرد و این باعث شده است تا تمام سلایق بتوانند از این آثار لذت ببرند.
d8xyxyxwwaa5lbv

ضمن این که کیفیت این بازی‌ها نیز بسیار زیاد شده است و نباید این موضوع را به دست فراموشی سپرد. بازی کردن علاوه بر این که می‌تواند ما را حسابی سرگرم کند و لحظات جذابی را برایمان رقم بزند، باعث یادگیری ما نیز خواهد شد. برای همین، در این سال‌ها گیمرهای زیادی را داشته‌ایم که روزانه وقت خود را صرف انجام این کار کرده‌اند.
تا به حال به بررسی و معرفی بازی‌های مختلفی پرداخته‌ایم که خوشبختانه مورد استقبال شما عزیزان واقع شده است. امروز نیز قصد داریم تا به بیست بازی برتر جهان بر روی پلتفرم کامپیوتر بپردازیم و ببینیم که این بازی‌ها هر یک چه خصوصیاتی در خود دارند. پس در صورتی که از جامعه گیمرها هستید و یا می‌خواهید در آینده جزو آن‌ها باشید، تا انتها همراهمان باشید.

 
جی تی ای وی (GTA V)
بدون شک بهترین بازی تاریخ برای رایانه‌های شخصی را باید جی تی ای وی به حساب آورد. با وجود این که مدت‌ها از ساخت و انتشار این اثر می‌گذرد، اما هنوز هم جذابیت‌های خاص خود را دارد. مطمئنا در خصوص سری بازی‌های جی تی ای مطالبی را شنیده‌ و یا نسخه‌هایی از آن را تجربه کرده‌اید.
در این بازی‌ها می‌توانید هدایت کاراکتری را به دست گرفته و در جهانی مشغول گشت و گذار شوید. البته ماموریت‌هایی را هم باید انجام دهید که اصطلاحا به این دسته از بازی‌ها جهان باز گفته می‌شود. حال جی تی ای وی را باید جدیدترین نسخه این سری به شمار آورد که بی شک انتظارات شما را برآورده خواهد کرد.
get_image_large

 
پورتال 2 (Portal 2)
پورتال 2 بازی بعدی ما است که جالب است بدانید تنها عده کمی نسبت به ساخت آن اقدام کرده‌اند. این بازی محصول استودیوی ارنج باکس است که در واقع عنوانی معمایی به شمار می‌رود. شما باید در این بازی پازل‌ها و معماهای پیچیده را حل کرده و مراحل را یکی بعد از دیگری طی نمایید. بدیهی است که هر چه جلوتر بروید، معماهای سخت‌تری در انتظارتان خواهد بود. این بازی از طرف منتقدان نیز نمره 95 را دریافت کرد که بی نظیر است. پس اگر از عاشقان چالش هستید، این گیم را هرگز از دست ندهید.
k2gHtP

 
مس افکت 2 (Mass Efect 2)
از سری مس افکت 2 نیز نباید به سادگی عبور کرد. نسخه دوم این بازی توانست به یکی از برترین بازی‌های کامپیوتری در جهان تبدیل شود و حتی در حال حاضر نیز افراد زیادی در حال تجربه‌اش هستند. در این بازی اکشن و نقش آفرینی می‌توانید ماموریت‌های هیجان انگیزی را مشاهده کرده و ساعت‌ها پای کامپیوتر خود میخکوب شوید. این بازی در سال 2010 میلادی عرضه شد و بعدها نسخه سوم آن نیز به دست گیمرها رسید.
wallpaper-1.large

 
اسکایریم (Skyrim)
مگر می‌شود از برترین بازی‌های کامپیوتری جهان صحبت کرد و نام اسکایریم را نیاورد؟ این بازی از سوی شرکت معروف بتسدا در سال 2011 در دسترس قرار گرفت و از همان زمان بود که مانند بمب ترکید. این بازی داستانی می‌تواند حسابی سرگرمتان کند. شما در نقش یک شخصیت دوست داشتنی هستید و باید با انجام کارهای گوناگون از خطر مرگ فرار کنید.
wallup.net

 
بایوشاک اینفینیت (Bioshock Infinite)
سری بازی‌های بایوشاک هم از آن دست بازی‌هایی هستند که طرفداران خاص خود را دارند. این گیم‌ها به صورت تیراندازی، اکشن و اول شخص به وجود آمده اند طبیعی است که هر گیمری نمی‌تواند با آن‌ها ارتباط برقرار کند. با این حال، طرفداران بایوشاک دیوانه آن هستند و علاقه فراوانی هم به نسخه اینفینیت آن دارند. در این نسخه شاهد گیم پلی سریع‌تر و تیراندازی‌های روان‌تر هستیم که نوعی مزیت به نسبت دیگر نسخه‌ها محسوب می‌شود.
2de57l

 
ویچر 3 (Witcher 3)
شکی نیست که تا به حال نام بازی ویچر 3 به گوشتان خورده است. تا به حال نسخه‌هایی از این سری در دسترس قرار گرفته است، اما نسخه سوم را باید در نوع خود شاهکار دانست. حتی به اعتقاد بسیاری از گیمرها، ویچر 3 بهترین بازی تاریخ است و نباید از تجربه آن غافل شد.
شما در این بازی که اتفاقا به صورت جهان باز هم هست، هدایت کاراکتری به نام گرالت را به دست گرفته و در محیطی بسیار زیبا مشغول مبارزه شوید. سلاح‌های مختلفی هم در این زمینه در اختیار دارید. محبوبیت این بازی آن قدر زیاد شد که سریال آن نیز در حال پخش است.
the-witcher-3

 
هلف لایف: الیکس (Half Life: Alyx)
مجموعه بازی‌های هلف لایف را هم همواره باید در نوع خود جالب و هیجان انگیز دانست. این بازی‌ها نیز به صورت اکشن، تیراندازی و اول شخص هستند و نسخه Alyx آن در نوع خود کولاک کرد. گیم‌پلی در این نسخه به نسبت نسخه‌های دیگر بسیار سریع‌تر شد و گیمرها نیز لذت بیشتری از آن بردند. خوب است بدانید که منتقدان نیز به این نسخه نمره 93 را دادند.
0nkgyikp35041

 
دیواینیتی: اوریجینال سین 2 (Divinity: Original Sin 2)
استودیوی لارین در سال 2017 بود که این بازی جذاب را در سبک نقش آفرینی در دسترس قرار داد. بدیهی است که افراد زیادی با سبک نقش آفرینی ارتباط نمی‌گیرند، اما باید بدانید که هواداران فراوانی هم دارد. در این بازی می‌توانید یک شخصیت را به دلخواه برگزیده و حتی لباس‌ها و سلاح‌های او را هم تا حد زیادی تغییر دهید. بعد از آن ماموریت‌های جذابی به شما محول خواهد شد و باید از عهده تمام آن‌ها بر بیایید.
3826894

 
ماینکرفت (Minecraft)
بدون اغراق می‌توان گفت که ماینکرفت یکی از دوست داشتنی‌ترین بازی‌های تاریخ بر روی تمام پلتفرم‌ها است. در این بازی به سبک بقا باید با شخصیت خود همراه شده و کارهایی را به صورت روزمره انجام دهید. جالب است بدانید که این بازی آمار بیشترین بازدید را در یوتیوب دارد و این نشان می‌دهد که بیننده‌ها نیز تا چه اندازه به آن علاقه مند هستند.
Minecraft-PS4-Wallpapers-16-1024x576

 
استارکرفت 2 (StarCraft 2)
اگر از جامعه گیمرها باشید، قطعا با استودیوی بلیزارد آشنایی دارید. این استودیو تا به حال موفق به ساخت شاهکارهای زیادی شده است و استارکرفت نیز یکی از آن‌ها است. نسخه دوم این بازی با فاصله دوازده ساله به نسبت نسخه اول و در سال 2010 میلادی به دست گیمرها رسید.
این بازی در واقع عنوانی به صورت معمایی است که در آن باید از فکر خود برای پیشروی استفاده کنید. البته در بخش‌هایی از بازی، شاهد استراتژی شدن آن نیز می‌شویم. نبردهایی در این بازی هستند که مطمئنا از آن‌ها خوشتان خواهد آمد. ضمن این که بخش چندنفره نیز در آن به چشم می‌خورد.
AYJ0P9WLD7IP1602720127239

 
رد دد 2 (Red Dead 2)
اگر بخواهیم لیستی از بهترین بازی‌های جهان را تهیه کنیم، بی شک چند تا از آن‌ها، عناوین شرکت راکستار خواهند بود. رد دد 2 نیز یکی از آن‌ها است که بر روی پلتفرم‌های مختلفی در دسترس قرار دارد و در سال 2018 نیز عرضه شد. این بازی به صورت جهان باز است و باید در آن ماجراجویی‌های فراوانی را با شخصیت آرتور داشته باشید. تنها با کمی دقت متوجه می‌شوید که گیمرها به چه میزان به بازی‌های جهان باز علاقه دارند.
red-dead-redemption-2-uhd-4k-wallpaper

 
اوکامی (Okami)
بازی‌های شرقی با سبک ژاپنی نیز می‌تواند در این لیست حضور داشته باشند. این بازی در اصل در سال 2006 منتشر شد و استقبال خوبی از آن به عمل آمد. تا این که در سال 2017 نوبت به بازسازی آن رسید و اتفاقا این قضیه به بهترین شکل ممکن پیش رفت. بازی به صورت ماجراجویی است و در آن باید با گرگی سفید رنگ همراه شوید.
wp3591902

 
هیدس (Hades)
بازی در زمان انتشار خود تنها بر روی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت، اما محبوبیت آن آن قدر زیاد شد که تیم سازنده تصمیم به عرضه آن بر روی دیگر پلتفرم‌ها هم گرفت. این بازی با تمام بازی‌هایی که تا به حال تجربه کرده‌اید، زمین تا آسمان متفاوت است. همین تفاوت نیز باعث شده است تا این عنوان خاص جلوه کند. شما باید در این بازی با برخی از اساطیر یونان مبارزه کرده و لذت ببرید.
hades-zagreus-hydra

 
آندرتیل (Undertale)
بازی آندرتیل در سال 2015 به دست گیمرها رسید و از همان زمان بود که طرفداران زیادی هم پیدا کرد. این بازی توانست جوایز فراوانی را از آن خود کند. بازی به صورت ماجراجویی است و داستان یک کودک را روایت می‌کند که در زیرزمین گیر کرده است و باید راه خروج از آن را پیدا کند.
wc1810170

