موضوعات بایگانی: خرید از سایت های خارجی

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

تجهیزات صنعتی اندازه‌گیری فلو

توسط | تجهیزات الکترونیک و لوازم جانبی, خرید از سایت های خارجی | بدون نظر

همان‌طور که می‌دانید در محیط‌های صنعتی، توجه به ایمنی و کنترل فرایندها ضرورت دارد. از طرف دیگر باید به کیفیت محصولات و راندمان تولید و مدیریت هزینه‌ها نیز توجه شود. لذا استفاده از تجهیزات خاص ضرورت دارد. از جمله این ابزارها می‌توان به تجهیزات صنعتی اندازه‌گیری فلو و یا جریان و سنجش دبی سیالات و همچنین گازها اشاره کرد.

از طریق استفاده از این تجهیزات به اهداف مورد نظرمان در زمینه ایمنی و کنترل فرایندها، کیفیت محصولات و …. دست پیدا می‌کنیم. به‌ طور کلی به ابزارهایی که به‌ منظور اندازه‌گیری و سنجش نرخ دبی در انواع سیالات و گازها مورد استفاده قرار می‌گیرند، فلومتر گفته می‌شود.
در این مقاله قصد داریم به ارائه مطالبی در زمینه به این نوع از تجهیزات اندازه‌گیری در صنایع مختلف بپردازیم و برخی از انواع این محصولات را معرفی کنیم.

انواع فلومترهای صنعتی

فلومترها و یا دبی سنج‌های صنعتی، انواع مختلفی دارند. بنابراین شما می‌توانید بر اساس شرایط فرایند و محیط پیرامون خود و با در نظر گرفتن ساختار فیزیکی و شیمیایی مایعات و…، نوع مناسب این تجهیزات را برای اندازه‌گیری انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.
از جمله انواع این تجهیزات، می‌توان به فلومترهای الکترومغناطیسی، اولتراسونیک، فلومترهای فشار تفاضلی، کوریولیس، فلومتر ورتکس و …. اشاره کرد. در ادامه به شرح مختصر این نوع از ابزارهای سنجش و اندازه‌گیری خواهیم پرداخت.

فلومتر الکترومغناطیسی Magnetic flow meter

در حالت معمول برای این‌ که دبی مایعات با خاصیت هدایت الکتریکی را اندازه‌گیری نمایند، از این نوع تجهیزات استفاده می‌کنند. از جمله این مایعات، می‌توان به آب آشامیدنی و یا فاضلاب اشاره کرد و یا اسیدها و مواد قلیایی را نام برد. بنابراین می‌توان گفت بیشترین موارد مصرف این نوع از ابزارهای اندازه‌گیری، در مدیریت آب و صنایع غذایی است.

فلومتر اولتراسونیک Ultrasonic flow meter

در بسیاری از موارد برای این‌ که بتوانند به اندازه‌گیری دبی حجمی گازها و یا مایعات دست بزنند، از امواج اولتراسونیک بهره‌برداری می‌نمایند. در فلومترهای نوع اولتراسونیک، به توجه به مواردی از قبیل هدایت الکتریکی نیازی ندارید و یا لازم نیست فشار مایعات، دمای آن‌ها و یا ویسکوزیته را نیز در نظر بگیرید. اما این دستگاه‌های اندازه‌گیری، دقت بسیار کمتری دارند.

فلومتر فشار تفاضلی Differential pressure flow meter

در حال‌ حاضر در صنایع مختلف، از روش‌های متنوعی برای اندازه‌گیری جریان و دبی سیالات استفاده می‌کنند. یکی از پرمصرف‌ترین این راهکارها، اندازه‌گیری دبی مایعات از طریق محاسبه افت فشار به‌ وجود آمده در مقطع لوله است. از این ابزارهای سنجش می‌توانید برای اندازه‌گیری طیف وسیعی از مایعات و یا گازها و بخار استفاده کنید.

فلومتر کوریولیس Coriolis flow meter

این نوع از تجهیزات صنعتی اندازه‌گیری فلو و یا جریان، این امکان را دارند که دبی تمامی سیالات مورد نظر شما را اندازه بگیرند. برای نمونه با استفاده از آن‌ها می‌توانید به سنجش دبی نفت خام اقدام کنید و یا دبی پاک کننده‌های شیمیایی را مورد ارزیابی دقیق خود قرار دهید.
از این ابزارها به‌ منظور سنجش و اندازه‌گیری دبی روغن‌های گیاهی و… نیز اقدام می‌کنند. در واقع این تجهیزات صنعتی، از این امکان برخوردار شده‌اند که به‌ صورت هم‌زمان، هم چگالی را تحت کنترل و ارزیابی قرار دهند و هم به سنجش دبی جرمی دست بزنند و لذا راهکاری بسیار پیشرفته و مؤثر برای فرایندهای مختلف صنعتی هستند.
این تجهیزات، کارآیی بسیار مناسبی داشته و از دقت بسیار بالایی نیز برخوردار شده‌اند. این ابزارهای صنعتی اندازه‌گیری از دو لوله به‌ وجود آمده‌اند. لوله‌هایی که با استفاده از یک محرک، به نوسان درمی‌آیند. وقتی جریان سیال از داخل این لوله‌ها عبور می‌کند، نوعی حرکت پیچشی هم ایجاد می‌گردد و لذا سنسورهای به‌ کار رفته در این ابزارها می‌توانند تغییرات نوسان را به‌ عنوان نوعی اختلاف فاز ثبت نمایند.
اختلاف فاز در این سیستم‌ها، نسبتی کاملاً مستقیم با دبی جرم سیال مورد نظر دارد. از طرف دیگر با استفاده از فرکانسی که در لوله اندازه‌گیری به وجود می‌آید، می‌توان به سنجش چگالی سیالات نیز دست زد.

