آموزش

خرید از لک لک

مراحل ثبت سفارش ؛ از عضویت تا پرداخت در لک لک

اگر برای اولین بار قصد انجام ثبت سفارش در سایت لک لک را دارید ، این مطلب مراحل ثبت سفارش را گام به گام به صورت تصویری به شما آموزش می دهد .

بیشتر …
معرفی باشگاه مشتریان

معرفی باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان در واقع یک ناحیه کاربری برای حفظ و جذب کاربران سایت میباشد که با ارائه امتیازات ویژه به کاربر ، تمایل آنان را برای خرید و استفاده از خدمات سایت بیشتر میکند.

بیشتر …
شرکت های پست بین المللی

آشنایی با شرکت های پستی و خدمات آنان

یکی از دغدغه های کاربران ایرانی در خرید از فروشگاه های اینترنتی خارجی ، انتخاب یکی از شرکت های پستی بین المللی برای ارسال کالای خود می باشد. فروشگاه های بزرگ اینترنتی معمولاً پیشنهادهای پستی مختلفی به کاربران خود جهت ارسال کالا به ایران می دهند . در این مقاله قصد داریم شما را با مهمترین شرکت های پستی جهان و نحوه کارکردشان آشنا کنیم .

بیشتر …
خرید از سایت های خارجی

چطور اکانت Netflix،PSNیاXboxLiveبخریم؟

هرچند بسیاری از خدمات ارائه‌شده در فضای آنلاین رایگان است، اما واقعیت امر این است که برای برخورداری از برخی خدمات باید هزینه کنید. گروه لک‌لک اینجاست تا برای شما امکان استفاده از سرویس‌هایی که پیشتر ممکن نبود، یا مستلزم پرداخت هزینه‌های اضافی و مشکلات فراوان بود را فراهم سازد. با استفاده از خدمات پرداخت آنلاین گروه لک‌لک قادر خواهید بود هر حساب کاربری یا اکانت که لازم داشته باشید را به راحتی خریداری کنید .

بیشتر …

چطور بدانیم بهترین قیمت کالا را پیدا کردیم؟

حتما برای شما پیش آمده که پس از خرید از یک فروشگاه، در فروشگاهی دیگر نمونه مشابه یا بهتر کالای خریداری شده را با قیمتی پایین‌تر مشاهده کرده و از خرید خود پشیمان شده اید. این موضوع در خرید آنلاین می تواند شدت بیشتری پیدا کند، چرا که امکانات بیشتری برای جستجو در اختیار کاربران قرار دارد و با گشتن در فروشگاه‌های مختلف و مقایسه قیمت‌ها می توان به قیمت بهتر کالا دست یافت . در این مطلب قصد داریم سایت های تخصصی در زمینه پیدا کردن بهترین قیمت یک کالا را به شما معرفی کنیم .

بیشتر …

چطور از مترجم گوگل در خریدهای اینترنتی استفاده کنیم؟

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که در حین مرور اینترنت، به صفحاتی برخورد کنید که به هیچ‌ عنوان برای شما قابل درک نیست و برای حل این مشکل، نیاز به استفاده از دیکشنری دارید. خوشبختانه شرکت گوگل در این زمینه به یاری کاربران آمده و چند سالی است سرویس مترجم خود را که Google Translate نام دارد به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است. با استفاده از این ابزار قادر خواهید بود به سرعت و سهولت، کلمات، جملات و یا حتی کل صفحه وب مورد نظر خود را از زبانی به زبان دیگر ترجمه کنید .

بیشتر …

گمرک و مالیات در خرید اینترنتی خارجی

شما علاقه به تهیه کالایی از یک سایت خارجی دارید پس می بایست برای انجام پرداخت و ارسال آن به ایران از روشی استفاده نمایید . اینکه برای ارسال آن از چه راهی استفاده کنید خود بحثی جداست ، اما در حال با توجه به روشی که برای دریافت کالا انتخاب می کنید، شما هزینه های دیگری علاوه بر هزینه حمل و نقل کالا متقبل خواهید شد که آن گمرک و مالیات محاسبه شده برای کالاست . درادامه همه آنها را برای شما تشریح خواهیم کرد .

بیشتر …

چطور به سایت های خارجی اعتماد کنیم

یکی از نگرانی هایی که اغلب کاربران اینترنت در خرید های اینترنتی با آن مواجه اند اعتماد به سایت های خارجی یا فروشنده ای است که کالای مورد نظر آن ها را ارائه می کند . برای ما کاربران ایرانی که در شرایط فعلی با انواع روش های میانبر و بعضاً غیر رسمی خرید های خارجی خود را انجام می دهیم ، اهمیت این موضوع دو چندان می شود. این که چه فروشندگانی قابل اعتماد هستند و یا اعتماد به سایت های خارجی بر چه اساس است، موضوعیست که در این مقاله بدان می پردازیم.

بیشتر …

نحوه خرید کالا از سایت های خارجی

احتمالاً تاکنون برای شما هم اتفاق افتاده است که به کالایی خارجی نیاز پیدا کرده اید و آن را در هیچ فروشگاه و یا سایت ایرانی پیدا نمی کنید. در اینجا تلاش شده است توضیحات کاملی در مورد نحوه خرید کالا از سایت های خارجی و نکاتی که لازم است شما به آنها توجه نمایید ارائه شود.

بیشتر …
کارت های اعتباری بین المللی

پی پال چیست؟

پیپال یکی از روش های واسطه ای پرداخت و انتقال ارز است که انتقال ارز را ازطریق شبکه داخلی آن، به صورت اکانت های پیپال که در واقع یک آدرس پست الکترونیکی است امکان پذیر می سازد. به دلیل سادگی و سرعت بالای انتقال پول توسط پیپال امروزه بسیاری از فروشگاه های اینترنتی و به طور متقابل خریداران و کاربران اینترنتی استفاده از آن را در مقایسه با دیگر روش های انتقال ارز ترجیح می دهند.

بیشتر …

آشنایی با کارت های اعتباری بین المللی و روش استفاده از آنها

همان طور که می دانید کارت اعتباری بانکی یک کارت با اندازه استاندارد است که دارای یک شماره کارت 16 رقمی (Card Number)، تاریخ انقضاء (Expire Date)، یک کد سه رقمی (CVV2) و عموماً نام حک شده مشتری بر آن می باشد که برای خرید های اینترنتی استفاده از این اطلاعات لازم است که البته در ایران عموماً تحت عنوان عابربانک از آنها یاد می شود. در این مقاله به معرفی کارت های اعتباری بین المللی و روش های استفاده از آنان پرداخته ایم .

بیشتر …