 
شبیه سازی پرواز مایکروسافت (Microsoft Flight Simulator)
شرکت مایکروسافت بالاخره دست به کار شد و شبیه سازی پرواز خود را به دست دارندگان رایانه‌های شخصی و اکس باکس رساند. در این بازی باید از بین هواپیماهای گوناگون یکی را به دلخواه برگزیده و در اوج آسمان‌ها شروع به پرواز کنید. همه چیز در این بازی به صورت طبیعی ایجاد شده و حتی شهرهای ایران نیز با دقت بالایی به وجود آمده است.
wp7117006

 
دیس آنرد (Dishonored)
این بازی در سبک اکشن و ماجراجویی به وجود آمده است و در آن باید با شخصیتی به نام کورو همراه شوید. داستان بازی نیز از این قرار است که شهر پر از آشوب و افراد سودجو و تبهکار شده است و شما باید آن‌ها را یکی بعد از دیگری از بین ببرید. در این بازی به معنای واقعی می‌توانید لذت انتقام را بچشید.
dishonored-wallpaper-9

 
اورواچ (Overwatch)
بلیزارد باز هم دست به ساخت یک شاهکار زد و این بازی توانست پاسخگوی نیازهای بسیاری از گیمرها باشد. در این بازی کاراکترهای مختلفی وجود دارند و در فروشگاه آن نیز می‌توان لباس‌ها و آیتم‌های بی شماری را پیدا کرد. در منوی این بازی حالت‌های گوناگونی دیده می‌شود که انتخاب هر یک کاملا به عهده خودتان خواهد بود.
Overwatch-Wallpapers-HD

 
کنتاکی روت زیرو اکت 3 (Kentucky Route Zero Act 3)
اگر از دوستداران بازی‌های فکری هستید، از این اثر نیز لذت زیادی خواهید برد. در این بازی باید در هر مرحله معماهایی را حل کرده و پیشروی خوبی از این لحاظ داشته باشید.
1_USdjWx7IJ1wCI5eD6cnIlA

 
کروسیدر کینگز 3 (Crusader Kings 3)
این بازی نیز از سری عناوین استراتژی محور بوده که شرکت پارادوکس آن را به به وجود آورده است. در این بازی هدایت یک تمدن را به دست می‌گیرید و ضمن این که به رونق آن می‌پردازید، باید دست دشمنان را هم از آن کوتاه کنید.
Crusader-Kings-3-Main

 
فز (Fez)
فز یکی از برترین بازی‌های پازلی بوده که با طراحی رنگارنگ همراه شده است. شخصیت‌های بامزه، مراحل نفسگیر و ماموریت‌های دشوار را باید از ویژگی‌های جالب توجه این گیم به شمار آورد.
H2x1_NSwitchDS_Fez

 
دارک سولز 2 (Dark Souls 2)
در نهایت باید به بازی دارک سولز 2 اشاره داشت که به عقیده گیمرها، سخت‌ترین بازی دنیا محسوب می‌شود. سختی مبارزه با دشمنان و حل کردن معماها در این بازی کاملا مشهود است و همین دشواری‌ها باعث جذابیت آن می‌شود.
auIjkD

 
خدمات سایت لک لک
برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

آسان ترین روش ارسال هدیه به دوستان و بستگان خارج از کشور

توسط | اخبار و رویداد های اخیر, خرید از لک لک | بدون نظر

AdobeStock_245702099 روش های مختلفی برای ارسال هدیه به بستگان خارج از کشور هست که عمدتا زمانبر، گران و دارای دردسر فراوان هستند.
ولی شما می تونید با روش زیر به راحتی برای دوستان و بستگان در خارج کشور به سرعت و با کمترین هزینه هدیه بفرستید:
۱) هدیه مورد نظر را از یک فروشگاه آنلاین خارجی (ترجیحا در کشور مقصد) انتخاب کنید.
۲) لینک کالا را کپی کنید و به سایت لک لک گروپ مراجعه کنید.
۳) به صفحه ثبت سفارش وارد شوید و پس از قراردادن لینک، گزینه‌ “فقط پرداخت” را انتخاب کنید.
۴) در قسمت توضیحات این موارد را دقیق وارد کنید: نام و نام خانوادگی کامل گیرنده/ شماره تماس/ آدرس دقیق پستی گیرنده
۵) قیمت ریالی در ناحیه کاربری شما قابل مشاهده است. با کارت شتاب پرداخت کنید.

هدیه به سادگی در مقصد تحویل دوستان یا بستگان شما در خارج از کشور خواهد شد.

لک لک گروپ نخستین سایت خرید خارجی کشور با هشت سال سابقه و دارای نماد اعتماد الکترونیک
www.laklakgroup.com

۸ سالگی لک‌لک و کاهش ۱۰ درصدی هزینه‌ها

توسط | اخبار و رویداد های اخیر, تخفیف و جشنواره, خبرگزاری لک لک | بدون نظر

به پاس همراهی مشتریان عزیز در آستانه هشتمین سال بلند شدن لک لک از آشیانه و تداوم پرواز آن، از این پس با بهینه سازی و ایجاد تغییرات در روند ثبت سفارش و باشگاه مشتریان، در زمان ثبت سفارش تا 10 درصد شاهد کاهش قیمت خواهید بود.

در باشگاه مشتریان نیز، از این پس، به ازای هر ۱۰۰ هزارتومان، یک امتیاز تقدیم مشتریان عزیز خواهد شد.

معرفی انواع بردگیم + راهنمای خرید

توسط | وسایل ورزشی و اسباب بازی | بدون نظر

تفریح و سرگمی همواره در تمام مهمانی‌ها وجود داشته است و افراد به دنبال آن بوده‌اند. این تفریحات گاهی در خانواده و در یک خانه و گاهی هم در مهمانی‌ها و با حضور آشنایان و فامیل برگزار شده است. برای این منظور هم تفریحات گوناگونی در نظر گرفته شده است که از برخی از آن‌ها نمی‌توان به سادگی عبور کرد.
the-wall

برای نمونه باید به برد گیم‌ها اشاره داشت که شاید تا به حال مطالبی را در این خصوص خوانده باشید. قطعا هم تا کنون در زندگی‌تان به تجربه برد گیم‌ها پرداخته‌اید و می‌دانید که استفاده از آن‌ها با دوستان می‌تواند چه لذت و هیجانی داشته باشد. برخی از این بازی‌ها به حدی هیجان‌انگیز هستند که شما را وادارا می‌کند تا در یک مهمانی برای چند بار به تجربه آن با دوستان و آشنایان بپردازید.
برد گیم‌ها خود از انواعی تشکیل شده‌اند. در واقع می‌توان گفت که سازندگان چندین بازی را به عنوان برد گیم برای استفاده کنندگان در نظر گرفته‌اند که هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارند. ضمن این که این بازی‌ها هر کدام قوانین و مقررات خاص خود را دارند و می‌توانند تجربه‌ای لذتبخش را برای افراد به ارمغان آورند.
با توجه به گوناگونی این بازی‌ها، بدیهی است که برای همه سلیقه‌ها ساخته نشده‌اند. در واقع هر کدام از افراد می‌توانند از برد گیم‌های گوناگونی استقبال کنند و این کاملا طبیعی است. موضوعات و ژانرهای برد گیم‌ها می‌توانند با دیگری متفاوت باشند تا تمام سلایق را در بر گیرند. بنابراین مردم با توجه به سلیقه‌ای که دارند، قادر به خرید هر یک از آن‌ها خواهند بود.

مزایای برد گیم ها
خوب است بدانید که مزایای گوناگونی هم در استفاده از برد گیم‌ها به چشم می‌خورد. برای مثال می‌توان به سرگرم شدن اشاره کرد که این اولین و برجسته‌ترین خصوصیت برد گیم‌ها به شمار می‌آید. واضح است که افراد بازی می‌کنند تا سرگرم شوند و در کنار آن چیزهایی هم یاد بگیرند. بنابراین نتیجه می‌گیریم که یادگیری هم می‌تواند بخشی از این برد گیم‌ها باشد.
ضمن این که حتی با بودجه‌های پایین نیز می‌توان نسبت به خرید برد گیم دلخواه اقدام نمود. خبر خوب این است که این برد گیم‌ها قیمت چندانی ندارند و اگر به بازار مراجعه داشته باشید، به سادگی می‌توانید این موضوع را درک کنید. البته مزایای این برد گیم‌ها به همین جا ختم نمی‌شود و موارد دیگری را هم در بر دارد.

برد گیم چیست؟
شاید بد نباشد که ببینم برد گیم چیست و از چه اجزایی تشکیل شده است؟ برد گیم که به بازی رومیزی نیز معروف است، از چند مهره، کارت و موارد مشابه تشکیل شده است و هر کدام نیز قوانین خاص خود را دارند. هر برد گیم از زمین بازی یا همان برد نیز ساخته شده است و این زمین‌ها کاملا از دیگری متفاوت هستند.
بازی‌های این چنینی عمدتا به صورت گروهی هستند و چیزی در حدود دو تا هفت نفر می‌توانند به تجربه آن‌ها بپردازند. برای مثال برخی از این بازی‌های نظیر شطرنج برای دو نفر به وجود آمده‌اند و این در حالی است که بعضی از آن‌ها برای افراد بیشتر نیز ساخته شده‌اند. حتی بازی‌هایی نیز هستند که بیشتر از هفت نفر نیز می‌توانند در آن‌ها شرکت نمایند.

انواع برد گیم ها
در واقع برد گیم‌ها را می‌توان در ده دسته جداگانه قرار داد که هر یک ویژگی‌هایی در خود دارند. پس در این قسمت از مقاله به سراغ این مدل‌ها می‌رویم و توضیحاتی را در خصوص هر کدام از آن‌ها ارائه می‌دهیم.

بازی های معمایی
در ابتدا بازی‌های معمایی را داریم که تا حد زیادی دشوار هستند؛ همان گونه که از نامشان پیدا است. این بازی‌ها برای تمام سنین ساخته شده است، اما باید بدانید که برد گیم‌هایی که بیش از اندازه دشوار هستند، برای کودکان مناسب نخواهند بود. دلیل آن هم این است که کودکان معمولا از عهده بررسی و نحوه بازی این برد گیم‌ها بر نمی‌آیند.
برای نمونه بازی‌هایی هستند که شما در آن نقش کارآگاه را دارید و باید به حل معما و اتمام یک پرونده بپردازید. ضمن این که بازی‌هایی برای پیش بینی برخی از مسائل به وجود آمده است که بسیار معمایی و پیچیده هستند و برای افراد باهوش ساخته شده‌اند. پس در صورتی که به موضوعات جنایی و هوش علاقه دارید، این بازی‌ها را هرگز از دست ندهید.