فلومتر ورتکس Vortex flow meter

از این تجهیزات صنعتی اندازه‌گیری فلو، در صنایع مختلفی استفاده می‌کنند تا دبی حجم مایعات و گازها و بخارها را مورد محاسبه قرار دهند. در ساختار این سیستم‌های سنجش دبی حجم، از لوله استفاده‌ شده و موانعی نیز در آن به‌ کار رفته است. بنابراین در شرایطی که سرعت سیالات از یک میزان خاص، بیشتر شود، در بخش پایینی مانع، نوعی گردابه شکل می‌گیرد.
با جدا شدن این گردابه‌ها، فشاری که بر روی سطح مانع، وجود دارد و میان مقادیر مثبت و منفی است، دچار نوساناتی می‌شود. پس‌ از آن، سنسورهای سیستم وارد عمل می‌شوند. این حسگرها می‌توانند تمامی انواع نوسانات ایجاد شده در فشار را تشخیص دهند و پس‌ از آن یک سیگنال خروجی ارسال کنند. با استفاده از این سیگنال، می‌توان دبی حجمی سیال را مورد محاسبه و ارزیابی قرار داد.

فلومتر حرارتی Thermal flow meter

در ساختار این دسته از تجهیزات صنعتی اندازه‌گیری فلو، از یک المان حرارتی استفاده‌ شده که بر روی جداره لوله نصب شده‌ است. این المان حرارتی، به انتشار حرارت در داخل لوله کمک می‌کند. جنس لوله، نوع، سرعت حرکت سیال و… سرعت انتشار حرارتی را تعیین می‌کند.
با قرار دادن سنسورهای حرارتی مناسب در محیط‌های ویژه لوله، می‌توانید به تعقیب الگوی انتشار دست زده و سپس فلوی سیال مورد نظر خود را اندازه‌گیری کنید.
این نوع از تجهیزات صنعتی اندازه‌گیری فلو به نصب ابزارهای مکانیکی و ویژه برای عبور سیالات مختلف نیازی ندارند. اما با این‌ حال به پارامترهای محیطی و نوع سیال وابستگی زیادی دارند.

فلومتر نوری و یا لیزری Optical flow meter

این نوع از ابزارهای اندازه‌گیری فلو، ساختار مخصوص به خود را دارند. این ابزارها از دو فرستنده پرتوهای لیزر به‌ وجود آمده و شامل دو آشکارساز پرتو نیز هستند. با عبور ذرات معلق، آشکارساز اولی وارد عمل شده و عبور این ذره را تشخیص می‌دهد. پس‌ از آن آشکارساز دوم دست‌ به‌ کار شده و به تشخیص عبور دست می‌زند.
اختلاف زمانی‌ که میان این دو تشخیص، به وجود می‌آید در حقیقت نشان دهنده سرعتی است که حرکت سیال از آن برخوردار شده‌ است. این مدت زمان را مورد محاسبه قرار می‌دهند تا سرعت فلو را ارزیابی کنند.

فلومتر توربینی Turbine flow meter

از دیگر انواع تجهیزات صنعتی اندازه‌گیری فلو و یا جریان و دبی سیال، می‌توان به فلومترهای توربینی اشاره کرد. این ابزارها از یک توربین و چند پره به‌ وجود آمده‌اند. هر بار که جریان سیال، توربین را به چرخش درمی‌آورد پالس‌هایی ایجاد خواهند شد و لذا می‌توان مقدار جریان را از طریق تعداد پالس ایجاد شده مورد محاسبه و بررسی قرار داد.
خدمات سایت لک لک
برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

تجهیزات آزمایشگاهی خاک و بتن

توسط | خرید از سایت های خارجی, سایت های جامع و کلی | بدون نظر

تجهیزات آزمایشگاهی خاک و بتن به این منظور طراحی شده‌اند که به انجام تحقیقات برای توسعه زیرساخت‌ها کمک کنند و زیرساخت‌ها را با دوام‌تر و مقرون‌ به‌ صرفه‌تر سازند و پایداری آن‌ها را نیز افزایش دهند. در این مقاله قصد داریم به معرفی تجهیزات آزمایشگاهی خاک و بتن بپردازیم. این مقاله در ۲ بخش تنظیم شده‌ است. در بخش اول، تجهیزات آزمایشگاهی بتن را معرفی خواهیم نمود و در بخش دوم به معرفی تجهیزات آزمایشگاهی خاک خواهیم پرداخت.

