لباس، کیف و کفش

هرمس ؛ برندی برای سخت‌پسندها

هرمس ؛ برندی برای سخت‌پسندها

برند هرمس یکی از معروف‌ترین برندهای دنیای مد است که در سال 1837 در پاریس تاسیس شد . این برند که نام خود را از هرمس، یکی از خدایان اساطیر یونان، وام گرفته در تولید کالاهای لوکس از جمله محصولات چرمی، عطر، لباس، کیف و کفش بسیار معروف است. این کمپانی با تولید محصولات بسیار مجلل و ارائه آن در بوتیک‌های متعدد در سراسر دنیا به یکی از برندهای محبوب افراد سخت‌پسند تبدیل شده است .

بیشتر …
بهترین تولیدکنندگان کفش در دنیا

بهترین تولیدکنندگان کفش در دنیا

اگر نگاهی به اخبار دنیای ستارگان سینما انداخته باشید، حتما می‌دانید که مبلغی که چهره‌های مشهور و ثروتمند دنیا برای خریدن کفش صرف می‌کنند از درآمد سالیانه بسیاری از افراد معمولی بیشتر است و اتاقی که این افراد برای نگه داری کفش‌هایشان از آن استفاده می کنند ، گاهی بزرگتر از خانه های معمولی می باشد . شاید هیچ گاه نتوان به تخمین درستی از هزینه صرف شده برای خرید کفش توسط این افراد دست یافت ، اما با نگاهی به قیمت کفش های برندهای معروف می‌توان ایده‌ای کلی از آن به دست آورد. اگر شما هم دوست دارید مانند ستاره‌ها رفتار کنید و ازبهرترین برندهای کفش خرید کنید ، این مقاله را از دست ندهید ...

بیشتر …
بل‌ استاف ؛ برندی برای عاشقان چرم

بل‌ استاف ؛ برندی برای عاشقان چرم

بل‌ استاف، برندی منحصر به فرد برای دوستداران چرم.از طریق فروشگاه آنلاین بل‌ استاف میتوانید از تمامی محصولات چرم این برند دیدن و محصول مورد نظرتان را از طریق لک لک خریداری کنید.

بیشتر …
مودانیزا، الگوی یک برند اسلامی

مودانیزا، الگوی یک برند اسلامی

مودانیزا اولین وب‌سایت مد و خرید آنلاین است که مخصوص بانوانی طراحی شده که به دنبال سبک پوشش اسلامی‌هستند و امروز تبدیل به یک برند اسلامی شده است .

بیشتر …
zappos و 6pm: خرید کفش برند!

zappos و 6pm: خرید کفش برند!

فروشگاه های آنلاین zappos و 6pm ، برای کسانی که به دنبال کفش های برند و متنوع می گردند بهترین انتخاب است . در این مطلب با این فروشگاه ها بیشتر آشنا شوید واز نحوه خرید آن ها مطلع شوید .

بیشتر …