بازی های استراتژیک
بازی‌های استراتژیک نیز این اواخر توانست طرفداران زیادی پیدا کند. البته بود و نبودهایی در این بازی‌ها وجود دارد که نباید این موضوع را فراموش کرد. مثلا بخش داستانی در بسیاری از برد گیم‌ها و مخصوصا مورد قبلی گفته شد. این در حالی است که این بخش در بازی‌های استراتژیک به ندرت مشاهده می‌شود؛ چرا که هدف این برد گیم‌ها چیز دیگری است.
از برجسته‌ترین این بازی‌ها باید به شطرنج اشاره داشت. البته همان طور که می‌دانید، شطرنج از مدت‌ها قبل طرفداران خاص خود را داشته است، اما امروزه عده بیشتری از آن استقبال می‌کنند. برد گیم‌های دیگری هم در این موضوع ساخته می‌شوند که تعدادشان هر ساله افزایش پیدا می‌کند.

بازی های اروپایی
این بازی سال‌ها قبل در اروپا و به خصوص آلمان تولید شدند و دلیل نامگذاری‌شان را هم باید همین موضوع به شمار آورد. در واقع این تمهیداتی بوده است که سازندگان برای استفاده کنندگان اروپایی در نظر گرفتند. بعدها این بازی‌ها به دلیل استقبال خوبی که از آن‌ها صورت گرفت، به دیگر کشورها و حتی ایران هم آمد و محبوبیت آن دو چندان شد.
بازی‌های اروپایی قوانین و مقررات خاص خود را دارند و خود از چند مدل و بخش تشکیل می‌شوند. شاید نتوان توضیح دقیقی در مورد هر یک از آن‌ها داد. دلیل آن هم این است که هر یک قوانین به خصوصی دارند. البته هرگز نباید در این مورد نگران باشید؛ چرا که قوانین هر یک از آن‌ها در بسته بندی برد گیم‌ها نوشته شده است.

بازی های آموزشی
در بالا ذکر شد که آموزش می‌تواند مزیت فوق العاده در استفاده از برد گیم‌ها باشد. با وجود این که تمام برد گیم‌ها می‌تواند به افزایش هوش ما بپردازند، اما برای این منظور دسته بندی جداگانه‌ای قرار داده شده است و نام آن را بازی‌های آموزشی گذاشته‌اند.
با انجام این بازی‌ها، هدف اصلی افراد آموزش و یادگیری خواهد بود. بازی‌های زیادی در این خصوص به وجود آمده‌اند که اکثرا هم برای کودکان هستند. پس اگر کودکی دارید و می‌خواهید نسبت به افزایش هوش و تقویت حافظه او اقدام کنید، حالا وقتش فرا رسیده است. همچنین این بازی‌ها می‌توانند مورد مناسبی برای هدیه دادن به کودکان باشد. البته باید بدانید که این بازی‌ها بعضا می‌توانند برای سنین بالاتر نیز مناسب باشند.

بازی های جاسوسی
بازی‌های جاسوسی یکی از هیجان‌انگیزترین و جذاب‌ترین برد گیم‌ها را تشکیل می‌دهند که این دسته از بازی‌ها نیز می‌توانند به دسته‌های مختلفی تقسیم شوند. این دسته از برد گیم‌ها در گذشته تنوع زیادی نداشتند، اما امروزه عده زیادی از آن لذت می‌برند و می‌توانند مقادیر فراوانی از آن‌ها را در بازار پیدا کنند.
این برد گیم‌ها شباهت فراوانی به بازی‌های مافیایی دارند و بدیهی است که افراد زیادی با آن ارتباط برقرار کنند. معمولا در چنین برد گیم‌هایی، نقش‌های گوناگونی هم دیده می‌شود و و افراد با انتخاب آن‌ها و یا برگزیده شدن به صورت شانسی می‌توانند بازی را آغاز کنند. با گذشت زمان، آن‌ها باید ماموریت‌های خود را به صورت مخفیانه انجام داده و به هدف خود برسند.

بازی های جنگی
شما در جریان این دسته از برد گیم‌ها می‌توانید یک جنگ تمام عیار را شروع کرده و از تجربه آن لذت ببرید. البته این بازی‌ها را بعضا در دسته برد گیم‌های استراتژی نیز قرار می‌دهند، اما باید بدانید که تفاوت‌هایی میان این دو مشاهده می‌شود که باعث تفکیک آن‌ها شده است.
شما در این برد گیم‌ها باید استراتژی‌های خاصی را برای پیروز شدن در نظر داشته باشید. سپس با کمک تاس یا موارد دیگر، کار خود را پیش می‌برید؛ تا جایی که به صورت کامل در نبرد خود به پیروزی برسید. هر یک از شرکت کنندگان در این مسابقات می‌توانند نقش یک نفر یا گروهی را به عهده گرفته و با استفاده از امکاناتی که در اختیارشان قرار دارد، از عهده جنگ بر بیایند. این بازی‌ها نیز هر یک برای سنین مختلف در نظر گرفته شده است.

بازی های نقش آفرینی
بازی‌های نقش آفرینی را هم باید دسته دیگری از این بازی‌ها به شمار آورد. شرکت کنندگان معمولا در چنین بازی‌هایی اختیار عمل فراوان دارند و می‌توانند آزادانه فکر کرده و ماموریت‌ها را آن طور که در نظر دارند، پیش ببرند. در میانه‌های راه، آن‌ها باید تصمیمات گوناگونی هم بگیرند و بعضا در میان دوراهی‌هایی هم گیر می‌کنند.
در نهایت فردی در این خصوص موفق می‌شود که بتواند مسیر خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد. برای شروع این بازی، قادر هستید تا کاراکتر دلخواه خود را انتخاب کرده و در نهایت آیتم‌ها و سلاح‌هایی را هم برای او در نظر داشته باشید. سپس نیاز دارید که مسیر خود را آغاز کنید. در این زمینه باید توجه داشته باشید که از همان ابتدا بهترین مسیرها و تصمیم‌ها را بگزینید تا مشکلی در ادامه برایتان رخ ندهد.
جالب است بدانید که برای ساخت برد گیم‌های نقش آفرینی از بازی‌های ویدیویی با همین سبک الهام گرفته شده است. در واقع بعد از موفقیت این دسته از بازی‌های ویدیویی در سال‌های اخیر، سازندگان به این نتیجه رسیدند که می‌توانند این سبک را بر روی بر گیم‌ها نیز پیاده کنند تا شاهد تحولی عظیم در این عرصه باشیم. خوشبختانه همین اتفاق نیز رخ داد و امروزه برد گیم‌های نقش آفرینی به وسیله افراد زیادی استفاده می‌شود.
البته همان طور که در بالا هم ذکر شد، بازی‌هایی با موضوعات و ژانرهای دیگر هم به وجود آمده است که به دلیل اهمیت کمتر نسبت به موارد گفته شده، آن‌ها را ذکر نکردیم. موضوعاتی که خدمت شما عرض شد، از برترین و محبوب‌ترین برد گیم‌ها هستند که می‌توانید آن‌ها را در منزل داشته باشید.

بهترین بازی های برد گیم

   • شطرنج (Chess)
    بی شک وقتی اسم برد گیم‌ها می‌آید، افراد از همان ابتدا به یاد شطرنج می‌افتند. قدمت این بازی را باید مربوطبه سال‌ها قبل دانست. البته در ادامه تغییراتی هم در قوانین این بازی به وجود آمد که آن هم کاملا ضروری بود. این بازی به حدی برای افراد جذاب است که آن را به یک رشته ورزشی نیز تبدیل کرده‌اند و افراد از هر کشوری، هر ساله برای مسابقات در آن حاضر می‌شوند.
    شطرنج را باید در دسته بازی‌ها استراتژی قرار داد که توسط دو نفر انجام می‌گیرد. مطمئنا شما نیز اطلاعات زیادی در مورد این بازی دارید. هر یک از مهره‌ها در این بازی نقشی دارند و شیوه حرکتشان نیز با دیگری متفاوت است. اصلی‌ترین مهره هر فرد را باید شاه اعلام کرد که در صورت آسیب رسیدن به آن، این فرد بازنده اعلام خواهد شد.
    در واقع شما باید تمهیداتی را در نظر بگیرید که در جریان آن، از دیگر مهره‌ها برای نباختن و محافظت از شاه شطرنج بهره ببرید. اینروزها مشتقات این بازی نیز ساخته می‌شود و برخی از سازندگان هستند که تغییراتی را در آن اعمال می‌کنند که در نهایت بازی خاص خود را داشته باشند. برای نمونه می‌توان به شطرنج سه نفره یا حتی بالاتر از آن اشاره داشت. با این حال، مطمنا شما هم موافق هستید که هیچ چیز به جذابیت‌ شطرنج دو نفره نخواهد بود.

chesss

  • بازی Through the Age: A new Story of Civilization (در میان عصر: داستان جدید تمدن)
   این هم یک بازی جدذاب دیگر است که روایت جذابی را هم با خود به همراه دارد. ساعت‌ها می‌توان پای این بازی نشست و از تجربه آن لذت برد. البته باید در نظر داشته باشید که برای تجربه این بازی باید حوصله و صبر زیادی به خرج دهید. در غیر این صورت، باید قید خرید و استفاده از آن را بزنید.
   هر یک از شرکت کنندگان در این بازی باید نقش یک تمدن را به عهده داشته باشد. حال شما باید بتوانید از عهده ماموریت‌هایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، به خوبی بر بیایید. در واقع چنان چه فرد مسئولیت پذیری باشید، به سادگی می‌توانید در این مسابقه پیروز شوید. هدف این است که تمدن شما از دیگر تمدن‌ها و شرکت کنندگان بهتر و بیشتر رونق بگیرد.
   شما باید تمدن خود را از هر جنبه‌ای رشد دهید تا در نهایت به بهترین تبدیل شوید. البته همه چیز به همین آسانی‌ها هم نیست و موانعی سر راه شما قرار خواهد گرفت. شما گاهی اوقات نیاز دارید تا بازی را از ابتدا شروع کنید و مجددا به بهتر کردن تمدن خود بپردازید. ضمن این که در این برد گیم می‌توانید از برخی از کارت‌ها نیز بهره ببرید.
   برخی از این کارت‌ها کاملا به نفع شما خواهد بود و می‌توانید به وسیله آن‌ها، چندین پله رشد داشته باشید. این در حالی است که برخی دیگر از این کارت‌ها چندان جالب نیستند و آثاری منفی برایتان به ارمغان خواهند آورد. این بخش از بازی کاملا شانسی است، اما برای دیگر قسمت‌ها باید از هوش خود استفاده کنید.
   این طور که در مورد قوانین این بازی نوشته شده است، متوجه شده‌ایم که برای دو الی چهار نفر طراحی شده است. بنابراین اگر در یک مهمانی، این تعداد افراد را دارید، می‌توانید تجربه‌ای دلنشین را رقم بزنید.

through-the-ages-a-new-story-of-civilization

  • بازی Castles of Burgundy (قلعه های برگاندی)
   با یک بازی داستانی دیگر سر و کار داریم که آن هم در جهان و حتی کشور خودمان طرفدارانی دارد. این بازی داستان قرون وسطی در کشور فرانسه را روایت می‌کند و در آن باید هدایت برخی از شاهزادگان آن زمان را به عهده داشته باشید. در جعبه این برد گیم، سه تاس مشاهده می‌شود که گاهی باید از هر سه تای آن به منظور پیشبرد اهداف خود استفاده نمایید.
   شما به عنوان یکی از این شاهزادگان، وظیفه دارید تا سرزمینی تحت عنوان برگاندی را برپا کرده و قلعه‌هایی را در آن به وجود آورید. ضمن این که نیاز دارید تا تمدن‌هایی را در آن ساخته و امکانات و خدمات لازم را به مردم ارائه دهید. شما به وسیله برخی از کارت‌ها نیز می‌توانید امتیازاتی را به دست آورید و یا این که مجازات شوید.
   بازی قلعه‌های برگاندی نیز به وسیله دو الی چهار نفر برگزار می‌شود. این طور که آمار می‌گوید، این بازی بیشتر از یک ساعت زمان خواهد برد، اما کاملا ارزشش را خواهد داشت. در صورتی که عاشق داستان‌ها و بازی‌هایی هستید که در آن باید به رشد و رونق یک مکان فکر کنید، این برد گیم برایتان ساخته شده است.