تجهیزات آزمایشگاهی بتن concrete laboratory equipment

دستگاه جک بتن‌ شکن concrete breaker Jack

این دستگاه این قابلیت را دارد که میزان مقاومت فشاری بتن را اندازه بگیرد. این کار با استفاده از نمونه‌های مکعبی و استوانه‌ای بتن انجام خواهد شد. به‌ نحوی که این نمونه‌ها درون دستگاه جک بتن‌ شکن قرار می‌گیرند.
پس‌ از آن دستگاه می‌تواند فشاری به نمونه بتن وارد آورده و این فشار را تا زمان از هم‌ گسیخته شدن آن ادامه دهد. پس‌ از این‌که اولین ترک با اعمال فشار ایجاد شد، مقاومت بتن در برابر نیروی وارد شده مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

جک خمشی تیر بتنی concrete beam bending Jack

اگر قصد داشته باشند از طریق انجام روش‌هایی غیر مستقیم به بررسی مقاومت کششی بتن دست بزنند، از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. این دستگاه از نظر ساختار با جک بتن‌ شکن مشابه است. چراکه هر دو سیستم از ساختاری، هیدرولیک بهره برده‌اند. این سیستم به‌ منظور اندازه‌گیری مقاومت تیرهای بتنی ساده با بارگذاری نقطه‌ای در مرکز طراحی شده‌ است.

دستگاه تعیین درصد تراکم بتن concrete density determination device

ضریب تراکم بتن، به نسبت چگالی واقعی بتن به چگالی بتنی که متراکم شده، اشاره دارد. این امکان وجود دارد که بتوانند میزان تراکم بتن را با استفاده از دستگاه تعیین درصد تراکم، مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند. این دستگاه از دو مخروط به‌ وجود آمده که به‌ منظور تخلیه مورد استفاده قرار می‌گیرند.
همچنین از یک ظرف استوانه‌ای شکل تشکیل شده و قیف‌هایی دارد که از دریچه تخلیه برخوردار شده‌اند تا بتوانند با سرعتی بالا بتن را به قیف واقع در بخش پایینی دستگاه انتقال دهند.

دستگاه تعیین درصد هوای بتن concrete air determination device

یکی دیگر از تجهیزات آزمایشگاهی بتن، دستگاه تعیین درصد هوای بتن است. همان‌طور که می‌دانید در مواقعی که قصد دارند به ترکیب مواد بتن دست بزنند، ممکن است آب‌ و هوا به‌ صورت ناخواسته به بتن وارد شوند و مقداری حباب در بتن حبس گردد.
میزان نفوذپذیری بتن ارتباطی کاملاً مستقیم با میزان هوای حبس شده و وارد شده در آن، دارد و به فضاهای خالی نیز ارتباط پیدا می‌کند. برای این‌ که بتوانند مقدار حباب هوای بتن تازه را ارزیابی نمایند، از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند.

دستگاه نفوذناپذیری آب در بتن water impermeability device in concrete

همان‌طور که می‌دانید اگر آب در بتن نفوذ کند، امکان آسیب زدن به آن وجود دارد. برای نمونه ممکن است آب درون بتن یخ بزند. همچنین می‌تواند موجب شود که میلگردها دچار آسیب‌هایی از قبیل زنگ زدگی شوند. پس نفوذ آب، عاملی مخرب در بتن به شمار می‌رود.
برای‌ اینکه بتوانند میزان عمق و نفوذ آب در بتن در مدت زمانی مشخص با فشاری معین بر روی نمونه‌های بتن را اندازه بگیرند، از این دستگاه استفاده می‌کنند.
در این مواقع نمونه‌های بتن فراهم شده را درون این دستگاه قرار داده و سپس این متریال‌ها را تحت فشار مشخص قرار می‌دهند. پس‌ از آن می‌توانند میزان آسیب وارد شده به بتون را با استفاده از سیلندر مدرج دستگاه اندازه بگیرند.

میز ویبره بتن concrete vibrating table

این دستگاه، همان‌طور که از نامش نیز مشخص شده، به‌ منظور ایجاد لرزش و یا ویبره در درون قالب‌های بتن طراحی و تولید شده‌ است. از طریق استفاده از این دستگاه می‌توانید به متراکم کردن مواد درون قالب دست بزنید و این مواد و متریال‌ها را همگن کنید.
همچنین می‌توانند با استفاده از این تجهیزات آزمایشگاهی بتن، فاصله میان مواد را از بین ببرند و آن‌ها را فشرده‌تر سازند. از طریق ایجاد ارتعاش و یا لرزش‌های این دستگاه حباب‌هایی که در بتن وجود دارند، کاهش پیدا کرده و سطحی کاملاً یکنواخت به وجود می‌آید.
از طرف دیگر این میز کمک می‌کند تا تراکم در بتن و مواد آن به وجود آید و ویژگی‌ها و کیفیت‌های آن افزایش پیدا کند. با استفاده از این سیستم می‌توانند ترک‌هایی که در بتن به‌ وجود آمده را کاهش دهند.
این تجهیزات در حال حاضر در ابعاد مختلفی طراحی می‌شوند و تنظیمات آن‌ها نیز با یکدیگر دارای اختلافاتی است.

تجهیزات آزمایشگاهی خاک soil laboratory equipment

دستگاه برش مستقیم خاک direct soil cutting device

برای انجام آزمایش برش مستقیم خاک، این سیستم را مورد استفاده قرار می‌دهند. این آزمایش را می‌توانند بر روی نمونه‌های منسجم و یا غیرمنسجم از مواد خاک انجام دهند تا خصوصیات اصلی خاک را بررسی و تجزیه‌ و تحلیل نمایند و به ظرفیت باربری خاک، پایداری شیب آن، فشارهای جانبی زمین بر سازه‌های حائل و … دست پیدا کنند.

چکش تراکم برقی اتوماتیک خاک automatic electric soil compaction hammer

این دستگاه‌ها در آزمایش‌های تراکم نمونه‌های خاک در آزمایش تراکم خاک کاربرد دارند. با استفاده از این تجهیزات آزمایشگاهی، می‌توان به فشردگی و یا تراکم نمونه خاک به‌ صورت کاملاً اتوماتیک دست زد. این دستگاه‌ها می‌توانند ضرباتی کاملاً یکنواخت را بر روی نمونه‌های خاک وارد کنند.

دستگاه سه محوری خاک three axis soil device

از این سیستم‌ها در آزمایش ۳ محوری استفاده می‌کنند. از طریق اجرای این تست می‌توانند خواص مکانیکی خاک را مشخص سازند و از طرف دیگر مقاومت برشی خاک را تعیین کنند. این آزمایش نسبتاً پیچیده بوده و خطای بسیار کمی هم دارد.

اوگر دستی خاک manual soil auger

برای‌ اینکه بتوانند به نمونه‌برداری از عمق خاک دست بزنند از این تجهیزات آزمایشگاهی استفاده می‌کنند. این سیستم قادر است تا عمق یک و نیم و یا حتی دومتری در خاک نفوذ کرده و به نمونه برداری از آن دست بزند.
اما با این‌ حال میزان نفوذ مته به‌ کار رفته در طراحی این سیستم به درون خاک، به عوامل دیگری هم وابسته است. یکی از این عوامل نوع خاک بوده و عامل دیگر قدرت بدنی شخص است.

تجهیزات آزمایشی هیدرومتری hydrometric testing equipment

از این ابزارها به‌ منظور دانه‌بندی ذرات بسیار کوچک و یا ریز خاک استفاده می‌کنند. برای جمع‌آوری اطلاعات از طریق استفاده از این تجهیزات در موقع رسوب‌گذاری از چگالی سنج نیز استفاده می‌شود.
خدمات سایت لک لک
برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه

خرید از اتسی (معرفی+ مزایا+ راهنما)

توسط | خرید از سایت های خارجی, خرید از سایت های خارجی | بدون نظر

اتسی (Etsy) یک بازار آنلاین جهانی است که در آن افراد برای ساخت، فروش، خرید و جمع آوری اقلام منحصر به فرد گرد هم می‌آیند. این شرکت با این هدف توانسته جامعه‌ای ایجاد کند که تغییرات مثبتی را برای مشاغل کوچک، مردم و کره زمین فراهم سازد. این مجموعه از سازندگان مستقل حمایت می‎کند. با این که شرکت اتسی انباری ندارد ولی میلیون‌ها نفر محصولات موجود در پلتفرم این شرکت را مبادله می کنند.
کل فرآیند موجود در این سایت آسان است. این پلتفرم به افراد کمک می‌کند تا مستقیما از تولید کننده خرید کنند تا محصولات و یا خدماتی جذاب را پیدا کنند.
همچنین در این پلتفرم حفظ حریم خصوصی کاربران از الویت بالایی برخوردار است و این مهم موجب آرامش خاطر آنهاست.