Castles of Burgundy

  • بازی Stratego (استراتگو)
   اگر از عاشقان بازی‌های مهره‌ای مانند شطرنج هستید، استراتگو برای شما ساخته شده است. این بازی درست مانند برد گیم گفته شده به وسیله دو نفر انجام می‌شود. به هر یک از شرکت کنندگان در این بازی چهل مهره و موارد دیگری نظیر پرچم، بمب و مهره‌های خنثی کننده داده می‌شود و باید به بهترین شکل از آن‌ها استفاده نماید.
   در هر زمان از بازی، مهره‌هایی که نسبت به دیگر مهره‌ها کم ارزش‌تر است، باید از زمین بازی خارج شود. در این بین بازیکنی برنده می‌شود که بتواند مهره پرچم دار را از زمین حریف بیرون کند. البته قوانین دیگری هم در این زمینه وجود دارد که می‌توانید آن را در جعبه این برد گیم مشاهده نمایید. با این حال و همان طور که شاید خودتان هم حدس زده باشید، این بازی از لحاظ قوانین هم بسیار به شطرنج شبیه است.

Stratego

  • بازی Terra Mystica (ترا میستیکا)
   این بازی نیز به شیوه داستانی ساخته شده است که اتفاقا روایت زیبایی را هم در این خصوص شاهد هستیم. در زمین این بازی می‌توان چهارده انسان را مشاهده کرد که هر یک از شرایط آب و هوایی مختلف آمده‌اند. موضوع این بازی نیز استراتژی است. با این که گفته شد عناوین استراتژی معمولا داستان ندارند، اما این مورد را باید جزو استثناها در نظر داشت.
   این طور که سازنده بازی Terra Mystica می‌گوید، هیچ شانسی در این بازی به چشم نمی‌خورد و همه چیز براساس تفکرات و هوش بازی‌بازان ادامه پیدا می‌کند. بسیاری از افراد هستند که این بازی را مونوپلی مقایسه می‌کنند که البته تفاوت‌هایی هم میان این دو مشاهده می‌شود.
   شما در این بازی باید سازه‌های گوناگون را به وجود آورده و همچنین قابلیت ارتقای آن‌ها را خواهید داشت. در میانه‌های راه نیز به منابع مختلف دسترسی دارید و می‌توانید به دلخواه یا اجبار از هر یک از آن‌ها استفاده نمایید. بدیهی است که این منابع می‌توانند سهم به سزایی در ارتقای کار شما داشته باشند.
   برای تجربه این بازی به دو الی پنج فرد نیاز خواهد بود. ضمن این که این مسابقه در حدود دو ساعت زمان می‌برد و باید حواستان به این موضوع هم باشد. Terra Mystica با گذر زمان آن قدر محبوبیت کسب کرد که نسخه‌ای از آن برای گوشی‌های هوشمند نیز به وجود آمد. این نسخه نیز در نوع خود به وفور دانلود شد. البته برخی از بازی‌های فوق نیز بر روی گوشی‌های هوشمند و یا رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند.

Terra Mystica

خدمات سایت لک لک
برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

معرفی اپلیکیشن های رایگان و پولی کیف پول دیجیتال رمز ارز

توسط | خرید از سایت های خارجی | بدون نظر

سرمایه گذاری از زمان قدیم تا به حال وجود داشته است و افراد به دنبال این موضوع بودند تا بتوانند پول خود را بیشتر کنند. ضمن این که برخی از افراد تمایل دارند تا ارزش پول خود را حفظ نمایند. امروزه سرمایه گذاران مختلفی هم هستند که هر یک از این بازار اهداف متفاوتی را دنبال می‌کنند.
222

عده‌ای از آن‌ها بازارهای سرمایه گذاری را صرفا به عنوان شغل دوم یا سوم خود می‌دانند و وقت زیادی را برای یاد گرفتن آن صرف نمی‌کنند. در مقابل افراد هم هستند که سرمایه گذاری را به عنوان شغل نخست خود انتخاب کرده‌اند. آن‌ها همواره در حال یادگیری و آموزش دیدن مباحث گوناگون هستند تا بتوانند پیشرفت فراوانی را در این خصوص شاهد باشند.
همان طور که در جریان هستید، این روزها بازارهای مختلفی هم به وجود آمده است. افراد برای سرمایه گذاری و با توجه به سلیقه‌ای که دارند، می‌توانند در یک یا حتی چند تا از این بازارها مشغول به کار شده و به افزایش سرمایه خود بپردازند. یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین این بازارها را باید ارزهای دیجیتال به شمار آورد که بی شک فرصت‌های فراوانی را برای سرمایه گذاری در اختیار مردم قرار می‌دهد.

مزایای بازار ارزهای دیجیتال
این بازار از همان ابتدا توانست هواداران زیادی پیدا کند. با این حال، رفته رفته عده بیشتری از آن شنیدند و جذب آن هم شدند. اکنون این بازار در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و این طور که به نظر می‌رسد، در اینده تعداد سرمایه گذاران چند برابر خواهد شد.
دلایل مختلفی هم برای محبوبیت بالای ارزهای دیجیتال گزارش شده است. برای نمونه می‌توان به پشتیبانی بسیار خوب سازندگان هر یک از ارزها از آن‌ها اشاره داشت. روزانه این دسته از افراد تمهیداتی را در نظر می‌گیرند تا بتوانند ارزهای خود را در جایگاه مناسبی قرار دهند. ضمن این که تنوع این ارزها نیز بسیار زیاد است.
به طور معمول، هر چند روز یک بار ارزهای تازه‌ای به این بازار معرفی می‌شود؛ ارزهایی که بعضا می‌توانند فرصت‌های فوق‌العاده‌ای را برای شروع معاملات در دسترس قرار دهند. اهداف مختلفی هم در پشت این ارزها قرار دارد که افراد می‌توانند از برخی از امکانات نهایت بهره را ببرند.
همچنین نباید فراموش کنید که نوسانات در این بازار از دیگر بازارهای سرمایه گذاری بیشتر است. این شاید در نگاه اول نکته‌ای منفی در نظر گرفته شود، اما در مجموع می‌تواند افراد را با سرمایه بیشتری هم مواجه کند. تمام این‌ها به همراه موارد دیگر را باید از مزیت‌های این بازار به شمار آورد.

در این مقاله چه می خوانیم؟
تا به حال مطالب زیادی را در مورد این بازار در دسترس قرار داده بودیم که می‌توانید سری به آن‌ها بزنید. قصد ما این است که مطالب خود را در این زمینه افزایش دهیم تا سبب جلب رضایت شما عزیزان شود. شاید بدانید که اولین گام برای ورود به این بازار، نصب یک کیف پول مطمئن و خوب است؛ کیف پولی که توسط بسیاری از افراد استفاده می‌شود و هیچ گونه مشکل و باگی هم در آن به چشم نمی‌خورد.
در همین راستا، امروز قصد داریم تا در مورد کیف پول‌های برتر موجود در بازار ارزهای دیجیتال با هم صحبت داشته باشیم. در ابتدا باید ببینیم که کیف پول اصلا چیست و چه انواعی دارد. بعد از آن، نوبت به معرفی هر یک از این کیف‌ها خواهد رسید. بنابراین در صورتی که به دنبال ورود به این بازار هستید، و یا می‌خواهید کیف پول خود را تغییر دهید، تا انتها همراهمان باشید.

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟
کیف پول را باید نرم افزاری به حساب آورد که اطلاعات و داده‌های خصوصی و عمومی مربوط به بلاکچین در آن مشاهده می‌شود. این اطلاعات به منظور ارسال و دریافت کردن برخی از داده‌های دیگر که مربوط به ارزهای دیجیتال هستند، به بلاکچین استفاده می‌شود. بنابراین در صورتی که نیاز داشته باشید تا نسبت به معامله کردن بیت کوین و یا هر ارز دیجیتالی دیگری اقدام نمایید، باید کیف پول ارزهای دیجیتال را در اختیار داشته باشید.
در بالا هم گفته شد که کیف پول‌ها خود از انواعی ساخته شده‌اند که هر کدام خصوصیات خاص خود را دارند. برخی از این کیف پول‌ها به صورت نرم افزار برای رایانه‌های شخصی به وجود آمده‌اند. این بدان معنا است که افراد برای در اختیار داشتن آن‌ها باید رایانه شخصی داشته باشند.
ضمن این که کیف پول‌هایی تحت وب نیز تشکیل شده‌اند. به بیان دیگر، برای دسترسی به این کیف پول‌ها کافی است تا جست و جویی در اینترنت و مرورگر خود داشته باشید. بعد از آن و با وارد کردن اطلاعات قبلی خود می‌توانید به کیفتان هم دسترسی داشته باشید. واضح است که این کیف‌ها هم برای رایانه‌های شخصی و هم گوشی‌های هوشمند در دسترس هستند.
در نهایت هم اپلیکیشن‌هایی را داریم که بر روی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارند. چنین برنامه‌هایی برای سیستم عامل‌های اندروید و ios ساخته شده‌اند و البته باید بدانید که تمام کیف پول‌ها چنین قابلیتی را در خود ندارند. کیف پول‌های گفته شده از لحاظ امکانات، تفاوت چندانی با هم ندارند. پس شما هر طور که راحت هستید، می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.
البته انواع دیگری هم در این خصوص به چشم می‌خورد که باید به برخی دستگاه‌ها به عنوان کیف پول و موارد این چنینی اشاره داشت. ضمن این که از برخی از تفاوت‌های کیف پول‌ها باید به پشتیبانی از برخی از ارزها توسط آن‌ها اشاره داشت.