خرید از اتسی

اتسی

معرفی اتسی (Etsy)
سایت و نرم افزار اتسی (Etsy) به شما این امکان را می‌دهد تا میلیون‌ها کالا را به طور مستقیم از طریق تلفن همراه یا لپ تاپ خود خریداری کنید. این سایت تنوع کالایی بسیار زیادی دارد و می‎توان کالاهای دست‌ساز، صنایع دستی، اجناس قدیمی و یا عتیقه، منحصر به فرد، سفارشی و غیره را درون آن مشاهده کرد. هیچ بازار خلاقی مانند این سایت وجود نداشته و با کمک آن می‌توانید هدیه‌ای عالی را برای دوستان، خانواده و یا همکاران خریداری کنید.
اتسی (Etsy) می‎تواند جستجوی تمامی موارد را دلپذیر، شخصی و منحصر به فرد سازد و مناسب زمان‎هایی است که یک مراسم مهم مثل عروسی، تولد، جشن فارغ التحصیلی و … را در پیش داشته باشید زیرا می‎توانید هدایای منحصر به فردی را به کمک آن خریداری کنید.
اتسی (Etsy) یافتن هر چه به دنبال آن هستید را آسان می‎سازد.
با کمک اتسی (Etsy) می‎توانید موارد زیر را برای خود فراهم سازید.
• می‎توانید با کمک این سایت کالاها و فروشگاه‌های مورد علاقه خود را ذخیره کنید. این کار می‎تواند در زمان شما صرفه جویی کرده و توصیه‌های شخصی بیشتری را به شما در آینده ارائه دهد.
• با کمک این سایت می‎توانید متوجه شوید که فروشگاه مورد علاقه شما کالای جدیدی را اضافه کرده یا در صورت وجود کالای مورد علاقه خود می‎توانید از وجود آن مطلع شوید تا نسخه‌های محدود یا تخفیفات آن را از دست ندهید.
• می‎توانید به طور مستقیم با صاحبان فروشگاه چت کنید تا کالا را برای شما سفارشی‎سازی کنند. اکثر صاحبان کسب‎وکارها به سرعت به شما پاسخ می‌دهند و مایل هستند کالاها را با نیاز کاربران ایجاد کنند.
• می‎توان با استفاده از مجموعه کامل گزینه‌های پرداخت از جمله گوگل پی (Google Pay)، در هنگام تسویه‌حساب خریدی سریع و ایمن داشت.
• در صورتی که قصد پیگیری سفارش خود را داشته باشید می‎توانید از مراحل تحویل کالای خود مطلع شوید.
• اتسی (Etsy) با اکثر زبان‌های دنیا همچون انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، هلندی، ایتالیایی، اسپانیایی، لهستانی، ژاپنی، پرتغالی و روسی در دسترس کاربران است.
کار اتسی (Etsy) چیست؟
پلتفرم بین المللی اتسی (Etsy) یک جامعه پر جنب‌وجوش از افراد حقیقی بوده که از طریق کالاهای خاص به یکدیگر متصل می‌شوند. این پلتفرم به فروشندگان این اجازه را می‌دهد تا کاری را که دوست دارند انجام دهند و به خریداران نیز کمک می‌کند تا آنچه را که دوست دارند پیدا کنند.
اتسی (Etsy) با هزینه‌های کم، ابزارهای قدرتمند، پشتیبانی و آموزش به کارآفرینان خلاق کمک می‌کند تا کسب‌وکار خود را راه‌اندازی، مدیریت و توسعه دهند. ابزارهای جستجوی اتسی (Etsy) به خریداران کمک می‌کند تا تمام کالاهای منحصر به فرد ارائه شده توسط فروشندگان این سایت را پیدا کنند و خریدی مطمئن داشته باشند.
آشنایی با مزایای اتسی (Etsy)
از جمله مزایای اتسی (Etsy) شامل موارد زیر است:
• وجود ترافیک بالا: در صورتی که وب‌سایت خود را راه اندازی کنید ممکن است سال‌ها طول بکشد تا بتوانید همان سطح ترافیک بالقوه‌ای را ایجاد کنید که در روز اول می‌توانید در اتسی (Etsy) ایجاد کنید. هر ماه میلیون‌ها بازدید کننده منحصر به فرد وارد این سایت می‌شوند و به دنبال مواردی خاص به جهت رفع نیازهای خود هستند و این افراد کسانی هستند که عموما مایل به خرید بوده و اگر فروشگاهی فعال داشته باشید ممکن است از فروشگاه شما خرید کنند.
• داشتن شروعی بسیار ساده: تنها 15 دقیقه طول می‎کشد تا فروشگاه اتسی (Etsy) شما راه اندازی شود.
• داشتن مجموعه‌ای پر از منابع در دسترس: بسیاری از فروشندگان در اتسی (Etsy) وجود دارند که هر ماه ده‌ها هزار دلار درآمد کسب می‌کنند. تجربیات آنها در حال حاضر به طور گسترده به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده و این امکان را به شما می‌دهد تا تجربیات آنها را بیاموزید و با کمک آن برند فروشگاه خود را درون این سایت ایجاد کنید.
• وجود یک جامعه مشارکتی: اتسی (Etsy) از ابتدا در نظر داشت تا بر جامعه فروشندگان بیش از هر چیز دیگر تمرکز کند. با کمک این سایت فروشندگان می‎توانند نکات و تجربیات خود را آزادانه با یکدیگر به اشتراک گذارند تا همه بتوانند راهی به سوی موفقیت پیدا کنند. شما می‌توانید همزمان با انجام کاری که واقعا دوست دارید یک مربی باشید یا راهنمایی شوید و در نهایت کسب درآمد کنید.
• موانع کم به جهت فروش کالاها: راه اندازی فروشگاه در اتسی (Etsy) یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افرادی بوده که محصولات دست‌ساز ارائه می‎دهند. موانع بسیار کمی برای ورود به این پلتفرم وجود دارد که به فروشندگان این امکان را می‌دهد تا زمانی که می‌خواهند کار کنند، قیمت‌های خود را تعیین کرده و با سرعت شروع به فعالیت کنند.
• تشویق فروشگاه‌های جدید: بسیاری از الگوریتم‌های موجود در اتسی (Etsy) به جهت هدایت ترافیک به فروشگاه‌های جدید طراحی شده‌اند و این بدان معنا است که شانس خوبی برای شما وجود دارد تا آیتم‌های منحصربه فرد خود را فورا در بالای فهرست‌های جستجو قرار دهید.
• پرداخت هزینه کم برای لیست محصولات: کالاها می‎توانند به مدت 4 ماه به صورت فعال درون سایت باقی بمانند یعنی اساسا برای هر کالایی که در لیست قرار می‌دهید تنها یک مبلغ کم را در ماه برای آن پرداخت می‌کنید و می‌توانید فهرست‎ها را به طور نامحدود تمدید کنید.
معرفی معایب اتسی (Etsy)
از جمله معایب سایت اتسی (Etsy) می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:
• اشباع شدن کالاهای دست‌ساز و قدیمی در بازار آنلاین: اگر 5 سال پیش فروشگاه اتسی (Etsy) خود را راه اندازی کرده بودید شاید تنها ده‎ها فروشنده در حوزه کاری شما وجود داشت اما امروزه هزاران رقیب وجود دارند. با وجود سهولت در ایجاد فروشگاه درون این سایت طبیعتا تولیدکنندگان انبوهی از این سایت به جهت فروش کالاهای خود استفاده می‎کنند.
• وجود کپی‌ها: برخی از کپی‌کنندگان، تصاویر و فهرست‌های محصولات شما را کپی می‎کنند تا توجه افراد را از کسب‌وکار شما دور کنند. جلوگیری از این اتفاق دشوار بوده مگر اینکه بتوانید به اتسی (Etsy) ثابت کنید که فهرست شما به صورت جز به جز کپی شده است.
• فرصت‌های برندسازی محدود: اتسی (Etsy) معمولا به یک فروشگاه اجازه می‌دهد تا بنر و تصاویر لیست خود را داشته باشد. تقریبا همه چیز توسط این پلتفرم استانداردسازی شده و می‌تواند ظاهری ایجاد کند که ممکن است برخی از فروشندگان آن را دوست نداشته باشند.
• کنترل کامل اتسی (Etsy) بر روی فروشگاه شما: از آنجایی که شما در سایت اتسی (Etsy) محصولات خود را می‌فروشید به همین دلیل این پلتفرم اغلب به جای فروشنده در مورد آنچه در فروشگاه اتفاق می‌افتد تصمیم می‎گیرد. این پلتفرم می‌تواند در صورت تمایل و با تصور نقض قوانین فورا و بدون هیچگونه اخطاری فروشگاه را تعطیل کند که در این صورت در طول یک روز کل تجارت متوقف و کاملا تعطیل می‎شود.
• غیرممکن بودن امکان بهینه سازی موتورهای جستجو: بسیاری از فروشندگان اتسی (Etsy) نمی‎توانند در آن واحد پلتفرم و گوگل را راضی نگه دارند. برای این امر باید تصمیم بگیرید که می‎خواهید از اتسی (Etsy) به عنوان منبع اصلی ترافیک خود استفاده کنید یا می‎خواهید این کار را خارج از این پلتفرم انجام دهید.
• ساختار قیمت‌گذاری پایین‎تر رقبا: فروشندگان جدید برای گرفتن تجارت از فروشندگان معتبر محصولاتی را با قیمت پایین‌تر ارائه می‎دهند. حتی اگر قیمت‌گذاری شما پایین باشد باز هم رقبایی هستند که حاشیه سود کمتری داشته باشند.
راهنمای خرید در اتسی (Etsy)
با کمک سایت اتسی (Etsy) می‌‎توانید خلاقیت‌های دست‌ساز، گنجینه‌های قدیمی، ابزار و لوازم میلیون‌ها فروشنده را از سراسر جهان پیدا کنید. این سایت می‎تواند موارد زیر را برای خریداران فراهم آورد:
• جستجو برای کالا و فروشگاه‌ها: با سایت اتسی (Etsy) می‎توانید بیش از 72 میلیون کالا را به جهت خرید مشاهده کنید که قطعا چیزی که به دنبال آن هستید درون این سایت موجود است. جهت مرور محصولات می‎توانید از دسته بندی‌های بالای سایت استفاده کنید. در صورتی که می‎دانید به دنبال چه چیزی هستید می‎توانید نام محصول دلخواه را در قسمت جستجوی کالا و فروشگاه‌ها که در بالای سایت قرار دارد جستجو کنید.
• امکان خرید محلی: با جستجوی کالاهایی که به آنها علاقه دارید می‎توانید فروشندگان منطقه خود را پیدا کنید. برای این کار در سمت چپ سایت بر روی انتخاب مکان سفارش که در زیر مکان فروشگاه واقع شده کلیک کنید. پیش از خرید یک حساب کاربری سریع و رایگان ایجاد کنید. برای این کار به صفحه اصلی اتسی (Etsy) رفته و بر روی گزینه ثبت نام در سمت راست بالای سایت کلیک کنید.
• توجه به نشان ستاره فروشندگان: با کمک این بخش فروشندگانی که نشان ستاره را دریافت می‌کنند بررسی خواهید کرد. با کمک این بخش از سابقه فروشگاه‌ها مطلع می‎شوید که این امر می‎تواند منجر به یک تجربه عالی برای مشتریان شود. سوابق فروشندگان از مواردی همچون دریافت نظرات 5 ستاره، امکان ردیابی حمل‌ونقل به موقع و پاسخ به پیام‌های اولیه در عرض 24 ساعت حاصل می‎شود. اتسی (Etsy) به طور مرتب عملکرد فروشندگان را بررسی کرده و به ارسال‌ها و پیام‌ها نگاه می‌کند تا مطمئن شود که نشان‌های برتر فروشندگان به بهترین‌ها تعلق می‌گیرد. فروشندگان نمی‌توانند نشان خود را خریداری کنند و تنها باید با رضایتمندی مشتریان نشان‌ها را به دست آورند.
• امکان تماس با فروشنده: در صورتی که در مورد یک کالا یا سفارش سوالی دارید می توانید آن را مستقیما با فروشنده در میان بگذارید. این سوالات ممکن است در خصوص رنگ و اندازه کالا، ارسال سریعو یا مدت زمان انتظار به جهت دریافت سفارش باشد.
• امکان وجود حمل دریایی: در فهرست بر روی سیاست‌های فروشگاه در نمای کلی فهرست کلیک کنید. در این بخش نرخ حمل‌ونقل را مشاهده خواهید کرد. هر فروشنده تصمیم می‌‎گیرد که محصولات را به چه صورت ارسال کند و برخی از فروشندگان امکان حمل‌ونقل سریع‌تر را ارائه می‌دهند.
• روش‌‎های پرداخت: این مورد به هر فروشنده بستگی دارد که چه روش پرداختی را قبول می‎کند، به همین دلیل روش پرداخت می‌تواند متفاوت باشد. در حالت کلی امکان پرداخت به وسیله کارت اعتباری، کارت هدیه یا اعتباری اتسی (Etsy) و پی پل (PayPal) وجود دارد.
• بخش نظرات: نظرات به جهت اعتبار فروشندگان بسیار مهم بوده و می‎تواند منجر به آگاهی سایر افراد از تجربه خرید مشتریان سابق شود.
• ذخیره کالاها و فروشگاه‌های دلخواه: هنگام مرور و جستجوی یک کالا و مورد پسند بودن آن بر روی نماد قلب کلیک کنید و یا در صفحه فهرست بر روی گزینه Favorite کلیک کنید. می‎توانید از یک فروشگاه دیدن کرده و بر روی گزینه ذخیره کلیک کرده و آن را در لیست فروشگاه‌های مورد علاقه خود داشته باشید.
etsy ad
چگونگی خرید از یک وب‌سایت مجهز به Etsy
در طول فرآیند تسویه‌حساب سایت‌های متصل به اتسی (Etsy)، لینک ورود به سیستم در پایین صفحه وجود دارد که می‌توانید بر روی آن کلیک کنید تا قبل از خرید وارد حساب اتسی (Etsy) خود شوید. اگر حساب کاربری ندارید مشکلی نیست زیرا می‌توانید به عنوان مهمان روند پرداخت را ادامه دهید.
در صورتی که عضو اتسی (Etsy) هستید سفارش شما در حساب اتسی (Etsy) که به جهت خرید از آن استفاده می‎کنید مشاهده خواهد شد. از کارت‌های هدیه و اعتباری این شرکت در صورتی که با حساب شخصی این سایت وارد شوید می‌توانید در وب‌سایت‌های متصل به اتسی (Etsy) استفاده کنید.
نحوه خرید با حساب مهمان بدین صورت است که می‌توانید به عنوان مهمان در Etsy.com و وب‌سایت‌هایی که متصل به این سایت هستند خرید کنید اما نمی‌توانید با حساب مهمان کارت هدیه یا اعتباری اتسی (Etsy) را بخرید، از بخش رجیستری خرید داشته باشید، مبلغ خرید خود را با iDeal یا Sofort پرداخت کنید یا یک لیست سفارشی داشته باشید.
خدمات سایت لک لک
برای خرید کالا می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. اگر اطلاعات تکمیلی را می دانید تکمیل کنید و گرنه گزینه “به لک لک واگذار می کنم” را انتخاب کنید تا کارشناسان لک لک اطلاعات را تکمیل کنند و استعلام قیمت به شما داده شود. سپس کافیست پرداخت ریالی را انجام دهید و لک لک به صورت یکپارچه خرید ارزی، حمل بین المللی، گمرک و مابقی موارد را انجام می دهد و کالا را درب منزل یا شرکت شما تحویل می دهد.