چطور با کیف پول کار کنیم؟
واقعیت این است که پیچیدگی‌های فراوانی در مورد استفاده از کیف پول‌ها وجود دارد. این پیچیدگی‌ها بعضا باعث می‌شوند تا افراد دیگر تمایلی برای ورود به معاملات نداشته باشند. در این خصوص باید بدانید که هیچ کدام از ارزهای دیجیتال به صورت فیزیکی در این کیف‌ها نگهداری نمی‌شوند و صرفا به صورت دیجیتال هستند.
با توجه به گوناگونی این ارزها در کیف پول‌ها، افراد قادر هستند تا مقدار ارز خود را بررسی نمایند. ارسال پول یا دریافت آن نیز برای افراد مقدور خواهد بود. در کل ماموریت‌های فراوانی را می‌توان در این کیف پول‌ها انجام داد و به نتیجه رسید. زمانی که یک فرد بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری را برای شما ارسال می‌کند، مالکیت آن را به صورت تمام و کمال به شما خواهد داد. از آن پس، شما می‌توانید به وسیله این ارزها وارد معامله شوید.
برای ارسال پول یا دریافت آن از کیف پول به صرافی یا برعکس، نیاز است که از آدرس‌هایی مجازی استفاده کنید. در زمان انجام این کار، آدرسی برای شما فرستاده می‌شود و باید آن را در جایی وارد کنید. سپس نوبت به ورود به معاملات و بعد هم خروج از آن خواهد رسید.
حال که با این موضوع آشنا شدیم و دانستیم که کیف پول چیست، وقت آن می‌رسد که سراغ معرفی برخی از کیف پول‌های معتبر و مشهور برویم. توجه داشته باشید که برخی از این کیف پول‌ها به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. در مقابل، کیف پول‌هایی هم به صورت پولی دیده می‌شوند که در این جا به همه آن‌ها اشاره خواهیم داشت.

 • اتمیک (Atomic)
  در ابتدا با یکی از برترین کیف پول‌ها آغاز می‌کنیم و قصد داریم تا در مورد آن، مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. جالب است بدانید که کیف پول اتمیک بیشتر از 300 نوع کوین و توکن را پشتیبانی می‌کند. تمام این توکن‌ها نیز مبتنی بر بلاکچین هستند و می‌توان از برخی از مزایای آن‌ها برخوردار شد.
  سازندگان این کیف پول برای ساخت آن از قابلیت و فناوری‌ای تحت عنوان اتمیک سواپس استفاده کرده‌اند. به وسیله این قابلیت، بسیاری از واسطه‌ها برای انجام معاملات حذف می‌شوند که از آن‌ها باید به صرافی‌های آنلاین نیز اشاره داشت. در واقع تمام تمرکز سازندگان بر روی ارزهای دیجیتال بوده است تا بتوانند رضایت سرمایه گذاران را بیش از پیش جلب کنند.
  به همین ترتیب، شما قادر خواهید بود تا معاملاتی با سرعت و کیفیت بالاتر را برای خود رقم بزنید. از برترین مزایای این کیف پول باید به پایین بودن کارمزد آن اشاره داشت. متاسفانه امروزه بسیاری از کیف پول‌ها، کارمزد فراوانی را هم از مردم دریافت می‌کنند. این در حالی است که چنین اتفاقی در اتمیک رخ نمی‌دهد.
 • الکتروم (Electrum)
  الکتروم نیز کیف پول مهم دیگری به شمار می‌آید که نباید از آن به راحتی غافل شد. مهم‌ترین مزیت این کیف پول این است که امنیتی فوق العاده دارد و تمام استفاده کنندگان نیز به این موضوع واقف هستند. در واقع با استفاده از این کیف پول، از تمام خطرات و تهدیدهای افراد سودجو به دور خواهید بود.
  این طور که آمار و ارقام می‌گوید، الکتروم به عنوان امن‌ترین کیف پول جهان شناخته شده است. البته این به انتخاب سرمایه گذاران و طی برخی از نظرسنجی‌ها بوده است. ظاهر این کیف پول نیز بسیار ساده است و صرفا از چند بخش تشکیل شده است. این در حالی است که شاید برخی از کیف پول‌های دیگر برای استفاده پیچیده به نظر برسند و افراد از بهره بردن از آن‌ها صرف نظر کنند.
  در همین راستا، افراد مبتدی و کسانی که تازه می‌خواهند در این بازار سرمایه گذاری کنند، قادر به استفاده از الکتروم نیز خواهند بود. البته این بدان معنا نیست که افراد حرفه‌ای به دنبال کیف پول‌های دیگر هستند و از این کیف پول استقبال نمی‌کنند. الکتروم برای هر فردی می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد.
  کارمزد معاملات بر روی این کیف پول نیز تا حد زیادی کم است و مشکلی از این بابت وجود ندارد. این کیف پول به صورت متن باز در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته است. ضمن این که این کیف پول بر روی سیستم عامل اندروید در دسترس قرار دارد و به جز آن، در برخی از پلتفرم‌های دیگر نیز مشاهده می‌شود.
 • اکزادوس (Exodus)
  اکزودوس یا اگزودوس را هم باید کیف پول مهم دیگری به حساب آورد که بیشتر بر روی سیستم عامل اندروید به چشم می‌خورد. خوشبختانه دست کاربران اندرویدی برای استفاده از کیف پول‌ها کاملا باز است و می‌توانند از انواع متفاوتی از آن‌ها استفاده نمایند. اکزادوس را هم باید نمونه‌ای از کیف پول‌های برجسته برشمرد.
  حتی این کیف پول می‌تواند به لجر شما نیز وصل شود تا بتوانید کارهای بیشتری را انجام دهید. این طور که به نظر می‌رسد، سازندگان این کیف پول برنامه‌هایی برای آینده دارند تا بتوانند شمار سرمایه گذاران خود را افزایش دهند. یکی از این برنامه‌ها می‌تواند افزایش پشتیبانی از پلتفرم‌ها باشد.
  خود این کیف پول، صرافی دارد و این باعث شده است تا بتوان خدمات فراوانی را در آن مشاهده نمود. سازندگان برای پشتیبانی نیز چند نفر را استخدام کرده‌اند که تیم قدرتمندی را هم تشکیل داده است. این تیم به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد بود. در صورتی که مشکلی هم در کار سرمایه گذاری برای شما رخ داده باشد، می‌توانید از این افراد کمک بگیرید.
  این گونه که سرمایه گذاران می‌گویند، طراحی این کیف پول نیز در نوع خود عالی است. تنها کافی است که مقایسه‌ای میان این کیف پول و موارد دیگر داشته باشید تا به این موضوع پی ببرید.
  البته همه چیز به نکات مثبت این کیف پول ختم نمی‌شود و موارد منفی نیز در این زمینه به چشم می‌خورد. برای نمونه می‌توان به عدم امکان تایید هویت 2 مرحله‌ای اشاره داشت. این خود می‌توانست امنیت این برنامه را افزایش دهد، در صورتی که دیگر کیف پول‌ها معمولا چنین قابلیتی را در خود ندارند. این قابلیت شاید در اینده‌ای نه چندان دور در این کیف پول مشاهده شود.
  امضا کردن نیز از دیگر خصوصیات کیف پول‌های برتر دانسته می‌شود که متاسفانه در اکزادوس دیده نمی‌شود. این امید وجود دارد که آپدیت‌هایی در آینده برای این کیف پول در دسترس قرار گیرد. در نهایت هم از دیگر معایب این برنامه باید به کارمزد بالا در صرافی داخلی آن هم به نسبت دیگر کیف پول‌های مطرح اشاره داشت. با این حال، این کیف پول نیز در نوع خود می‌تواند انتخابی جذاب برای افراد باشد.
 • تراست (Trust)
  اکنون به کیف پول تراست می‌رسیم که به عقیده بسیاری از کاربران، بهترین کیف پول برای ارزهای دیجیتال است. البته شاید دلیل آن را بتوان رابط کاربری آسان و نبود هیچ گونه پیچیدگی به شمار آورد. حتی افراد برای ثبت نام نیز مشکل خاصی ندارند و در عرض چند ثانیه می‌توانند به خواسته خود دست پیدا کنند.
  این کیف پول برای صرافی بایننس ساخته شده است و امکانات نسبتا خوبی هم در خود دارد. چند ارز دیجیتال فوق العاده در این کیف پول پشتیبانی می‌شود و می‌توانید وارد معاملات مربوط به آن‌ها شوید. البته شما به وسیله این کیف پول می‌توانید به دیگر صرافی‌ها نیز وصل شوید و کار خود را انجام دهید.
  از مزیت‌های جالب این کیف پول باید به پشتیبانی از وب نسل 3 اشاره داشت. همین پشتیبانی، خدمات زیادی را به کاربران ارائه داده است. همان طورکه گفته شد، این کیف پول متعلق به صرافی بایننس است و این افتخاری برای این صرافی محسوب می‌شود. برای نصب این کیف پول نیز احتیاجی به سرورهای خارجی نخواهید داشت و به سادگی هر چه تمام‌تر قادر به انجامش هستید.
  شاید تنها عیب این برنامه را بتوان امنیت نسبتا پایین آن به شمار آورد. به این دلیل که رمز و تاییدهای زیادی در این برنامه از شما خواسته نمی‌شود، شاید آن را بتوان در ردیف کیف پول‌هایی قرار داد که امنیت نسبتا پایینی در خود دارند. با این حال، استفاده کنندگان این برنامه اعتقاد فراوانی بر روی آن دارند و با آن به خواسته‌های خود در این مسیر رسیده‌اند.
 • بلاکچین (BlockChain)
  بلاکچین جدا از این که بستر خوبی برای انجام معاملات در بازار ارزهای دیجیتال است، به نوعی یک کیف پول مهم نیز به شمار می‌رود. این برنامه با بیت کوین کار می‌کند و ویژگی‌ها و مزایای فراوانی هم در آن مشاهده می‌شود. تبدیل ارز به یکدیگر، دریافت و پرداخت معاملات با استفاده از بیت کوین، احراز هویت و تاییدهایی نشان از امنیت بالا، پشتیبانی از زبان‌های گوناگون برای افزایش سرمایه گذاران و پشتیبانی از کیو آر کد را هم باید از دیگر قابلیت‌ها و مزیت‌های این برنامه دانست.
  البته امکانات این برنامه به همین جا ختم نمی‌شود و موارد دیگری هم در این خصوص وجود دارد. برای نمونه باید به رایگان بودن این کیف پول اشاره کرد که به ساده‌ترین شکل ممکن بر روی بسیاری از پلتفرم‌های محبوب هم قابل نصب خواهد بود.
 • کوبو (Cobo)
  در نهایت باید به کوبو اشاره داشته باشیم که آن هم از خصوصیات خاصی ساخته شده است. برای نمونه، این برنامه از چند زبان زنده دنیا پشتیبانی دارد تا افراد بیشتری بتوانند به آن جذب شوند. این نرم افزار قادر است تا ارزهای زیادی را هم پشتیبانی کند. تیم سازنده برای تولید این برنامه از بسیاری از قابلیت‌ها و فناوری‌های روز دنیا استفاده کرده‌اند تا مشکل را به حداقل رسانده باشند.
  با این وجود، نواقص و باگ‌هایی در این برنامه مشاهده می‌شود که چندان هم بزرگ نیستند. اکثر سرمایه گذاران نیز ترجیحشان این است که از این مشکلات چشم پوشی کرده و صرفا تمرکزشان را بر روی نقاط مثبت این برنامه قرار دهند.