مدت زمان مطالعه: 7 دقیقه

روز دختر مبارک؛ ۷ پیشنهاد خرید هدیه برای دخترخانم‌ها

توسط | بلاگ لک لک, خرید از سایت های خارجی, خرید از لک لک | بدون نظر

روز دختر ، به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه در تقویم ما به عنوان روز ملی دختر قرار گرفت. از آن جایی که دخترخانم ها کمی بیشتر از پسران به کادو دادن و کادو گرفتن اهمیت می دهند، انتخاب بهترین هدیه برای دختران نوجوان کاری مشکل است. به همین دلیل بهتر است در هنگام خرید هدیه برای روز دختر ، وقت بیشتری بگذاریم و خاص ترین آن ها را انتخاب کنیم.
مهم ترین نکته ای که برای تهیه هدیه برای دختران باید در نظر بگیریم این است که ابتدا فکر کنیم و ببینیم که هدیه مورد علاقه شان چیست و چه نوع از رنگ و شکل از آن هدیه را می پسندند و ترجیحا سلیقه شخصی مان را در نظر نگیریم و یا در مرحله آخر از آن استفاده کنیم. به عبارت دیگر، هدیه ای که به هر فردی داده می شود بهتر است متناسب با شخصیت، احساسات و سن و سال او باشد.