خدمات سایت لک لک
برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

اصول شیک‌پوشی برای آقایان و خانم‌ها

توسط | لباس، کیف و کفش | بدون نظر

داشتن ظاهری زیبا و جذاب برای بسیاری از خانم‌ها و آقایان یک دغدغه محسوب می‌شود. ایجاد این ظاهر زیبا با رعایت کردن اصول اولیه شیک‌پوشی امکان‌پذیر است. هر فردی برای دستیابی به بهترین ظاهر و پوشش می‌تواند سبک منحصر به خودش را داشته باشد. برای مثال بسیاری از افراد با خرید لباس‌های گران‌قیمت از برندهای بسیار مشهور سعی می‌کنند همواره ظاهری بسیار زیبا و جذاب داشته باشند.
بسیاری از این برندها برای طراحی لباس‌های خود از دانش طراحان حرفه‌ای استفاده می‌کنند همین امر باعث شده لباس‌های برند بسیار شیک‌تر و خوش دوخت تر باشند. برخی از افراد نیز دوست دارند با گشت‌وگذار در فروشگاه‌های مختلف لباس‌های ارزان‌تری را تهیه کنند که البته بسیاری از این لباس‌ها نیز در عین ارزان‌قیمت بودن بسیار شیک و جذاب هستند.
یکی از مهم‌ترین اصول در شیک‌پوشی مردان و زنان داشتن علم هماهنگ کردن لباس‌های مختلف با یکدیگر است. شاید در نزدیکان شما افرادی وجود داشته باشند که بسیار خوش‌پوش بوده و همیشه دارای ظاهری جذاب هستند. این افراد همواره و در همه‌جا بسیار خوش‌پوش‌تر و جذاب‌تر از بقیه ظاهر می‌شود. نکته مهم در این افراد تنها رعایت کردن برخی از اصول لباس پوشیدن است. در اینجا تلاش شده برخی از مهم‌ترین نکاتی که برای دستیابی به این هدف می‌تواند به شما کمک کند جمع‌آوری شود.
1

پیراهنتان را متناسب با اندام خود انتخاب کنید
تناسب پیراهن با فرم بدن بسیار مهم است. یک لباس زیبا در تن یک فرد لاغر ممکن است برای فرد دیگری با اندام چاق اصلاً مناسب نباشد. همین امر می‌تواند برعکس باشد. حتماً تا کنون بسیاری از افراد چاق و خوش‌پوش را دیده‌اید. پس چاقی نمی‌تواند دلیلی بر انتخاب غلط لباس باشد. تنها لازم است به دنبال لباس‌هایی متناسب با اندام خود باشید.
همچنین افراد لاغراندام نیز می‌توانند با جستجو در اینترنت مدل‌های متناسب با اندام خود را پیدا کنند. پوشیدن لباس مناسب می‌تواند مشکلات ظاهری شما را از دید بقیه پنهان کند. اگر هم دارای اندامی زیبا هستید بازهم لازم است به لباس خود دقت کنید. شما می‌توانید با پوشیدن لباس‌هایی که اندامتان را متناسب نشان می‌دهند جذاب‌تر باشید.

یک کمد لباس همه‌کاره ایجاد کنید
کمد لباستان را به‌گونه‌ای پر کنید که برای هر شرایط احتمالی یک‌دست لباس مناسب داشته باشید. به طور مثال همواره ممکن است به شما پیشنهاد شود تا در یک میهمانی شام حاضر شوید. اگر از قبل لباسی مناسب با این میهمانی در کمد خود داشته باشید به دردسر نمی‌افتید و یا مجبور نمی‌شوید با یک تیشرت و شلوار ساده در این میهمانی حضور پیدا کنید.
همچنین موقعیت‌های متفاوتی از قبیل مراسم ترحیم، مراسم عروسی، تولد و یا یک دورهمی غیرمترقبه ممکن است برای هر فردی پیش بیاید. پس لازم است از خرید لباس‌های تکراری و دارای یک سبک بپرهیزید و تلاش کنید در هر بار خرید، یکی از لباس‌های موردنیاز برای حضور در هر یک از این موارد را تهیه کنید.

سبک لباس
لازم نیست همواره از یک سبک پیروی کنید. افرادی که همیشه با یک سبک لباس در مجامع حضور پیدا می‌کنند بسیار خسته‌کننده و تکراری خواهند بود.
از سبک‌های مختلف برای زیبایی درپوشش خود استفاده کنید. به‌این‌ترتیب که هر بار در میهمانی و یا دورهمی حاضر می‌شوید با سبک پوشش جدید خود، بدرخشید.
سبک‌ها در لباس پوشیدن نیز مانند دیگر موارد بسیار متنوع هستند. بسیاری از افراد و به‌ویژه جوانان و نوجوانان دوست دارند با تیپ‌های اسپرت در همه‌جا ظاهر شوند. این تکرار در سبک می‌تواند به‌زودی خسته‌کننده شود و از جذابیت ظاهر شما بکاهد.
برای تنوع در انتخاب لباس می‌توانید از مثال زیر الهام بگیرید.
یک دختر نوجوان می‌تواند در میهمانی‌های خودمانی و دورهمی‌های خانوادگی سبک اسپورت را انتخاب کند. همچنین برای حضور در جمع دوستان می‌تواند سبک فانتزی و دخترانه را با رنگ‌های ملایم و زیبا انتخاب کند.
2

لوازم جانبی را کاهش دهید
لوازم جانبی و یا اکسسوری لباس برای ایجاد جذابیت درپوشش بسیار لازم است. بدون اضافه‌کردن این اکسسوری‌ها نمی‌توانید ظاهری جذاب و زیبا داشته باشید.
درعین‌حال استفاده زیاد و بی‌رویه این اکسسوری‌ها نیز می‌تواند ظاهرتان را تحت شعاع قرار داده و شما را مانند یک فروشنده زیورآلات جلوه دهد.
پس در انتخاب این لوازم جانبی زیاده‌روی نکنید. استفاده از ساعت مچی زیبا و خاص برای آقایان بسیار بااهمیت است. یک گردنبند ظریف و زیبا نیز می‌تواند برای خانم‌ها بسیار جذاب باشد.
همچنین انتخاب لوازم جانبی برای لباس به سبک لباس و پوشش شما نیز بستگی دارد. اکسسوری انتخاب کنید که با سبک پوشش شما کاملاً هماهنگ بوده و به‌گونه‌ای مکمل پوشش شما باشد.

استایل فردی خود را با لباس خود بیان کنید و از آن لذت ببرید
بسیاری از افراد دوست دارند با استفاده از سبکی خاص در لباس پوشیدن خود به‌نوعی احساسات و عواطف درونی خود را بیان کنند. این کار معمولاً در میان هنرمندان بسیار متداول است.
بیان احساسات ظریف دخترانه با پوشیدن لباس‌های صورتی را در بسیاری از دختران جوان می‌توان مشاهده کرد.
3

وسایل بزرگ را در رنگ‌های خنثی و وسایل کوچک را رنگارنگ نگه دارید
یکی دیگر از نکات مهم در لباس پوشیدن، انتخاب رنگ مناسب با اندازه لباس است. از رنگ‌های بسیار تند و در اصلاح جیغ برای لباس‌های بزرگ استفاده نکنید. درصورتی‌که به استفاده از این رنگ‌ها درپوشش خود علاقه‌مند هستید بهتر است این رنگ‌ها را در اندازه‌های کوچک‌تر مانند استفاده به‌عنوان رنگ کیف و یا کفش و.. به کار ببرید.

در لباس پوشیدن به علایق خود اهمیت دهید.
لباس‌ها و اکسسوری‌هایی که فرد می‌پوشد باید به‌عنوان واسطه‌ای برای احساس درونی فرد عمل کند؛ بنابراین، مهم است که قاطع باشید و احساس کنید دوست دارید چه چیزی را بپوشید. این کار لباس پوشیدن را برای شما سرگرم‌کننده می‌کند.

به‌طورکلی قوانینی وجود دارد که در صورت رعایت آنها بسیار خوش‌پوش و جالب‌تر خواهید بود. این قوانین عبارت‌اند از:

 • رنگ‌ها
  اکثر لباس‌های شما باید از رنگ‌های خنثی (سفید، خاکستری، سرمه‌ای، مشکی) تشکیل شده باشد، سپس رنگ‌های دیگر را می‌توانید اضافه کنید.
  این یک تمرین خوب است که وسایل بزرگ‌تر در کمد لباس خود را ساده و وسایل کوچک‌تر را رنگارنگ نگه دارید. با این روش یک ترکیب عالی و جذاب را خواهید داشت که به‌سادگی با هم هماهنگ می‌شوند.

4

 • لباس پوشیدن برای فصل
  لازم است در ماه‌های سرد سال از پارچه‌های سنگین‌تر و حجیم‌تر مانند پشم استفاده کنید، درحالی‌که در ماه‌های گرم‌تر می‌توانید از پارچه‌های سبک‌تر مانند کتان درپوشش خود به کار ببرید.
  برخی از اقلام فقط در ماه‌های سرد استفاده می‌شوند درحالی‌که برخی دیگر فقط در ماه‌های گرم بر تن افراد دیده می‌شود. به این نکات دقت داشته باشید و هر لباسی را در موقع خاص خودش استفاده کنید.
  ماه‌های سردتر سال به رنگ‌های تیره‌تر نیاز دارند که به‌عنوان سایه نیز شناخته می‌شوند، درحالی‌که در ماه‌های گرم‌تر لازم است از رنگ‌های روشن‌تر استفاده شود.
 • تناسب بدن
  شکل بدن شما نقش بسیار کوچکی در زیبایی ظاهری شما دارد. این لباس شماست که بیشترین تأثیر را بر ظاهر کلی شما می‌گذارد. لباس در این زمینه بسیار قدرتمند است. هدف این است که بدن متناسب به نظر برسد.
  از پوشیدن شلوار و پیراهن همرنگ خودداری کنید. وجود سایه‌های مختلف از رنگ‌های متنوع می‌تواند بسیار خوب و جذاب باشد، اما بالا و پایین باید با یکدیگر متضاد باشند به این معنا که در انتخاب رنگ برای پیراهن و شلوار اصول انتخاب رنگ متضاد را به کار ببرید.
  تفاوت جوراب با رنگ کفش باعث جلب‌توجه پاها و کوتاه‌تر به نظر رسیدن پاها می‌شود، درحالی‌که جوراب‌ها و شلوارهای همرنگ تأثیر معکوس در بلندتر نشان‌دادن پاهای شما خواهند داشت.
  برای کوتاه‌کردن بصری پاها از شلوارهایی با قد متوسط تا پایین استفاده کنید. از خطوط عمودی موجود در موارد زیر خودداری کنید: شلوارهای کرک‌دار، شلوارهای پلیسه دار، شلوارهایی با جیب‌های عمودی و کت و شلوارهای نواری.
  از یقه‌های V و یقه‌های کراپ خودداری کنید زیرا این مدل‌ها گردن شما را بلندتر نشان می‌دهند، اگر گردن کشیده‌ای ندارید می‌توانید از این مدل‌ها در لباس خود استفاده کنید.
  آستین‌کوتاه دشمن مردان غیر عضلانی است. اگر بدنی عضلانی ندارید از پوشیدن این پیراهن‌ها اجتناب کنید زیرا بازوان شما را لاغرتر نشان می‌دهند.
 • متناسب با موقعیت لباس بپوشید
  پوشیدن کت‌وشلوار برای رفتن به پیک‌نیک سبب خوش‌پوش شدن فرد نمی‌شود. هر لباسی را باید متناسب با زمان و مکان استفاده از آن انتخاب کنید.
  تغییر لباس برای مناسبت‌های مختلف یک عنصر مهم در لباس پوشیدن است. هیچ لباسی ذاتاً بد و یا خوب نیست همه چیز به استفاده به جا از آن لباس بستگی دارد.
 • انتخاب سبک لباس
  برای انتخاب و خرید یک لباس جدید با سبکی متفاوت عجولانه عمل نکنید. ابتدا نگاهی به کمد لباس خود بیندازید و ببینید چه چیز باعث شده که لباس‌های کنونی خود را نپسندید.
  پیداکردن علت مشکل می‌تواند به شما در تهیه لباس‌های جدیدتان کمک کند. به‌این‌ترتیب شما میدانید که چه چیزی را می‌خواهید و چه چیزی را نمی‌خواهید.
  به‌عنوان‌مثال: شاید احساس می‌کنید که لباس شما چیزی را که دوست دارید در مورد خودتان بیان کنید بیان نمی‌کند، یا شاید برای هماهنگ کردن رنگ‌ها و اقلام مختلف در کمد لباس خود مشکل دارید. یا شاید شما لباستان را دوست دارید، اما دوست دارید چیزی «اضافی» داشته باشید تا کمی شیک‌تر به نظر برسد.
  اگر می‌خواهید استایل روزانه خود را تقویت کنید، بسیار مهم است که سبک‌ها و رنگ‌های مختلف را امتحان کنید. چگونه می‌توانید بفهمید که چیزی برای شما خوب به نظر می‌رسد، درحالی‌که آن را امتحان نمی‌کنید.
  پس مدل‌هایی را که در باره آنها تردید دارید بپوشید و امتحان کنید. در این کار می‌توانید از یکی از دوستان صمیمی خود کمک بگیرد و نظر او را در مورد لباس جدید بپرسید.
 • تبعیت تنها از یک سبک
  بسیاری از خانم‌ها و آقایان فکر می‌کنند که برای شیک، اصیل یا متمایز بودن باید به یک سبک خاص پایبند باشند. این در حالی است که شما می‌توانید بیش از یک سبک داشته باشید و همچنان شیک و زیبا باشید.
  فکر خود را باز کنید و خودتان را در یک چهارچوب تکراری قرار ندهید. از سبک‌ها و طرح‌های مختلف استفاده کنید. تنوع در انتخاب لباس نیز می‌تواند به‌گونه‌ای خوش‌پوشی به‌حساب بیاید.
 • جلوگیری از یکنواختی درپوشش
  برای جلوگیری از یکنواختی، لوازم جانبی و اکسسوری‌های لباس می‌توانند بسیار عالی عمل کنند.
  در میان کمد و جعبه‌های خود، به دنبال گردنبندهای زیبا، دستبندهای بزرگ و ساعتی خیره‌کننده باشید. این لوازم می‌توانند جلوه‌ای خاص و بسیار شیک به لباس‌های ساده شما ببخشند.
 • به دنبال راه‌های ارزان‌قیمت برای شیک‌تر شدن هستید
  روی چیزهای کوچکی تمرکز کنید که تفاوت بزرگی ایجاد می‌کنند، مثلاً استفاده از یک رژ لب پررنگ یا یک جفت کفش پاشنه بلند برای هماهنگ کردن با شلوار جین می‌تواند شما را بسیار خاص و جذاب نشان دهد.
  درباره تئوری رنگ‌ها و هماهنگی رنگ‌ها بیشتر بیاموزید و در مورد راه‌هایی برای هماهنگ کردن بیشتر لباس‌های متفاوت با یکدیگر تحقیق کنید.
 • خلاقیت بیشتر در لباس‌هایتان
  یک «تم» برای هفته خود انتخاب کنید و سعی کنید به آن پایبند باشید. سعی کنید در تمام طول هفته از این تم استفاده کنید و بسیار خاص و شیک باشید. می‌توانید از اکسسوری‌های مناسب با این تم هفتگی‌تان نیز استفاده کنید.
 • به لباس پوشیدن افراد مشهور و هنرمندان دقت کنید
  همیشه هنرمندان و افراد مشهور و یا به عبارتی سلبریتی‌ها از مدل‌ها و سبک‌های متفاوت و خاصی تبعیت می‌کنند. آنها همیشه زیبا و جذاب هستند زیرا یک طراح لباس حرفه‌ای را در کنار خود دارند.
  شما می‌توانید مدل خوش‌پوشی خود را از میان یکی از هنرمندان و یا بازیگران محبوبتان الگوبرداری کنید.

اصول کلی برای خوش‌پوشی در مردان
خوش‌پوشی در مردان نیز می‌تواند با رعایت نکاتی ساده به دست بیاید. شما با رعایت این نکات به‌گونه‌ای ظاهر می‌شوید که گویی از اول خوش‌تیپ به دنیا آمده‌اید.

4

  • کت‌وشلوار را خوب بپوشید
   کلید زیبا به نظر رسیدن کت‌وشلوار تناسب است. اگر قصد خرید کت‌وشلوار را دارید، روی تناسب شانه‌ها تمرکز کنید. در انتخاب و پوشیدن کت‌وشلوار برای دورهمی‌های دسته‌جمعی زمان بیشتری بگذارید.
   زیرا بقیه افراد نیز تلاش می‌کنند کت‌وشلواری زیبا و خاص تهیه کنند پس دقت کنید کت‌وشلواری مناسب و جذاب خریداری کنید.
   مدل کت‌وشلوار کلاسیک بهترین و کاربردی‌ترین مدل در میان انواع کت و شلوارها است. مدل‌های تیره، دو دکمه با جزئیات نسبتاً متوسط می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.
  • روی یک ساعت سرمایه‌گذاری کنید
   ساعت مانند یک اثر هنری است. این اکسسوری‌های زیبا به پوشش شما اصالت و جذابیت خاصی خواهد داد. پس هر میزان برای این گزینه پول بپردازید می‌توانید جذابیت کار را بالاتر ببرید.
   مدل‌های اسپرت زیبا و کاربردی با هر لباسی مطابقت دارند. توجه داشته باشید که یک ساعت باید برای شما مناسب باشد. باید با آن احساس راحتی داشته باشد و از نظر اندازه و عمق نسبت به مچ دست شما نیز مناسب باشد معمولاً اندازه ۴۰ میلی‌متر اندازه طلایی برای ساعت‌ها در نظر گرفته می‌شود. ساعت مچی مونو فور و یا monofore watch میتواند گزینه مناسبی باشد.
  • از رنگ‌های متنوع دوری نکنید
   در انتخاب لباس برای مکان‌های مختلف از رنگ‌های مختلف استفاده کنید. بیشتر مردان از انتخاب لباس‌هایی با رنگ‌های شاد و مختلف می‌هراسند.
   آنها دوست دارند بیشتر لباس‌های خود را از طیف رنگ‌هایی چون خاکستری، سفید و یا سورمه‌ای انتخاب کنند.
   برند لباس مردانه لوکس ایتالیایی لوکا فالونی و یا Luca Faloni را نگاه کنید.
  •  شلوار جین
   بدون شک شلوارهای جین یکی از پرطرف‌دارترین و جذاب‌ترین نوع پوشش برای تمامی افراد در سنین مختلف است.
   شلوارهای جین که در پایین باریک و از بالا اندکی پهن‌تر هستند گزینه‌ای کاملاً راحت و شیک برای استفاده روزمره شما هستند. این شلوارها با یک جفت کتانی یک ظاهر شیک و جذاب را به فرد می‌دهند.
   این بهترین مدل لباس پوشیدن در تمام طول سال است. بسیاری از افراد جین‌های تیره را می‌پسندند. این شلوارهای محبوب باگذشت زمان از فرم نمی‌افتند و جذاب‌تر نیز خواهند شد.
   شلوارهای جین زیبا از برند یک روز مارس و یا Jeans a March day مشهور هستند.