۱. یک عطر مجبوب و خاطره انگیز

اگرمی‌خواهید احساسات یک دخترخانم را برانگیزید و برق شادی را در چشمانش مشاهده کنید محبوب‌ترین عطر زنانه‌ی سال را در اینترنت جستجو کنید. در انتخاب عطر به فصل استفاده آن توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پیشنهاد لک لک برای خرید هدیه روز دختر ، عطر زنانه Girl of Now است. در لایه ابتدایی با رایحه نارنگی، گلابی و پسته به مشام می‌رسد که استفاده از رایحه پسته به نوبه خود قابل توجه هست. لایه میانی این عطر از بهار نارنج، گل ماگنولیا و بادام تشکیل شده و لایه پایانی هم، ترکیبی از نعناع هندی، دانه‌های تونکا و کشمران است.

عطر زنانه - هدیه به مناسبت روز دختر

۲. اکسسوری های ماندگار و دلربا

اگر شما قصد خرید هدیه‌ای ماندگار را دارید می‌توانید با صرف هزینه‌ای منطقی برای خرید بدلیجات، به یکی از اولویت‌های خانم‌ها یعنی حس زیبایی طلبی آنها پاسخ بگویید. برای انتخاب این مورد کمی به سلیقه‌ی کسی که برای او خرید می‌کنید، توجه کنید. زیورآلات از آن دسته اجناسی است که باید کاملاً مطابق سلیقه و سبک استفاده‌کننده از آن، خریداری شود. بنابراین در انتخاب رنگ سنگ‌ها، رنگ فلز و اندازه‌، سلیقه‌ی هدیه‌گیرنده را در نظر بگیرید. پیشنهاد گروه لک لک به مناسبت روز دختر ، زیورآلات شیک و محبوب برند سوارسکی است.

سوارسکی - هدیه به مناسبت روز دختر

۳. کیف، یک همراه همیشگی

داشتن کیف کوچکی که بتوان آن را در هر شرایطی به همراه داشت و وسایل ضروری را درون آن قرار داد، برای دخترخانم‌ها ضروری است. کیف رودوشی nine west با رنگ های شاد برای دخترخانم‌هایی طراحی شده که به استایل خود اهمیت می‌دهند و وسواس خاصی در انتخاب وسایلشان دارند.

کیف - هدیه به مناسبت روز دختر

۴. ساعتی که بتوان آن را با همه چیز ست کرد

ساعت یکی از گزینه‌های همیشگی خرید هدیه است. ساعت‌های کلاسیک، ساعت‌های مجلسی و البته ساعت‌های دیجیتال بنا به نیاز افراد می‌توانند در لیست خرید شما قرار بگیرند. البته حتما می‌دانید که ساعت‌های دیجیتال در دنیای پرهیاهوی امروز کارایی و همچنین جذابیت بیشتری برای افراد خواهند داشت. خریدن ساعت هوشمند برای هدیه روز دختر ، باعث می شود که دختران جوان بتواند این ساعت را در مدرسه، دانشگاه، مناسبت‌های خاص و حتی در اولین مصاحبه‌ی کاری‌ استفاده ‌کنند. پیشنهاد ما خرید ساعتی است است که مختص دخترخانمها طراحی شده باشد؛ ساعت هوشمند Bozlun میتواند گزینه مناسبی باشد.

ساعت - هدیه به مناسبت روز دختر

۵. یک هدفون جذاب و منحصر به فرد

خرید هدفونی که گوشی های راحت و قابل حملی داشته باشند و زیر شال و روسری به خوبی قرار بگیرند، با طرح و رنگ جذاب می‌تواند هدیه منحصر به فردی باشد . پیشنهاد گروه لک لک هدفون بسیارجذاب Happy Plugs است.

هدفون - هدیه به مناسبت روز دختر

۶. شارژر همراه؛ ناجی لحظات شاد

زندگی این روزهای افراد با گجت‌های هوشمند گره خورده و دخترخانم‌ها هم از این قاعده مستنثنی نیستند. بنابراین می‌توانید در لیست خرید هدیه به کالاهای دیجیتال و لوازم جانبی آن‌ها هم توجه داشته باشید. گشت و گذار در رسانه‌های اجتماعی، گوش دادن به موزیک و ارسال پیامک، باطری تلفن را سریع تمام می‌کند. پاوربانک خورشیدی DizauL با ظاهری زیبا می تواند هدیه خوبی به مناسبت روز دختر ، برای دخترخانم‌های خوش‌سلیقه امروزی باشد.

پاوربانک خورشیدی - هدیه به مناسبت روز دختر

۷. پرینتر موبایل برای واقعیت بخشیدن به دنیای مجازی

دخترخانم‌ها دائماً در حال عکس گرفتن هستند، از غذاهای هوس برانگیز تا عکس‌های سلفی! یک پرینتر موبایل کوچک و جیبی کمک می‌کند، بهترین عکس‌هایشان را چاپ کنند و در دنیای واقعی برای دیگران پست کنند. البته این وسیله هنوز در ایران نیامده است و برای خرید آن میتوانید از لک لک کمک بگیرید. پیشنهاد گروه لک لک برای هدیه روز دختر ، خرید پرینتری از محصولات Kodak است.

Kodak - هدیه به مناسبت روز دختر