6

 •  مراقب ظاهر خود باشید
  از چوب‌لباسی‌های چوبی برای پیراهن و از آویزهای مناسب برای مرتب کردن کفش‌ها استفاده کنید.
  کت‌وشلوار خود را مرتب به خشک‌شویی برده و اتو کنید. لباس‌هایتان را مرتب بشویید و بهتر است آن‌ها را خشک نکنید زیرا خشک‌کن‌ها به لباس آسیب وارد می‌کنند.
  کفش‌هایتان را مرتب جلا بدهید یک نکته: تنها کت چرمی شما نیست که باید از آن مراقبت کنید و مدام آن را واکس بزنید، همین امر در مورد کتی که هر روز می‌پوشید نیز صدق می‌کند.
  یک برنامه نظافتی ساده، اما منظم، برای خودتان طرح‌ریزی کنید، موهای خود را مرتب برس بزنید و ناخن‌های خود را کوتاه کنید. این نکات نیز می‌تواند جذابیت شما را دوچندان کند.
 • به لوازم جانبی توجه کنید
  لوازم جانبی مانند کراوات‌ها و دستمال‌های مربعی جیبی به لباس‌های کلاسیک هویت می‌بخشند، اما مراقب نحوه استفاده از آنها باشید و با انتخابی درست آنها را مکملی برای لباس خود قرار دهید.
  بهترین کار این است که با انتخاب آنها به‌صورت یک رنگ و یا دورنگ، آنها را با لباسی که می‌پوشید هماهنگ کنید.
 • عینک
  عینک نیز می‌تواند بر روی ظاهر شما تأثیر زیادی بگذارد. استفاده از فریم‌های متناسب با صورت می‌تواند چهره شما را جذاب‌تر کند. همچنین استفاده از عینک آفتابی متناسب با حالت چهره نیز بسیار بااهمیت است.
 • کت‌وشلواری مناسب با مجالس و میهمانی‌های مهم خریداری کنید و هرگز اجاره نکنید
  مناسبت‌ها و میهمانی‌ها ممکن است تنها چند بار در سال برای افراد پیش بیایند، اما بااین‌وجود بهتر است از قبل چیزی برای چنین روزی داشته باشید.
  حتی اگر قرار است در سال یک‌بار این کت‌وشلوار را بر تن کنید، خرید آن اسراف نیست و حتماً این کار را انجام دهید. هر میزان برای این کت‌وشلوار هزینه کنید مهم نیست ولی داشتن یک کت‌وشلوار شیک و کلاسیک می‌تواند جلوه‌ای خاص و درخشان به شما دهد.
 • پیراهن
  انتخاب پیراهن نیز می‌تواند در خوش‌پوشی شما بسیار مؤثر باشد. پیراهنی را انتخاب کنید که کاملاً اندازه و به رنگ‌بندی لباس‌های شما هماهنگ باشد. همچنین خرید یک پیراهن گران‌قیمت از برندهای مطرح می‌تواند جلوه‌ای زیباتر را به پوشش شما بدهد.
  برند L’Estrange (استرنج( در این زمینه مشهور است.

5

اصولی برای خانم‌ها
برای خرید و انتخاب لباس ابتدا تصمیم بگیرید که می‌خواهید بر کدام ویژگی‌های خود تأکید کنید. می‌توانید از لباس‌هایتان به‌گونه‌ای استفاده کنید که برخی از ویژگی‌های ظاهری‌تان را برجسته‌تر و یا مخفی کنید.

  • الگوها
   لباس‌های با خطوط عمودی معمولاً بدن را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهند. به همین ترتیب، راه‌راه‌های افقی اغلب بدن را چاق‌تر و پهن‌تر نشان می‌دهد.
   الگوهای روشن با رنگ‌های شاد توجه افراد را به قسمتی از بدن که این رنگ در آن استفاده شده جلب می‌کنند؛ بنابراین اگر می‌خواهید بالاتنه خود را برجسته‌تر نشان دهید می‌توانید از این الگوها استفاده کنید. رنگ‌های تیره در لباس‌ها نیز می‌توانند بخشی از بدن را کوچک‌تر و ظریف‌تر نشان دهند.
   در مورد تیپ بدنی خود به‌صورت آنلاین تحقیق کنید تا مدل‌هایی را پیدا کنید که به نظر شما می‌تواند بدن شما را زیباتر نشان می‌دهند.
   وقتی به بدن خود در آینه نگاه می‌کنید، در مورد آنچه می‌بینید با خود صادق باشید. به‌عنوان‌مثال، اگر شانه‌های باریک و باسن پهن‌تری دارید، به شکل گلابی هستید. سپس، در اینترنت جستجو کنید و به دنبال لباسی باشید که به شما کمک کند بهترین ویژگی‌های خود را برجسته کنید و زیبا و برازنده‌تر به نظر برسید.

7

 • اندازه‌های دقیق خود را یادداشت کنید
  اندازه‌های خود را بدانید چه در حال خرید از فروشگاه‌های آنلاین لباس هستید و یا آن‌ها را به خیاط سفارش می‌دهید بهتر است نسبت‌های دقیق خود را همیشه با خود داشته باشید. از یک متر استفاده کنید و اعداد دقیق را یادداشت کنید. در اینجا اندازه‌گیری‌هایی وجود دارد که با کمک آنها می‌توانید سایز مناسب خود را به دست بیاورید:
  دور سر برای اندازه کلاه.
  بالای بازو برای آستین.
  یقه که درپوشش مردانه اهمیت بیشتری دارد.
  پهن‌ترین قسمت سینه.
  دور کمر طبیعی
  دور باسن برای لباس زنانه.
  فاصله کشاله ران تا پایین مچ پا است.
 • برای سایز فعلی خود خرید کنید
  مطمئن شوید که لباس شما مناسب است. تناسب لباس با بدن شما مهم‌ترین بخش انتخاب لباس خوب است. به‌طورکلی، لباسی که بسیار زیبا به نظر می‌آید، اما سبکی خلاف میل شما دارد، بهتر از لباسی است که با بدن شما هیچ‌گونه تناسبی نداشته و شکل بدن شما را برجسته‌تر می‌کند.
  لباس مناسب باید راحت باشد و مانع حرکت راحت در شما نشود و درعین‌حال خیلی گشاد یا شلخته هم نباشد. اگر قصد کاهش وزن دارید، لباس‌هایی را که فکر می‌کنید ظرف چند ماه به سایز آن‌ها دست می‌یابید را خریداری نکنید.
  در عوض، خریدهای خود را تا زمانی که تغییرات عمده‌ای ایجاد نکردید، متوقف کنید. لباسی را بخرید که به نظر شما عالی است.
  لباسی که قصد خرید آن را دارید و در حال حاضر برایتان تنگ است، اما شما فکر می‌کنید چند ماه دیگر اندازه شما خواهد شد، خرید آن ایده خوبی نیست.
  برای سایز فعلی خود خرید کنید، نه آن چیزی که فکر می‌کنید روزی به آن دست میابید. شما نمی‌خواهید پول خود را برای لباس‌هایی که ممکن است هرگز نپوشید هدر دهید.
  اگر پیراهن و یا ژاکتی را که انتخاب کرده‌اید را نمی‌توانید تا انتها دکمه‌هایش را ببندید. یک سایز بالاتر آن را انتخاب کنید. همچنین اگر لباسی را که امتحان می‌کنید بسیار گشاد بوده و در آن غرق می‌شوید نیز نمی‌تواند گزینه مناسبی باشد.
 • مدل لباس از پشت
  بررسی کنید لباس از پشت چگونه به نظر می‌رسد. این مرحله برای یافتن لباس‌های جذاب بسیار مهم است. یک لباس یا کت‌وشلوار می‌تواند از جلو کاملاً مناسب باشد اما از پشت وحشتناک به نظر برسد و اصلاً برای شما مناسب نباشد. در این مرحله می‌توانید از یکی از دوستان و یا اعضای خانواده‌تان بخواهید تا لباس را از پشت بررسی کند و معایب آن را به شما اطلاع دهد.
  همیشه از روند مد پیروی نکنید. تمامی مدهایی که به بازار می‌آیند با استایل همه افراد مطابقت ندارند. پس بهتر است مدلی را انتخاب کنید که به فرم بدن شما مطابقت داشته باشد. در صورت علاقه به مد نیز می‌توانید رنگ سال را در لباستان به کار ببرید.

8

الگوبرداری از پوشش اطرافیان
برای خوش‌پوش بودن لازم نیست که همیشه مطابق مد باشید و یا از بازیگران و افراد مشهور تبعیت کنید.
به‌عنوان‌مثال، اگر می‌خواهید برای محل کار لباس تهیه کنید، به نحوه لباس پوشیدن افراد توجه کنید. لازم نیست آنها را کپی کنید، اما توجه به چند عنصر کلیدی در سبک آنها می‌تواند ویژگی‌های زیادی به لباس اداری شما بیفزاید و شما را بسیار متمایزتر از سایر افراد نشان دهد.

کلام آخر
تمامی نکاتی که در بالا ذکر شد می‌تواند به هر چه خوش‌پوش شدن خانم‌ها و آقایان کمک کند. اما در نهایت این شمایید که تصمیم می‌گیرید که چگونه لباس بپوشید.
زمانی که لباسی را انتخاب می‌کنید فارغ از تمامی مدها و رنگ‌ها تنها به دنبال احساس خود باشد. ببینید با کدام طرح و رنگ احساس بهتری دارید و خوشحال‌ترید.
داشتن اعتمادبه‌نفس بالا و همچنین اخلاق نیکو می‌تواند شما را بسیار جذاب و دوست‌داشتنی کند. چه‌بسا بسیاری از افراد با خرج کردن هزاران تومان برای خرید بهترین لباس‌ها از مشهورترین برندها اصلاً دوست‌داشتنی و جذاب نیستند.
اما افرادی دیگر نیز وجود دارند که با ظاهری بسیار ساده بسیار جذاب و دوست‌داشتنی هستند زیرا بسیار صمیمی و خوش‌برخورد هستند.

نکات پایانی

 • به‌صورت خود توجه کنید
  ابروها و صورت خود را مرتب اصلاح کنید و نگذارید صورتتان آشفته و شلخته به نظر برسد. حتی اگر علاقه‌ای به آرایش صورت ندارید هرگز صورت خود را با ابروهای شلخته و موهای زائد رها نکنید. در غیر این صورت شما فردی افسرده و نامرتب به نظر خواهید رسید.
 • نظافت شخصی خود را رعایت کنید
  همواره خود را تمیز و مرتب نگاه دارید. درصورتی‌که بهترین برندهای بازار را بر تن کنید اما نظافت و تمیزی خود را حفظ نکنید اصلاً خوش‌پوش نخواهید بود. مرتب دوش بگیرید و از انواع محصولات دئودورانت برای جلوگیری از تعریق زیاد استفاده کنید.
  مرتب مسواک بزنید تا همواره لبخندی زیبا بر چهره داشته باشید. شانه کردن موهایتان را نیز فراموش نکنید.
 • استفاده از عطرهای خوش‌بو
  خوش‌بو بودن یکی از مهم‌ترین نکات در جذابیت و خوش‌پوشی است. این نکته را نیز رعایت کنید و همواره از عطرهای مناسب خود (مردانه و یا زنانه) استفاده کنید.
 • مرتب بودن
  قبل از بیرون رفتن از خانه جلوی آینه به ایستید و به خود نگاه کنید. لباس‌هایتان را مرتب کنید و موهایتان را شانه بزنید. هیچ‌چیز بدتر از یک کت کج‌وکوله بر روی شانه‌ها و یا موهای شلخته و به‌هم‌ریخته نیست.

خدمات سایت لک لک
برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.